Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 22]

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλη γενν Μαιρηηηη!!,
Ολα θα πανε καλα!
Θα περιμενουμε νεα σου!!!

Ρουλα μου πως εισαι σημερα???

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια...

Μαίρη με το καλοοοο το μωρακιιι.... Με κανένα πόνο Smile

Πρινσες μου μια χαρά είναι η μπουμπουκα σου...μην αγχονεσαι καθολουυυ...απλα θα είναι μινιατουριτσα...εννοείται πως τα κιλά θα τα πάρει γρηγορα οταν γεννηθεί. Αφού είναι υγειεστατη.

Εγώ τώρα είμαι καλά...πηγα στο νοσοκομείο και μου άνοιξε την κύστη ο γιατρός μου ο καλος...που έχει χερακι σαν πουπουλο και δε πονεσα πολυ. Ξελαφρωσα απ τον πολυ πόνο...αύριο δε θα έχω τίποτα. Σήμερα έμαθα πως έκτος απο γυναικολόγος και δημοτικός σύμβουλος είναι και χειρούργος...και μόλις 31 χρονων.... Η καλύτερη επιλογή που εκανα Embarassed

Έχω λίγο βήχα ακόμα και είμαι πολυ βραχβιασμενη χωρίς να με ενοχλεί...αλλά ποτε περνάει αυτό το βραχνιασμα;;;
Περαστικά σου...έλεος με αυτή την ιωση...σκετη ταλαιπωρία...
Μα πως ταιριαζουμε σε Όλα όμως;;;
Ίδια πητ ίδια εβδομαδα..σχεδόν ιδία ταλαιπωρία...Χαχαχαχα κρίμα που είσαι μακρια..θα ταιριαζαμε γάντι...

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρουλα μου ευτυχως που εισαι καλυτερα!!!
Σε σκεφτομουνα!

Σταματησα να αγχωνομαι...τελικα ...για το βαρος του μωρου, μετα που διαβασα διαφορες ιστοριες στο ιντερνετ! Ιδιες με τη δικια μου περιπτωση!
Ευτυχως βρηκα μερικα μικρα ρουχαλακια 00 ηλικιας οποτε γλυτωσα απο αγορες! Παει κ αυτο!

Το βραχνιασμα θα σου φυγει με τσαγακι, κ σιροπακι! Παρε απο το φαρμακειο κανενα φυτικο! Δοκιμασε κ φρεσκο λεμονι(χυμο) μαζι με μελι κ χλιαρο νερο! Βοηθαει πολυ! Αν δεν αντεχεις τη ξινιλα βαλε περισσοτερο μελι!

Κ γω εχω το λαιμο μου, φλεματα, μυξες...
Α κ τωρα αρχισα τους εμετους!!!
Βασικα με ενοχλουν τα λαχανικα, δηλ τρωω το μεσημεριανο φαγητο, νιωθω μπαλονο, δυσφορια κτλ κ το βραδυ κανω εμετο μονο τη σαλατα του μεσημεριου!
Οποτε απο σημερα σταματησα τα λαχανικα!
Ευτυχως τα φρουτα δεν με ενοχλουν!
Τωρα που ειμαι εγκυος τρωω αρκςτα ενω πριν ελαχιστα!

Να ημασταν κοντα να πιναμε μερικα...τσαγακια μαζι!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχαχα εεεεε μα μονο για τσαγακια ήμαστε...ουφ...

Θα δοκιμασω μπαςκαι περασει.... Μα να θέλω να τσακωθω με το συζηγο και να μην έχω φωνη να φωναξω;;; έλεος....

Εγώ που έχω τα ψυχολογικά μου και θέλω καμια φορά να κλάψω να ξεσπασω δε μπορώ...επιτόπου κάνω εμετό....με το φαγητο όχι.... Μονο καούρες που και που...

Οτάν ήμουν κρυωμενη με βοήθησε πάντως εκανα εμετό και εβγαζα πολλά φλεματα. Έτσι καθάρισα.

Εύχομαι να σου περάσουν γρήγορα και το κρύωμα και οι εμετοί.

Εμείς τρώμε δε τρωμε δεν επειρεαζει το μωρο...οτι γραμμάρια είναι να πάρει θα τα πάρει....
Κι εγώ με τοσα που πέρασα και δεν ετρωγα τίποτα αν κι έχασα κιλα το μωρο πήρε αυτά που πρεπει. Κι εγώ φοβόμουν αλλά με καθησύχασε ο γιατρός.
Μονο αν υπάρχει θέμα με τον πλακούντα η τον ομφάλιο λορο τοτε δεν τρεφετε σωστα το μωρο και ανυσηχουμε... Μα εμας δόξα το θεο πάνε όλα καλα παρα την ταλαιπωρία μας.

Εκανα και καρδιοτοκογραφημμα σήμερα κι έχω συσπάσεις. Φυσιολογικές μάλλον.

Εσυ ποτε εχεις παλι γιατρό;;; συντομεψανε οι επισκέψεις;;;

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελα Ρουλα μου!

Καθε Πεμπτη θα πηγαινω πλεον! Δηλ ακομη 2 Πεμπτες δηλ στς 37&38 βδομαδες κ μετα 9 Μαρτιου, Δευτερα η καισαρικη.... Με τη βοηθεια της Παναγιας! Αμην!

Ο καιρος δεν περναει... Αλλα τι να κανω!

Χθες εκανα κ γω καρδιοτοκογραφημα κ ολα οκ

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ου οποτε θα περασουν οι μέρες χωρίς να το καταλάβεις...
Εμένα ίσως να είναι η τελευταια Τριτη που πάω για υπέρηχο αν και δε το ευχομαι....
Μακάρι να παω στις 38 εβδ κι ας ταλαιπωρουμαι με τους πόνους.... Θα δειξει.
Έχω αγχωθειιιι.... Δεν κατάλαβα πως πέρασε ο καιρός και δεν ευχαριστηθικα την κοιλιτσα μου και τις κλωτσιές με τοοοση ταλαιπωρία.... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 16 534787
Μακάρι να είχα 1 μηνα ακόμα αλλά χωρίς πόνους....

Ανυπομονω να μπει η Μαριλου να μάθουμε κι εμείς το φύλο του μωρού...χαχα δε θα αντεχα με τίποτα τόσους μηνες να μην ξέρω τι είναι το μωρο.

Ριτακι κι εσυ θα εχεις γεννήσει...
Και η Αννα νομιζω;;;

Πόσες μειναμε άραγε;;;

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

maryloo

maryloo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια!!!
γεννησα στις 9/2 μια κορακλα 4.210γρ κ 54 εκατοστα!!!
ταλαιπωρηθηκα πολυ....απο τις 18/1 στο νοσοκομειο με προεκλαμψια και βγηκα στις 12/2.... σχεδον μηνα εκατσα μεσα... η γεννα μου με δυσκολεψε. καναμε προκληση τοκετου σαββατο πρωι, ειχα πονους, αλλα εκανα διαστολη μεχρι 5 κ το μωρο τελευταια στιγμη ανεβηκε ψηλα κ αριστερα...αναγκαστηκα ξημερωματα κυριακης βγαλαμε τον ορο κ διακοψαμε τον τοκετο. κυριακη βραδυ κατα τις 11 με επιασαν πονοι φυσιολογικα κ γεννησα φυσιολογικα δευτερα πρωι.
τελος καλο ολα καλα!
η μπουμπου μου ειναι πολυ καλη, θηλαζουμε αποκλειστικα και τα αδερφια της ειναι πολυ ενθουσιασμενα!

δεν σας διαβασα αλλ θα το κανω κ θα επανελθω.
γενησε καμια αλλη; ποτε με το καλο οι υπολοιπες;

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας εγκυουλες και μανουλες....
Που χαθηκατε όλες... Shocked
Πως πάτε;;;

Πρινσες...που εισαι εσυ;;; σ έχασα σήμερα!!! Ολα καλα;; Πως παει το κρύωμα;;; Περναει;;;

Εγώ είμαι καλά...φτου φτου μη με ματιασω...χαχαχα
Έχω λίγο βήχα και βραχνιασμα ακόμα μα θα περάσει κι αυτό!!!
Χθες το βραδυ ξυπνησα με δυνατή συσπαση και πόνο αλλά περασε γρηγορα.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορακλα τελικά;;; μπραβοοοοοο Μαριλου μου...Να σου ζησει και καλους θηλασμους....
Και φυσιολογικά;;; χίλια μπράβο και σ εσένα και στο γιατρό σου....αν ηταν άλλος θα σε είχε βάλει για καισαρική επιτόπου... Μπράβο σας... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 16 328109 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 16 328109 καλή λοχεία να εχεις.

Έχουν γεννήσει σίγουρα 3-4 μανουλες...περιμένουμε νέα τους...

Εγώ ίσως να γεννησω την Τετάρτη απ οτι είπε ο γιατρουλης μου...αλλα θα δούμε αν αντέχει η κοιλια μου ίσως το πάμε λίγο παραπέρα.
Κοντευω κι εγώ.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαριλου συγχαρητηρια! Κορουλα τελικα!
Να σας ζησει κ καλα λοχεια!!!

Ρουλα χαιρομαι που εισαι καλυτερα!
Ισως να αντεξεις βρε! Που ακριβως πονας?

Το κρυολογημα συνεχιζεται, ελαφρως καλυτερα! Το συνηθισα να σου πω την αληθεια!!!που καταντησα πλεον!

Το πρωι παντα ξυπναω σαν λυκος, αφου δεν μπορω να φαω το βραδυ! Μαζι με το τοςτ κ αυγουλακι, εφαγα 2 φετουλες ντοματα κ 1 φετα αγγουρακι....δεν αντεξα, μου αρεςουν πολυ...αυτο ηταν! Εβγαλα τα σωθικα μου!!! Πλεον σταματησα να τρωω λαχανικα, ολων των ειδων κ ελπιζω να σταματησουν οι εμετοι! Λες να συνεχισουν?
Σημερα ειπα να παω Σ/Μ αφου ειμαι κλειςμενη ποςο καιρο σπιτι...κ μετα μαγειρεψα, μετα ξαφνικα...πτωμα! Κοιμηθηκα κ παλι νιωθω κουραση!

Προχθες την Πεμπτη που πηγα γιατρο ενιωθα πολυ εντονα τραβηγματα κατω χαμηλα στη κοιλια, κ τελικα δεν φανηκε τιποτα στο καρδιοτοκογραφημα.... Οποτε δεν ητανε συσπασεις! Τοτε τι ηταν??? γιατι κ σημερα τα ενιωθα...απο κουραση? τι ειναι ομως δεν καταλαβα...???

Μανουλες περιμενουμε τα νεακια σας!!!
Φιλακια στα πατουσακια!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω ταλαιπωρια κι αυτοι οι εμετοί...εύχομαι να περάσουν Γρηγορα...αλλιώς σίγουρα μετα τη γέννα... Για το κρωμα τι να πω;;; έλεος τόσο καιρό που μας ταλαιπωρεί. Θα περάσει κι αυτό.......καποτε!!!!

Τα τραβηγματα είναι φυσιολογικά πιστεύω...ανοίγουμε απο κατω...γίνεται η προετοιμασία για τη γεννα...δεν το ξέρει πως πάμε για καισαρική...χαχα

Εγώ ποναω χαμηλά στην κοιλια...εκεί που είναι η τομή... Σαν πόνους περιόδου... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 16 679259
Απο την αρχή ποναω έτσι αλλά όσο περνάει ο καιρός δυναμώνει ο πόνος.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ποναω απο κατω, ουτε στην περιοχη της τομης, αλλα χαμηλα στη κοιλια, πολυ πιο κατω απο τον ομφαλο...σαν τραβηγματα τα νιωθω... Ειναι της μητρας αραγε? ξερω κ γω,....

Οσο για τους εμετους φυσικα κ δεν θα ξαναφαω ουτε μπουκιτσα λαχανικα αλλα...αν συνεχισουν, τοτε θα χασω τα 4 κιλα που εβαλα! Ναι, μονο 4, αφου ειμαι σε..."διαιτα" αμα δεν μπορω να φαω το βραδυ..κ παλαιοτερα 3 μηνες υπερεμεση... Αφου εχασα αρκετο λιπος παρα πριν την εγκυμοσυνη!

αντε να γεννησω κ ανυπομονω να φαω!!!
Βεβαια ολη μερα απο το πρωι ως απογευμα μπορω κ τρωω κ μαλιστα τελευταιο μηνα αρκετα τηγανητα! Τα πεθυμω πολυ ενω πριν την εγκυμοςυνη ετρωγα τηγανητα 1 φορα καθε 2 μηνες! Σκεψου...τα τηγανητα δεν με ενοχλανε κ με ενοχλανε τα λαχανικα! Ορμονες!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τρελές ορμόνες... Χαχα
Εγώ δε τρελενομαι με το φαι και δεν ασχολουμαι...και να μη φάω δε με νοιάζει. Έχει κλείσει το στομάχι μάλλον τόσο καιρό που δεν έτρωγα με το κρύωμα αφού εκανα εμετό απο το βήχα.
Κι εγώ πιο κάτω απο τον αφαλο ποναω. Χαμηλά που είναι τα κόκαλα της λεκάνης.
ΘΑ περάσει κι αυτό ελπίζω.
Σήμερα επλυνα τον αποστειρωτη.
Αύριο αν μπορω θα πλυνω και τα μπιμπερο...
Να κοιτάξω και το καθησματακι του αυτοκινητου αν θέλει καθάρισμα και τέλος. Χτενακι ορους νυχοκοπτη κτλ δεν πήρα ακόμα. Αλλα έχει και στο φαρμακείο αν χρειαστω.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στη κοιλιαποναω, οχι τα κοκκαλα...ισως ειναι απο το σφυξιμο που φυσαω τη μυτη... Ξερω γω!

Το καθισμα του αυτοκινητου θελει καθαρισμα! Κανε το με σφογγαρι κ υγρο σαπουνι!

Ορρο κ χτενακι θα χρειαστεις, νυχοκοπτη οχι γιατι δεν κοβονται...

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχα ούτε εμενα δε πονανε τα κόκαλα...απλα στο είπα έτσι για να καταλάβεις σε πιο σημειο πονάει η κοιλια...χαμηλά...
Την τριτη πριν πάω στο νοσοκομείο θα πάω να τα πάρω. Ναι θα το καθαρισω το καθησματακι..παντα βεβαια βάζω σεντονακι παντου...και στο ριλαξ και στο καρότσι πριν βάλω το μωρο.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερουδια! Ελπιζω να εχουμε μια ωραια μερα... Αν κ δεν μπορεσα να κοιμηθω καλα...κ παλι εκανα εμετο αν κ δεν εφαγα λαχανικα το πρωι....

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας... Πως είστε;;;

Κάνετε τίποτα σήμερα..;;; μασκαρευτικατε;;; ελπίζω να περνάτε καλά... jocolor

Εμείς τιποτα...εδώ με το μικρο στο σπιτι... Ο μπαμπάς έχει την παρέα του ως συνήθως...
Απογοητευση παλι....

Πρινσες...έχω να κοιμηθώ απ οταν αρχισε η ιωση...νυσταζω και δε μπορω να κοιμηθώ... Απο τέλος Ιανουαριου δλδ... Όλο το βράδυ το μάτι γαρίδα και κοιμάμαι κατα τις 5-6 μέχρι τις 7-8... Σήμερα ειμαι με μια ωρα ύπνο μόνο Sleep
Είμαι ξαπλωμένη μα δε θέλω να κοιμηθώ μπας και κοιμηθώ το βράδυ. Έμεινε η συνήθεια που δε κοιμομουν απ το βήχα :-(
Το κακό είναι πως μετα τη γεννα θα εχω αναγκη τον ύπνο μα τοτε δε θα μπορω με το μωρο... Τι να πω;;; όλα στραβά πια....

Σήμερα ανακατευομαι κι εγώ πολυ...ελπίζω να μην είναι καμια ιωση παλι... Είναι με βρογχίτιδα ο πεθερός μου τώρα...αμα ξανακολλησουμε καηκα... pale pale

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ μεις στο σπιτι...! Με αυτο το κρυωμα που εχω...που να παμε!!! Ακριβως σε 2 βδομαδες γενναω... Πρεπει να μου περασει...αχχχ

Αντε να γεννησουμε με το καλο, οχι τωρα, σε 2 βδομαδες ειπαμε, κ θα μας περασουν ολα!
Βεβαια θα ερθουν άλλα, πχ ξενυχτια, αλλα ειναι διαφορετικα αυτα!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγώ;;; σε 3 μέρες;;; Παναγία μου....
affraid affraid confused affraid affraid
Έχω κι αυτό στο νου μου....πως να κοιμηθώ βέβαια με τέτοιο άγχος;;; Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 16 679259

Ελπίζω να με αφήσει λιιιιγο ακόμα...αν και δεν αντεχω άλλο βέβαια...ποναω και δε μπορω να περπατησω... Σήμερα με έχει πεθάνει και η λεκανη μου...

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχεις ραντεβου την Τριτη, κ αν ειναι ποτε θα σε κανει? την Τεταρτη?

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ναι την Τριτη ραντεβού και θα με κρατήσει για να γεννησω την Τεταρτη...αν γεννησω...θα δουμε και τα κιλά του μωρού και θα αποφασίσουμε...

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οποτε πρεπει να εισαι ετοιμη κ ολα ετοιμα για παν ενδεχομενο!
Αλλιως ποτε εχετε προγραμματισμενη καισαρικη?

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν έχουμε προγραμματίσει Laughing Laughing Laughing Ειχαμε πει στις 38 εβδομαδες δλδ σε 13 μέρες αν αντεξω...παρακολουθούμε με τον υπέρηχο το μωρο και τη μητρα και θα δουμε....την Τριτη θα ξέρουμε σίγουρα.... Μου είπε να πηγενω στο κεντρο υγειας να παρακολουθούμε το μωρο αλλά εδώ δεν έχουν μηχάνημα... Ανυπομονω να ρθει η τριτη να δουμε τι θα γίνει.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ψέματα...τώρα το ξανακοιταξα... Σε 10 μέρες θα είμαι 38 εβδομαδων...

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ γω σε 11 μερες! Με περνας 1 μερα! Εχω προγραμματισμενη καισαρικη για 9 Μαρτιου, θα ειμαι τοτε 38 & 4 μερες... Αντε με το καλο ολες μας να γεννησουμε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις