Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 5:13 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σε ολες.θελω να μου πειτε γνωμες.ΞΕΚΙΝΑΩ
εχω μια μικρη 8 μηνων κ μενω σε χωριο..ο κουνιαδος μου εχουν αγορακι 15μηνων κ περιμενουν κ 2ο μωρο. Η συνιφαδα μου ειναι κορη του νονου μου..αφου ειναι καλη κοπελα την γνωρισα στον κουνιαδο μου.μεχρι πριν αρραβωνιαστουν καναμε τρελη παρεα.μολις αρραβωνιαστηκαν αρχισε η ζηλια της γτ εμεις εχουμε καινουριο σπιτι κ οτι δε μου αξιζει τπτ.ο αντρας μου χρεωθηκε κ εφτιαξε σπιτι.Η συνιφαδα μενουν σπιτι της...αυτα για την συνιφαδα.τωρα παω στο ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΠΕΘΕΡΑ.
οπως ειπα ο μικρος του κουνιαδου ειναι 7 μηνες μεγαλυτερος απο την δικη μου..Η πεθερα του αγορασε καροτσι-χρυσαφικο κ ενα σωρο φορμακια οταν γεννηθηκε..επισης πολλαααα γαλατα κ κρεμες!
κ φτανουν οι δικες μου μερες.καροτσι μου πηρε η μαμα μου,κουνια μας εδωσαν..λεει η πεθερα μου.παρτε σεντονια κ θα σας τα πληρωσω.100ευρω κοστισαν.παω της τα δειχνω κ μου λεει:ααα δεν μου αρεσουν.δε στα πληρωνω..δε πειραζει λεω..γενναω κ δε μου φερνει τπτ.ερχεται στην κλινικη την 2η μερα με ενα κουτι γλυκα.μου λεει δε προλαβα να παρω χρυσαφικο...

2ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 5:19 am

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Ματίνα, απορία:
Γεννησες στην γιορτή του άντρα σου και δεν ήταν η μαμά του εκεί;
Το θέμα δεν είναι το χρυσαφικό, αλλά η κίνηση για το εγγονάκι της.
Ο αντρας σου τι λέει για ολα αυτα;

3ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 5:24 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ συνεχιζω.ερχομαστε σπιτι με το μωρο.μενουμε στην ιδια αυλη..ερχεται με την γιαγια κ μου λεει(ειναι μαμα της)..σα να παχυνες..κ συνεχιζει η πεθερα..δεν ηταν καμια φορα αδυνατη.κ κ@λο ειχε βυ.ια...φευγουν κ εκλαιγα για μια εβδομαδα..φτανει 2μηνων η μικρη μου κ την παιρνει το ΠΡΩΤΟ ΔΩΡΟ(!) 3 ζευγαρια καλτσακια αξιας 2ευρω..αυτα απο δωρα.α! κ 3 κουτια κρεμα..
εγω ρε κοριτσια ειμαι πολυ τσαντισμενη..ερχεται ο εγγονος τους κ τρελενονται..την δικια μου ουτε να την φτυσουν..ετσι κ εγω σε συμφωνια με τον αντρα μου δε τους δινω καθολου τη μπεμπα..μενουμε στην ιδια αυλη κ 3μηνες τωρα που δν εμφανιζω την μικρη δεν ηρθαν μια μερα να την δουν..



ειμαι λαθος;;; τι θα κανατε;;;

4ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 5:28 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Titino έγραψε:Καλησπέρα Ματίνα, απορία:
Γεννησες στην γιορτή του άντρα σου και δεν ήταν η μαμά του εκεί;
Το θέμα δεν είναι το χρυσαφικό, αλλά η κίνηση για το εγγονάκι της.
Ο αντρας σου τι λέει για ολα αυτα;



ναι τιτινο..δεν ηρθε! ο αντρας μου λεει μη στενοχωριεσαι γτ πολλες φορες κλαιω..ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ;;;

5ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 5:33 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
προφανως η πεθερα σου ξεχωριζει τους γιους της κ κατα επεκταση τα εγγονια της..αφου σους αλλους παρεχει τοσα κ σε σας τιποτα λογικο ειναι να θυμωνεις..και εγω θα θυμονα κ θα γινομουν εξαλλη κ θα το ελεγαστον αντρα μου οτι η μανα σου ειναι λαθος..ομως απο κει και επειτα θα της εδειχνα πως δεν αναγκη τα βρωμοδωρα τησ...

εμενα μου ειχε ταξει ο πεθερος μου πωσ θα μας κανει δωρο τισ ηλεκτρικες συσκευες..μας ρωτησε ποσο κοστιζουν κ του ειπα 1200 ευρω..μας ειπε πως θα μασ δινει καθε μηνα 200 γιατι δεν τα χει ολα μαζι κ ειπαμε ενταξει..μας εδωσε 200 τον πρωτο μηνα κ μετα τιποτα..με πιανει κ μου λεει πως δεν θα μπορεσει να μας τα δωσει αμεσα γιατι πηγε κ αγορασε τρακτερ 4000Ευρω στον κουνιαδο μου κ θα του τα δινει λιγα-λιγα..και μετα θα μας δωσει κ εας τα αλλα 1000...οσο τα ειδες εσυ αλλο τοσο τα ειδα και εγω καλη μου.....

το σωστο θα ηταν να πει ο πεθερος μου στον κουνιαδο μου οτι πρωτα θα δωσω στον αδερφο σου αυτα που του χω ταξει για τισ ηλεκτρ.συσκευες κ μετα θα αρχιζω να σου ξεχρεωνω το τρακτερ..δηλαδη εμας μας εγραψε κανονικα οπως καταλαβες

6ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 5:43 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καταλαβα κοριτσι..οταν ταζεις κατι καντο κιολας.πφφφφ
εννοειται πως δεν εχω αναγκη τα δωρα της, αλλα ρε γμτ μαζι ζουμε στην ιδια αυλη..δεν ειμαστε αορατες..αντε απο κει

7ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 5:44 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ο αντρας σου θα σου επετρεπε ναμην της ξαναμιλουσες?θα το δεχοταν?

αν το δεχεται καντο η αν δεν γινεται ας μην εχεις πολλα πολλα μαζι της..δειχτε κ εσυ κ οαντρας σου πως δεν την εχετε αναγκη αλλα αν μπορουσες να της πεις πως ειναι ντροπη της να ξεχωριζει τα εγγονια θαηταν το καλυτερο για μενα..και μετα ας μην της ξααμιλουσες

8ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 5:47 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ να προσθεσω τελος..η πεθερα μου εχει 3 αγορια..μολις της ειπαμε οτι εχω κοριτσι χαρηκε παρααα πολυυυυυ..ελεγε συνεχεια..κοριτσακι με φουστανια κ κορδελες...πως κ πως την περιμενω να την ψωνιζω

9ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 5:51 am

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζήλειες πάντα θα υπαρχουν απο τους γύρω μας, οσο για την πεθερά μην δίνεις σημασία, χειρότερο θα ήταν αν ανακατευόταν στο σπιτι και στο παιδι σας. Σιγουρα σε τρώει το παράπονο...

10ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 6:28 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
απο λογια...... χτιζω ανωγια και κατωγια..!!!!!!.απο πραξεις ομως??????

11ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 7:18 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κικη πριν λιγο μαλωσα με την γιαγια..μου μιλουσε ειρωνικα γτ δε παω την μπεμπα κ της τα εχωσα..εννοειται ειπα γτ κανουν διακρισεις κ γτ δε δινετε σημασια στην μπεμπα κ ξερεις τι μου απαντα;; γι αυτο δε μας την βγαζεις;; γτ δεν την ψωνισαμε;;;
κ λεω για ολη τη συμπεριφορα σας
δν ειπε τπτ...σιγουρα το ειπε κ στην πεθερα

12ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 10:10 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ματινα δεν προκειτε ευκολα να βγαλεις ακρη με τετοια ατομα..καλα εκανες κ τους την ειπες αλλα καλυτερα να τα πεις στην πεθερα σου κατευθειαν..ευχομαι ο συζυγος ναειναι διπλα σου σε ολο αυτο κ να σε υποστηριζει...

13ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 11:28 am

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το καλυτερο πιστευω ειναι να το συζητησεις με τον αντρα σου και εκεινος να τις βαλει στη θεση τους και να τους τα πει χυμα καιεσυ κατσε κυρια μετα

14ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 11:34 am

bublesoaps

bublesoaps
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
matinaki1990 έγραψε:κικη πριν λιγο μαλωσα με την γιαγια..μου μιλουσε ειρωνικα γτ δε παω την μπεμπα κ της τα εχωσα..εννοειται ειπα γτ κανουν διακρισεις κ γτ δε δινετε σημασια στην μπεμπα κ ξερεις τι μου απαντα;; γι αυτο δε μας την βγαζεις;; γτ δεν την ψωνισαμε;;;
κ λεω για ολη τη συμπεριφορα σας
δν ειπε τπτ...σιγουρα το ειπε κ στην πεθερα

Μου φένεται θα έχεις εξελίξεις....!!!!! προσεχε πως θα τοποθετηθείς στο θέμα των δώρων!!! θα σου γυρίσει μπούμερανγκ , γραψε μας την συνέχεια γιατι τώρα πια θα έχει... και ενημέρωσε τον αντρα σου για να σου σταθεί

15ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 11:37 am

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bublesoaps έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:κικη πριν λιγο μαλωσα με την γιαγια..μου μιλουσε ειρωνικα γτ δε παω την μπεμπα κ της τα εχωσα..εννοειται ειπα γτ κανουν διακρισεις κ γτ δε δινετε σημασια στην μπεμπα κ ξερεις τι μου απαντα;; γι αυτο δε μας την βγαζεις;; γτ δεν την ψωνισαμε;;;
κ λεω για ολη τη συμπεριφορα σας
δν ειπε τπτ...σιγουρα το ειπε κ στην πεθερα

Μου φένεται θα έχεις εξελίξεις....!!!!! προσεχε πως θα τοποθετηθείς στο θέμα των δώρων!!! θα σου γυρίσει μπούμερανγκ , γραψε μας την συνέχεια γιατι τώρα πια θα έχει... και ενημέρωσε τον αντρα σου για να σου σταθεί

συμφωνω και εγω θα χρησιμοποιησουν το οικονομικο για να βγεις εσυ η κακια και αυτες οι φτωχες και τιμιες

16ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 12:34 pm

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ πιστεύω οτι δν έπρεπε να τσάκοθης γιατί τους ειπες τ σε πηραξε κ θα βγουν απο πανό πρεπει να προσεξεις τι θα πεις κ τι θα κανεις κ φυσικά να εχεις τον άντρα σου με το μέρο σου για να καταφέρεις να βγεις εσύ απο πανό δύσκολο το βλέπω να σου πω την αλήθεια

17ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 9:50 pm

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ σας ευχαριστω για τις απαντησεις..εγω νομιζω οτι καλα εκανα κ ειπα τι με πειραζει μπας κ τις βαλω σε σκεψεις για το πως φερονται..η αλλη νυφη τις "απειλει" γι αυτο της τα κανουν ολα οτι ζητησει..τον Ιουνιο βαφτισαν τον μικρο..λιγες μερες πριν ηρθε κ εκλαιγε λεγοντας πως αν δε δωσουν 1000ευρω για την βαφτιση θα τον χωρισει τον κουνιαδο.αμεσως μολις εφυγαν λεει η γιαγια στην πεθερα..θα τα δωσεις γτ δε θελω να γινουμε ρεζιλι στο χωριο κ να μη βλεπουμε το εγγονι

18ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 9:56 pm

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επισης πιανει η πεθερα τον αντρα μου κ του λεει θα σου δωσω 200ευρω για τη μπεμπα..κ απαντα ο αντρας μου...σωπα τωρα θυμηθηκες που σας τα εχωσε η ματινα;;; δε τα θελουμε..δεν εχουμε την αναγκη σας..
υποψιν..μεθαυριο βαφτιζουμε κ εμεις κ εννοειται δε θα ακουσουν το ονομα τους

19ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 10:06 pm

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πολυ σωστη σε βρισκω!!!

20ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 10:20 pm

bublesoaps

bublesoaps
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
matinaki1990 έγραψε:Καλημερα κ σας ευχαριστω για τις απαντησεις..εγω νομιζω οτι καλα εκανα κ ειπα τι με πειραζει μπας κ τις βαλω σε σκεψεις για το πως φερονται..η αλλη νυφη τις "απειλει" γι αυτο της τα κανουν ολα οτι ζητησει..τον Ιουνιο βαφτισαν τον μικρο..λιγες μερες πριν ηρθε κ εκλαιγε λεγοντας πως αν δε δωσουν 1000ευρω για την βαφτιση θα τον χωρισει τον κουνιαδο.αμεσως μολις εφυγαν λεει η γιαγια στην πεθερα..θα τα δωσεις γτ δε θελω να γινουμε ρεζιλι στο χωριο κ να μη βλεπουμε το εγγονι


Aυτό εσυ πως το σχολιάζεις??? το πιστευεις πχ ? γιατι αν ειναι αληθεια ειναι πολυ λυπηρο...

21ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 10:21 pm

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολυ ξεκατινιασμα...

Και ποσο δεν αντεχω τους ανθρωπους που θεωρουν ΔΕΔΟΜΕΝΟ οτι πρεπει να τους χαρτζιλικοσουν οι παππουδες.

Ματινα η αλλα νυφη ειναι ο ορισμος της "κατινας".
Δε θα δεχομουν ουτε εγω τα χρηματα κατοπιν εορτης. Δυσκολο μεν αλλα αξιοπρεπες..

22ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Τετ Σεπ 24, 2014 11:44 pm

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bublesoaps έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:Καλημερα κ σας ευχαριστω για τις απαντησεις..εγω νομιζω οτι καλα εκανα κ ειπα τι με πειραζει μπας κ τις βαλω σε σκεψεις για το πως φερονται..η αλλη νυφη τις "απειλει" γι αυτο της τα κανουν ολα οτι ζητησει..τον Ιουνιο βαφτισαν τον μικρο..λιγες μερες πριν ηρθε κ εκλαιγε λεγοντας πως αν δε δωσουν 1000ευρω για την βαφτιση θα τον χωρισει τον κουνιαδο.αμεσως μολις εφυγαν λεει η γιαγια στην πεθερα..θα τα δωσεις γτ δε θελω να γινουμε ρεζιλι στο χωριο κ να μη βλεπουμε το εγγονι


Aυτό εσυ πως το σχολιάζεις??? το πιστευεις πχ ? γιατι αν ειναι αληθεια ειναι πολυ λυπηρο...


μας το ειπε ο αλλος κουνιαδος που ηταν μπροστα κ το παραδεχτηκε κ η πεθερα..λεει τι να κανω;;; αν δε τα δωσω θα γινουμε ρεζιλι..συνεχεια κλαιγεται η αλλη..οταν θελουν ναπαρουν ή να κανουν κατι..βαζει σαν οπλο τον πιτσιρικα..δλδ αν δε μας δωσεις αυτα που ζηταμε δε θα τον ξαναδειτε....


βιβλιο θα γραψω μου φαινεται να τα διαβαζει η μικρη μου οταν μεγαλωσει

23ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Πεμ Σεπ 25, 2014 2:57 am

Antonia 123


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΡΙΝΟΥΝ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΤΙ ΠΑΡΟΧΕΣ ΔΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ. ΕΙΣΑΙ ΣΑΝ ΓΥΦΤΙΣΣΑ matinaki1990 ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΞΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΝΥΦΗ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΛΟΓΑ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ.

24ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Πεμ Σεπ 25, 2014 3:07 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματινάκι τι ηλικία έχεις?

25ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!! Πεμ Σεπ 25, 2014 3:38 am

bebaki

bebaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Antonia123 εξεφραζε την αποψη σου χωρις να προσβαλεις, ειμαι σιγουρη οτι μπορεις να το κανεις.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις