Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοιτα δεν θελω να σε ηρεμησω αλλα ο φυσικος κυκλος εχει πολυ λιγες πιθανοτητεσ ωστοσο σε καταλαβαινω οσο δεν φανταζεσαι και το Λενακι το ιδιο μονο οποια εχει περασει αυτη την πικρα μπορει να σε καταλαβει

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sevi29 έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Μαριαννάκι που είχες χαθεί αγάπη τόσο καιρό?Μας έλειψες.
Sevi δεν θα σου πω κουράγιο ούτε υπομονή, δεν έχει νόημα άλλωστε, τώρα είναι η ώρα να κλάψεις και να στεναχωρηθείς, ξέσπασε όσο μπορείς και μετά που θα ξανασηκωθείς πήγαινε συζήτα με τον γιατρό σου να επαναπροσδιορίσετε το τι μπορεί να έφταιξε.Είναι πολύ μακρύς ο δρόμος αλλά κάπου στο τέλος αυτής της διαδρομής θα έχουμε το μικρό μας θαυματάκι στην αγκαλίτσα μας.Σου στέλνω ένα φιλί και μια τεράστια αγκαλία που σίγουρα την έχεις ανάγκη.

το ψευδονυμο σου ειναι οτι πρπει για μενα κοριτσι...δεν ξερω αν στεναχωρεθηκα ... αλλα σιγουρα νευριασα πολυ...καποτε μια κοπελα απο την παρεα ειχε πει η τουρτα ειναι ωραια και χωρις το κερασακι...θα το υοθετησω και γω...αρκετα εκλαψα μεχρι να φτασουμε ως εδω....οποτε τερμα τα κλαμματα για μενα...
To ψευδώνυμο μου είναι επειδή είμαι ομοιοπαθούσα και μάλιστα με πολλά μηδενικά, άσε.
Και να σου πω και ένα μυστικό θα κλάψεις και θα πονέσεις γιατί είσαι άνθρωπος και τις περισσότερες φορές αυτό είναι λυτρωτικό.
Αγάπη έχεις τουλάχιστον κατάψυξη?

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
den antexo allo έγραψε:
sevi29 έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Μαριαννάκι που είχες χαθεί αγάπη τόσο καιρό?Μας έλειψες.
Sevi δεν θα σου πω κουράγιο ούτε υπομονή, δεν έχει νόημα άλλωστε, τώρα είναι η ώρα να κλάψεις και να στεναχωρηθείς, ξέσπασε όσο μπορείς και μετά που θα ξανασηκωθείς πήγαινε συζήτα με τον γιατρό σου να επαναπροσδιορίσετε το τι μπορεί να έφταιξε.Είναι πολύ μακρύς ο δρόμος αλλά κάπου στο τέλος αυτής της διαδρομής θα έχουμε το μικρό μας θαυματάκι στην αγκαλίτσα μας.Σου στέλνω ένα φιλί και μια τεράστια αγκαλία που σίγουρα την έχεις ανάγκη.

το ψευδονυμο σου ειναι οτι πρπει για μενα κοριτσι...δεν ξερω αν στεναχωρεθηκα ... αλλα σιγουρα νευριασα πολυ...καποτε μια κοπελα απο την παρεα ειχε πει η τουρτα ειναι ωραια και χωρις το κερασακι...θα το υοθετησω και γω...αρκετα εκλαψα μεχρι να φτασουμε ως εδω....οποτε τερμα τα κλαμματα για μενα...
To ψευδώνυμο μου είναι επειδή είμαι ομοιοπαθούσα και μάλιστα με πολλά μηδενικά, άσε.
Και να σου πω και ένα μυστικό θα κλάψεις και θα πονέσεις γιατί είσαι άνθρωπος και τις περισσότερες φορές αυτό είναι λυτρωτικό.
Αγάπη έχεις τουλάχιστον κατάψυξη?

ηταν το τελευταιο στην καταψυξη και το χρησιμοποιησα αλλα δεν πειραζει εχω την δευτερη προσπαθεια απο τον εοπυυ οποτε προς το φθηνοπορο θα το χρησιμοποιησω...τωρα πρεπει να ηρεμησω λιγακι και να απολαυσω το καλοκαιρι και να παω διακοπουλες...αγγελικη αυριο τι ωρα θα πας για χοριακη..τωρα εχω αγωνια για σενα...

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοιτα η βιοιατρικη δεν δινει αποτελεσματα Σαββατο και κανενα διαγνωστικο που πηρα αρα θα παω στο εμβιο το πρωι αλλα μετα τισ 2 θα ξερω μεγαλη αγωνια αστα να πανε.Ελεγα αυτη την φορα να μην πηγαινα στο κεντρο για να αλλαξω το γουρι αλλα η μαμα μου λεει πωσ οτι ειναι να γινει θα γινει οπωτε οπου και να παω το αποτελεσμα το ιδιο θα ειναι αλλα δεν θελω να παω δεν θελω καθολου γινεται??

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εχει δικιο η μαμα σου το αποτελσμα δεν αλλαζει...ελα μωρε αργα η γρηγορα θα το κανεις καντο μια ωρα αρχητερα να ξερεις τουλαχιστον...και αμα ειναι θετικα να μην χαρεις ????

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den antexo allo έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Μαριαννάκι που είχες χαθεί αγάπη τόσο καιρό?Μας έλειψες.
Sevi δεν θα σου πω κουράγιο ούτε υπομονή, δεν έχει νόημα άλλωστε, τώρα είναι η ώρα να κλάψεις και να στεναχωρηθείς, ξέσπασε όσο μπορείς και μετά που θα ξανασηκωθείς πήγαινε συζήτα με τον γιατρό σου να επαναπροσδιορίσετε το τι μπορεί να έφταιξε.Είναι πολύ μακρύς ο δρόμος αλλά κάπου στο τέλος αυτής της διαδρομής θα έχουμε το μικρό μας θαυματάκι στην αγκαλίτσα μας.Σου στέλνω ένα φιλί και μια τεράστια αγκαλία που σίγουρα την έχεις ανάγκη.
Ναι κορίτσι μου χάθηκα δίκιο έχεις!! Είχα τα υπαρξιακά μου και αποστασιοποιήθηκα λίγο γενικά!! Όσο για το ρύζι τώωωωρααα πάει μπήκαν όλα!! 2 κούπες έβαλα, έτσι είδα σε μια συνταγή!! Τώρα ότι βγει!! Απ'ότι μου πε η μάνα μου θα βγει μπόλικο το ρύζι, δε πειράζει και έτσι μ αρέσει!! Πω πω πείνασα ήδη!!  tongue tongue 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Κοιτα η βιοιατρικη δεν δινει αποτελεσματα Σαββατο και κανενα διαγνωστικο που πηρα αρα θα παω στο εμβιο το πρωι αλλα μετα τισ 2 θα ξερω μεγαλη αγωνια αστα να πανε.Ελεγα αυτη την φορα να μην πηγαινα στο κεντρο για να αλλαξω το γουρι αλλα η μαμα μου λεει πωσ οτι ειναι να γινει θα γινει οπωτε οπου και να παω το αποτελεσμα το ιδιο θα ειναι αλλα δεν θελω να παω δεν θελω καθολου γινεται??
Μωρέ Αγγελική δε πας σήμερα να ακούσουμε και κάνα ευχάριστο;;; Εγώ πάλι αυτό το μήνα γιοκ! Ο Αύγουστος επίσης γιοκ γιατί θα λείπω όλο τον Αύγουστο, άρα πάμε βουρ για Σεπτέμβρη!!!  Very Happy Very Happy 

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Sevi μου κουραγιο κοπελα μου...στο τελος ολα θα πανε καλα...ξερω πως ειναι δυσκολο τωρα αλλα θα αποζημιωθεις..πιστεψε το οσο και να νευριαζεις ,παρε θαρρος και θετικη ενεργεια απο εμας και θα το 'μαγνητισεις' το πλασματακι σου...  Very Happy 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πω πω τι αγωνια μεχρι αυριο. ελπιζω να μην παω για μπανιο αυριο γτ δεν εχω ουτε ιντερνετ στο κιν γαμωτο. θα χασω το καλυτερο!!!!

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="Liontarina29"]Sevi μου κουραγιο κοπελα μου...στο τελος ολα θα πανε καλα...ξερω πως ειναι δυσκολο τωρα αλλα θα αποζημιωθεις..πιστεψε το οσο και να νευριαζεις ,παρε θαρρος και θετικη ενεργεια απο εμας και θα το 'μαγνητισεις' το πλασματακι σου...  Very Happy  [/

ευτυχως που εχω και σας κοριτσια..αλλιως ειναι να σου συμπαραστεκονται αυτοι που περνανε τα ιδια μεσενα και αλλιως αυτοι που εχουν κανει τα παιδια τους με την μια και στο σπιτι

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sevi εχεις απολυτο δικιο κοριτσι μου

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συμφωνω απολυταααα

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
βρε αγγελικη γιατι δεν πας σημερα για την χοριακη θα σκασω μαζι μεσενα μεχρι αυριο

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sevi29 έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!!! Τι κανετε;; Τελευταια μερα για μενα στη δουλεια σημερα!!!!!


 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 24 328109

καλημερα δεσποινα αχχχ τι ωραια σε ζηλευωωωω....αντε κουραγειο μια μερα ειναι θα περασει...μετα διακοπουλες???

Ναι επιτελους!!!
Κοριτσακι μου ειδα οτι ηταν αρνητικη η χοριακη σου.Να μην στεναχωριεσαι, ποσο καιρο προσπαθειτε;

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εχει 1,5 χρονο κοριτσι μου...μονοι μας 2 μηνες μονο προσπαθησαμε αφου δεν γινοταν ειπαμε να κανουμε ενα σπερμοδιαγραμμα και απο κει και περα αρχησε ο γολγοθας μας...

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι θα παω αυριο.Μην νομιζεις την πρωτη φορα αυτο ειχα κανει ειχα παει μια μερα νωριτερα το ξερω ειναι το ιδιο πραγμα.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Οχι θα παω αυριο.Μην νομιζεις την πρωτη φορα αυτο ειχα κανει ειχα παει μια μερα νωριτερα το ξερω ειναι το ιδιο πραγμα.
Θες να μας κρατήσεις σε αγωνία δηλαδή;;; Άτιμη!!!  tongue tongue 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sevi29 έγραψε:εχει 1,5 χρονο κοριτσι μου...μονοι μας 2 μηνες μονο προσπαθησαμε αφου δεν γινοταν ειπαμε να κανουμε ενα σπερμοδιαγραμμα και απο κει και περα αρχησε ο γολγοθας μας...
συγνωμη γιατι μπερδευτηκα προσπαθειτε 1,5 χρονο? και τι εννοεις μονοι σας 2 μηνες? οι εξετασεις τι εδειξαν λογικα οτι δεν υπαρχει θεμα να υποθεσω

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tzeni27 έγραψε:
sevi29 έγραψε:εχει 1,5 χρονο κοριτσι μου...μονοι μας 2 μηνες μονο προσπαθησαμε αφου δεν γινοταν ειπαμε να κανουμε ενα σπερμοδιαγραμμα και απο κει και περα αρχησε ο γολγοθας μας...
συγνωμη γιατι μπερδευτηκα προσπαθειτε 1,5 χρονο? και τι εννοεις μονοι σας 2 μηνες? οι εξετασεις τι εδειξαν λογικα οτι δεν υπαρχει θεμα να υποθεσω
οταν ειπαμε οτι θελουμε μωρακι ειχαμε ελευθερες επαφες...τους πρωτους 2 μηνες δεν εγινε τιποτα...εμενα μου μπηκαν τα διαολια μεσα και ειπαμε να κανει ο αντρας μου ενα σπερμοδιαγραμμα και αρχησαμε με ολιγοασθενοσπερμια μετα οσο περνοθσε ο καιρος αζωοσπερμια και στο τελος εξωσωματικη....οοολοοο το θεμα μεχρι τωρα μας πηρε 1,5 χρονια.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sevi29 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
sevi29 έγραψε:εχει 1,5 χρονο κοριτσι μου...μονοι μας 2 μηνες μονο προσπαθησαμε αφου δεν γινοταν ειπαμε να κανουμε ενα σπερμοδιαγραμμα και απο κει και περα αρχησε ο γολγοθας μας...
συγνωμη γιατι μπερδευτηκα προσπαθειτε 1,5 χρονο? και τι εννοεις μονοι σας 2 μηνες? οι εξετασεις τι εδειξαν λογικα οτι δεν υπαρχει θεμα να υποθεσω
οταν ειπαμε οτι θελουμε μωρακι ειχαμε ελευθερες επαφες...τους πρωτους 2 μηνες δεν εγινε τιποτα...εμενα μου μπηκαν τα διαολια μεσα και ειπαμε να κανει ο αντρας μου ενα σπερμοδιαγραμμα και αρχησαμε με ολιγοασθενοσπερμια μετα οσο περνοθσε ο καιρος αζωοσπερμια και στο τελος εξωσωματικη....οοολοοο το θεμα μεχρι τωρα μας πηρε 1,5 χρονια.
μαλιστα. τι να πω τοτε δεν ξερω πραγματικα. αλλα μηπως θα επρεπε να κοιταξεις κ αλλον γιατρο για μια δευτερη γνωμη? εχω μια φιλη που εχει κανει 3 εξοσωματικες κ δεν εχει πετυχει ενω ολα ειναι καλα. το αναφερω γιατι εχω ακουσει οτι υπαρχουν πιθανοτητες να μην πετυχει η πρωτη αλλα κ παλι τοση προσπαθεια εχετε κανει...μην στηριζεσαι σε μια γνωμη εγω την εχω πατησει απο γιατρους κ εχω παρει 4 διαφορετικες γνωμες μεχρι να καταλληξω στον πεμπτο γιατρο μου που εχω τωρα.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συμφωνώ με τη Τζένη απόλυτα!! Για μένα ένας καλός γυναικολόγος σε αυτές τις περιπτώσεις πρέπει πάνω απ' όλα να είναι ψυχολόγος!! Να είναι εκεί και να αγωνιά μαζί μας!! Όχι να μας ξεπετάει όπως κάνουν πολλοί!! Εμένα αυτά που λες μου ακούγονται κάπως περίεργα!! Έχουν κάνει παιδιά άλλες κι άλλες γυναίκες με πολύ πιο σοβαρά θέματα και δε μπορείς εσύ, που δεν έχετε και κάνα σπουδαίο πρόβλημα;; Τι να πω κορίτσι μου;; Γνώμη μου πάνε και αλλού.. Ξέρεις πόσα έχω ακούσει από ηλίθιους γιατρούς;;;

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγγελικούλα άμα σου φέρω λίγο σπανακόρυζο θα πας σήμερα για χοριακή;;;;  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριαννα μου συμφωνω μαζι σου απολυτα. οντως αυτο που λες το ακουσω κ εγω. υπηρχαν ζευγαρια με πολυ σοβαρα προβληματα κ ομως αν οχι στην πρωτη στην δευτερη εκαναν παιδι. η φιλη μου που σας ανεφερα ειναι 25 χρονων εχει κανει 3 κ παει για 4 εξοσωματικη. δεν δικαιολογειτε απο την στιγμη που ολες οι εξετασεις ηταν ενταξει. της ειπα να κοιταξει αλλου αλλα τον εμπιστευεται. εμενα ολα αυτα μου ακουγονται περιεργα. οποτε το καλυτερο ειναι η στεβη να κοιταξει κ αλλου για να μην ταλαιπωρηθει αλλο γιατι μπορει τελικα να μην ειναι τιποτα αλλα μπορει κ πολλα το θεμα ειναι ομως να μην ειναι στασιμη και στεναχωριεται για κατι το οποιο μπορει να εχει αμεση λυση. ασχετο απο κερκυρα εισαι μαριαννα μου? ειδα οτι θα πας διακοπες εκει. εγω απο εκει ειμαι.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:μαριαννα μου συμφωνω μαζι σου απολυτα. οντως αυτο που λες το ακουσω κ εγω. υπηρχαν ζευγαρια με πολυ σοβαρα προβληματα κ ομως αν οχι στην πρωτη στην δευτερη εκαναν παιδι. η φιλη μου που σας ανεφερα ειναι 25 χρονων εχει κανει 3 κ παει για 4 εξοσωματικη. δεν δικαιολογειτε απο την στιγμη που ολες οι εξετασεις ηταν ενταξει. της ειπα να κοιταξει αλλου αλλα τον εμπιστευεται. εμενα ολα αυτα μου ακουγονται περιεργα. οποτε το καλυτερο ειναι η στεβη να κοιταξει κ αλλου για να μην ταλαιπωρηθει αλλο γιατι μπορει τελικα να μην ειναι τιποτα αλλα μπορει κ πολλα το θεμα ειναι ομως να μην ειναι στασιμη και στεναχωριεται για κατι το οποιο μπορει να εχει αμεση λυση. ασχετο απο κερκυρα εισαι μαριαννα μου? ειδα οτι θα πας διακοπες εκει. εγω απο εκει ειμαι.
Καταγωγή κοπέλα μου!! Μανά γέννημα θρέμα και ο μπαμπάς καταγωγή από κει!! Έμενα μέχρι τα 4 μου αλλά φύγαμε λόγω ασθένειάς μου που δε μπορούσα την υγρασία!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:μαριαννα μου συμφωνω μαζι σου απολυτα. οντως αυτο που λες το ακουσω κ εγω. υπηρχαν ζευγαρια με πολυ σοβαρα προβληματα κ ομως αν οχι στην πρωτη στην δευτερη εκαναν παιδι. η φιλη μου που σας ανεφερα ειναι 25 χρονων εχει κανει 3 κ παει για 4 εξοσωματικη. δεν δικαιολογειτε απο την στιγμη που ολες οι εξετασεις ηταν ενταξει. της ειπα να κοιταξει αλλου αλλα τον εμπιστευεται. εμενα ολα αυτα μου ακουγονται περιεργα. οποτε το καλυτερο ειναι η στεβη να κοιταξει κ αλλου για να μην ταλαιπωρηθει αλλο γιατι μπορει τελικα να μην ειναι τιποτα αλλα μπορει κ πολλα το θεμα ειναι ομως να μην ειναι στασιμη και στεναχωριεται για κατι το οποιο μπορει να εχει αμεση λυση. ασχετο απο κερκυρα εισαι μαριαννα μου? ειδα οτι θα πας διακοπες εκει. εγω απο εκει ειμαι.
Καταγωγή κοπέλα μου!! Μανά γέννημα θρέμα και ο μπαμπάς καταγωγή από κει!! Έμενα μέχρι τα 4 μου αλλά φύγαμε λόγω ασθένειάς μου που δε μπορούσα την υγρασία!!
τι συμτωση κ εγω ετσι. κ οι δυο μου γονεις απο εκει αλλα ηρθαμε εδω στα 4 μου φαντασου κερκυρα μια φορα πηγα το 2010 κ απο τοτε δν εχω ξαναπαει κ εγω δεν αντεχω την υγρασια που εχει με χτυπαει στα γονατα κ μου εχει προκαλεσει ρευματισμους απο μικρη κ εχω μεγαλο θεμα με την υγρασια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις