Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαράκι!
Καλημέρα Χρυσή!

Θα ήθελα πολύ πολύ πολύ πολύ να ήσασταν κι εσείς προχθές, χωρίς να θέλω να προσβάλλω τις υπόλοιπες βέβαια κοπέλες, αλλά θέλοντας να είμαι απόλυτα ειλικρινής, με εσάς μιλάω κάθε μέρα!
Την Αθηνά24 την περίμενα -νομίζω ότι είχε πει ότι θα έρθει- αλλά...μήπως δεν την είδα?
Η Γεωργία και η Αθηνά ήξερα ότι δε θα έρθουν και φυσικά, η Καλλιόπη, η Άθη, η Χρυσή, η Βασούλα, εσύ Μαρία και άλλες κοπέλες είστε μακριά...

Άσχετο:
Κι όσο για αυτά που γράφει η Ολίβια στο blog για την καφετέρια και το πόσο αγενείς ήταν εκεί, ανυπομονώ για τη στιγμή που θα γεννήσω κι εγώ και οι υπόλοιπες και να έχουμε κι εμείς καροτσάκια, να γίνουμε πολλά πολλά καροτσάκια! σε όλα τα μεγέθη, κόστη, χρώματα και είδη και μη σου πω να κλείσουμε όλο το Σύνταγμα εις ένδειξη διαμαρτυρίας!

Τι δράμα ήταν αυτό? Αν δεν ήμουν έγκυος, θα τον πλάκωνα στο ξύλο τον τυπά με το κουστουμάκι... Μέχρι και ο άντρας μου τον σχολίαζε, γιατί ο τύπος είχε βάλει τα χέρια στη μέση και κοίταζε -επέβλεπε να το πω καλύτερα- γύρω γύρω μην του χαλάσουμε την ατμόσφαιρα στο μαγαζί...
Τι να πεις..? Να πω: "άντρες"? Να πω: "Αγένεια"? Να πω: "ρατσισμός"?
Δεν ξέρω...

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:Καλημέρα Μαράκι!
Καλημέρα Χρυσή!

Θα ήθελα πολύ πολύ πολύ πολύ να ήσασταν κι εσείς προχθές, χωρίς να θέλω να προσβάλλω τις υπόλοιπες βέβαια κοπέλες, αλλά θέλοντας να είμαι απόλυτα ειλικρινής, με εσάς μιλάω κάθε μέρα!
Την Αθηνά24 την περίμενα -νομίζω ότι είχε πει ότι θα έρθει- αλλά...μήπως δεν την είδα?
Η Γεωργία και η Αθηνά ήξερα ότι δε θα έρθουν και φυσικά, η Καλλιόπη, η Άθη, η Χρυσή, η Βασούλα, εσύ Μαρία και άλλες κοπέλες είστε μακριά...

Άσχετο:
Κι όσο για αυτά που γράφει η Ολίβια στο blog για την καφετέρια και το πόσο αγενείς ήταν εκεί, ανυπομονώ για τη στιγμή που θα γεννήσω κι εγώ και οι υπόλοιπες και να έχουμε κι εμείς καροτσάκια, να γίνουμε πολλά πολλά καροτσάκια! σε όλα τα μεγέθη, κόστη, χρώματα και είδη και μη σου πω να κλείσουμε όλο το Σύνταγμα εις ένδειξη διαμαρτυρίας!

Τι δράμα ήταν αυτό? Αν δεν ήμουν έγκυος, θα τον πλάκωνα στο ξύλο τον τυπά με το κουστουμάκι... Μέχρι και ο άντρας μου τον σχολίαζε, γιατί ο τύπος είχε βάλει τα χέρια στη μέση και κοίταζε -επέβλεπε να το πω καλύτερα- γύρω γύρω μην του χαλάσουμε την ατμόσφαιρα στο μαγαζί...
Τι να πεις..? Να πω: "άντρες"? Να πω: "Αγένεια"? Να πω: "ρατσισμός"?
Δεν ξέρω...

Τι έγινε δηλάδη? Τι πρόβλημα αντιμετωπίσατε?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.tst έγραψε:Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε !!!
Χαίρομαι που περάσατε όμορφα το Σάββατο. Ελπίζω να έρθω κι εγώ στην επόμενη συνάντηση και να σας γνωρίσω απο κοντά! Δεν πειράζει που δεν είμαι ακόμα μανούλα ????
Για πείτε εντυπώσεις ... !!!

Να έρθεις Μαρία μου!
Ήταν κι άλλες κοπέλες!
Γιατί πέρα από το κοινό στοιχείο που έχουμε, ότι είμαστε ήδη ή ότι ΘΑ είμαστε μανούλες, έχουμε κι άλλο ένα:
Είμαστε γυναίκες!!

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:
maria.tst έγραψε:Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε !!!
Χαίρομαι που περάσατε όμορφα το Σάββατο. Ελπίζω να έρθω κι εγώ στην επόμενη συνάντηση και να σας γνωρίσω απο κοντά! Δεν πειράζει που δεν είμαι ακόμα μανούλα ????
Για πείτε εντυπώσεις ... !!!

Να έρθεις Μαρία μου!
Ήταν κι άλλες κοπέλες!
Γιατί πέρα από το κοινό στοιχείο που έχουμε, ότι είμαστε ήδη ή ότι ΘΑ είμαστε μανούλες, έχουμε κι άλλο ένα:
Είμαστε γυναίκες!!

Την επόμενη φορά θα φροντίσω να μην το χάσω ...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΖΙΖ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΕΣ....ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΡΘΑ.....ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 5 ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΤΥΧΗΣΑΜΕ....ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ!Ο ΤΥΠΟΣ ΣΤΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΤΡΑΓΙΚΟΣ....ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΑΤΕ.....ΥΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΣΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.tst έγραψε:Τι έγινε δηλάδη? Τι πρόβλημα αντιμετωπίσατε?

Μόλις μας είδε ο τύπος να καταφτάνουμε ένα τσούρμο γυναίκες με παιδάκια, μωράκια, καροτσάκια, άλλαξε 15 χρώματα και πρώτες του κουβέντες ήταν ότι δε μπορούμε να μετακινήσουμε τα τραπεζάκια -κοινώς να τα ενώσουμε- ούτε να πάρουμε καρέκλες και τέτοια και να αφήσουμε πέρασμα για τα γκαρσόνια -ναι γιατί του κλείναμε την είσοδο με τα καροτσάκια- και άλλα τέτοια.
Κάποιες κοπέλες είχαν ήδη κάτσει (η αλήθεια είναι ότι κι εγώ πήγα κι έκατσα γιατί δεν άντεχα άλλο όρθια) αλλιώς πραγματικά ήμουν έτοιμη να σηκωθώ να φύγω και να ξεσηκώσω και τις υπόλοιπες, αλλά πού να πας? Ντάλα ήλιος στο Σύνταγμα, καμιά 35αριά μαμάδες, πού να πας? Άντε εγώ είμαι έγκυος, παίρνω την κοιλιά μου και φεύγω, οι άλλες και τα μωράκια τους μαζί? Τι φταίνε?
Τες πα... Απλά δε θα ξαναπάμε...
Έτσι κορίτσια?
Άσε που αυτή η ξύλινη καρέκλα που είχαν ήταν σκέτη τιμωρία!

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:
maria.tst έγραψε:Τι έγινε δηλάδη? Τι πρόβλημα αντιμετωπίσατε?

Μόλις μας είδε ο τύπος να καταφτάνουμε ένα τσούρμο γυναίκες με παιδάκια, μωράκια, καροτσάκια, άλλαξε 15 χρώματα και πρώτες του κουβέντες ήταν ότι δε μπορούμε να μετακινήσουμε τα τραπεζάκια -κοινώς να τα ενώσουμε- ούτε να πάρουμε καρέκλες και τέτοια και να αφήσουμε πέρασμα για τα γκαρσόνια -ναι γιατί του κλείναμε την είσοδο με τα καροτσάκια- και άλλα τέτοια.
Κάποιες κοπέλες είχαν ήδη κάτσει (η αλήθεια είναι ότι κι εγώ πήγα κι έκατσα γιατί δεν άντεχα άλλο όρθια) αλλιώς πραγματικά ήμουν έτοιμη να σηκωθώ να φύγω και να ξεσηκώσω και τις υπόλοιπες, αλλά πού να πας? Ντάλα ήλιος στο Σύνταγμα, καμιά 35αριά μαμάδες, πού να πας? Άντε εγώ είμαι έγκυος, παίρνω την κοιλιά μου και φεύγω, οι άλλες και τα μωράκια τους μαζί? Τι φταίνε?
Τες πα... Απλά δε θα ξαναπάμε...
Έτσι κορίτσια?
Άσε που αυτή η ξύλινη καρέκλα που είχαν ήταν σκέτη τιμωρία!

Καλημέρα κορίτσια!!!
Εγώ άργησα λίγο να έρθω και δεν πήρα χαμπάρι τίποτα. Και Τζιζ ήθελα να σε γνωρίσω όπως και άλλες κοπέλες αλλά δεν... Sad Την επόμενη φορά όμως σίγουρα!!!

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαλλον τον χάλασε ο λογαριασμός που κάνατε. Εν καιρώ κρίσης όπως λένε και του πέσανε λίγα 35 άτομα με τα παιδάκια τους που σίγουρα πήραν και τα παιδάκια κάτι.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
catherine έγραψε:Και Τζιζ ήθελα να σε γνωρίσω όπως και άλλες κοπέλες αλλά δεν... Sad Την επόμενη φορά όμως σίγουρα!!!

Πού ήσουν?????

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Chrisi έγραψε:Μαλλον τον χάλασε ο λογαριασμός που κάνατε. Εν καιρώ κρίσης όπως λένε και του πέσανε λίγα 35 άτομα με τα παιδάκια τους που σίγουρα πήραν και τα παιδάκια κάτι.

Τα τοστάκια έπαιρναν κι έδιναν!
Αφού τα έβλεπα που τα έφερναν τα γκαρσόνια κι έλεγα να αρπάξω κανένα!!!
Πρέπει να κάναμε καλό λογαριασμό, δεν ξέρω ακριβώς, αλλά θα σου πω για το φρέντο καπουτσίνο ότι πλήρωσα 4,9
Ένα δεκαρικάκι δηλαδή μόνο από μας το τσέπωσε.
Κάνε τον πολλαπλασιασμό...
35 μαμάδες κι -περίπου- άλλα τόσα παιδάκια....

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπα δεν έχει να κάνει με τον λογαριασμό ....
Αν είναι άξεστος ο άλλος και δεν έχει τρόπους τι ψάχνεις???

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΤΟΥ ΧΑΛΑΓΑΤΕ ΤΗ ΜΟΣΤΡΑ!!!!!!!!ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΠΡΙΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΤΟΥΣ!

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ θα ηθελα να ημουν εκει αλλα δε θα ημουν η πιο ευχαροιστη παρεα πιστεψτε με

http://www.gatospito.com

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!ΕΙΔΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ Η ΜΑΥΡΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΑ...ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΚΑΤΑΦΕΡΑ...ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΥΡΑ ΦΟΡΟΥΣΕΣ;;;ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ...

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για την ακρίβεια μπλε σκούρο αμάνικο μπλουζάκι, κι έχω το μαλλί μαζεμένο γιατί έκανε τρελή ζέστη...
Άστα χάλια έχω βγει...
Λέγανε και αστεία από πίσω -η purple τα έκανε όλα!- και χαζογελούσα!
Είμαι -όπως κοιτάς τη φωτό- λίγο πιο δεξιά από την Ολίβια στο σκαλί, πάνω από την Αθηνά που κρατάει τη μπουμπού με τα υπέροχα μαγουλάκια για ρούφηγμα!
Άσχετο: μου φάνηκε ότι η Νεφέλη ήταν το πιο χαμογελαστό και χαρούμενο μωράκι της παρέας! Όλην την ώρα "πήδαγε" στην αγκαλιά της μαμάς της και γέλαγε!!!!
Και την πήρα και αγκαλίτσα!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΟΙΠΟΝ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΓΗΚΕΣ ΒΡΕ!ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσακια μου..... Τις ειδα και εγω τις φωτο κουκλες ολες!!!!!! Το ποσο ζηλεψα δεν περιγράφετε!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου..... Τις ειδα και εγω τις φωτο κουκλες ολες!!!!!! Το ποσο ζηλεψα δεν περιγράφετε!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259

ΜΗΝ ΚΟΠΑΝΙΕΣΑΙ ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ;ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΈΟ;;;;;

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου..... Τις ειδα και εγω τις φωτο κουκλες ολες!!!!!! Το ποσο ζηλεψα δεν περιγράφετε!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259


ΜΗΝ ΚΟΠΑΝΙΕΣΑΙ ΚΑΛΕ....ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ......ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Vivian έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου..... Τις ειδα και εγω τις φωτο κουκλες ολες!!!!!! Το ποσο ζηλεψα δεν περιγράφετε!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 13 679259

ΜΗΝ ΚΟΠΑΝΙΕΣΑΙ ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ;ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΈΟ;;;;;

Αυριο θα παω στον γιατρο γιατι σημερα μας εχουν αποκλείσει με την απεργια των φορτηγων.... Οποτε αυριο θα εχω νεα... Αλλα δεν βλεπω να κρατιεμαι για πολυ ακομα γιατι απο χτες εχω αρκετα υγρα.....

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα, αγγελικη η κορη μου εκλεψε την παρασταση ε; γιαυτη ειπες χιλια δυο για την δολια την μανα της ενα ξερο γνωρισα το μιλουπακι φτου σου! Razz επισης τα ατιμα δοντια που σου αρεσαν εμενα με ξενυχτησαν αποψε, βιβιαν στα ειπα με μηνυμα αλλα για τα υγρα δεν μου το ειπες, πας καλααααααααααα, να πας στο νοσοκομειο εχεις που εχεις λιγα υγρα και αν χανεις τωρα και αλλα σηκωστε τον κοσμο αναποδα και πηγαιντε

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΡΕ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ,ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΑΠΕΡΓΙΕΣ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΥΡΙΟ,ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣΑΙ Κ ΣΥ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΑΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ! Wink ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΩΧ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΗΣ ΜΑΡΙΤΣΑΣ!ΡΕ ΒΙΒΙΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ,ΔΕΝ ΠΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΥΧΟ;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στον δικο μου γιατρο θα παω μολις ερθει η κοπελα να κρατησει τον μικρο αλλα σημερα ο γιατρος μου με ειχε στειλει και σε εναν αλλο γιαρο για να με δει σε αλλο νοσοκομειο εκει δεν καταφερα να πάω!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι να μας λες απο την αρχη εγκυουλα γιατι μας ανχωνεις!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις