Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! καλό Σαββατοκυριακο!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα!τι μου κάνετε?εγω δε σας κρύβω ότι ειμαι προβληματισμένη ακόμη αλλα αυτη την εβδομαδα θα παρω και δευτερη και τρίτη  γνωμη μη σας πω γιατι αν ειναι να κανω την υστεροσκοπιση τελικα δε θελω να χασω χρονο!στον υπερηχο πάντως δεν έβλεπε κάτι!μου είπε απλά την κάνεις και μπορει να ειναι η σκια της μήτρας τι να πω!

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο μενα σε ολες!!!!καλο Σ/Κ να εχουμε!!!

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας κοριτσια!!!καλοριζικο το θεματακι σας...ειχα ξαναμπει πριν καιρο και βλεπω ανανεωση! ευχομαι να ειναι τυχερος μηνας για ολες μας! τον προηγουμενο μηνα ηταν ο 1ος μηνας που ουσιαστικα προσπαθησαμε μιας και παντρευτηκαμε .. ομως ειχε αλλα σχεδια η ακατανομαστη και μου ηρθε την ημερα του γαμου μας! τωρα ειμαι και παλι στην αναμονη μιας και ειναι ο δευτερος μηνας που φυσικα απλα το απολαμβανουμε και δεν αγχωνομαστε ,πηγαμε και ενα 5ημερο σε νησακι και περασαμε υπεροχα και περιμενω σε 3-4 μερουλες...αυτο που καταλαβα ειναι παντως οτι δεν ειναι να ψαχνεις ιδιαιτερα για συμπτωματα και τα σχετικα γιατι μοιαζουν με της περιοδου και ειπα αυτη τη φορα δεν θα τα φανταστω ολα...οποτε κουλ και ο,τι ειναι να εχει γινει θα δειξει...

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε??Ολες καλα???

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε??Ολες καλα???
Γεια σου Αγγελικη!!!εγω σας γραφω απο το σαλονι οδοντιατρου που βρισκομαι..περιμενω για ενα σφραγισμα! Εσυ τι κανεις;

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω τα γνωστά ξάπλα και πάλι ξάπλα ρε κορίτσια τι νερό ήταν αυτο κατακλησμος

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Εγω τα γνωστά ξάπλα και πάλι ξάπλα ρε κορίτσια τι νερό ήταν αυτο κατακλησμος

Ναι άσε με βρήκε στο δρόμο...

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου και καλορίζικο το νέο Θεματάκι...και πολύ γουρλίδικο εύχομαι.
Αγγελικούλα από αυριο να ξεκινήσεις καμιά βολτίτσα χαλάρα γιατί μπαίνεις στην δευτερη και ψυχοφθόρα βδομάδα της αναμονής.
Δεσποινάκι δεν τον μπορώ τον οδοντιατρο καθόλουυυυυυυυυυυυυυυ.
Dimimi τι έγινε???Χάθηκες.
Σπορακι πότε πας για υπέρηχο?
Ρηνούλα μου εσύ καλύτερα?
Φιλιά πολλά σε όλες.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λενακι μου τι κανεις κοιτά και δουλεια που πήγα καλα ήταν ναι θα παω καμια βολτίτσα αλλα λείπει ο άνρουλης μου θα παω με καμια Φιλη μου σήμερα πονάω λιγο δεξιά χαμηλά σαν Σουβλιτσες καλό ειναι τωρα αυτο ;

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
den antexo allo έγραψε:
Δεσποινάκι δεν τον μπορώ τον οδοντιατρο καθόλουυυυυυυυυυυυυυυ.

Είναι η τρίτη φορά μέσα σε ένα μήνα που πηγαίνω!!!Τη μια μου έσπασε το σφράγισμα μου το ξανάκανε και τώρα που ξαναέσπασε άλλαξα οδοντίατρο γιατί προφανώς ο προηγούμενος δεν κάνει καλή δουλειά... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 2 209536

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια σας γραφω απο τη δουλεια.
Σε κανα δεκαλεπτο θα φυγω.
Θα περασω ομως και απο τη μανουλα,μου εφτιαξε παστιτσιο.
Ετσι κοριτσια αυριο ολη μερα ξααααααααπλα.
Η μανουλα ειναι παντα μανουλα τελικα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια βρεχει καρεκλοποδαρα εδω !!!!φθινοπωριασε εντελως...

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω ελευθερια σκαμε απο τη ζεστη.
Ειμαι σπιτι και κυκλοφορω με το βρακι.
Εχει τρελαθει ο καιρος.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Λενακι μου τι κανεις κοιτά και δουλεια που πήγα καλα ήταν ναι θα παω καμια βολτίτσα αλλα λείπει ο άνρουλης μου θα παω με καμια Φιλη μου σήμερα πονάω λιγο δεξιά χαμηλά σαν Σουβλιτσες καλό ειναι τωρα αυτο ;
Αχ αχ αχ σαν να ακούω εμένα με τα συμπτώματα!!!Μη δίνεις σημασία κορίτσι μου στο τι είναι καλό και κακό...εμείς όλα καλά θα τα λέμε άλλωστε...το μυαλό μας παίζει παιχνίδια...όσο θα πλησιάζουν οι μέρες για την χοριακή θα δεις και άλλα συμπτώματα...τα ξέρεις τα έχεις περάσει.Υπομονή και χαλαράααααααααα!!!

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki123 έγραψε:
den antexo allo έγραψε:
Δεσποινάκι δεν τον μπορώ τον οδοντιατρο καθόλουυυυυυυυυυυυυυυ.

Είναι η τρίτη φορά μέσα σε ένα μήνα που πηγαίνω!!!Τη μια μου έσπασε το σφράγισμα μου το ξανάκανε και τώρα που ξαναέσπασε άλλαξα οδοντίατρο γιατί προφανώς ο προηγούμενος δεν κάνει καλή δουλειά... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 2 209536
Ελπίζω αυτή τη φορά να μείνει στη θέση του. Wink 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κατερινάκι μου θα ήθελα και εγώ να σου πω την γνώμη για την υστεροσκοπηση.
Αν έχετε καιρό στην προσπάθεια για μωράκι γνώμη μου είναι να την κάνεις, στην υστεροσκόπηση βλέπουν πράγματα οι γιατρόι που δεν φαινονται με απλό υπέρηχο.Τώρα ως προς τον γιατρό που θα την κάνεις εγώ θα έλεγα να την κάνεις σε κάποιον που σου εμπνέει εμπιστοσύνη.
Σαν εξέταση δεν είναι τίποτα και δεν πονάει καθόλου αφου θα σου κάνουν μέθη.
Φιλια.

zanna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλοριζικο κοριτσια το νεο θεματακι!!!!!οφειλω να ομολογησω οτι ηταν ο πρωτος μηνας που δεν ειχα σουβλιτσες στην ωορηξια. τον ξεζουμησα βεβαια τον δικο μου  Razz Razz Razz Razz θα δουμε στις 31/7 δεν περιμενω!!!!το ευχομαι δηλαδη!!!φιλια σε ολες και να ευχηθουμε να ειμαστε οοοοολες τυχερες  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing φιλια πολλα!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zanna έγραψε:Καλοριζικο κοριτσια το νεο θεματακι!!!!!οφειλω να ομολογησω οτι ηταν ο πρωτος μηνας που δεν ειχα σουβλιτσες στην ωορηξια. τον ξεζουμησα βεβαια τον δικο μου  Razz Razz Razz Razz θα δουμε στις 31/7 δεν περιμενω!!!!το ευχομαι δηλαδη!!!φιλια σε ολες και να ευχηθουμε να ειμαστε οοοοολες τυχερες  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing φιλια πολλα!!

Γεια σου zanna κι εγω καποιες φορες δεν την καταλαβαινω καθολου,δεν εχω ουτε καν υγρα.
Αυτο βεβαια λιγο με ανησυχει μηπως δεν κανω ωορρηξια.
Σου ευχομαι να μην ερθει η αλεκα στο τελος του μηνα και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα υπναρουδες μου, τι μου κανετε;
Εγω ειμαι ξαπλα στον καναπε και χαλαρωνω.
Σημερα το πρωι ειδα λιγο καφε σημαδι στο σκουπισμα.Ή ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης ή ερχετε νωριτερα η κολλητη μου φιλη αλεκα.
Περιμενω την πεμπτη,αχ αντε να περασουν οι μερες.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κ απο εμενα!!μια ομορφη κ ξεκουραστη κυριακη ευχομαι!!
Χρυσα μου πολυ καλο σημαδι αυτο!!μακαρι να ειναι εμφυτευση κοριτσακι μου!!ενημερωνε μας..τυχερουλα εσενα τελειωνει η αγωνια σου σε τρεις μερες..εγω περιμενω 31..μακαρι να μη μας ερθει κ να ειμαστε  εγκυουλες!!!

zanna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κουνελάκι έγραψε:
zanna έγραψε:Καλοριζικο κοριτσια το νεο θεματακι!!!!!οφειλω να ομολογησω οτι ηταν ο πρωτος μηνας που δεν ειχα σουβλιτσες στην ωορηξια. τον ξεζουμησα βεβαια τον δικο μου  Razz Razz Razz Razz θα δουμε στις 31/7 δεν περιμενω!!!!το ευχομαι δηλαδη!!!φιλια σε ολες και να ευχηθουμε να ειμαστε οοοοολες τυχερες  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing φιλια πολλα!!

Γεια σου zanna κι εγω καποιες φορες δεν την καταλαβαινω καθολου,δεν εχω ουτε καν υγρα.
Αυτο βεβαια λιγο με ανησυχει μηπως δεν κανω ωορρηξια.
Σου ευχομαι να μην ερθει η αλεκα στο τελος του μηνα και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.

Makari  Very Happy an kai na sou pw prospa8w na mhn agxwnomai giati eimaste ston deutero mhna prospa8eiwn...exoume peri8wrio  Laughing  sorry gia ta greeklish alla eimai sth douleia kai kati epa8e o upologisths mou  Sad 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
perperouna έγραψε:Καλημερα κ απο εμενα!!μια ομορφη κ ξεκουραστη κυριακη ευχομαι!!
Χρυσα μου πολυ καλο σημαδι αυτο!!μακαρι να ειναι εμφυτευση κοριτσακι μου!!ενημερωνε μας..τυχερουλα εσενα τελειωνει η αγωνια σου σε τρεις μερες..εγω περιμενω 31..μακαρι να μη μας ερθει κ να ειμαστε  εγκυουλες!!!

Ελευθερια μου αυτο το μηνα το μυαλο μου παιζει ασχημα παιχνιδια.
Εκτος απο το σημαδι που ειδα το πρωι οταν ηπια το γαλα ειχα μια ανακατοσουρα μετα που ελεγα οτι θα βγαλω τ'αντερα μου.
Αν δεν ειμαι εγκυος σας παρακαλω να μου στειλετε αυτα τα ωραια λευκα φουστανακια με τα μανικακια που δενουν πισω στην πλατη.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

zanna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
katerinoula έγραψε:επ ζουζουνιτσες μου τι κάνετε?εμενα με προβληματισε λιγο ο γιατρός μου ζητησε να κάνω και μια υστεροσκοπιση αν το λεω καλα γιατι λογω της οπισθιας μητρας στην σαλπιγγογραφια δημιουργειται μια σκιουλα στο κέντρο της που μπορει να ειναι η μικρος πολυποδας η απλα σκια της μητρας.μου είπε οτι η ωορρηξια μου έχει γίνει και μακάρι να μην αδιαθετησω αυτο το μηνα!Αλλιώς οταν έρθει που μακαρι να μην μου έιπε η κάνω την υστεροσκοπιση πρώτα γιατι αν ειναι πολυποδακι εμποδιζει την εμφιτευση η κάνω μια σπερματεγχυση πρωτα και βλεπουμε μετα.Αλλα βρε κοριτσια μου τα μπουρδουκλωνε σήμερα λίγο και με προβληματισε και σκεφτομαι να παρω κι αλλη γνωμη.Να σας πω επισης οτι η γιατρος που μου έκανε την σαλπιγγογραφία μου είπε ότι ακομα και πολυποδακι να είναι που θεωρουσε πως οχι εκει που ειναι δεν εμποδιζει ουτε επιρεαζει κατι.Τι να πω εχω μπερδευτει συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα δεν εχω και εγω που να τα πω

katerinoula mhn agxwnesai!!!!pare kai deuterh gnwmh opwsdhpote, alla an xreiastei na kaneis usteroskopisi pistepse me den einai tipota. h adelfh mou thn ekane se idiwtiki kliniki giati eixe ena polupodaki ....mia polu aplh diadikasia!!!arkei na empisteuesai to giatro. meta apo 3 mhnes mas anakoinwse oti einai egkuos!!!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zanna έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
zanna έγραψε:Καλοριζικο κοριτσια το νεο θεματακι!!!!!οφειλω να ομολογησω οτι ηταν ο πρωτος μηνας που δεν ειχα σουβλιτσες στην ωορηξια. τον ξεζουμησα βεβαια τον δικο μου  Razz Razz Razz Razz θα δουμε στις 31/7 δεν περιμενω!!!!το ευχομαι δηλαδη!!!φιλια σε ολες και να ευχηθουμε να ειμαστε οοοοολες τυχερες  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing φιλια πολλα!!

Γεια σου zanna κι εγω καποιες φορες δεν την καταλαβαινω καθολου,δεν εχω ουτε καν υγρα.
Αυτο βεβαια λιγο με ανησυχει μηπως δεν κανω ωορρηξια.
Σου ευχομαι να μην ερθει η αλεκα στο τελος του μηνα και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.

Makari  Very Happy an kai na sou pw prospa8w na mhn agxwnomai giati eimaste ston deutero mhna prospa8eiwn...exoume peri8wrio  Laughing  sorry gia ta greeklish alla eimai sth douleia kai kati epa8e o upologisths mou  Sad 

Ωχ Κυριακη και δουλευεις ρε κοριτσακι;
Υπομονη.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις