Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γκρινιαρούλα άκυρο...μόλις άνοιξα το mail μου&είδα το μήνυμα σου στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία...ότι να'ναι!!!!!! Αύριο θα σου στείλω&εγώ!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια μου!καλο μηνα σε ολες !!

Anastasie κ μαρακι καλως ηρθατε!!!!

Τα φιλια μας!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 39 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 39 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 39 417472

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mary2 οπως είπε και η thali alex καμια δεν είναι εγκυος ακόμα και κανένα μπεμπακι δεν έχει περπατησει μονο του. Βλεπω εχετε και τα τυχερα σας με τα δίδυμα ε??? ? Χαχαχαχα

Irene εχω διοριστει μεσω ΑΣΕΠ  εχω τωρα δεκα χρονια προϋπηρεσία! !!

Μαρακι μπραβο το αγορι σου, να πατε να σας ξαναδει να μην εχετε καμια αμφιβολια!!!

Παω για υπνο κορίτσια γιατί κουτουλαω!!! Να έχουμε ενα υπεροχο βραδυ!!!!

Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 39 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 39 417472

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα ομορφιές! Παλεύω να κοιμισω την μικρή που μου ξύπνησε στις 6.30. Έπιασε κ βροχούλα εδώ κ είμαστε ο οι 3 ξάπλα τι όμορφα!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από εμάς.  Κι εμένα μόλις ξυπνησε αλλά την θηλασα και ξανακοιμηθηκε!!!! Ουφ κορίτσια κουτουλαω... αν και κοιμηθκα σερι το βράδυ! !! Εδω βροχη γιοκ...

Ναφς θα χει ωραία δροσούλα τώρα που έβρεξε ε???Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 39 417472

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ειναι πολύ όμορφα... Μόνο που εμεις το ματι γαρίδα, μόνο σε αυτο μου έμοιασε το παιδί μου, χάθηκε να πάρει τιποτε άλλο;;; Αλλά πάντως έχει έναν ρομαντισμό η εικόνα, η μικρή παίζει στο πάτωμα και παρλάρει, εγώ υπολογιστή και έξω να ψιλοβρέχει. Είναι ακόμα νωρις και έχει μια ωραιότατη ησυχία...

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!&ελεγα πως αν σας πω οτι μ'αρεσει πολυ η σημερινη μερα θα με παρετε με τις πετρες...αλλα οπως βλεπω ειστε&αλλες! Εμεις ξυπνησαμε απο τις7:15,τον ταισα,συμμαζεψα&τωρα φερνει βολτες!!!

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερες ! κ δω εβρεξε.. ενταξει μου ελειψε κ μενα αυτη η εικονα της βροχορομαντσαδας αλλα οχι να παει ολη τη βδομαδα ετσι τωρα που δεν εχουμε κ δουλεια! τη θαλασσα με το σταγονομετρο φετος.....

μαρακι ορθοπεδικο για τον μικρο εννοουσες η για τη μεση σου;;

θαλεια που να προλαβεις.. θελει προσχεδιασμενο εγκλημα για να το πετυχεις.. παντως σου το ευχομαι ολοψυχα!

τωρα με τη βροχη ευκαιρια να τις παω στον παιδοτοπο! θα κατσω κ γω στα μπαλακια τι να κανω. ο αντρας μου δεν τρελαινεται γιατι ειναι βρωμικα λεει.(υστερικος) Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 39 654655

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια τι κανετε; και εδω εβρεξε παρα πολυ και το χαρηκα αλλα το απογευμα θελω να φτιαξει για να τον παω καμια βολτα γιατι θα φρικαρει μεσα στο σπιτι!!!!!!

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θαλεια που εβρεξε;;; Κεντρο αθηνα;;
Εδω στο αττικο αλσος μονο ψιλοβροχο κ τωρα ολα στεγνα με ηλιο..
Αχ χτυπανε καμπανες τωρα!! Μαρεσει αυτος ο ηχος!!
Η ακουω εγω καμπανες απο την κουραση σημερα;;

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παντως κι εδω προς Πάρνηθα μετια, ενα ψιλοβροχο εριξε, βέβαια τωρα ο καιρός είναι πολυ φορτωμενος!!!

Μαμα40 σε ξεκανε σήμερα ο μικρος???

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαμα 40 ειμαι ακομα Σκιαθο εδω εβρεξε πολυ και το μεσημερι αν ειχα ερθει Αθηνα θα ειχαμε κανονισει να βρεθουμε δεν το συζηταω!!!!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδώ τελικά έβρεξε μόνο το πρωί.

Σημερα δοκιμάσαμε αυγό,αμασητο τον πήγε κ αυτόν. Κ επειδή ξώραησε στις 6.30 μου κοιμήθηκε κ 2ωρα. Μόνο εγώ δεν κατάφερα ΝΣ κλείσω μάτι. Είχε γκρίνια σημερα κ είχα υπερένταση.

Εσείς τι κάνετε? Ροξανακι κάνα νέο με το νυφικό?

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας μανουλες κ μπεμπινια!!

ευχαρισρω πολυ για το καλωσορισμα!!πολυ μου λειψατε!
μετα απο εναα μηνα γυρισαμε λοιπον κ τρεχω ολη μερα!!ο μικρος εχει ξεφυγει!!δεν καθεται δευτερολεπτο!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 39 966307

περασαμε καλα αν κ πολυ τρεξιμο κ εκει κ ο μικρος ετρωγε 2 γευματα.πρωινο κ απογευματινο.3 μερες δεν τρωει τιποτα παλι!πολυ κουραση το φαγητο του!!! Sad

μαιρη να χαρειτε τις ομορφες κ να ειναι γρηγορη κ ανωδυνη η περιοδος αυτη!!

ειρηνη κ συ δουλεια,ε?βλεεπω σιγα σιγα επιστρεφουν οι εργαζομενες!!!με το καλο!εστρωσε κ ο υπνο σαςς!!!τι βραχνας!!!αλλη μια πληγη για μενα!!!εμεις ακομα τα ιδια!!!

ροξαν ωραια κ τα δυο νυφικα,εξαρταται πως θελεις να δεις τον εαυτο σου!το 2ο το βρισκω πιο μοντερνο!!τελικα ποιον παιδιατρο επελεξες?

γκρινιαρουλα να σου ζησει η αδερφουλα σου!!

βιβη τελειο το θεμα της βαφτισης!!!

ζωη κουραγιο!!!

ναφς πανεμορφο το μοντελο σου!!

μαρακι τι ωραια που γεμισατε μπαταριες!!!

θαλεια δεν εχω fb με mail εννοουσα!!

εγω εχω μαγαζι με ρουχα,νομιζω η μαμα40 ρωτησε!!

ειρηνη κ ζωη τι κανετε με τις αλλεργιες?εμας μας ειπε αυγο απο τον αλλον μηνα γιατι φοβαται!

ντεμη μια χαρα λειτουργησε η επιχειρηση ο καθενας στο κρεβατι του,ε?


λοιπον,δεν μπορω ακομα να μπω στο μειλ μου οποτε θα κανω ενα καινουριο κ θα σας το στειλω αν μπορειτε να μου ξναστειλετε τις φωτο κ να μου στειλετε κ οσες δεν ειδωθηκαμε αν θελετε!!

σημερα πηγαμε παιδιατρο.75 ποντοι κ 11 κιλα το ζουζουνι!!

κ τωρα στο πιο σημαντικο που κατατρομαξα:την προηγουμενη δευτερα ετοιμαζω το μωρο για μεσημεριανο υπνο κ παταει μια τσιριδα,δεν παιρνει ανασα,μελανιαζει,ριχνει πισω το κεφαλι του,κρεμαει τα χερια του κ κενο!!μιλαμε,τα επαιξα τελειως!!!τον κουναω κ σαν να ξυπναει απο κωμα αρχιζει κ κλαιει!!

φοβηθηκα πααααρα παααρα πολυ!!πηρα την παιδιατρο κ μοθ ειπε οτι ειναι προκλητο κ να μην τρομαζω!!εγω ομως δεν ησυχασα,εμοιαζε με κριση επιληψιας,απο οσα μου εχοθν περιγραψει.την κυριακη σε ενα πεσιμο πηγε να το ξανακανει αλλα δεν το εκανε.σημερα η παιδιατρος μοθ ειπε οτι λεγεται συνδρομο κατακρατησης αναπνοης κ να μην φοβαμαι δεν θα παθει τιποτα.δεν ειναι ευκολο ομως!ν βλεπεις το παιδακι σου να χανεται κ να μην μπορεις να κανεις τιποτα!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 39 534787



Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σορυ για το σεντονι αλλα σας ειπα μου λειψατε!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασία τι είναι αυτά που λές τώρα...&μόνο που διάβασα την περιγραφή μ'έπιασε ενας κόμπος στο στομάχι pale Δ το έχω ξανακούσει αλλά^μόνο στο άκουσμα σου κόβεται η ανάσα!!!!! Την εμπιστεύεσαι????

Είχαμε&εμείς παιδίατρο σήμερα...έφτασε τους 80πόντους, 10.100στα κιλά&μας ανακάλυψε το 3ο μας δοντάκι Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 39 328109 ! Δ είχα δώσει ιδιαίτερη προσοχή στο στόμα του χτες που τον είδα&δ το πρόσεξα...αλλά σήμερα το είδαμε που έσκασε!!!&τα γύρω του είναι κατακόκκινα&πρησμένα...Μας ξεκινάει ασπράδι....άντε να δούμε...
Εδώ βρέχει για τα καλά...&πόοοοοοοοοσο το απολαμβάνω δ λέγεται!!!!!!!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρακι θα ηιελα να την εμπιστευτω,ειλικρινα!διαβασα κ στο διαδικτυο,διαβαζω απο χθες κ ετσι οπως τα λεει δειχνουν!!εγω ξερω οτι η εικονα του παιδιου μου σε χασιμο δεν φευγει απο τα ματια μου!!παει να κλαψει κ βαραω προσοχη απο το φοβο μου!!
αχ τι θα κανω!!
κ εδω βρεχει κ ημασταν 2 ωρες χωρις ρευμα!!ελεος!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 39 534787

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσάκια!κ εμείς εδώ όλη μέρα βροχή κ συννεφιά!η αλήθεια ειναι ότι μου είχε λείψει λιγάκι λίγο δροσούλα!
Αναστασια μου κ συ μας ελειψες πολυ! Πω πω τι έπαθε το αγοράκι σου , τι ειναι αυτό τώρα; Κάθε ποτέ θα το παθαίνει , θα περάσει μεγαλώνοντας; Τι τρομάρα θα πήρες !!περαστικό να ειναι, παντός δε τρώει λες, μια χαρά ανάπτυξη έχει,να ναι καλα το γαλατακι σου!
Ούτε εμείς αυγό τρώμε, ειναι να φάω λίγο τυρακι εγώ για να δούμε πως θα αντιδράσει ο μικρός κ όλο το καθυστερω,φοβάμαι!
Μαράκι τι καλα κ ο μικρουλης σου ολόκληρο αντράκι!σιδερενιο κ το δοντακι σας,ευτυχώς το ποδαράκι σας ειναι μια χαρά!
Εμείς όλα καλα η μικρή κοιμήθηκε νωρίς σημερα!τελικα η βροχή έκανε καλό σε όλους!παρτυ κάνουμε με τον άντρα μου!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Irene14 έγραψε:Κάθε ποτέ θα το παθαίνει , θα περάσει μεγαλώνοντας;

Η Ειρήνη με κάλυψε με κπ ερωτήσεις&θα προσθέσω: γτ το παθαίνει αυτό? Τι το προκαλεί??

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι το εχω ξανακουσει, το παθαινε η μικρη της κουμπαρας μου. Απο το πολυ κλαμα δεν επαιρνε ανασα και μελανιαζε!!! Της είπε η παιδίατρος να μηννδινει σημασία και θα της περασει,!!! Παντως τρομερό πραγμα και μόνο στην εικονα τρελλσινομαι!!!

Ναφς μπράβο το κορίτσι σου, καθε μερα θα τρωτε αυγό ή καποιες φορές την εβδομάδα!???

Μαρακι 80 ποντους???? Καλε εσείς θα γινετε μπασκετμπολιστες!!!!!!!!!! Σιδερένιο και το τρίτο δοντακι σας!!!

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγραφα εγραφα κ επεσε η συνδεση...ουφ! αναστασια οντως τρομακτικο ακουγεται,
αλλα αφου σε καθυσηχασε η γιατρος...
προσπαθησε να εισαι χαλαρη οταν το παθαινει για να χαλαρωνει πιο γρηγορα κ ο ιδιος..

τελικα δεν τις εβαλα στον παιδοτοπο γιατι εκτος απ το παρτυ που ειχαν, μου ειπαν οτι επειδη ειναι κατω απο 3 πρεπει να μπω κ γω μαζι, αλλα να δωσω κ τα 10 ευρω. ε αμα τις επιτηρω εγω δεν θα πρεπε να εχω μια καλυτερη τιμουλα;; ειναι κ 2! δηλαδη 20 ευρω ο παιδοτοπος.. θα το ξανασκεφτω!

ροξανη τι νυφικα ακουω;;


πηραμε παπλωματα απ το ικεα για τις κοκονες, ωραια ζεστα φαινονται αλλα οι παλωματοθηκες δεν μ ενθουσιασαν. αν ξερει καποια καποιο αναλογο site να μου πει! φιλια κ καληνυχτες!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ποσο καλα σε νιωθω με τον φοβο ειρηνη!μετα το πασχα ηταν να κανω δοκιμες κ ξεκινησα ιουνιο κ γαλα δεν εχω πιει ακομα!!
μονος του λεει το κανει!απο τρομαρα μεχρι στιγμης η' για να γινει το δικο του!μεχρι τα 5 συνηθως περναει αλλα βλεπω να παθαινω εγω εμφραγμα μεχρι τοτε!!κ ειναι λεει πολυ εξυπνος γιατι συνηθως το κανουν αργοτερα ηλικιακα!ωραιος τροπος να μας δειξει την εξυπναδα του!!!
δεν ειναι λεει κατι παθολογικο,εγω ρωτησα αν χρειαζεται παιδονευρολογο αλλα μου ειπε οτι ειναι μια χαρα το παιδι.απλα ειναι δυσκολο ν μην κλαψει στην ηλικια που ειναι ωστε να το προλαβω.ολη την ωρα παλευει να σηκωθεει,να περπατησει,κ οποτε πεσει η' απλα κατσει ενω δεν θελει τα παιρνει!
κ δεν κλαιει κ πολυ γκρινιαρουλα,φαντασου να εκλαιγε!στην πρωτη κραυγη δεν βγαινει τσιρσδα,φωνη κ ασπριζει!
μεγεια σας μαιρουλα!!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επισης μου ειπε να μην δειχνω οτι τρομαζω γιατι θα το κανει συνεχεια!

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αναστασια κατι παρομοιο ζουσε κ μια φιλη μου με το μωρο της.. Σταματουσε η αναπνοη οταν εκλαιγε αλλα 2-3 φορες συνεβη ..
Σου ειπε φανταζομαι η παιδιατρος τι ακριβως πρεπει να κανεις σε μια τετοια περιπτωση.. Αν θυμαμαι καλα το σηκωνεις ορθιο αγκαλια κ του αλλαζεις αμεσως περιβαλλον - εικονα.. Βγαινεις πχ στο μπαλκονι ..
Τι να πω ..

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Οταν γυρισαμε σημερα μετα απο εξοδο με μια απο τις νονες του μωρου ( η οποια ηρθε ταξιδι -αςτραπη απο Αγγλια κ δεν μπορουςα να αρνηθω ηθελα πολυ να την δω)
Ο μικρος ολο νευρα ουτε κατα διανοια να κοιμηθει στην κουνια του..
Και τι κανω !!!
Μπηκα στην κουνια κι εγω!!
Ξαπλωσα μαζι του .. Με πηρε κ ο υπνος για λιγο ..
Btw ειναι πολυ αναπαυτικο το κρεβατακι τουSmile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις