Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι στειλε μου

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θαλεια και ροξαν να χαίρεστε τους άντρες τις ζωής σας μικρούς κ μεγάλους!
Griniaroula ποτε ξεκινάς δουλειά , που δουλεύεις θύμησε μου?
Και μεις με έξι δόντια μασάμε το φαί μας τι ευκολία ροξαν περνεις μια μπανάνα μαζί ,δίνεις λίγο ψωμάκι σε ώρα ανάγκης , τέλειο!
Nafs και γω μετά τα παιδιά 12-12.30 το αργότερο, μετά δεν αντέχω.
Εμείς γυρίσαμε απο παιδότοπο ,βάλαμε και το μικρό στο χώρο για τα bebe, πολυ πλάκα ο μικρός!

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμεις irene εχουμε 2 1/2 δοντια!!
Λεω να περιμενω κ το τεταρτο κ μετα θα τον αφησω να κοψει κομματακι που τοσο λαχταραει!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!

Κι εμείς 6 δοντάκια, αλλά το μεσημεριανο μου το φτυνει που το αφηνω σε κομματακια. Θα μάθει πού θα πάει!

Πώς κοιμηθήκατε; Γκρινιαρούλα περιμένουμε αναμετάδοση! Εμείς ήσυχα, ξυπνησαμε, η μικρή παίζει με τα παιχνίδια της και το μεσημερι θα φάμε σε κάτι οικογενειακούς φίλους. ¨ολα μιααααααααααα χαρά!

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 38 654316 γεια σας βρε κοριτσια!!!! μου λειψατε!.. μας εκανε δωρο η κοσμοτε ιντερνετ για 15 μερες,(εμεις δεν προκειται να βαλουμε οπως ηρθαν τα πραγματα)
τι κανετε πως περνατε; τα μικρουλια σας ;ελπιζω να ειναι ολα τελεια. εχω χασει πολλα επεισοδια! γυρισατε ολες απο διακοπες ε;
εμεις ετοιμαζομασταν να φυγουμε κ αντι για αδεια στον αντρα μου, του δωσανε αδεια επ αοριστου!...... Crying or Very sad
ξεκινησα εγω δουλεια αλλα μου βαζανε συνεχεια υπερωριες που φυσικα δεν μπορουσα να τις κανω για πολυ..αρρωστησε η μια, βοηθεια εχουμε ελαχιστη πλεον. σταματησα λοιπον κ καθομαστε κ οι δυο! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 38 50580

το ντουετο ειναι τρελα τις κυνηγαμε σ ολο το σπιτι δεν αφηνουν τπτ ορθιο!
η χριστ. ηταν αρρωστη ''ερπητοειδη ιο'' κολλησε.(το περνανε μια φορα μονο στη ζωη τους) εκανε πυρετο 3 μερες κ μετα γεμισε το σωμα σπυρακια.
συγκαηκε κιολας αρκετα κ βαζουμε συνεχεια daktarin κ μελανακι..

βλεπω κ νεες φωτο τελειες! ποσο μεγαλωσαν ρε κοριτσια..!
γκρινιαρουλα τι μαγιουδακι ειναι αυτο;; τρελαινομαι!! αν και εμεις κανουμε γυμνισμο...

τωρα αν αρχισω να γραφω δεν θα χω σταματημο τοσο καιρο που εχω να σας γραψω..

παω για φαι στην πεθερα κ μετα στη βαφτιση της κοπελας που ειμασταν στο ιδιο δωματιο λεχωνες.. αχ συγκινηθηκα..τι μερες κ κεινες με τα μικροσκοπικα ανθρωπακια!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια τι κανετε;;;;;

Γκρινιαρουλα περιμενουμε ακομα κοιμασαι;;;;;;
Μαιρουλα δλδ μεινατε και οι 2 χωρις δουλεια;;;;;;
Εμενα μολις εφυγαν οι επισκεπτες και εχω ενα σπιτι χαλιααααααααααααααααααα δεν ξερω απο που να αρχισω και που να τελειωσω σας λεω εμπλεξα!!!!!!!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!

Μαιρουλα μου,πολύ χάρηκα που μπήκες!
Πολύ λυπάμαι για την δυσκολία που σας έτυχε!τώρα τι θα κάνετε;
Πες μας κ αλλα για τις μπουμπουκες σου!!!

Γκρινιαρουλα μάλλον το κοψες στον υπνο!σε είδα φβ!Ε ρε τι κουκλα δασκάλα έχουμε στην ομάδα μας!!φτου!φτου!

Εμείς χθες πήγαμε στο γάμο!στον γάμο ηηηηηταν,ότι να ναι!το φαΐ χάλια μαύρα μέχρι κ τα αναψυκτικά νερά ήταν στα μπουκάλια τα μεγάλα τα πλαστικά απο το γνωστό γερμανικό μάρκετ που δεν έχω πρόβλημα για το μάρκετ αλλα για τραπέζι σε κέντρο δεξιοσεων φαινόταν πααααρα πολύ Φθηνό.φυσικά το ζευγάρι δεν ευθύνεται πουθενά,το μαγαζί μου την έδωσε!
Μπήκαν με ένα τραγούδι εισόδου το λες κ άσχετο,μετα για το βαλς στηθικαν για τον χορό αντικριστά,περημεναν περημεναν(ειχαν κ χορογραφια)κ το τραγούδι δεν έπαιζε.κόλλησε το cd τα πήρε η νύφη κατέβηκε απο την πίστα.μετα απο ώρα το φτιαξαν,ανέβηκαν το χόρεψαν.δεν κάτσαμε πολύ,μετα πήγαμε για ποτό σε ένα μπαράκι παρά πολύ ωραίο στη θάλασσα τα κορίτσια λέγαν μαμά παμε κλαμπ;;;πήρε κ το νερό η αυανασια κ έκανε πως επινε το ποτό τους,χορεψανε κ ολας μόνο στο τραπέζι δεν σηκώθηκαν.χαχαχα έχουν πολύ γέλιο.δεν θα συμμαζευοντε αυτές όταν γίνουν 15 χρόνων.


Που λέτε,ήθελα να σας πω κάτι.νοιώθω ρε κορίτσια μια απελπισία να με πιάνει.συνήθως όταν θηλάζω τον μικρό κ όταν τα βάζω για υπνο.σκέφτομαι συνέχεια ότι δεν μου φτάνει πια ο χρόνος για τις δουλειές.κορίτσια μη με κραξετε αλλα πραγματικά δεν την παλεύω καστανο!!!αντε να περάσει 1 χρόνος να ξεπιαστει Π μικρός γιατί δεν αντέχετε πια να κανω όλη μερα δουλειες με τον μικρό στα χέρια.εκτως αυτού δεν με βοηθάει καθόλου γαμωτο κ ο Δημήτρης αντι αυτού σβαρνιζει περισσότερο.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μ τι κανετε;;; εμεις ημαστε στο δρομο&επιστρεφουμε! Το2ημερο ηταν τελειο...περασαμε πολυ ωραια, χορτασαμε βολτες, ειδαμε αγαπημενους φιλους, περασαμε πολυ ωραια στο γαμο&κοιμηθηκα λιγο παραπανω! Βεβαια βαρια μεχρι τις1αντεξαμε&τις2μερες, οποτε μην μιλατε για γεραματα....δ θυμαμαι να σχολιασω, αυριο που θα'μαι πιο ξεκουραστη θα σας διαβασω!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να μαστε κι εμείς!!! Περασα καταπληκτικα κοριτσια!!! Η μικρή ξεραθηκε κατα τις 10, ξυπνησε στις 3 και είχε ορεξη για παιχνιδια!!! Γιαγιά και παππούς στο ποδι παιζανε μαζι της καμια ωρα, μετα την πηρε ξανα ο υπνος και οταν επεστρεψα εγω (στις 6 το πρωι!!!!) Την θηλασα και την ξανααφησα στη μαμα μου και πηγα με τον αντρουλι μου σπίτι μας και λιωσαμε στον υπνο!!! Να σκεφτειτε ειχα βάλει ξυπνητήρι στη 1 το μεσημέρι και οταν ξυπνησα ημουν κομμάτια! !! ! πηγαμε στη μαμα μου φάγαμε και κοιμηθηκα αλλη μιση ωριτσα το μεσημέρι! !!

Ροξαν ευχαριστώ για τιες ευχες!!! 6 δόντια ε??? Πω, πω μεγαλο αγορι!!! Θελω κι εγω να τον δω νσ τρωει, στειλε μου κι εμένα στο Facebook σε παρακαλώ! !!

Irene τελος Νοεμβρίου παω για δουλειά,  είμαι δασκάλα! !! Φαντάζομαι ξετρελαθηκε ο μικρός με τον παιδότοπο! !!

Μαμα40 κι εμείς 2 1/2 εχουμε, τα 2 κατω και τωρα εκανε την εμφανιση του το πλαινο πανω δεξια!!!

Rhali alex τιε τελριωσες τις δουλειες???ειχστε και παιδάκια γι αυτό έγινε τόσο χαλια το σπίτι? ??

Ντεμακι σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!! Ατσα και σε μπαρ η αθανασία,  την φαντάζομαι πως θα εκανε!!! Λογικο μου ακουγεται αυτο που νιωθεις, εδω ωρες ωρες πελαγωνω εγω εσυ με 3 παιδια δεν θα νιωθεις ετσι??? Υπομονη κοριτσακι...

Ναφς πως τα περασατε σημερα??? Ησυχη η μικρη? ??

Μary2 σας σταματησαν και τους 2 απο την δουλειά? ??affraid τι να πω... η μικρή είναι καλά τωρα??? Πηρε αντιβίωση? ??

Μαρακι καλωσορισατε!!! Ξεκουραστηκατε ε??? Μπράβο χρειάζεται που και που. ..

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γκρινιαρουλα θέα του δώσατε κ κατάλαβε!

Μαράκι καλά περάσατε Ε?

Ντεμι εσένα δε σε φοβάμαι,φαντάζομαι κούραση αλλά το χεις στο αίμα σου δε κολλωνεις πουθενά!

Θάλεια έβγαλες άκρη?

Μαίρη τι ατυχία αυτή! Ελπίζω μα έρθει κάτι καλύτερο.

Ροξανακι, μαμα40 τα φιλιάσε.

Εμείς είχαμε μια ήσυχη μέρα,η μικρή όλο για καφέ στη θάλασσα είναι δεμαζεύεται το σκατο. Ευτυχώς τη παίρνει ο μπαμπάς κ ο ΜΟΝΟΣνονός της κ ήρεμηΩ λιγάκι,να κάνω καμία δουλειά. Ανακάλυψε κ την πιπίλα στα γεράματα.όχι να την παίρνει να τη δαγκώνει!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θάλεια πακέτο πηγαίνουμε.... Εγώ είχα σήμερα κόσμο, πεθερά κ κουνιαδες, ήρθε κ η μαμά μου με την γιαγιά μου κ έγινε το έλα να δεις... Ήταν κ η ανηψια του άντρα μου 3 χρονών...χαμός! Πραγματικά δεν ήξερα από που να αρχίσω όταν έφυγαν.

Μαίρη, τι ατυχία βρε κορίτσι μου, ελπίζω να αποξατασταθειτε γρήγορα. Οι μικρές σου τώρα τι κάνουν ?

Γκρινιαρουλα, Ντεμακι κ Ναφς ωραία περνάτε, πιείτε κ για μας τίποτα!

Μαρακι, το αξιζατε! Καλώς ήρθατε τώρα, αντε κ καλό μας χειμώνα!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ροξαν μ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!! Υγεια πανω απ'ολα&οτι καλυτερο ευχομαι! Ειχες φουλ κοσμο, ε;;; περασατε καλα;;; Οχι καλο χειμωνα απο τωρα...παρασκευη φευγουμε για αθηνα οικογενειακως για4-5ημερες&στις17κατεβαινω μεσσηνια για να παντρεψω την κολλητη μ, οποτε οπως καταλαβαινεις εχω διακοπες ακομα! 

Ναφς οντως περασαμε πολυ καλα, φορτισαμε μπαταριες&αυριο θα τρελανω τον φιλιππακο στις αγκαλιες!!!!!

Γκρινιαρουλα μπραβο σου&στην μικρη σου που ηταν κυρια!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ροξαν σου έχω παραπονο!θέλω κ εγω φωτο!!
Γκρινιαρουλα κ απο σένα!

Γκρινιαρουλα τι τάξεις παίρνεις στο δημοτικό;πως είναι να είσαι με τόσα παιδάκια σε μια τάξη;πάνω στην προσπάθεια να μάθω στα κορίτσια την αλφάβητο μου φαίνετε πολύ δύσκολο να έχεις 15 παιδιά να προσπαθείς να τους μάθεις να γράφουν!δεν είναι τόσο δύσκολο όσο το φαντάζομαι;

Ναφς για καφέ το μονδελο;;;Ω ρε τι έχει να γίνει μόλις μεγαλωσουν!θα γαμπριζουν κ ολας,ωι παναγία μου!(σκέφτομαι κ για τις δικές μου)

Εγω ποτε θα κοιμηθώ οεο;;

Ροξαν η ξαδερφουλα έκανε το σπίτι άνω κη ατω φαντάζομαι Ε;

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ωρες ώρες σκέφτομαι τον αποθηλασμο,να σας τοπω κ ααυτο!πππφφφ

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσαρες!!!!βλεπω ολες το γλεντατε;μπραβο μπραβο!!!!

εμεις καλα!!οι διπλες μερες στη δουλεια κ με ξενυχτι ειναι σκοτωμα γι αυτο δεν ριχα κουραγιο ουτε να σας γραψω!!αλλα ολα μια συνηθεια ειναι,που θα παει?

λοιπον τα νεα μας χτες το βραδυ κοιμηθηκε σχετικα καλα απο τις 23:15 μεχρι τις 6:15 ξυπνησε μονο δυο φορες(μη γελασετε για μας ειναι κατορθωμα)γιουπιιιιιι!!!ειχαμε χτες κ ενα ατυχηματακι μεσα σε ελαχιστα δευτερολεπτα μπροστα στα ματια μας πηγε να δαγκωσει τι τραπεζακι του σαλονιου κ χτυπησε το ουλο της!απο τη τρομαρα της δε ανοιγε το στομα κ μεχρι να καταλαβω που χτυπησε κ ερχετε τοσο αιμα μου κοπηκαν τα ποδια!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 38 534787 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 38 534787 δε σταματαγε κ αυτο με τιποτα κ τοσο εγω να ανχωνομαι!!ευτυχως ομως δεν ηταν κατι σοβαρο τελικα κ σε λιγο το ξεχασε!!!

Μαιρη μου χαρηκα πολυ που καταφερες να μπεις,στεναχωριθηκα ομως με τα νεα σου!κριμα βρε κοριτσι μου!μα κ τους δυο?μην ανησυχεις κατι θα βρεθει συντομα να ειστε καλα κ αισιοδοξοι κ ολα θα γινουν,προς το παρον χαρειτε τα αγγελουδια σας!!!
Για πες πως ειναι οι σουσουραδες?μεγαλωσαν πολυ ε?πως θα γινει να μη σε χασουμε παλι μερα τις 15 μερες?

Τα φιλια μου σε ολες!!σας σκεφτομαι κ σας διαβαζω να ξερετε!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 38 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 38 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 38 417472

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mary 2 ευχομαι ολα τα δυσκολα να ξεπεραστουν γρηγορα..
Καταιγιδα ειναι θα περασει που θα παει!!
Να χαιρεστε τα μικρουλια σας !!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ντεμακι ολες τις τάξεις τις εχω παρει. Πριν μεινω εγκυος ειχα Α Δημοτικου!!!ποσα ειπες??? 15 παιδια???? Μακαρι να ηταν τοσα...στην Αθήνα δυστυχώς τα τμηματα είναι  μεγαλυτερα!!! Να σκεφρεις Α Δημοτικου με 24 ζουζουνια!!!!ειναι ενα επαγγελμα δυσκολο και πολυ παρεξηγημενο(τι εχω ακουσει για το οτι καθομαστε καλοκαίρι,  Χριστούγεννα και Πάσχα)!!! Εγω απο μικρή αυτο ηθελα να κάνω,  αγαπαω την δουλεια μου παρολες τις δυσκολιες της...(δυσκολα παιδιά,  μη συννενοησημες οικογενειες, συνάδελφοι αλλοπρόσαλλοι κτλ)

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!γυρισαμε κ εμείς!!
Διάβαζα τα νέα σας αλλά δεν είχα χρόνο να γράψω!σκούπισμα σφουγγάρισμα 2 φορές την ημέρα γιατί ο μικρός αλώνιζε!!
Μέ έχει ταλαιπωρήσει παρά πολύ το κινητό μου!! δεν ανοίγει, δεν μπορώ να μπω στο μειλ μου, να δω τι θα κάνω!!
Θέλω κ γω τα δωτα νινακια που δεν είδα!
έπαθα σοκ με κάτι που έκανε ο μικρός,κατάτρόμαξα κ ακόμα δεν ξέρω τι είναι!!
Θα μπω μετά μα σας πω!!
Φιλιά

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και καλο μηνα κοριτσια!!!Περασε και το καλοκαιρι.... Sad Sad Sad

Anastasie καλως ορισατε!!!Πως περασατε???Αντε περιμενουμε να μας πεις λεπτομερειες!!!ΑΑΑΑΑΑ και μαλλον ηρθε ο καιρος να παρεις καινουριο κιν!!!!χαχαχαχαχαχα

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ααααα και να ξερετε σας εχω ενημερωσει στα mail και στο facebook με νεο φωτογραφικο υλικο της Κατερινας!!!!χαχαχαχαχαχα

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα! σας ευχαριστω ολες για τα λογια παρηγοριας! εγω δεν ειχα σκοπο να δουλεψω προς το παρον αλλα ειπα να δοκιμασω μηπως κ προχωρησει.. δεν εχουμε βοηθεια πλεον μονο μια δυο μερες.. θα δουμε τι θα γινει. ..
τωρα οντως χαιρομαστε τις μικρες κ οι δυο κ ειμαστε μια χαρα, στις βολτες ολη μερα! χαχα! να το χαρουμε τουλαχιστον!

γυρισε καμια αλλη στη δουλεια; δεν εχω ιδεα τι εχετε κανει τοσο καιρο! μηπως ειναι καποια εγκυουλα ξανα;; εχει περπατησει καποιο μπεμπακι;;

η χριστ. πηρε αντιβ. για 2 μερες γιατι η γιατρος νομιζε στην αρχη πως εχει αμυγδαλιτιδα επειδη ειχε πυον. αλλα μολις βγηκαν τα κοκκινακια μας ειπεοτι ειναι αυτο το περιεργο. απορω που το κολλησε πραγματικα..

πηγε καποια σε παιδοτοπο;; σκεφτομαι να τις παω να τις αμολυσω στα μπαλακια μπας κ πιω κανα καφεδακι με την κολλητη που εχουμε να μιλησουμε σαν ανθρωποι απο τοτε που ημουν φουσκα!! τα δεχονται τοσο μικρα;

χθες η βαφτιση ηταν τελεια! η κολυμβηθρα εξω μεσα στα δεντρα φανταστικα! κ επειδη μας ειδαν στις μπομπονιερες με διδυμα μας εδωσαν σχεδον 10 γλυκα!!χαχα..! τα περιποιηθηκε ο συζυγος φυσικα..

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια κοιμηθηκε ο ταλιμπαν και ειπα να σας διαβασω Αναστασια εχω και εγω fb πως μου ξεφυγες εσυ; οσο για τις δουλειες ολη την ωρα μαζευω και ολη την ωρα χαλια ειναι χαχαχαχα αυτο το πραγμα δεν μπορω να το εξηγησω κατι κανω λαθος!!!!!

Ροξαν και εγω θελω φωτο.

Μαιρουλα μου κατι θα βρεθει για τον αντρα σου συντομα προς το παρων απολαυστε τις ζουζουνες σας. Καμια δεν ειναι εγκυος ακομα εγω και να ηθελα δεν προλαβαινω χαχαχαχα και νομιζω οτι κανενα μπεμπακι δεν περπαταει ακομα!!!!!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσάκια
Αναστασία μου καλωσορίσες ! Πω πω πόσο καιρό λειπατε ? πως περάσετε?
Μαίρη 2 ,εγώ τον έβαλα σε παιδότοπο αλλα ήμουν κ γω μέσα δε μπορείς να τ αφήσεις μόνα τους σε τόσο μικρή ηλικία. Κανε κανένα 6 μηνό υπομονή ακόμη!
Θαλεια δε κανείς κάτι λάθος το σπίτι που ήταν όλο τακτοποιημένο κ καθαρό δεν θα το ξαναδείς ποτε!!!! Όλο κ κανένα παιχνίδι πεταμένο θα έχεις απο δώ κ απο κει!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γκρίνιαρουλα τέλειο το επάγγελμα σου!
Εγώ πως έβαλα τα οικονομικά κ άφησα τα παιδαγωγικά εκτός δε μπορώ να καταλάβω!
Έχεις διοριστεί?

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να΄μαι&εγω στη βάση μου για λίγες μέρες...Καλό μήνα, καλό φθινόπωρο σε όλες μας!!!! σήμερα όλα καλα με τον ορθοπεδικό! Δ διέγνωσε κπ πρόβλημα, αλλά για σιγουριά μόλις ξεκινήσει για τα καλά το περπάτημα θα πάμε να μας ξαναδεί λίγο! Αύριο έχουμε&παιδίατρο, άντε να δω πόσο έγινε το σκαθάρι μου!!!

Γκρινιαρούλα είναι βασικό πιστεύω να κάνεις αυτό που αγαπάς! Επίσης για τις φωτό δ σε ξέχασα! Αύριο θ'ανανεώσω το αρχείο μας&θα σου στείλω....περιμένω&εγώ νέο υλικό!!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 38 417472

Αναστασάκι καλώς ήρθες!!!

Ναφς, Ροξάν, Νέμη, Ζωή, Ειρήνη Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 38 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 38 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις