Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 22]

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ,ΜΕ ΞΕΧΑΣΑΤΕ Ε?ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ.
ΡΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΤ¨ΕΥΧΗΝ Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 654316
ΣΟΥΖΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΕΤΡΑΤΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ ΠΛΕΟΝ.

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ξεχασα βρε Suzan k Mariam!!,
Τελευταια εχω κατι αϋπνιες, ενω νυσταζω,...ξυπναω τα ξημερωματα κ δεν μπορω να κοιμηθω ενω νυσταζω...

Νιωθω πως...κολλησανε οι μερες!...!!!
Αντε με το καλο, Δευτερα εγω, Τριτη η Σουζαν, Μαριαμ εσυ ποτε???τελη Μαρτιου?

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια μπηκα στα γρηγορα να σας πω ότι θα μπω για γεννα αν συνεχισουν οι εντονες συσπασεις και σημερα όπως χτες σημερα το απόγευμα η αυριο το πρωι θα μου παρει το παιδι είμαι 37 εβδομάδων και είναι το μονο που με ανησυχει το παιδι αν και εχω κανει τις ενεσεις για τα πνευμονακια του αλλα ο γιατρος επειδή είναι 3η καισαρικη φοβαται για την μητρα μου και δεν με αφηνει παραπανω με συσπασεις ελπιζω ν απανε όλα καλα

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σουζαν αντε κ συ με το καλο!!!
Καλη γεννα, καλη ελευθερια!
Ολα θα πανε καλα!

Αντε κ θα περιμενω νεα σου!

Μαριαμ εσυ πως εισαι???

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΟΥΖΑΝ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!
ΠΡΙΝΣΕΣ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18-3 ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 38 ΕΒΔΟΜ.ΕΧΩ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΟΜΗ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΟΓΙΚΑ Η ΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΙΝΣΕΣ ΑΠΟ ΑΥΠΝΙΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΤΗΣ ΤV ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΕΩΣ ΤΙΣ 5 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ.ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΠΑΡΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΠΑΙΣΙΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ.

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαριαμ εμεις οι 2 μειναμε!..κ οσες αλλες μας διαβαζουν!
Αυριο εχω ραντεβου στο γιατρο, θα ειμαι ακριβως 38 βδομαδων...
Κ Δευτερα η καισαρικη! Εκτος απροοπτου...
Ελπιζω να τα καταφερω κ να κανω επισκληριδιο...εννοω να μην τυχει κατι κ να πρεπει κ καλα ολικη...

Σημερα εκανα 2-3 δουλιτσες κ ειμαι λιωμα...

Αντε να τα λεμε Μαριαμ!!! Οι 2 μας...

Επικοινωνησα με τη Ρουλα,ειναι κ οι 2 τους μια χαρα!!! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 654316

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεννησα κι εγώ κορίτσια... Μια μπουμπουκα 3 κιλα... Παλευουμε με τον θηλασμό και είναι υσηχο μωρακι και μικροσκοπικουλα.
Αύριο μάλλον θα παρουμε εξητηριο απ το νοσοκομειο να πάμε στι σπίτι.

Με το καλό και οι υπόλοιπες εγκυουλες.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συγχαρητηρια!!!
Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 654316

Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 215994 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 215994 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 215994

Καλα λοχεια!!!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μας ζησουν τα μωρα μας εγω γεννησα ην πεμπτη και χτες βγηκαμε από το μαιευτηριο γεννηθηκε στις 37 και 1 εβδομάδες 3180 είναι μελαχρινος και εχει αρκετο μαλλακι επαθα μια επιπλοκη από την επισκληριδιο ζαλιστηκα πολύ και βουλωσαν τα αυτια μου μετα μολις μου βαλανε τον μπεμπη στο στηθος στο χειρουργειο τα ξεχασα όλα θηλαζουμε από την πρωτη στιγμη και τα παμε πολύ καλα κοιμαται και ξυπναει για να φαει τα παιδια εχουν χαρει αν και ο μεγαλος μου ανεβασε πυρετο και τον εχω με μασκα στο σπιτι

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια...
Σούζαν να σου ζησει το μωρακι....καλούς θηλασμους... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 50580

Πρινσες έφτασε η ωρα ε;;; Αύριο γεννας; Με το καλο να ρθει η μπεμπα σου.

Η δικιά μου ηταν δύσκολη γεννα απ οτι μου είπε ο γιατρός... Χαλια η μήτρα μου και κακοραμενη απ την προηγούμενη γέννα γι αυτό πονουσα τόσο στην εγκυμοσύνη... Ζοριστικα κι ανεβαζα πίεση την ωρα του χειρουργείου... Την ωρα που μου εκαναν τη ραχιεα κουνησα αλλά αφου περπαταω μάλλον δεν επαθα ζημια χαχα... Αλλα πονάει παααρα πολυ η Πλατη μου..δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό... Πονάει και η τομή πολυ... Α, και το έντερο μου αν δε βάλω υποθετο δε δουλεύει μονο του... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 911307
Και τα προβλήματα συνεχίζοντε... Χαχαχα

Κατα τ άλλα καλά... Έχω ερωτευτεί υπερβολικά πολυ το κοριτσάκι μου...δε χορτενω να την κοιτάζω... Και θηλαζουμε αποκλειστικά κι εμείς απ την πρωτη στιγμή...

Τριτη 8.30 το πρωι γεννησα...στις 4 εκατσα και στις 7 το απόγευμα εκοβα βόλτες...χαχα Και η διπλανή γέννησε Δευτερα και σηκώθηκε Τετάρτη και την Πεμπτη που έβγαινε ακόμα με το ζόρι περπατούσε.
Με κοίταζε με μισο μάτι που σηκώθηκα κατευθείαν και την επόμενη καθόμουν σταυροπόδι και θηλαζα... Very Happy Laughing Laughing

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΟΥΖΑΝ ΚΑΙ ΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!
ΡΟΥΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΠΡΙΝΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΑΝΤΕ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΜΕΤΑΑΑΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΕΙΡΑ.ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ......

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!
Να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!
Με το καλο, καλα λοχεια, καλο θηλασμο!

Οσο για μενα, σημερα ειμαι 38 & 3 μερες, εχει απο την Παρασκευη που ημουν 38 & 1 που με πονουσε η κοιλια χαμηλα, οκ εκανα δουλειες,... δεν ητανε συσπασεις...συνεχιστηκε ο πονος ενω ξαπλωνα, καθομουνα...Σαββατο πηγα κλινικη ολες τις εξετασεις κτλ δεν ηταν συσπασεις, το ηξερα βεβαια,... Ολα ηταν οκ, κ ο γιατρος ειπε ξεκουραση! Η μητρα....
Σ/Κ δεν μπορουσα να κανω κατι, αν εκανα κατι μικρο παλι αρχιζαν πονοι, πχ να ζεστανω γαλα...
Οποτε ολη μερα καθομαι, παλι καλα που δεν μου πε ξαπλωμενη...κανω 1-2 πραγματα κ ξανα απο την αρχη...
Ετσι ειναι με την καισαρικη,...στην 2η, 3η καισαρικη, δεν αντεχει η μητρα!
Αφου μου ελεγε ο παιδιατρος πως αν εμενα να κανω καισαρικη μεχρι την επομενη Πεμπτη που θα ημουν 39 ακριβως, δεν θα αντεχε η μητρα σου για 2η καισαρικη!!!
Αυριο λοιπον θα ειμαι 38 & 4 μερες!
Δεν αντεχω αλλο...
Ολα ετοιμα, αν κ τα ξανακοιταζω συνεχεια,...η μικρη αρχισε κ ορμαει στο κρεβατακι του μωρου, το αρκουδακι το ηθελε δικο της,...γκρινια αρκετη για διαφορα, ετσι απλα για να δημιουργει κατασταση,...μας τρελλανε,,,...βεβαια καλυτερα για να εκδηλωνει τη ζηλια της παρα να τα κραταει μεςα της! κ επισης εχει λιγο κρυολογηματακι, δηλ μυξα.... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 534787
Ειπαμε βεβαια σε περιπτωση που αρρωστησει παει στην αγαπημενη γιαγια...αλλα μια κουβεντα ειναι!...
Αυριο πρωι παω...
Θα σας γραψω οποτε τα καταφερω!

Σουζαν τιμεγινε μετα τη ζαλη κ τα αυτια? σου περασανε αμεσως? γιατι ετυχε ετσι?
Περαστικα κ στις 2, γρηγορη αναρρωση κ στις 2! Περαστικα κ σενα Ρουλα μου!

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΣΟΥΖΑΝ ΚΑΙ ΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!
ΡΟΥΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΠΡΙΝΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΑΝΤΕ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΜΕΤΑΑΑΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΕΙΡΑ.ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ......

Γραφαμ αυτοχρονα!!!
Σε ευχαριστω πολυυυυ!
Αντε να τελειωνω κ γω!!!
Κ μετα εσυυυυ

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρουλα μουιατι ηταν δυσκολη η γεννασου?
Αφου ηταν καισαρικη...
Δυσκολευτηκε ο γιατρος απο τα παλια κακ ραψιματα ή που ταλαιπωρηθηκε η μητρα σου?

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!

Γεννησα κ γω!

Ειμαστε κ οι 2 καλα!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο Πρινσες... Να σου ζησει η μπουμπου.... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 50580 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 50580

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σας ζησουν τα μωράκια !!!!!!!!!!!!πως τα πατε με τα μεγαλύτερα αδερφια ζηλευουν ?εμεις μεχρι στιγμης καλα τον χαιδευουν και τον αγαπανε τωρα στην πορεια θα δουμε πως θα ειναι

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 50580 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 50580 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 50580 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 50580
ΠΡΙΝΣΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΕΓΕ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ......ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 18-3 ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ,ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ.ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ,ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια...
Πόσες εγκυουλες μείνανε;;;; Με το καλό τα μωρακια σας!!!
Μανουλες πως τα πάτε με τα βρεφακια;;;

Εμείς καλα...παλευουμε με το θηλασμό...δεν έχω δώσει ακόμα ξένο γάλα κι ελπίζω να μη χρειαστεί...
Με τον μικρο ζοριζομαι κάπως γιατί τρέχει συνέχεια στο μωρό...ουτε τουαλέτα δε μπορώ να πάω...
Η μικρούλα έκανε ίκτερο αλλά πάμε καλά...της φευγει..έχω όλη μερα τα παντζούρια ανοιχτα.
Δεύτερα έχουμε παιδίατρο για τις μετρήσεις...κιλά υψος κτλ...
Η τομη μου πονάει ακόμα...εσάς κανει φουσκωματακι;;; εμένα κανει...δεν ξέρω αν πρεπει να είναι έτσι.
Και απο 81 κιλα που εφτασα τωρα ειμαι 69... Rolling Eyes Πριν την εγκυμοσύνη ήμουν 74. Καλά πάω... Laughing

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια, μανουλες κ εγκυουλα Μαριαμ!
Αντε με το καλο κ συ, καλη ελευθερια!!!

Εμεις χθες μεσημερι ηρθαμε σπιτι οποτε προσπαθουμε να μπουμε σε ενα προγραμμα...

Φιλια σε ολες!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΤΡΕΧΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΤΩΡΑ ΕΕΕ?ΕΓΩ ΑΝΑΜΕΝΩ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΑΚΟΜΑ.ΠΡΙΝΣΕΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!ΡΟΥΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΞΕΝΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου εγκυουλα μας... Θα τα καταφέρεις κι εσυ Very Happy

Εγώ έχω ακόμα θέμα με το έντερο μου Sad αν δε βάλω υποθετο ή κλυσμα δε δουλεύει καλά κι άρχισα να αγχονομαι Crying or Very sad πονάει η κοιλιά αλλα δε μπορω να ενεργηθω... Ελπίζω να μην είναι απο την καισαρική... Ουρ παλι προβλήματα... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 679259

Αύριο θα πάμε στον παιδίατρο για να δουμε τα κιλά της μπεμπουλας....
Η κοπελα έχει κανει τη μερα νύχτα μάλλον...τη νύχτα ξυπνάει και γριλωνει τις ματαρες και δε κοιμάται... Εγώ σαν ζόμπι..

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!

Μαριαμ αντε με το καλο!

Κ γω εχω θεμα με το εντερο, σε φαςη να χτυπιεμαι στα πατωματα κ να σπαραζω απο το κλαμα...εκανα κ κλυσμα, κ προσπαθω κ τρωω τροφες πλουσες σε φυτκες ινες κ παρα μα παρα πολυ νερο...
Πιαστηκα, η μια κου πλευρα κ απο το πιασιμο με πονουσε το στομαχι,...παλι να χτυπιεμαι στα πατωματα...
Η μικρη μας κανει την λιτοδιαιτη κ τρωει πολυ λιγο...εχει κ παλινδρομηση, αλλο αγχος κ αυτο...

Ρουλα μου το εντερο σου εναι κ οχι η κοιλια! Να τρως τροφες πλουσιες σεμφυτ. Ινες! Προσεξε να τρως στεγνα φαγητασημερα πηγαμε παιδιατρο κ εκκλησια για την ευχη!

Φιλια σε ολες!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ τι πρόβλημα το εντερο και εγω ουρλιάζω από τους πονους κάθε φορα που παω τουαλετα είναι μεχρι να ξαναερθουν όλα στην θεση τους βεβαια φταιει και ο σιδηρος που τα κανει ακομα χειροτερα τα πραγματα
παλι καλα εμενα ο μικρουλης κοιμαται τα βραδυα ξυπναει κάθε 3 ωρες και θηλαζει την μερα λιγο πιο συχνα τωρα με την καισαρικη είμαι μια χαρα δεν το περιμενα ότι θα αναρρωσω τοσο γρηγορα

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου είπε ο γυναικολόγος να πάρω σιδηρο αλλα δεν πήρα και είναι αιτία το έντερο Crying or Very sad και το ασβέστιο το ξεχναω...
Θηλαζεις κι εσυ σουζαν; μπράβο Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 19 401147

Με την καισαρική κι εγώ καλά τα πήγα...σα να μην εγχιριστικα...το έντερο μονο μου τα χαλάει...κι ενα σημείο μέσα στην κοιλια στη δεξια μεριά της τομής ειδικα όταν βηχω νιώθω σουβλιες πόνο και τσούξιμο...ελπίζω να μην είναι κάτι...

Εμένα η μικρή με ζοριζει...δεν έχει στάνταρ ώρες στο θηλασμό και δεν κοιμάται αρκετά...μονο στην αγκαλια κοιμάται...ουτε τουαλέτα δε μπορω να πάω...αν την αφήσω στο κρεβάτι κλαίει...

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις