Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
118 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 118 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 22]

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σιγα σιγα τοτε Ρουλα μου!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας εγκυουλες...Πως πάτε;;;

Πω πω λαχταρα που επαθα pale pale
Εκεί που τηγανιζα τα σνιτσελ μου μια στιγμη νιώθω υγρό να τρέχει από κάτω.... affraid affraid κοπηκανε τα ποδια μου... Πήρα τηλ το γιατρό κι έτσι ηρεμισα...είπε πως είναι ούρα κι έτσι που πιέζει το μωρο απο κατω τρεχουνε που και που....
Κι έτσι ξαναπήγε η καρδια μου στη θέση της... Χαχα I love you μου είπε βεβαια αν συνεχισουν να τρέχουν υγρά να πάω να με δει...

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παλι καλα βρε Ρουλα μου!
Ευτυχως!!!

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σημερα επλυνα το μπανακι του μωρου κ εκανα κ κατι δουλειες του σπιτιου, δεν ξερω τι με επιασε παλι... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 534787

Σας ειπα πως το μωρο ειναι σε ισχιακη προβολη, καλυτερα να το πω... Εγκαρσια προβολη, οριζοντια δηλαδη κ ολο καουρες εχω παλινδρομηση....

Αντε να περναει ο καιρος...

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τουλαχιστον γεννας με καισαρική και δεν πειράζει η στάση...υπάρχει περιπτωση να γυρίσει;;;
Απ οτι έχω ακούσει η χειρότερη στάση είναι το κεφάλι πανω και τα πόδια κάτω γιατί μπορεί να σπάσει ο σακος με τις κλωτσιές.
Αλλά καούρες γιατί;;; αφού δε σπρώχνει το στομάχι (όπως εμένα... Νιώθω πως κάτι έχει καρφωσει σε στομάχι και πλευρα... Νομιζω πως θα σκασω 2 μέρες τώρα... Ακόμα και η κοιλιά με ενοχλεί που δεν την καταλάβαινα...βαρυνα απότομα Rolling Eyes

Το χειρότερο που με ταλαιπωρεί είναι η κύστη στο συκώτι....πονάει και με σουβλιζει πολυυυυ... Για 2-3 εβδομαδες είχε περασει μιας και η μπεμπα πήγε την πλατουλα της στην αριστερή μεριά της κοιλίας και είχα ηρεμήσει...αλλά τώρα μερικές μέρες ξαναπήγε απ τη δεξια μεριά και ποναω πολυ.... Rolling Eyes κι όσο μεγαλώνει το μωρακι τοοοσο δυναμώνει κι ο πόνος....

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρουλα μου τωρα κ να παει ειναι πολυ δυσκολο να γυρισει το μωρο, υπαρχει πιθανοτητα βεβαια, αλλα μικρη!... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 534787
Ο λογος που εχω καουρες κ παλινδρομηση ειναι λογω της στασης του μωρου...ιςως κ να πιεζει το στομαχι αφου ειναι οριζοντια...μονο οταν παρει τη σωστη θεση σου περνανε οι καουρες αλλιως, οποια λανθασμενη σταση κ αν εχει τοτε εχεις καουρες...
Το βραδυ πειναω, θελω να φαω, οτιδηποτε, δεν εχω προβλημα, κ δεν μπορω..!
Αναγκαστικη διαιτα στην εγκυμοσυνη!
Αφου εχασα αρκετους ποντους, κ απο τοτε στην υπερεμεση αλλα κ τωρα τελευταια ακομη...
Το καλο μου που απο το πρωι μεχρι το απογευμα μπορω κ τρωω καλα! Παλι καλα δηλαδη!

Η σταση που λες, κεφαλι πανω, ποδια κατω,...πως γινεται? δεν θα χωραει το μωρο, μηπως ειναι η κλασσικη ισχιακη, κεφαλι κ ποδια ενωμενα πανω?...

Κ γω εχει δυο μερες, νιωθω πως μεγαλωσε κ νιωθω να βαρυνα περισσοτερο...
Ευτυχως που εκανα τις περισσοτερες δουλειες!

Αυριο θα πλυνω καθισμα αυτοκινητου, ριλαξ.
Αλλη μερα παρκοκρεβατο κ αμαξου-πορτ μπεμπε.
Κ τα τελειωνω οοολα!!!
Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 654316

Οταν δεν αντεχεις τον πονο, παιρνε κανενα παυσιπονο, λιγος καιρος μας εμεινε...
5 βδομαδες...

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χμ...δεν ξέρω... Δε το έχω ψάξει με τις στάσεις του εμβρυου ουτε θυμάμαι που το είχα ακούσει/διαβάσει.

Έχω κι εγώ καούρες αλλα όχι συχνα ευτυχώς...
Χαμομήλι ήπιες;;; βοηθαει... Το είπα και στο γιατρό...χαμομηλια και ζαντακ μπορω να πινω.

Υπομονηηη...δυσκολη κατασταση κι αυτη!!!!

Αυτά που ειπες πως τα καθαρίζεις;;;
Εγώ το παρκοκρεβατο το έχω στο δωμάτιο μας ανοιχτό για τα παιχνίδια. Με ενα πανί με ντετολ λέω να το περάσω και μετα με ενα άλλο πανακι με σκετο νερό. Την καλαθουνα την έχω στη συσκευασία της κι έχει λίγες κιτρινιλες που δε βγαίνουν..και το καθησματακι αυτοκινητου το έχω σε σακούλα δε ξέρω σε τι κατασταση είναι... Λογικά κι αυτό ενα περασμα με ντετολ και θα είναι οκ.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α εγώ δεν υπολογιζω 5 εβδομαδες...δε πιστεύω πως θα φτάσω 38 εβδομάδων...σιγά μην αντεξω!!
19 μέρες στάνταρ όπως είπαμε με το γιατρό και μετα βλέποντας και κανοντας!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρουλα μου θα δοκιμασω αυτο με το χαμομηλι... Παιρνω gaviscon, μασωμενα δισκια, που κανουν για τις καουρες, αλλα αυξηθηκαν οι καουρες τελευταια... Για να δουμε με το χαμομηλακι!

Πως τα καθαριζω λοιπον,...παιρνω ενα σφογγαρι πιατων (επιβαλλεται να ειναι ολοκαινουριο, αλλιως θα σου αφησει λεκεδες), κανω σαπουνια με το υγρο των πιατων κ σαπουνιζω κανονικα. Μετα ξεβγαλμα με νερο κ πανι, 1-2 φορες

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και μετα;; πως στεγνώνουν;;; δεν απορροφανε το νερό;;;

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να στιβεις καλα το σφογγαρι σου κ το πανι κ μετα θα τα βαλεις να στεγνωσουν στον ηλιο!
Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 328109

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαλιστααα.... Θα το δοκιμασω στο ριλαξ και στο παρκοκρεβαρο... Wink

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 893968 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 893968 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 893968

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα sunny Καλημέρα sunny

Καλο μηνα.... cheers Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 328109

Φλεβάρης... Ήρθε ο μηνας μας.... Μπαίνουμε στο μήνα μας σιγά σιγά.... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 536304
Πως πέρασε ο καιρός τόσο γρηγορα....

Σαν χθες μου φαίνεται που τέλος Ιουνιου πηγα και πεταξα το θετικό τεστ εγκυμοσύνης στα μούτρα του συζύγου και λέω "νααα τα κατορθώματα σου" κι εεεκλαιγαα....όχι απο χαρα!!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κανετε κοριτσια πως πατε; Εγω σημερα νιωθω τρελη εξαντληση ουτε τα ποδια μου να παρω δε μπορω

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλο μηνα κοριτσια μου!

Πως ειστε?

Τις τελευταιες μερες μεγαλωσε η κοιλιτσα μου κ ειμαι πιο δυσκινητη...μια δουλιτσα για καθε μερα! Δεν αντεχω, κουραζομαι κ η κοιλια μου δεν βοηθαει καθολου!
Ευτυχως που τα ετοιμασα ολα απο πριν κ ελαχιστα εμειναν!

Σημερα επλυνα κ το καθισμα αυτοκινητου! Πηγε κ αυτο!
Σκοπευα να καθαριζα κ το ριλαξ αλλα...δεν...

Οι καουρες συνεχιζονται, το χαμομηλι δεν κανει τιποτα...δυστυχως...

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!
PRINCESS ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΕΩΣ ΤΙΣ 5 ΠΕΡΙΠΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 1Ο ΚΟΙΜΑΜΑΙ.ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΜΑΣΩΜΕΝΑ ΣΙΜΕΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ.
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 850933 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 850933 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 850933 Sleep Sleep

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια τι γινεται?
Σημερα χαλαρα, δεν μπορω να κανω απολυτως τιποτα! Νιωθω να βαρεσα πολυ, ειμαι κουρασμενη χωρις να εχω κανει απολυτως τιποτα!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω παλι σημερα δε ξερω υι επαθα και καθαρισα ολο το σπιτι. Λετε να πλησιαζει η ωρα; Παντως ειναι μερες που εχω τρομερη ενεργεια κ ειναι κ κατι μερες που μου ερχεται να σωριαστω.

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mary 30 έγραψε:Εγω παλι σημερα δε ξερω υι επαθα και καθαρισα ολο το σπιτι. Λετε να πλησιαζει η ωρα; Παντως ειναι μερες που εχω τρομερη ενεργεια κ ειναι κ κατι μερες που μου ερχεται να σωριαστω.

Ειμαι κ γω ακριβως το ιδιο! Πριν λιγες μερες εκανα δουλειες, ειχα ενεργεια, κ σημερα με τιποτα!

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχωακομη 5 ολοκληρες βδομαδες μπροστα μου!
Εσυ κοντεψες Mary!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια....

Μαίρη κι εσυ κοντευεις για τα καλα...αφού μπορείς ακόμα και κανεις δουλείες μια χαρα....

Κι εγώ καθέ εβδομαδα που περνάει βαραινω...πλέον δεν έχω αντοχή για τίποτα... Χθες εκανα κάτι λιγα αλλα ευτυχώς δεν με έπιασε πόνος στην κοιλιά... Αλλα σήμερα είμαι να πεθάνω...πηγα με την πεθερά για ψώνια στο σούπερ μάρκετ και ξεπατωθηκα...πολύς πόνος αφού ήπια 2 μαγνησια 1 ντεπον και μισο υποθετο voltaren... Τώρα είμαι ξαπλωμένη μέχρι να ξυπνήσει ο μικρός...
Αύριο έχω ραντεβού για υπέρηχο... Ελπιζω να μη με κρατήσει μεσά Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 534787

Πηγα σημερα να αγορασω βαλιτσα για το μωρο αλλα δε βρηκα Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 679259
Αύριο που θα πάω στην πολη θα πάρω.. Αλλά πήρα παμπερς και μωρομαντιλα. Και θέλω ακόμα νυχοκοπτη.. χτενακι...ορο για τη μυτη... Τι άλλο;;; για πείτε γιατί έχω κολλήσει.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οχι νυχοκοπτη απο τοσο μωρο ψαλιδακι με στρογγυλεμενες ακρες, αποστειρωμενες γαζες για να καθαριζεις με ορο τα ματακια κ προσωπακι οχι σαπουνι κ κρεμες στο νεογεννητο, οινοπνευμα κ αποστειρωμενο βαμβακι για τον αφαλλο,ορο σε αμπουλιτσες αποστειρωμενο κ συσκευη για να ρουφας τις μυξουλες με ανταλλακτικα μιας χρησης μπατονετες μπεμπε αλλα λιγο θα κανεις εξω εξω στο αυτακι, βουρτα με μαλακες τριχουλες να το χτενιζεις για να μη κανει νηνιδα, αμα θυμηθω κ τιποτα αλλο θα σου πω α θερμομετρο οπωσδηποτε κ κρεμα αλλαγης πανας παρε καμια καλη frezyderm baby cream η κατι αντιστοιχη απο το φαρμακειο.

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρουλα μου, αυτα που σου ειπε η Μαιρη ειναι τα βασικα!
Μπιμπερο, πιπιλες...

Περαστικα σου Ρουλα μου!
Απο τη μια λες μακαρι να μη σε κρατησει αυριο μεσα, απο την αλλη ομως ισως ειναι καλυτερα για σενα! Οτι για το καλυτερρο!
Μιας κ θα πας αυριο γιατρο, βαλε, ας ειναι κ προχειρα, τα πραγματα του μωρου, μαζεμενα τουλαχιστο

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ψαλιδακι δε μπορώ καθόλου...θα κόψω κανένα δάχτυλο...ο νυχοκοπτης με βολευει τέλεια... Και μπατονετες όχι...με τίποτα... 26 μηνών ο μικρός μου και ακόμα με πετσετακι λεπτο του καθαρίζω τα αυτακια... Η μπατονετα σπρώχνει πιο μέσα το κερί...και το ρουφιχτιρακι για τη μύτη νομιζω δε το χρησιμοποιείς απο νωρίς... Μερά τον 5-6 μήνα νομιζω;;!!

Δεν έχει χώρο η βαλίτσα μου για άλλα πραματακια...μα αν με κρατήσει και δω οτι περνάει ο καιρός θα του πω να με αφήσει να ρθω να φτιαξω.τη βαλιτσα και ξαναμπαινω. Αν και δε νομιζω να αντεξω πανω απο 2 μέρες μακρια απ το μικρο μου... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 11 534787

Ολα αυτά που μου ειπατε τα βρίσκω και στο φαρμακείο κι έτσι δε με πολυαγχονουν.Μονο η βαλίτσα με αγχονει...

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις