Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 13]

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τιποτα απο τα δυο...απλα πηγα στον πρωτο υπερηχο και ειδε το εμβρυο το σακο και διπλα λιγο μαζεμενο αιμα μεσα..αυτο

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να τα μας να τα μας!!!!!Ωχ Παναγιά μου αν δεν ερθει η Τετάρτη δεν θα ησυχάσω.

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε αλεξανδρα ειναι δυνατον να σκεφτεσαι ετσι;...και αλλες ποσες γυναικες πηγαινουν και το βλεπουν το μωρακι τους κατευθειαν...επειδη ετυχε σε εμενα;...και αλλες πηγαινουν και βλεπουν χειροτερα...τι ;;;; θα σκεφτομαστε ετσι; επειδη το επαθα εγω θα το παθεις και εσυ;...θες να σου πω κατι; και εγω που ρωταγα ρωταγα...αλλες το επαθαν στον 4ο μηνα και οχι στον πρωτο...κοριτσι μου αυτο ηταν να γινει να με θορυβησει..εκανα δουλειες...σηκωνα συνεχεια το μωρο μου που ειναι 12 κιλα...σηκωνα το καροτσι..μην το σκεφτεσαι ετσι...ολα καλα θα πανε θα το δεις αυτο...και εγω στον μικρο μου οταν πηγα την πρωτη φορα ειδε μονο σακο γιατι ηταν μικρουλης...την επομενη φορα ειδα και το φασολακι μου...ολα θα πανε καλα θα δεις

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχεις δικιο!!!Έτσι να επαναφέρει η μία την άλλη στην τάξη γιατί αλλιώς θα τρελαθούμε εννιά μήνες χαχαχα!!!

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγχοι και φοβοι ειναι αυτοι κοριτσι μου...ολα για τους ανθρωπους και πιο πολυ για εμας που κουβαλαμε ψυχουλες μεσα μας!!!μια φιλη μου μου ειπε κανε τον Σταυρο σου και ολα καλα θα πανε....αυτο κανε και εσυ...και θα δεις οτι θα το δεις το γιγαντακι σου να σαι χαιραιταει κιολας και θα σου λεει ( αμαν ρε μανα με το αγχος σου καλα ειμαι με επρηξες ) χαχαχαχα

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πιο πολύ φοβάμαι από αυτά που ακούω ότι παθαίνουν άλλες κοπέλες στην εγκυμοσύνη!!Αλλά εντάξει είπαμε είναι μέχρι να πάω να δω ότι όλα είναι καλα,μετά ποιος με πιανει!!Πως γεννησες?

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!
Ντίνα ασχολίαστο το βάρος με τις 2 φλούδες καρπούζι χαχαχα. Χαλάρωσε γιατί όσο έχεις άγχος το σώμα σου θα επηρεάζεται...
Εμείς πήγαμε για υπέρηχο και όλα τέλεια. Έχει γίνει 2 εκ. το φασολάκι και είδαμε που είχαν αρχίσει να σχηματίζονται χεράκια, ποδαράκια και κεφαλι  :-)
Τώρα ξανά στις 23/7 για αυχενική διαφάνεια.

http://www.something-special.gr

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!Μαρια μια χαρουλα και εγω περιπου τα ιδια ειδα την προηγουμενη φορα απλα εμενα είναι 1,12 εκατ περιπου,ειμαστε μια βδομαδουλα πισω!Κατά τα αλλα εγω εχω ολη την ημερα σχεδόν ναυτια,και κανω έναν εμετο την ημερα παλι καλα δεν κανω παραπανω!Το μονο καλο είναι ότι τουλάχιστον ξερω ότι μεγαλωνει το φασολακι μου!Ελπιζω όταν κλεισω τον τριτο με το καλο να σταματησουν και οι ναυτιες για να μπορω να φαω και κατι επιτελους!!!!!!!!!!!!!!

http://nopixristos@hotmail.com

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία μου τι ωραια!!!Μεγαλώνει το νινακι σου!!!!Αχ ζηλευω θέλω κ εγώ να το δω!!!Νοπιτσα μου υπομονή μετά το πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα υποχωρήσουν αν όχι τελείως κατά πολυ!!!Είμαι πολύ χαρουμενη,αύριο είναι Τρίτη κ επιτέλους φτάνει κ η δικιά μου ώρα να δω το φασολακι μου!!!

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι κανουν ολες οι εγκυουλες;...αλεξανδρα μου βγηκα εχθες απο την συνδεση...γεννησα με καισαρικη πρωορα στις 35 εβδομαδες!!!...ναι μαρια αστο μην το σχολιασεις χαχαχαχαχαχαχ και εγω το αποφευγω χαχαχαχαχαχαχα...πως ειστε σημερα; νοπιτσα σε καταλαβαινω..μπορει να μην εκανα εμετο βασικα πηγαινα αλλα δεν εβγαζα τιποτα...μονο που εβαζα οδοντοκρεμα στο στομα μου δεν ηθελα και πολυ...ασε!!!

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαριααααα τωρα το ειδααααα...δημιουργουντε τα πατουσινια εεεε;;;;; πωωωω πωωωω μεγαλες στιγμες..ναι το ειχα διαβασει οτι απο την 8 αρχιζουν και δημιουργουνται

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνετε κοριτσια?Δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα να σας πω,από το πρωί έχω αίμα πήγα γιατρό κ δυστυχώς παλινδρομησε.Μου έκανε ένεση για να καθαρίσω κ ίσως γλιτώσω την αποξεση.Όπως καταλαβαινετε θα αποσυρθώ για να το ξεχάσω γρήγορα αλλά κάποια στιγμή θα ξανά μπω να δω τα νέα σας.Καλή συνέχεια σε εσάς εγκυουλες μου!!Θα σας στείλω κάποια στιγμη.Να προσεχετε!

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λυπάμαι πολύ Αλεξανδρα μου!Σε καταλαβαινω απολυτα γιατι το εχω περασει 2 φορες!Ξερω ότι ποναει πολύ!Καλο κουραγιο σου ευχομαι!!!!!!!!

http://nopixristos@hotmail.com

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν ξερω τι να πω....πραγματικα εμεινα με το στομα ανοιχτο οταν το διαβαζα!!!...δεν ξερω τι να σου πω κοριτσακι μου για να σε κανω να νιωσεις καλυτερα γιατι θελεις το χρονο σου!!!...ενα ειναι το σιγουρο...οτι γυρισε και κοιτα τι εχεις ;;; εχεις ενα αγγελουδι....που το γεννησες εσυ...ΕΣΥ...αρα ειναι η μοναδικη αποδειξη οτι μπορεις να κανεις παιδια καλο κοριτσι!!!...και εγω στεναχωρημενη θα ημουν το ξερω!!!παρε τον χρονο σου ηρεμησε δες το παιδακι σου πηγαινε τις διακοπουλες σου με τον αντρα σου και πολυ συντομα πολυυυυ συντομα θα δεις οτι θα μας γραψεις οτι εισαι και παλι εγκυος!! μεχρι να σε ξανα δουμε να εισαι καλα και να μην στεναχωριεσαι...Ο Θεος ειναι Μεγαλος κοριτσι μου αυτο να θυμασαι...σε φιλωω

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξάνδρα πολύ λυπήθηκα :-(
Το μόνο που μπορώ να σου πω με την σειρά μου είναι πως αυτές οι περιπτώσεις είναι για καλό. Το σώμα μας πολλές φορές καταλαβαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά γι' αυτό παίρνει την απόφαση να μην συνεχίσει τις διεργασίες. Είναι πολύ στενάχωρω το ξέρω αλλά καλύτερα που έγινε τόσο νωρίς και σίγουρα δεν φταις εσύ!
Επίσης όπως πολύ σωστά είπαν τα κορίτσια μια χαρά θα πιάσετε το επόμενο και είναι πιο εύκολο με ήδη ένα παιδάκι στην αγκαλιά σου...
Πολλά φιλιά!

http://www.something-special.gr

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξανδρα μ λυπαμαι πολυ!!! Περασα κτ αντιστοιχο με εξωμητρια κυηση πριν 6μηνες&ξερω οτι ποναει πολυ! Να κοιτας ομως τα 2ομορφα μικρα ματακια της κορουλας σου...απο εκει θα παιρνεις τη δυναμη σου&ολα θα γινουν!&γρηγορα θα ξαναρθει το πολυποθητο θαυματακι! Σε φιλω!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου μπήκα να σας ευχαριστήσω για τη στηριξη κ τα όμορφα σας λόγια κ να σας πω ότι είμαι ήδη καλά κ δεν το περίμενα να συνέλθω τόσο γρηγορα.Όλα καλα!Χθες εκλαψα,απομονωθηκα για να μη στεναχωρήσω τον άντρα μου κ το κορίτσι μας κ ήδη από το απόγευμα το είχα πια διαγράψει αυτό το γεγονος!Με πολλές αγκαλιές με τον άντρα μου κ το παιδί μας πέρασε ανέλπιστα γρήγορα αυτός ο εφιάλτης!Σκέφτηκα ότι δεν είχε καν προλάβει να γίνει έμβρυο κ ότι δυστυχώς γίνονται αυτά στη ζωή κ πως ότι γίνεται γίνεται για καλο.Έτσι έπρεπε να γίνει αφού σαφώς ξεκίνησε προβληματικά η κυηση!Είμαι καλά,εστιάζω σε αυτά που έχω κ ο,τι θέλει ο Θεος! Αυριο εχω ραντεβου στη γυναικολογο να με δει.Πώς είστε?

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπραβο Αλεξανδρα μ,ετσι πρεπει...τρωμε το χαστουκι μας αλλα δ πεφτουμε! Παταμε γερα στα ποδια μας&συνεχιζουμε! Ολα γινονται για κπ λογο!

Εμεις ησυχο πρωινο...βγκαμε βολτιτσα,γυρισαμε φαγαμε&τωρα υπνος!!! Το απογευμα θα παμε επισκεψη σε μια φιλη με συνομιλικο παιδακι!

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σου αλεξανδρα μουυυυ ΜΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑ..η μανα βρισκει την δυναμη να τα αντεχει ολαααααα...φυσικα περα απο την μανα εισαι και ανθρωπος και χρειαστηκες λιγο χρονο μονη σου να ξεσπασεις..και εκανες πολυ καλα που ξεσπασες....τα δακρυα ειναι ανακουφιση...αυτα τα λογια που σου ειπα θα τα θυμηθεις πολυ συντομα κοπελα μου και θα περιμενουμε εδω να χαρουμε και παλι ολες μαζι!!!!..προς το παρον κανε αγκαλιες ομαδικες με την οικογενεια σου γιατι και αυτοι θελουν την αγαπη σου και δεν θελουν να σε βλεπουν ετσι!!!....Αλλα τι λεμε τωραααααααα πολυ συντομα θα ξανα εισαι μια ομορφηηηηηηη εγκυουλααααααααα...μην χανεσαι...να μπαινεις να τα λεμε. Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016  - Σελίδα 10 215994 Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016  - Σελίδα 10 215994 Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016  - Σελίδα 10 215994 Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016  - Σελίδα 10 215994

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ντινα μου έτσι ακριβώς είναι όπως τα λες!Δεν χωράει η στεναχώρια στην οικογένεια μου,ευτυχία κ μόνο χωραει.Όλα θα γίνουνε αν θέλει ο Θεος!Εννοείται θα μπαίνω κ εσείς θέλω να τα λέτε όπως πριν,μην πέφτετε επειδή έπαθα αυτό που επαθα.Θέλω να διαβάζω νέα σας.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου καλημερα!Που χαθηκατε?Θα σας μαλωσω!!!Τι κανετε?Τα νινακια εκτός κ εντός της κοιλιτσας?Εμείς είμαστε καλα!!Όλο βολτάρουμε!!Έχει γιατρό τώρα καμία στα κοντα?Εγώ είχα πάει γυναικολόγο κ με εξέτασε κ όλα ήτανε καλα.Καθάρισα κ ευτυχώς χωρίς αποξεση!Μου είπε ότι μετά από δύο μήνες μπορούμε αν θέλουμε να ξανά ξεκινήσουμε ελεύθερες επαφες.Όλα καλά κ η ψυχολογία μου ήδη είναι πολύ καλά  Very Happy

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και από εμενα κορίτσια!Αλεξανδρα πολύ χαιρομαι που εισαι καλα!!!!!!Μπραβο!Αντε δηλαδή σε 2 μηνες βουρ για νινακι!Εγω εχω σημερα στις 5:30 γιατρο και εχω αγωνια!Ελπιζω να μεγαλωσε σωστα το ζουζουνακι μου!Θα μπω να σας πω τα νεα! Wink

http://nopixristos@hotmail.com

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα και από εμάς...πολύ ζέστη σήμερα&μας έφαγε το σπίτι! Είχα συνηθίσει την πρωινή μας βόλτα με τον μικρό και μου κακοφαίνεται η κλεισούρα τώρα με τις ζέστες! πφφφφ....

Αλεξάνδρα μ πολύ χαίρομαι που κράτησε τόοοοοσο λίγο! Να χαρείς το καλοκαιράκι σου και απο το φθινόπωρο ξανα στη ''δράση''...χαχα!

Νοπίτσα με το καλό να δείς το μωράκι σου και περιμένουμε νέα! Το δικό μ ραντεβού αργεί κάπως...βασικά με τον μικρό ξεχνάω ότι είμαι έγκυος! Μόνο όταν πέφτουμε για ύπνο το θυμάμαι...καημένο σποράκι!!!!!

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια μου!Ολα καλα μεγαλώσαμε και κουναμε χερακια ποδαράκια και μεσουλα!!!!!!!!!!!!!Όλα τελεια!

http://nopixristos@hotmail.com

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νοπιτσα μου χαίρομαι πολυ!!!Τελεια!!!Τώρα έχει σειρά η αυχενικη διαφάνεια ε?
Μαρακι μου έτσι είναι τρέχουμε όλη μέρα με τα μικρά κ ούτε καταλαβαινουμε πόσο γρήγορα περναει!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις