Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ωχ δεκα λεπτα εμειναν κοριτσια... θα βαλω τα κλαμματα απο την αγωνια μου...και μενα μαρεσει πολυ το σπανακορυζο...φτιαξτο και περιμενω να μαθω πως εγινε

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα λοιπον εγω κανω πολυ ωραιο σπανακοριζο το φτιαχνω συχνα λαδακι τσιγαριζω κρεμυδι ξερο και φρεσκο σπανακι ανιθο αφου μαραθουν λιγο ριχνω το ρυζι αλατι πιπερι ενα κυβο λαχανικων 3 λεμονια και νερακι με το ματι μην γινει σουπα.σερβιρεται με ωραια φετουλα αχ το θελω και εγω

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
lucky25 έγραψε:καλημερα κι απο μενα!!!τι κανετε????
μπηκα στα κλεφτα να σας πω μια καλημερα και θα ξαναφυγω...εχω μερες να μπω οποτε θελω να ακουσω καλα νεα!!!!
τι αποτελεσματα περιμενουμε?????
καμια καινουρια εγκυουλα?????καπου πηρε το ματι μου τη λιστα της λιλλυμπελ και δεν ειδα κατι καινουριο...ακομα...δυστυχως..!
λιλλυ βαλε με κι εμενα 10/8 please..!
γενικα θα απεχω λιγο αυτες τις μερες οποτε οταν ξαναμπω θελω καλα νεα!!!η πιο αμεσα τυχερουλα ειναι η αγγελικη αθηνα με τη χοριακη αυριο σωστα???ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!
σας φιλω οοολες σταυρωτα...!~!

καλημερα luky εγω περιμενω αποτελεσματα χοριακης καινουρια ειμαι...ναι και αυριο περιμενει η αγγελικη...αντε μακαρι να εχουμε καλα αποτελεσματα...

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Καλημερα λοιπον εγω κανω πολυ ωραιο σπανακοριζο το φτιαχνω συχνα λαδακι τσιγαριζω κρεμυδι ξερο και φρεσκο σπανακι ανιθο αφου μαραθουν λιγο ριχνω το ρυζι αλατι πιπερι ενα κυβο λαχανικων 3 λεμονια και νερακι με το ματι μην γινει σουπα.σερβιρεται με ωραια φετουλα αχ το θελω και εγω

αγγελικη αθηνα καλη επτυχια για αυριο!!!!!ολα θα πανε τελεια!!!!!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sevi29 έγραψε:ωχ δεκα λεπτα εμειναν κοριτσια... θα βαλω τα κλαμματα απο την αγωνια μου...και μενα μαρεσει πολυ το σπανακορυζο...φτιαξτο και περιμενω να μαθω πως εγινε

πωπω με εχει πιασει συχνοουρια καλε απο το αγχος!!!

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
νομιζω και γω σπανακορυζο θα φτιαξω σημερα...τοσο πολυ που το συζητησαμε το λιμπιστικα Very Happy Very Happy Very Happy 

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sevi29 έγραψε:
lucky25 έγραψε:καλημερα κι απο μενα!!!τι κανετε????
μπηκα στα κλεφτα να σας πω μια καλημερα και θα ξαναφυγω...εχω μερες να μπω οποτε θελω να ακουσω καλα νεα!!!!
τι αποτελεσματα περιμενουμε?????
καμια καινουρια εγκυουλα?????καπου πηρε το ματι μου τη λιστα της λιλλυμπελ και δεν ειδα κατι καινουριο...ακομα...δυστυχως..!
λιλλυ βαλε με κι εμενα 10/8 please..!
γενικα θα απεχω λιγο αυτες τις μερες οποτε οταν ξαναμπω θελω καλα νεα!!!η πιο αμεσα τυχερουλα ειναι η αγγελικη αθηνα με τη χοριακη αυριο σωστα???ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!
σας φιλω οοολες σταυρωτα...!~!

καλημερα luky εγω περιμενω αποτελεσματα χοριακης καινουρια ειμαι...ναι και αυριο περιμενει η αγγελικη...αντε μακαρι να εχουμε καλα αποτελεσματα...


αααχχχχ τι ωραια!!!!!!!!με το καλο!!!η θετικη μας σκεψη ειναι μαζι σου!!!!!εισαι στο μικροβιολογικο και τα περιμενεις????

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ωραια λοιπον αρνητικη η χοριακη κοριτσια...

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Καλημερα λοιπον εγω κανω πολυ ωραιο σπανακοριζο το φτιαχνω συχνα λαδακι τσιγαριζω κρεμυδι ξερο και φρεσκο σπανακι ανιθο αφου μαραθουν λιγο ριχνω το ρυζι αλατι πιπερι ενα κυβο λαχανικων 3 λεμονια και νερακι με το ματι μην γινει σουπα.σερβιρεται με ωραια φετουλα αχ το θελω και εγω
Αγγελικούλα, να σε ρωτήσω βρε και κάτι ακόμα. Πόσο σπανάκι να βάλω;; 2 άτομα είμαστε.. Και επίσης η αναλογία ρυζιού ποια είναι;; Κύβους γενικά δε τους προτιμώ, μου έχει μάγειρας ότι δεν είναι και ότι καλύτερο!!

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sevi29 έγραψε:ωραια λοιπον αρνητικη η χοριακη κοριτσια...


δεν πειραζει σεβη μου...η επομενη φορα θα ειναι η τυχερη σας!!!!!!!μην απογοητευεσαι!!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sevi29 έγραψε:ωραια λοιπον αρνητικη η χοριακη κοριτσια...
Ωχ... Γιατί έτσι;; Μου χάλασε η διάθεση τώρα.. Μήπως έγινε κάποιο λάθος;; Υπάρχει τέτοια πιθανότητα;;

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
το περιεργο θα ηταν να ειναι θετικη....την τυχη μου μεσα...

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Marianna50 έγραψε:
sevi29 έγραψε:ωραια λοιπον αρνητικη η χοριακη κοριτσια...
Ωχ... Γιατί έτσι;; Μου χάλασε η διάθεση τώρα.. Μήπως έγινε κάποιο λάθος;; Υπάρχει τέτοια πιθανότητα;;

δεν νομιζω βρε κοριτσι μου αμα η χοριακη ειναι αρνητικη παει τελειωσε...την επομενη φορα....

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sevi29 έγραψε:το περιεργο θα ηταν να ειναι θετικη....την τυχη μου μεσα...
Δεν πειράζει κορίτσι μου τον άλλο μήνα, με τη ζεστούλα!! Μίλα όμως και με το γιατρό σου, μήπως φταίει κάτι άλλο, αν δεν κάνω λάθος είχες πει ότι είναι εξωσωματική έτσι;;

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τωρα θα τους παρω τηλ...δεν ξερω τι στο διαολο φταει...ενω ολα φαινονται καλα δεν πετυχενει...

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sevi29 έγραψε:τωρα θα τους παρω τηλ...δεν ξερω τι στο διαολο φταει...ενω ολα φαινονται καλα δεν πετυχενει...
Να τους πάρεις και καλό θα ήταν να πάρεις και καμιά άλλη γνώμη(αν δεν το χεις κάνει ήδη).. Δεν ενδιαφέρονται και όλοι οι γιατροί το ίδιο!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sevi29 έγραψε:το περιεργο θα ηταν να ειναι θετικη....την τυχη μου μεσα...


ωχ μωρε ζουζουνιτσα μου  Crying or Very sad Crying or Very sad 
ομως δε το βαζουμε κάτω θα τα καταφερεις θα το δεις!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριαννα βαλε ενα κιλο σπανακι και 1 φλυτζανι ρυζι εμενα μ αρεσει το παραπανω ρυζι αλλα 1 κουπα ειναι μια χαρα

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sevi μου δεν μπορεισ να φανταστεις ποσο λυπαμαι τωρα με εποιασε το στομαζι μου δεν θελω που δεν θελω να παω αυριο για την χοριακη τωρα δεν θελω να παω καθλου.Γιατι ρε γαμωτο γιατι

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Μαριαννάκι που είχες χαθεί αγάπη τόσο καιρό?Μας έλειψες.
Sevi δεν θα σου πω κουράγιο ούτε υπομονή, δεν έχει νόημα άλλωστε, τώρα είναι η ώρα να κλάψεις και να στεναχωρηθείς, ξέσπασε όσο μπορείς και μετά που θα ξανασηκωθείς πήγαινε συζήτα με τον γιατρό σου να επαναπροσδιορίσετε το τι μπορεί να έφταιξε.Είναι πολύ μακρύς ο δρόμος αλλά κάπου στο τέλος αυτής της διαδρομής θα έχουμε το μικρό μας θαυματάκι στην αγκαλίτσα μας.Σου στέλνω ένα φιλί και μια τεράστια αγκαλία που σίγουρα την έχεις ανάγκη.

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αστα ρε αγγελικη μου την εχει δοσει πολυ ασχημα στα νευρα...αρχισα να μην στεναχωριεμαι αλλα να νευριαζω με ολο το θεμα...με σενα εξακολουθω και ειμαι αισιοδοξη...τελικα αυτο που λενε οταν θελεις κατι πολυ συνομοτει ολο το συμπαν βλακειεσ ειναι...το αποφασισα θα παρω και αλλο σκυλι... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
den antexo allo έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Μαριαννάκι που είχες χαθεί αγάπη τόσο καιρό?Μας έλειψες.
Sevi δεν θα σου πω κουράγιο ούτε υπομονή, δεν έχει νόημα άλλωστε, τώρα είναι η ώρα να κλάψεις και να στεναχωρηθείς, ξέσπασε όσο μπορείς και μετά που θα ξανασηκωθείς πήγαινε συζήτα με τον γιατρό σου να επαναπροσδιορίσετε το τι μπορεί να έφταιξε.Είναι πολύ μακρύς ο δρόμος αλλά κάπου στο τέλος αυτής της διαδρομής θα έχουμε το μικρό μας θαυματάκι στην αγκαλίτσα μας.Σου στέλνω ένα φιλί και μια τεράστια αγκαλία που σίγουρα την έχεις ανάγκη.

το ψευδονυμο σου ειναι οτι πρπει για μενα κοριτσι...δεν ξερω αν στεναχωρεθηκα ... αλλα σιγουρα νευριασα πολυ...καποτε μια κοπελα απο την παρεα ειχε πει η τουρτα ειναι ωραια και χωρις το κερασακι...θα το υοθετησω και γω...αρκετα εκλαψα μεχρι να φτασουμε ως εδω....οποτε τερμα τα κλαμματα για μενα...

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sevi29 έγραψε:το περιεργο θα ηταν να ειναι θετικη....την τυχη μου μεσα...
σεβη μου μην απελπιζεσαι κοριτσι μου, την επομενη φορα τωρα τι να κανεις. αλλα κ εγω δεν καταλαβαινω γιατι? τοση ταλαιπωρια κ να μην πετυχει? καλο ειναι οπως σου ειπαν παραπανω να παρεις κ αλλη γνωμη γιατρου δεν μπορει να ειστε κλ κ να μιν πετυχει.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tzeni27 στις Παρ Ιουλ 25, 2014 12:06 am, 1 φορά

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sevi29 έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Μαριαννάκι που είχες χαθεί αγάπη τόσο καιρό?Μας έλειψες.
Sevi δεν θα σου πω κουράγιο ούτε υπομονή, δεν έχει νόημα άλλωστε, τώρα είναι η ώρα να κλάψεις και να στεναχωρηθείς, ξέσπασε όσο μπορείς και μετά που θα ξανασηκωθείς πήγαινε συζήτα με τον γιατρό σου να επαναπροσδιορίσετε το τι μπορεί να έφταιξε.Είναι πολύ μακρύς ο δρόμος αλλά κάπου στο τέλος αυτής της διαδρομής θα έχουμε το μικρό μας θαυματάκι στην αγκαλίτσα μας.Σου στέλνω ένα φιλί και μια τεράστια αγκαλία που σίγουρα την έχεις ανάγκη.

το ψευδονυμο σου ειναι οτι πρπει για μενα κοριτσι...δεν ξερω αν στεναχωρεθηκα ... αλλα σιγουρα νευριασα πολυ...καποτε μια κοπελα απο την παρεα ειχε πει η τουρτα ειναι ωραια και χωρις το κερασακι...θα το υοθετησω και γω...αρκετα εκλαψα μεχρι να φτασουμε ως εδω....οποτε τερμα τα κλαμματα για μενα...

ετσι μπραβο σεβη μου!!!τερμα τα κλαμματα!!και μολις ηρεμησεις...τσουπ..θα σου ερθρι το μπεμπακι!!!οπωσδηποτε!!

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τι να κανουμε βρε κοριτσια η ζωη συνεχιζετε...οποτε παμε παρακατω....λοιπον παω να ψαξω στο ιντερνετ για κανε σκυλακι...μπας και δουλεψει η τυχει μας εκει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις