Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας ομορφες!!

Anastasie μου καλως ηρθατε!!!!!!!Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 328109 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 328109  τι ειναι αυτο τωρα?αυτο σου ελειπε στα καλα καθουμενα!!για να εισαι απολυτα σιγουρη δε κανεις μια ερωτηση κ σε ενα δευτερο γιατρο?(ακομα κ τηλεφωνικα,μπορει φανταζομαι κ καποιος απο τους δικους μας να σε βοηθησει δινοντας σου μια δευτερη γνωμη)!ποση ωρα κραταει ολο αυτο?κ πως ειναι δυνατον να μη τρομαξεις οταν τον βλεπεις ετσι(για να μη το ξανακανει)?

Τωρα οσο για την αλεργια εγω ξεκινησα να πινω γαλα παλι γυρω στους 7μηνες κ ευτυχως ολα πηγαν καλα!!μου ειχε πει να το ξεκινησω τοτε γιατι αν ειχε ξανα προβλημα δε τον γλιτωναμε τον αλλεργιολογο!αυριο βαζουμε ξανα μηλο(αλλη ποικιλια)για να δουμε τι θα γινει κ μ αυτο,ελπιζω να μη την πειραξει!!απο το χρονο κ μετα θα βαλουμε αυγο,ψαρι,φρεσκο γαλα κ κανονικο γιαουρτι!(αλλα γενικα το κανει αυτο ο παιδιατρος μας ,οπως εχω ξανα πει,οχι μονο λογο αλλεργιας δηλαδη)

Αληθεια βρε κοριτσια το νερο το αποστειρωνετε ακομα??ξεχασα να τον ρωτησω τη τελευταια φορα scratch ,πρεπει να τον ξαναπαρω!

μαρακι με γεια το δοντακι σας Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 328109 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 328109 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 328109 ειδες που ελεγες,τωρα εχετε 3!!!!!!!!
Καλε τι αγορι ειναι αυτο !φτου φτου το παλικαρι σου!!!

εμας το 5ο  κ 6ο δοντι την εχουν διαλυσει στον πονο!!κλαιει το ψυχακι μου στον υπνο του συνεχεια κ εχει ψιλισταματησει το φαι(παλι καλα που στο ζυζι δε λεμε ποτε οχι!οπως μου ειπε κ ο γιατρος τη τελευταια φορα "σε βλεπει σα τη milka"αχα χα χα!το πετυχε ακριβως)!ειναι θεμα ημερων να βγουν φαινονται κατασπρα κ πολυ προς τα εξω ,εχουν κατεβει πολυ,αλλα ακομα μεσα στο ουλο!Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 534787

Μαιρη μου με γεια τα καινουργια σας πραγματακια!αντε καλες κ ζεστες χειμωνιατικες νυχτες να εχετε!! Very Happy

εδω απλα ψιχαλισε λιγο το πρωι για ξανα δεκαλεπτο κ απο τοτε εχει τρομερη υγρασια κ κουφοβραση!!ΧΑΛΙΑΑΑΑ!!!

Αυριο τεταρτη κ επιτελους ξανα σπιτακι με τη σταλιτσα μου!!!!!χιχι!!

Συμπεθεραααα...που εισαι καλε!!!ενα μεγαλο φιλι στο Αλεξακι σου!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 417472

αχ!δε θυμαμαι τι αλλο ηθελα να πω!!!βλεπετε ειναι κ η ωρα τετοια!!! Smile
τα φιλια μας σε ολες!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 417472 αντε παω να ξανα πεσω μπας κ καταφερω να κοιμηθω!τα λεμε το πρωι!καλο ξημερωμα!!!

Α!τι τελειες οι καινουργιες σας φωτο!!!αντε να αναναιωσουμε κ τα mail με καινουργιο,καλοκαιρινο  υλικο!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανούλες&μωράκια Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 438696

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Μαρακι!!! Αντρακι τρελο ο Φιλιππακος, μεγαλωσε! Καλε τι μποι ειναι αυτο? Αναστασια κ ο δικος σου πρεπει να ειναι γεροδεμενος!

Δεν διαβασα πολλα γτ εκει που ξεκινησα να μελεταω τι εγινε οσο ελειπα ηρθε ο μικρος κ μ εριξε τον καφε στο λαπ τοπ... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 679259 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 679259 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 679259 ελπιζω να μην παθει τιποτα... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 585182

Εχθες ειχε ρεπο ο αντρας μου κ ενω σε καθε ρεπο βγαινουμε εξω, εχθες ειπαμε να μεινουμε σπιτι να ξεκουραστουμε..τρελαθηκε με τον μικρο, απορησε πως αντεχω, μα καλα τι νομιζουν οτι ολη μερα κοιμαται το μωρο κ εμεις ξυνομαστε?? α πα πα! Βεβαια κ ο δικος μου ακουραστος, ριχνει κ βηματακια.

Αναστασια εχω διαβασει γι αυτο κ ειναι λιγο πολυ οτι σου ειπαν τα κοριτσια κ η γιατρος, το κανει για να γινει το δικο του, επισης ξερω πως μπορει να ξεκινησει κ πολυ νωρις, γυρω στους 2-3 μηνες. πρεπει η να του φυσηξεις αποτομα το προσωπακι, η να το σηκωσεις ψηλα (να τρομαξει κ να ξεχαστει) η να του αλλαξεις παραστασεις. μην του δειξεις οτι τρομαζεις, θα σου το κανει συνεχεια!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα όμορφες!

Ξυπνησαμε και πολυλογαμε!!!! Μπιρι μπιρι, έχει αρχίσει και λέει και διάφορα με ποκορυφωμα το παειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Πετάει κάτι πάααααααααααααααααειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Τι πλάκα!!!!

Αναστασία κι η δικιά μου το πάθαινε τους πρώτους μηνες, αλλά μάλλον πιο ελαφρια, απλά κράταγε την αναπνοη της και ψιλομελάνιαζε. Ο γιατρός την είχε δει να το κανει και μου ειχε πει να μην ανησυχω. Η πεθερά μου κάθε φορά έβαζε τις φωνές το παιδί το παιδί! Στην δική μου περίπτωση που ηταν μονο μελάνιασμα (δηλαδή δεν έχανε ασθησεις) τους δασκάλεψα όλους να μην κάνουν κιχ, για να μην φοβηθει η μικρή και το πάρει και σκοινι κορδόνι. Πράγματι έχει σταματησει να το κάνει πλέον (βεβαια ρίχνει μελοδραματικά πίσω το κεφάλι η δυστυχισμένη μου, αλλά δεν την πιστεύει κανείς, χιχιχιχιιχι!) Κοιτα, θα μπορούσες να τους κανεις καμια εξεταση για να σου φυγει η ιδέα, αλλά φαντάζομαι θέλει μαγνητικές κλπ. Πάντως κι εμενα δεν μου ακουγεται ανησυχητικό.

Μαράκι, καλέ είστε διμετροι εσείς!

Ροξαν μου εγω το ηξερα ότι όλη μερα σπιτι κάααααααααααααααθεσαι, αλλά δεν ήθελα να στο πω!

Ζωή αντε με αυτα τα δόντιααααααααααααααααααα!


Μαμα40, πόσο γέλασα!!!! Ε αμα δεν κοιμαται ο μικρός στην κούνια, μπαίνε εσύ και αστον απεξω να αλωνίζει. Και ρίξε έεεεεεεεεεεναν υπνο ξεγυρισμένο!

Μαίρη είναι σοβαροί οι άνθρωποι;;; Δεν ξερω απο τιμές παιδότοπων αλλά είναι υπερβολικά λεφτά!


Θάλεια, Ειρήνη, Ντέμι, φιλιά!

Βιβή πάλι εξαφανιστηκες???

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhmερα κ απο δω! η μεγαλη εχει πολυ ενεργεια παλι... τη βαζω στο jumperoo για να κουραστει να ηρεμησει λιγο. τωρα γλειφει την τζαμαρια κ φωναζει παου παου τατατα ουουου/..!! την αλλη προσπαθει ο αντρας μου να την κοιμησει..

μαμα40 ξερεις ποσες φορες αναρωτιεμαι αν με κρατανε τα κρεβατακια τους για να μπω κ γω μαζι; δεν το χω ρισκαρει ακομη! χαχα!! 50 κιλα ειμαι βεβαια να δοκιμασω λετε; αν σπασει παντως δε με σωζει τιποτα!!

τωρα ειδα διαφημιση βασιλοπουλου τα dry 1 k ενα δωρο.! παω τωρα. κανουμε κακα 5 φορες την ημερα δεν ειναι κατασταση αυτη..

για τα δοντακια μας δεν σας ειπα.. 2 κατω 4 πανω..! δραμα οι νυχτες..
επισης η μεγαλη εχει αλλεργια στο αυγο κοκκινιζει το στομα της κ βγαζει σπυρακια στους ωμους. αργοτερα θα ξαναδοκιμασω. κ χθες που ετρωγα σουφλε σοκολατας Wink της εδωσα να γλειψει το κουταλι κ παλι κοκκινισε γυρω απ το στομα!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια εννοειται οτι εχω μπει στο παρκοκρεββατο του Αλεξ για να τον κοιμίσω εχει ενα φερμουαρ για να βγαινουν οποτε θελουν και μπηκα απο εκει και τα ποδια μου εξω απο το φερμουαρ φαντασου εικονα!!!!!! Βεβαια δεν κοιμηθηκε και εμενα μου εσπασαν τα νευρα. Εχτες του εδωσα το φαι του σε κομματακια και του εδινα και καλαμποκι σημερα στα κακα του τα εβγαλε ακατεργαστα. Οσο για τα παμπερς εμενα με βολευουν τα active fit ειναι πιο μαζεμενα αλλα εχουν διπλασια τιμη σχεδον ρε παιδι μου.

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mama 40 τωρα το διαβασα, σε κανω εικονα!!!του αρεσε του μικρου? ε τι, μονο αυτα θα κανουν εφοδο στο κρεβατι μας?

κατεβασατε μακρυμανικα? εγω σημερα ξεκινησα να τα πλενω γτ μια ψυχρα την εχει. εντωμεταξυ φορεσαμε κ καλτσακια κ γλυστραει ο κακομοιρης, πρεπει να βρω με βεντουζακια γτ θα το σπασουμε το κεφαλι μας.

Μαρια, προσεχε με τις δοκιμες, ειδικα η σοκολατα στα μωρα ειναι απαγορευτικη.

Ναφσακι, με πιασατε! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed εχω κ ησυχο μωρο που κοιμαται ολη μερα....

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Roxanne εγω της ειχα αφησει 2-3 μακρυμανικα εξω ολο το καλοκαιρι μπας κ χρειαστουν(μονο στις διακοπες ομως για μια μερα φορεσε μια ζακετα)!πηγα τη προηγουμενη εβδομαδα κ της πηρα μακρυμανικα ζιπουνακια κ σημερα συμπληρωσαμε στη γκαρνταρομπα της καποια συνολακια φθινοπωρινα!!γιατι αυτα που εχουμε δε μας κλεινουν πια απο κατω(ψηλωσαμε)!τα πρωτα τα εχω ηδη πλυνει για τα σημερινα περιμενουμε το μπαμπα μας να τα δοκιμασουμε να μας πει τη γνωμη του κ μετα ετοιμαζονται Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 93981 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 517142 για να βρουνε τη θεση τους στη ντουλαπα!

ποσο μ αρεσει να ψωνιζω μπεμπεδορουχα!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 328109 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 328109

οσο για τα καλτσακια κ εγω ρωτησα σημερα !στο συγκεκριμενο μαγαζι δεν ειχαν αλλα μου προτειναν τα καλτσοπαπουτσα.... scratch ειναι λεει σαν αυτα τα καλτσακια αλλα φτανουν πιο ψηλα!!οταν τα φερει θα τα δω κ θα σας πω!!παντως κ εγω τα ψαχνω αυτα γιατι με απλες καλτσες τη βλεπω να τρωει τα μουτρα της!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα ειδα αυτα, ειναι καπως αχαρα, αλλα αν εβρισκα νουμερο θα επαιρνα. με γεια σας κ καλοφορετα λοιπον! εγω ακομη δεν βγηκα γιαψωνια, μας εφερε καποια η μαμα μου, δωρο για τον εγγονο βλεπεις (εμενα με ξεχασε προ πολλου) χα χα χα, Razz κ ειναι τελεια, εχει φοβερο γουστο! τα αλλα μαλλον με βλεπω να τα παραγγελνω ιντερνετικα απο h&M k zara.

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστουμε πολυ,επισης!!μεσω internet σε βολευει για ρουχα του μικρου?με τα νουμερα πως τα πατε?
εμενα μου τη σπαει γιατι απο μαγαζι σε μαγαζι αλλαζουν τα νουμερα κ η φορμα των ρουχων κ καθε φορα ψαχνομαι γμτ!αλλου περνουμε το 12-18 κ αλλου το 18-24! Rolling Eyes κ βαριεμαι κ τα πηγαινε ελε για αλλαγες!

Οι υπολοιπες που ειστε καλε?τις τεταρτες βρησκετε να ειστε ησυχες?χαχαχα!!!

Το φαγαμε κ αυτο το θεματακι!!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς είμαστε κομπλέ από τη βάπτιση με ρούχα. Τίποτα δε θα πάρω. Είμαστε ο μινιον κ φοράμε το 9_12.

Ερώτηση όσες φτιάχνετε φακές στα μικρά βάζετε κ σκόρδο? Δεν τις πέτυχα σημερα κ η μικρή της εφτυνε,δε μπορούσε να τις μασησει!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα!!παθαμε μια ζημια στο σπιτι κ τρεχουμε απο το πρωι!!
νευρα πολλα εχω κ τρεχω πισω απο το μωρο!!!15' εχει κοιμηθει παλι ολη μερα!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κ μεΙς θελουμε ρουχα!!18 μηνων τουλαχιστον!!στη βαφτιση μας εφεραν καλοκαιρινα! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 4872

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ζωη 13 εγω του δινω συνηθως νερο απο τον βραστηρα..
Η απο το φιλτρο του ψυγειου( καταπληκτικο το φιλτραρισμενο νερο - ευπεπτο χωρις μυρωδιες)
Του εχω δωσει κ εμφιαλωμενο οταν ειμαστε εξω..
Δεν ξερω ποιο ειναι το σωστο..
Κοριτσια μετα απο τον κροκο που ξετρελλαθηκε σκεφτομαι να αρχισω ασπραδι.. Ποια εχει δωσει κ πως;;;

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γκρινιαρουλα ωραιο βιντεακι !!
Πηρα θαρρος !!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ ζωή έδινα εμφιαλωμένο στος διακοπές κ βρύσης τώρα που γυρίσαμε!

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αναστασια τι κουκλακι ειναι ο γιος σου!!!
Ειναι ο πιο ξανθος εδω μεςα !!
Μοιαζετε νομιζω..

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα κοιταξω κοριτσια να τον παρω τηλ να τον ρωτησω το απογευμα μαλλον αφου μου λετε κ εσεις ετσι,βαρεθηκα καθε μερα να βραζω νερα κ οχι τοσο αυτο οσο το να περιμενω να κρυωσει!! Rolling Eyes

Nafs εγω που της φτιαχνω φακες δε της βαζω σκορδο!!μονο κρεμμυδι ντοματουλα καροτο κ πατατα
εκτος απο τις φακες κ το κρεατακι της φυσικα!!!χιχι!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωη, εγω δεν εβρασα ποτε, οτι πινετε εσεις μ ειπε ο γιατρος, απο την ημερα που εισαγαγαμε στερεες. ?Ναφσακι, εγω ποτε βαζω, ποτε οχι, βαζω ομως μπαχαρι κ δαφνη. μαμα 40, δεν εδωσα ασπραδι, αλλα μετα την εισαγωγη του κροκου, δινεις μαζι. δηλαδη τον κροκο ολοκληρο κ απο λιγο καθε φορα ασπραδι. σταδιακα αυξανεις ποσοτητα. εγω βεβαια εχω παντελως διαφορετικες οδηγιες...ο καθε ιατρος τα δικα του.

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαμα 40 σε.ευχαριστώ κ σεις όμως δεν πάτε πίσω!!κούκλος κ ο δικός σού!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι σας ελεγα!!!!το 12-18 μας ειναι οριακο πρεπει απο βδομαδα να παω να αλλαξω νουμερα γμτ!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 40 679259

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας βρε κοριτσια...

Ναι το ξερω χαθηκα παλι αλλα πραγματικα δεν βρισκω χρονο να μπω καθολου...

Εγω Σαββατοκυριακο ημουν Αθηνα αρραβωνιαστηκε η κουμπαρουλα μου που με παντρεψε και ειχα παει...Τον μικρο τον αφησα στην μαμα μου γιατι ανεβηκα Σαββατο απογευμα κ Κυριακη μεσημερι γυρισα...κ δευτερα πρωι πηγα και πηρα τον μικρο...
Σημερα τον ξαναπηρε η μαμα μου γιατι εχει 3 μερες αδεια ο αντρας μου και λεμε αυριο να παμε μια εκδρομουλα μετα απο 4 χρονια που εχει να παρει αδεια...

Ο μικρος ολα μια χαρα....μας εχει τρελανει ολους ολη μερα χορευει κ τραγουδαει κ θελει να περπαταει...Χαιρεταμε στελνουμε φιλακι, κολλαμε 5, λεμε ποιο τα φταει κ χτυπαει το κεφαλι του, του λεω για μασα κ κανει πως μασαει το σκατο...του λεω πως κανει ο παππους και ξεροβηχει και τον κοροιδευει...στην μαμα μου με το που μιλαει της βγαζει γλωσσα κ γενικα ειναι μεγαλος αλητης....Ασε που μας εχει ξεμαλλιασει ολους...

Δοντι ακομα τιποτα ουτε ενα!!!!!!
Εμεις την αλλη εβδομαδα παμε παιδιατρο οποτε κ θα δουμε τι θα μας δωσει...

Εχτες του εφτιαξα γιουβαρλακια αλλα δεν τα αλεσα στο μπλεντερ απλα τα πατησα με το πηρουνι κ ξξετρελαθηκε απο εδω κ περα δεν τα αλεθω και πολυ αφηνω να εχει κομματακια...

Παιδικο σταθμο τελικα δεν μας πηραν συμπληρωθηκαν οι θεσεις και μειναμε απ΄εξω..

Εμεις απο ρουχα δεν μας κανει τιποτα απο τα περσινα...Αλλαξα καποια της βαπτισης πηρα φορμες χειμωνιατικες αλλα μονο αυτα εχουμε...Στο χωριο ετσι και αλλιως το απογευμα φοραει ζακετα και το βραδυ μακρυμανικο ζιπουνακι κ καλτσες...

Τα φιλια μου σε ολες...Σορρυ αλλα δεν προλαβα να τα διαβασω ολα...
Σας αφηνω παω για καφεδακι με τον αντρουλι μου...!!!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βιβη τι ωραια!καλα να περασετε!!!να τα εκατοστησετε κ γαι την επετειο σας,εγω δεν σας ευχηθηκα!!
κοριτσια τις τελευταιες μερες το μωρο αλλαξε.ενω μεχρι τωρα πηγαινε σε γνωστους κ αγνωστους απλλωνοντας πρωτα ο ιδιος χερια τελευταια οχι μονο δεν παει πουθενα αλλα γαντζωνεται πανω μου μολις του λενε "ελα".παντα ηθελε να με βλεπει στο χωρο αλλα τελευταια παει,παει κ γυρναει για αγκαλια,κρεμιεται απο τα ποδια μου αν ειμαι ορθια κ τετοια... Laughing

θα ανοιξει καμια καινουριο θεματακι?

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσα!τι κανετε!!
Αναστασία ρι ήταν αυτό βρε παιδί μου!έκανα εικόνα κ με έπιασε να βάλω τα κλαμματα.θυμηθικα την μικρή μου όταν ήταν 5 μηνών αρρώστισε με ξεία βρογχιολιτιδα κ μου είχε μείνει στα χέρια.νόμιζα πως την έχασα.τέλος καλό Ολα καλα!να το προσεχείς το αγοράκι σου!!
ΚΩχ κορίτσια έχασα επαφή μετα το μνμ της Αναστασίας,διάβαζα αλλα δεν διάβαζα,θα προσπαθήσω να θυμηθώ.
Λοιπόν

Ζωή εγω αποστριρωσα το νερό 1-2 βδομ μετα την εισαγωγη τροφών.και στα 3 παιδιά.απο κει κ μετα αμφιαλωμενο πινουμε πάντα.

Ποια ειπε ότι κοιμηθικε στη κούνια;και ναι το έκανα κ εγω!!ένα μεσημερι με πολύ γκρίνια.νταξ καλά ηταν!!

Μαράκι γιατί τον πηγές στον ορθοπεδικό;είχε κάποιο πρόβλημα;δεν θυμάμαι αν μας είχες πει.

Κορίτσια οι καλτσοπαντοφλες είναι αρκετά χοντρές,θα σκάσουν τα ποδαράκια τους.καλύτερα παπούτσια.

Αναστασία 15 παιδάκια έβαλα εγω έναν αριθμό,δεν ξέρω ποσά θα ειναι!!στο νηπιαγωγειο ήταν 26σ
Σίγουρα θα είναι δύσκολο επάγγελμα.ευτυχώς υπάρχουν δάσκαλοι με πολύ όρεξη για τα βλασταρακια μας!!!αλλα υπάρχει κ το αντίθετο.ακόμη θυμάμαι χαστούκι πουωεφαγα απο δασκαλα 3η δημοτικού γιατί πηγε τουαλέτα κ εγω την κοπανισα απο την τάξη.την κοπανισα βγήκα εξω!αλλα θυμ;μαι κ την κυρία Χριστίνα τι καλή που ήταν;;;την αγαπούσα πολυ!!!

Αυτά θυμάμαι κοριτσια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις