Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

fanouria

fanouria
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Despoinaki123 έγραψε:Καλε τι ειναι αυτο που εγραψες για τις εξωσωματικες...;;οπως εγραψες αλλες κανουν και 5 εξωσωματικες κτλ...θελημα Θεου δεν ειναι λοιπον ποτε θα πιασει;Μια πολυ καλη μου φιλη 15 χρονια τωρα με απειρες εξωσωματικες και προσπαθειες δεν λεει να πιασει και αλλες πιανουν με την πρωτη....δεν ειναι θελημα Θεου αυτο;τωρα γιατι να καταληγει κανεις εκει για να τα καταφερει "Αγνωσται αι βουλαι του Κυριου".Και σαφως δεν ειμαι θρησκοληπτη απλα μου εκανε τρομερη εντυπωση αυτο.....

καλή μου τα παντα ειναι θέλημα Θεού σ αυτο το κόσμο !! δεν προκειται να κατακρινω ποτε και να προσβαλω καμια ή κανεναν επειδη εχει αλλη αποψη απο μενα!! αυτο μονο ειπα!! ειπα οτι και δεκα να κανει ειναι δικαιωμα της , οτι δεν συμφωνω ομως , δεν μου δινει δικαιωμα να τη προσβαλλω με οποιοδηποτε τρόπο!! οπως σε ολα τα θεματα που εχουμε διαφορετικες αποψεις !!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fanouria έγραψε:- οσο για τη βερα, γραψε λαθος , δαχτυλιδι εννοουσα!
- βγηκε και κατι καλο, σταματησε ο "αντωνης" ή οπως τον λετε, να σε θεωρει εχθρο του!
- αλλο να πεις την αποψη σου , με ωραιο τροπο , και αλλο να εισαι εριστική και δεν ξερω και εγω τι αλλο.
-τη κοπελα δεν τη ξερω ουτε με ξερει, ειναι δικαιωμα της ομως αν θελει να εχει εντονη επιθυμια, ή να τρελαινεται οπως ειπε και η ιδια!! δεν ειναι σωστο να τη προσβαλουμε !!
- πολυ πριν λοιπον συνειδητοποιησω οτι θελω παιδια , μου ηρθε το πρωτο απροσμενα !! ετσι λοιπον ανηκω στην κατηγορια του ταματος, ο πρωτος μου γιος ειχε προβλημα στη διαρκεια της εγκυμοσυνης,(μη μπω σε λεπτομερειες) ο γιατρος με ενημερωσε για την κατασταση , και μου ειπε οτι μαλλον θα το παρουμε, αλλα μη στεναχωριεσαι μικρη εισαι θα κανεις αλλα παιδια !! η απαντηση μου ηταν για να παρεις το παιδι μου απο μεσα μου, θα πρεπει πρωτα να εχω πεθανει εγω!! μη μιλας για αθεια , για ταματα , για πιστη, οταν δεν γνωριζεις τον αλλον λοιπον!!!
- βλεπω γυναικες ( και να με συγχωρεσουν γιατι ειναι αρκετες ) κανουν 3 εξωσωματικες 5, 10 !! πολυ λοιπον ,πριν κανω παιδια η αποψη μου ηταν , οταν πιστευεις ρε παιδι μου, δεν ειναι ωραιο να πηγαινεις  κοντρα στο Θεό,πως να το κανουμε! απο θρησκευτικης αποψης παντα!! δεν βγηκα ομως ποτε να προσβαλω καμια και να πω  την αποψη μου !!
- βλεπω κοπελες να προσβαλλουν αλλες γιατι ειναι ανορθογραφες , γιατι δεν μπορουν να μεταφερουν σωστα αυτο που σκεφτονται , και ομως φερονται ασχημα,. αυτες λοιπον, σκεφτονται οτι σε λιγο καιρο θα πανε στο σχολειο τα παιδια τους , και υπαρχει περιπτωση καποια απο αυτα να συναντησουν προβλημα ?? και οτι κει στη γωνια θα περιμενουν κατι ατομα σαν τις ιδιες ετοιμα να τα κατασπαραξουν ?? μαλλον οχι, γιατι αν το σκεφτοντουσαν , δεν θα  μπαινανε στη διαδικασια να κοροιδεψουν!! και παλι απο θρησκευτικης αποψης το λεω,( γιατι οταν εχεις πιστη , εχει και παιδεια ) εκει δεν ειδα να θυμωνεις να κοροιδευεις , να προσβαλεις, να μιλας για αθεια!
- οταν καποιοι καποιες βριζουν την εκκλησια , τους ιερεις , δεν ειδα να θυμωνεις και να μιλας για αθεια και για ταματα, γιατι αυτες που βριζουν τους παπαδες, αυτες ζητανε να τις παντρεψουν και να  βαφτισουν τα παιδια τους !!
- και μιλας για αθεια για ενα παιχνιδι , οχι μαγγανια για μενα, ενα βλακωδες παιχνιδι που κανανε οι γιαγιαδες οπως ξαναειπα. το οτι η κοπελα χρησιμοποιησε σταυρο , προφανως δεν το ηξερε οτι δεν πρεπει, με ωραιο τροπο θα μπορεσες να σχολιασεις αυτο, και μεχρι εκει!! δεν μας αφορα στο τι πιστευουν οι αλλοι και στο τι οχι, γι αυτο πρεπει να ειμαστε προσεκτικοι στο πως εκφραζομαστε !!

να ζητησω μια διευκρίνηση?? εννοεις οταν επιμενουν να κανουν πολλες ή και στη μία παω κόντρα με το "θελημα του θεου"?

fanouria

fanouria
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
το ξερουμε και πολυ καλα ολοι μας οτι παμε εναντια στο θελημα του Θεού !! ομως δεν ειναι μονο το θεμα του παιδιού , ειναι η ολη μας η ζωη ετσι !! και εδω που τα λεμε ποιος ειναι σωστος? ολοι τις αμαρτιες μας εχουμε !! απλα εφερα παραδειγμα, ξαναλεω οτι οταν δεν συμφωνουμε με κατι δεν πρεπει να θιγουμε κανεναν !!!
μια φιλη με ρωτησε, σκεφτομαι να μπω στη διαδικασια της εξωσωματικης !! τι λες να κανω? τι θα εκανες στη θεση μου !!? της ειπα δεν μπορω αγαπη μου να σου πω τι θα εκανα, στη θεση σου, γιατι θα μιλησω εκ του ασφαλους !!έχω ηδη τα παιδια μου αν δεν βρεθω στη θεση σου λοιπον πραγματικα ,δεν θα μπορω να σου μιλησω με ειλικρινια , θα απαντησει λοιπον το μυαλο και οχι η καρδια πιθανον. η πρωτη μου κινηση θα ήταν να παω στο πνευματικο μου να το συζητησω ,αυτο σιγουρα θα το εκανα! αυτη ηταν η απαντηση μου, ουτε τη προσεβαλα ουτε καπου την εθιξα!!

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δύσκολο θέμα ανοίξατε.

Και γιατί να είναι θέλημα θεού η τεκνοποίηση ή όχι?
Προγεννητικό έλεγχο κάνουμε?
Εμβόλια?
Φάρμακα δίνουμε?

Γιατί δεν αφήνουμε στην τύχη τα παιδιά μας?

Θέλημα θεού δεν θα είναι αν κάποιο παιδάκι γεννηθεί με ανίατη ασθένεια, βασανιστεί και πεθάνει μετά από λίγο καιρό?
Θέλημα θεού θα είναι αν δεν κάνουμε εμβόλια και πάθει πολυομυελίτιδα ή ότι άλλη αρρώστια.

Ας μην τα ρίχνουμε όλα στο θεό. Αρκετά βάσανα έχει.

Υπάρχουν και φωτισμένοι άνθρωποι - επιστήμονες στον κόσμο μας που βοηθάνε.

Pausaki

Pausaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
fanouria έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:Καλε τι ειναι αυτο που εγραψες για τις εξωσωματικες...;;οπως εγραψες αλλες κανουν και 5 εξωσωματικες κτλ...θελημα Θεου δεν ειναι λοιπον ποτε θα πιασει;Μια πολυ καλη μου φιλη 15 χρονια τωρα με απειρες εξωσωματικες και προσπαθειες δεν λεει να πιασει και αλλες πιανουν με την πρωτη....δεν ειναι θελημα Θεου αυτο;τωρα γιατι να καταληγει κανεις εκει για να τα καταφερει "Αγνωσται αι βουλαι του Κυριου".Και σαφως δεν ειμαι θρησκοληπτη απλα μου εκανε τρομερη εντυπωση αυτο.....

καλή μου τα παντα ειναι θέλημα Θεού σ αυτο το κόσμο !! δεν προκειται να κατακρινω ποτε και να προσβαλω καμια ή κανεναν επειδη εχει αλλη αποψη απο μενα!! αυτο μονο ειπα!! ειπα οτι και δεκα να κανει ειναι δικαιωμα της , οτι δεν συμφωνω ομως , δεν μου δινει δικαιωμα να τη προσβαλλω με  οποιοδηποτε τρόπο!! οπως σε ολα τα θεματα που εχουμε διαφορετικες αποψεις !!



 Rolling Eyes Μπορείς σε παρακαλω αν θελεις να μου εξηγήσεις τι εννοείς;; Ότι δεν συμφωνείς με μια κοπέλα που παλεύει με 1-2-3-10 εξωσωματικες να αποκτήσει μωρακι  γιατι απλα ειναι θέλημα θεού να μην αποκτήσει και ότι παει ας πούμε.. Κοντρα ;;;  Rolling Eyes  Rolling Eyes 
Γιατι μπορει να μην κατάλαβα εγω καλα...

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θελημα θεου ειναι να στειλει και την αρρωστια ..γιατι να πας κοντρα και να το παλεψεις για να σωθεις...ειναι και αυτο ενα θεμα υγειας το οποιο εχει λυσεις και μια χαρα ξεπερνιεται...και το ειπες πολύ σωστα , μιλας εκ του ασφαλους! εξωσωματικη εκανα και ειμαι εγκυος! δεν ενιωσα στιγμη οτι παω κόντρα στο θελημα του θεου γιατι πραγματικα δεν θελω να πιστευω οτι ειναι θελημα θεου να μην κανω εγω παιδι αλλα ο καλος και δικαιος θεουλης θελει να κανει παιδι το τζανκι και η ψυχικα ασθενης που το γεννησε και το σκωτωσε ή το παρατησε στη ντουλαπα(εγινε προσφατα) ....εχω τοσα ακομα παραδειγματα....οταν λοιπον ο θεουλης στειλει σε καποιον καρκινο αυτο ειναι το θελημα του..γιατι αυτος ο καποιος να παει κοντρα και να εγχειριστε ή να κανει χημειοθεραπειες....

στο μονο που συμφωνω ειναι οτι μπορουμε να λεμε τη γνωμη μας χωρις να προσβαλουμε..εκει ηθελες να εστιασεις αλλα μου ηταν αδυνατο να μη σχολιασω αυτο που εγραψες!

Despoina90


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
margdimitra έγραψε:

Υπάρχουν και φωτισμένοι άνθρωποι - επιστήμονες στον κόσμο μας που βοηθάνε.

Αυτό ακριβώς! Άνθρωποι δίνουν τη ζωή τους πάνω από τα βιβλία για την επιστήμη και τη πρόοδο, έχουμε καταφέρει να δαμάσουμε ασθένειες, να βελτιώσουμε τη ποιότητα ζωής του ανθρώπου, και παρ'όλα αυτά υπάρχουν άνθρωποι που τα απαξιώνουν όλα γιατί είναι "θέλημα Θεού".

Αν λοιπόν το παιδί σου ασθενήσει, άφησε το στη μοίρα του γιατί είναι θέλημα Θεού.

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλιμονο να θεωρηθει αμαρτια αυτο....!!!!Δηλαδη εγω λογω επαγγελματος που κανω πανω απο 20 ενεσεις την ημερα,και αλλες διαφορες παρεμβασεις ιδιαιτερα οταν κατεβαινω στα επειγοντα και σωζω ζωες ειμαι αμαρτωλη;

Πριν 2000 χρονια επισης πεθαιναν απο ενα απλο κρυωμα...τοτε κακως παιρνουμε σημερα αντιβιωσεις αν το παμε ετσι...να επανελθει το ποσοστο θνησιμοτητας στο μεσο ορο των 30,ηλικιακα.

zenaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Απο την μαγκανια με σταυρό που ηταν το αρχικό θεμα φτάσαμε στο δικαστήριο και στην αμαρτια πως ξεφύγαμε του θέματος δηλαδή τι να πω...

Ο καθένας για τον εαυτό του ορίζει τι είναι κάλο η κακό. Και η επιλογές του καθενός ειναι για τον εαυτό του... Τι λογοκρισία είναι αυτή????

Ασε να κρίνει ο θεός τι ειναι αμαρτία και τα λογία και η λογοκρισία αμαρτία είναι αμα το πάμε έτσι εχθος και αν εισαι ιερα εξέταση και θα μας περάσεις ολες στην πυρά..

και οσο για το θεμα των εξωσωματικών που αναφέρθηκε ενα ξερω να πω οτι απο ξω απο το χωρο πολλα τραγούδια λέγονται ειναι εύκολο να κρίνεις πισω απο ενα υπολογιστή

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σας ρωτήσω κάτι κορίτσια.
Η "μαγγανεία" και οι τρόποι απόκτησης αρσενικού ή θηλυκού μωρού , τι σχέση μπορεί να έχει με ένα forum για μαμάδες; Όσο σχέση έχουν οι καρχαρίες στις ελληνικές θάλασσες και ο Σήφης ο Κροκόδειλος ,άλλο τόσο σχέση έχει η μαύρη μαγεία, η μαγγανεία και οι "τεχνικές" σύλληψης αγοριού ή κοριτσιού !
Η κοπέλα που έβαλε το θέμα , καλά έκανε και το έβαλε γιατί είναι κάτι που υπάρχει στην ελληνική κοινωνία είτε καλώς είτε κακώς.
Το θέμα όμως είναι κατά πόσο το θέμα αυτό έχει σχέση με τις μαμάδες .Υπάρχουν μαμάδες που συμφωνούν με τις τεχνικές επειδή οι μαμάδες των μαμάδων τους και οι κόρες των μαμάδων των μαμάδων τους,χρησιμοποίησαν τέτοιες μεθόδους για να γεννηθούν αγόρια και γέννησαν από "σπόντα" και αυτό το λέμε ως επιτυχία της "μαγγανείας" ;
Είναι σοβαρά πράγματα αυτά ; Τότε στη Σκιάθο του Παπαδιαμάντη και αλλού στην Ελλάδα που σκότωναν τα κορίτσια επειδή γεννιόντουσαν κορίτσια και όχι αγόρια, οι βασκανίες και οι μαγγανείες δεν έπιαναν ; Κρίμα τις γιαγιάδες που έκαναν μαγικά φίλτρα και βοτανοθεραπείες για να γεννηθούν αγόρια !

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αααα το θεματακι πηρε τρελες διαστασεις...χιχιχι!!!

Ιουλιανα μιας και με ειχες ρωτησει πηγα για β επιπεδου και οντως οι "μαγγανειες" ειναι βλακειες (οχι οτι δεν το ξεραμε δηλαδη)!!! Κοριτσαρο εχουμε παλι κι οχι αγορι που μας ειπε ο σταυρος...

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχα

ωραια, μ τ καλο ο κοριτσαρος για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???) - Σελίδα 3 215994 για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???) - Σελίδα 3 215994 για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???) - Σελίδα 3 215994 

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγνωμη κοριτσια μια ερωτηση!

αν τελικα καποια δεν κανει ποτε παιδι, πώς το δειχνει ο σταυρός??? ρωταω - αν ειναι να το κανω - μην δινω και πεταμενα λεφτα σε γιατρους κι εξωσωματικες - να τα φαω σε ταξιδια αν ειναι και ντολτσε βιτα!

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν διαβασα τις απαντησεις αναλυτικα. Ειναι πολλες. Οτι πηρε το ματι μου.
Εγω αρχικα να ζητησω συγνωμη απο την κοπελα που ανεβασε το θεμα. <η ιουλιανα ειχε δικιο οτι ειναι υπκριτικο αυτο που λεω. Απο την μια λεω οτι δεν ειμαι αρνητικη στην εκτρωση ακαι απο την αλλη λεω για κοπελες που δεν κανουν παιδι κλπ κλπ κλπ. Αυτο που με ενοχκλει πραγματικα εμενα δεν ειναι ουτε οι σταυροι ουτε τιποτα. Ειναι η γκρινια ενος ανθρωπου για κατι που εχει. Αυτο ναι με κανει εξω φρενων. Διαβασα και για διακοπες και αλλα. Δεν θα ντραπω αν μπορω να παω στις Μπαχαμες και η αλλη δεν μπορει να παει μεχρι τα Σουρμενα. Αλλα να πω την αληθεια οσο και γαιδαρα να ειμαι θα ντραπω να της πω ποσο σκατα ηταν οι Μπαχαμες, ο Μαυρικιος και μην σωσω να ξαναπαω ενω η αλλη δεν εχει να παει μεχρι την Λουτσα. Αν με καταλαβαινετε τι λεω. Wink  Ειλικρινα ομως ζηταω συγνωμη απο την θεματοθετρια αλλα με το να ''γκρινιαζουμε'' για κατι. αυτο που εχω δει εγω απο την δικη μου ζωη τελικα το γκαντεμιαζουμε και δυστυχως μας βασανιζει μετα. Επ[ισης συμβουλη. Αν ο γιατρος εχει κανει 2 φορες στο φυλο του μωρου αλλαξες γιατρο κουκλα μου. Αν δεν μπορει να δει ''τα ευκολα'' του εχεις εμπιστοσυνη για να δει τα ''δυσκολα''? Αππαπαπαπαπα.

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede37 έγραψε:Δεν διαβασα τις απαντησεις αναλυτικα. Ειναι πολλες. Οτι πηρε το ματι μου.
Εγω αρχικα να ζητησω συγνωμη απο την κοπελα που ανεβασε το θεμα. <η ιουλιανα ειχε δικιο οτι ειναι υπκριτικο αυτο που λεω. Απο την μια λεω οτι δεν ειμαι αρνητικη στην εκτρωση ακαι απο την αλλη λεω για κοπελες που δεν κανουν παιδι κλπ κλπ κλπ. Αυτο που με ενοχκλει πραγματικα εμενα δεν ειναι ουτε οι σταυροι ουτε τιποτα. Ειναι η γκρινια ενος ανθρωπου για κατι που εχει. Αυτο ναι με κανει εξω φρενων. Διαβασα και για διακοπες και αλλα. Δεν θα ντραπω αν μπορω να παω στις Μπαχαμες και η αλλη δεν μπορει να παει μεχρι τα Σουρμενα. Αλλα να πω την αληθεια οσο και γαιδαρα να ειμαι θα ντραπω να της πω ποσο σκατα ηταν οι Μπαχαμες, ο Μαυρικιος και μην σωσω να ξαναπαω ενω η αλλη δεν εχει να παει μεχρι την Λουτσα. Αν με καταλαβαινετε τι λεω. Wink  Ειλικρινα ομως ζηταω συγνωμη απο την θεματοθετρια αλλα με το να ''γκρινιαζουμε'' για κατι. αυτο που εχω δει εγω απο την δικη μου ζωη τελικα το γκαντεμιαζουμε και δυστυχως μας βασανιζει μετα. Επ[ισης συμβουλη. Αν ο γιατρος εχει κανει 2 φορες στο φυλο του μωρου αλλαξες γιατρο κουκλα μου. Αν δεν μπορει να δει ''τα ευκολα'' του εχεις εμπιστοσυνη για να δει τα ''δυσκολα''? Αππαπαπαπαπα.

ρε συ τωρα πραγματικα!!! εχεις μπει στον κοπο να χαλασεις φαια ουσια για αυτο το θεμα???
δεν ξερεις οτι θα ηττηθεις στα σημεια???????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις