Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryloo έγραψε:Γειά σας κορίτσια!

Συμφωνώ απόλυτα με όλες!!!

Κατά την γνώμη μου άλλο ένα πράγμα που ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να ακούν και να μαθαίνουν τα παιδάκια, είναι οι βρισιές και οι άσχημες χειρονομίες.

Παράδειγμα που με εκνεύρισε αφάνταστα και το έδειξα και παρεξηγήθηκα κιόλας:

Ξαδέρφης μου αγοράκι 1μισυ ετών διάλογος με τον παππού του:
"Γιαννάκη κάνε γλυκά ματάκια στην γιαγιά" ... κάνει το παιδί.
"Μούτζωσε τώρα την γιαγια"... ανοίγει διάπλατα τα δαχτυλάκια του, την φασκελώνει και λέει και "να!"

"Πές της τώρα οτι είναι που...να!"
το λέει το παιδί και μετά από μόνο του την λέει και μαλ..κα!

Αν είναι δυνατόν ρε παιδιά! Λίγος σεβασμός! Μετά πως περιμένει κανείς να έχει ένα καλό παιδί που να αγαπά, εκτιμά και να σέβεται τους γύρω του;;;; Και να το μαλώνουν κιόλας αν πει καμιά κακή κουβέντα μπροστά σε ξένο κόσμο γιατί ρεζιλεύοντε! Τα νεύρα μου Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 679259


με καλυψες 100%

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συμφωνω απολυτα με αυτα που γραφει το ευακι!!!!!!!!οι καυγαδες ειναι οτι χειροτερο για το παιδι!!!!!!
αλλα κ μενα με νευριαζουν οι ερωτησεις τυπου ποιον αγαπας?ρωτησανε τον ανδρεα κατι αδερφια του παππου μου κ τι απανταει το ατιμο?με κοιταει στραβα κ λεει "μπαμπα"κ φευγει τρεχοντας!!!!!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:με νευριαζουν οι ερωτησεις τυπου ποιον αγαπας?ρωτησανε τον ανδρεα κατι αδερφια του παππου μου κ τι απανταει το ατιμο?με κοιταει στραβα κ λεει "μπαμπα"κ φευγει τρεχοντας!!!!!!!!

Γι'αυτό σε νευρίασε Razz Razz Razz

Κι εγώ συμφωνώ με τη maryloo και την Ευάκι.Με όλες συμφωνώ δηλαδή απλώς οι βρισιές,οι χειρονομίες και οι τσακωμοί είναι τα χειρότερα για το παιδί, πιστεύω.

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
sktv έγραψε:με νευριαζουν οι ερωτησεις τυπου ποιον αγαπας?ρωτησανε τον ανδρεα κατι αδερφια του παππου μου κ τι απανταει το ατιμο?με κοιταει στραβα κ λεει "μπαμπα"κ φευγει τρεχοντας!!!!!!!!

Γι'αυτό σε νευρίασε Razz Razz Razz

Κι εγώ συμφωνώ με τη maryloo και την Ευάκι.Με όλες συμφωνώ δηλαδή απλώς οι βρισιές,οι χειρονομίες και οι τσακωμοί είναι τα χειρότερα για το παιδί, πιστεύω.
λες? Razz μαλλον το ατιμο το κλετσακι!!!!!!!!
δεν υπαρχει χειροτερη τραυματικη εμπειρια για το παιδι νομιζω!!!!!

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maryloo έγραψε:Γειά σας κορίτσια!

Συμφωνώ απόλυτα με όλες!!!

Κατά την γνώμη μου άλλο ένα πράγμα που ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να ακούν και να μαθαίνουν τα παιδάκια, είναι οι βρισιές και οι άσχημες χειρονομίες.

Παράδειγμα που με εκνεύρισε αφάνταστα και το έδειξα και παρεξηγήθηκα κιόλας:

Ξαδέρφης μου αγοράκι 1μισυ ετών διάλογος με τον παππού του:
"Γιαννάκη κάνε γλυκά ματάκια στην γιαγιά" ... κάνει το παιδί.
"Μούτζωσε τώρα την γιαγια"... ανοίγει διάπλατα τα δαχτυλάκια του, την φασκελώνει και λέει και "να!"

"Πές της τώρα οτι είναι που...να!"
το λέει το παιδί και μετά από μόνο του την λέει και μαλ..κα!

Αν είναι δυνατόν ρε παιδιά! Λίγος σεβασμός! Μετά πως περιμένει κανείς να έχει ένα καλό παιδί που να αγαπά, εκτιμά και να σέβεται τους γύρω του;;;; Και να το μαλώνουν κιόλας αν πει καμιά κακή κουβέντα μπροστά σε ξένο κόσμο γιατί ρεζιλεύοντε! Τα νεύρα μου Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 679259



affraid affraid affraid affraid Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 606100 Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 606100 Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 606100 Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 606100 Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 606100

Ο Χριστός και η μάνα του!!!! Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 966307

sofia l

sofia l
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο/Η ΑΔΕΛΦΗ-ΟΣ/ΦΙΛΗ-ΟΣ/ΞΑΦΕΛΦΗ-ΟΣ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΠΡΑΓΜΑ(ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΙΑΒΑΣΜΑ). ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΥΠΑΚΙ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ, ΕΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ, ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝΤΑ...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofia l έγραψε:ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο/Η ΑΔΕΛΦΗ-ΟΣ/ΦΙΛΗ-ΟΣ/ΞΑΦΕΛΦΗ-ΟΣ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΠΡΑΓΜΑ(ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΙΑΒΑΣΜΑ). ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΥΠΑΚΙ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ, ΕΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ, ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝΤΑ...

Α ναι.Και ειδικά που τους λένε ο Κωστάκης έγραψε 10,είδες;Έτσι πρέπει να διαβάζεις σαν τον Κωστάκη.
Και μετά ο Κωστάκης κάνει κάτι κακό και το δικό μας ακολουθεί και λέει,το έκανε και ο Κωστάκης και εμείς"ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ"

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μεσα απο το πληκτρολογιο μου το πηρεσ αθηνα Wink αυτο ηθελα να γραψω μολις!!!!!!το εκανε η μανα μου αυτο το πραγμα!το αντιπαθω οσο δεν παει!!!!!!!!! Mad Mad

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofia l έγραψε:ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο/Η ΑΔΕΛΦΗ-ΟΣ/ΦΙΛΗ-ΟΣ/ΞΑΦΕΛΦΗ-ΟΣ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΠΡΑΓΜΑ(ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΙΑΒΑΣΜΑ). ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΥΠΑΚΙ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ, ΕΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ, ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝΤΑ...

Συμφωνώ μαζί σου, αλλά όταν έρχεται το ίδιο το παιδί και σου λέει: "Εμένα γιατί δε μου παίρνετε ποδήλατο? Στη Μαρία η θεία πήγε και της πήρε!!!"
Ε, εκεί δε χρειάζεται να την ακούσει την ατάκα την καλή?
"Η Μαρία διάβαζε τα μαθήματά της και πήρε 10! Εσύ τι έκανες?"

Δε νομίζω να μην το έχετε ακούσει αυτό... Όλες το έχουμε ακούσει...
Και προσωπικά εγώ το βούλωνα!
Προτιμούσα να μη διαβάζω και ταλαιπωρούμαι τσάμπα, παρά να έχω ποδήλατο!!! Χαχαχα!
Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 215994

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:μεσα απο το πληκτρολογιο μου το πηρεσ αθηνα Wink

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόσο μεγάλο δίκιο έχεις!!!

angeliki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ax,koritsia otan ta rotane poion apo tous duo mas agapane pio poli mou rxete na tsirixo!!! Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 654655

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ!! ΕΝΑ ΘΕΙΚΟ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ) ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΦΡΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ "ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ (ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ) ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ". ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΚΛΑΙΕΙ,ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΟΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΑΘΕΣΤΑΤΟΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ "ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΟΟΟΟΝΟ" Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 679259 ΤΙ "ΜΟΟΟΟΝΟ" ΚΑΛΕ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irini24 έγραψε:ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ!! ΕΝΑ ΘΕΙΚΟ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ) ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΦΡΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ "ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ (ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ) ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ". ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΚΛΑΙΕΙ,ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΟΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΑΘΕΣΤΑΤΟΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ "ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΟΟΟΟΝΟ" Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 679259 ΤΙ "ΜΟΟΟΟΝΟ" ΚΑΛΕ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.
κ το αλλο το θεικο; Twisted Evil κατσε φρονιμα γιατι θα φωναξω το μπαμπα σου κ θα δεις εσυ..Παρουσιαζουν τον μπαμπα σαν μπαμπουλα

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μανουλα έγραψε:
irini24 έγραψε:ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ!! ΕΝΑ ΘΕΙΚΟ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ) ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΦΡΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ "ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ (ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ) ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ". ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΚΛΑΙΕΙ,ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΟΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΑΘΕΣΤΑΤΟΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ "ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΟΟΟΟΝΟ" Τι δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ακούει ένα παιδί... - Σελίδα 2 679259 ΤΙ "ΜΟΟΟΟΝΟ" ΚΑΛΕ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.
κ το αλλο το θεικο; Twisted Evil κατσε φρονιμα γιατι θα φωναξω το μπαμπα σου κ θα δεις εσυ..Παρουσιαζουν τον μπαμπα σαν μπαμπουλα
ΝΑΙ,ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΘΕΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!! ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΑΤΙ!! Shocked

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ 'ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ, Ο ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ, Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ' ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΤΕΙ. ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΩΣ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΘΕΑ, ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ 'ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ' ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ, ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΡΟΣΓΕΙΩΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΛΟ ΝΑΙ ΣΕ Ο,ΤΙ ΜΑΣ ΖΗΤΑΕΙ. ΤΕΛΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΟΠΩΣ 'ΠΕΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΟΤΙ ΚΛΠ ΚΛΠ'

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις