Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
461 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 461 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria_86 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!
ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!!!!!!
ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΡΘΕ Η ΚΑΛΗ ΜΟΥ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΔΥΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙ!!!!!!!!ΟΥΦ!!!!!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΖΑΛΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!!!!!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!! I love you sunny


όλα μαζεμένα ε? περαστικούλια στο μικράκι σου! και εγώ 2 πλυντήρια πρωί πρωί κυριακάτικα! και ένα σωρό δουλειές! τις μισές τις έχω κάνει ήδη!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!δουλειες κι εγω!σκουπισμα σφουγγαρισμα Twisted Evil για να στρωσω τα χαλακια μου που στεγνωσαν!τωρα μενει μονο μαγειρεμα!και για σημερα και για αυριο!αχ γιατι τα σαββατοκυριακα να περναν τοσο γρηγορα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 6 534787

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!δουλειες κι εγω!σκουπισμα σφουγγαρισμα Twisted Evil για να στρωσω τα χαλακια μου που στεγνωσαν!τωρα μενει μονο μαγειρεμα!και για σημερα και για αυριο!αχ γιατι τα σαββατοκυριακα να περναν τοσο γρηγορα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 6 534787


καλά που είναι και Κυριακή ε? για να κάτσουμε και λίγο βρε παιδί μου! Razz άστα να πάνε!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέεερα!!!Δε σας καταλαβαίνω τι έχει ο ήλιος εεεε;;;;
Εγώ μόλις άνοιξα τις μπαλκονόπορτες μου ήρθε διάθεση για βόλτα,αλλά όπως μου ήρθε μου έφυγε γιατί δεν βρήκα συμπαράτσαση Sad
Πολλές δουλειές βλέπω.Εγώ δεν κάνω τίποτα,αύριο.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΠΡΩϊΝΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΑΪΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ.ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΒΡΥΚΟΛΑΚΑΣ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Καλημέεερα!!!Δε σας καταλαβαίνω τι έχει ο ήλιος εεεε;;;;
Εγώ μόλις άνοιξα τις μπαλκονόπορτες μου ήρθε διάθεση για βόλτα,αλλά όπως μου ήρθε μου έφυγε γιατί δεν βρήκα συμπαράτσαση Sad
Πολλές δουλειές βλέπω.Εγώ δεν κάνω τίποτα,αύριο.


εμένα πάλι η διάθεση για βόλτα μου έρχεται όταν βρέχει! καλημέρα!

GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΠΡΩϊΝΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΑΪΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ.ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΒΡΥΚΟΛΑΚΑΣ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!


χρόνια πολλά και από εδώ για την όμορφη και ναζιάρα κορούλα σου! να έχει πάντα την υγειά της σου εύχομαι! καλημέρα! έλα ξυπνάμε τώρα!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:




χρόνια πολλά και από εδώ για την όμορφη και ναζιάρα κορούλα σου! να έχει πάντα την υγειά της σου εύχομαι! καλημέρα! έλα ξυπνάμε τώρα!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!Η ΣΚΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΥΡΤΑ.ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΗΡΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ.
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστώ για τις ευχές σου Γεωργία μου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 6 334590


ναι μωρέ πάρτε της μία μικρή έτσι για το καλό! να γλυκαθεί το παιδί! Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:Η ΣΚΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΥΡΤΑ.ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΗΡΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ.


ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ αυτά τα πράγματα δημιουργούν παιδικά τραύματα!!!Μα είσαι καλά;;;;Αυτό σήμερα το περιμένει.Εδώ εγώ κοτζαμάν μουλάρα και δε θέλω να μου λένε χρόνια πολλά την προηγούμενη μετά τις 12,ούτε να μου φέρνουν τα δώρα μου άλλη μέρα...είναι η μέρα μου και θέλω όλοι να ασχολούνται μαζί μου,όχι το παιδάκι.
scratch scratch scratchΤώρα βέβαια θα μου πεις αυτά έχουν πιο πολύ μυαλό απο μας!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζω να την χαιρεστε!!!ναι καλε παρτε μια μικρουλα ετσι για να γλυκαθειτε κιολας!μη το αφηνετε παραπονεμενο το κοριτσι!!!εμεις φετος κοψαμε τρεις φορες για τον γιο μου!!!μια στον παιδικο,μια μικρη την ημερα των γενεθλιων μονοι μας και μια μεγααααλη οταν καναμε το παρτυ στο σπιτι!ευτυχως ξερω να κανω τουρτιτσες και δε μου βγαινει ο κουκος αηδονι!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερααααααααααα!!!!τι μου κανετε?Γεωργια να χαιρεσαι τη μικρη σου!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλησπερααααααααααα!!!!τι μου κανετε?Γεωργια να χαιρεσαι τη μικρη σου!

καλησπερα αθηνουλα!που εισαι σημερα?
εμεις καθαριοτητες απο οτι ειδες!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ου ου ου Γεια σου βρε Αθηνά! στο φούρνο είσαι ή στο σπίτι?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω μια απο τα ιδια!ξυπνησα,ταισα τις μικρες.εβαλα το φαι στο φουρνο,εριξα ενα ματς με τον αντρα μου και στο τελος τον εδιωξα με τη μεγαλη στη παιδικη χαρα και σφουγγαρισα!υπεροχη κυριακη!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:και εγω μια απο τα ιδια!ξυπνησα,ταισα τις μικρες.εβαλα το φαι στο φουρνο,εριξα ενα ματς με τον αντρα μου και στο τελος τον εδιωξα με τη μεγαλη στη παιδικη χαρα και σφουγγαρισα!υπεροχη κυριακη!

κι ελεγα τι ξεχναω τι ξεχναω!!!το ματς με το αμορε!ριξαμε κι εμεις το κλασσικο για το σαββατοκυριακο ματσακι και ησυχασε!του ειπα κιολας με υφος "σου μιλαω και δε με κοιτας καν!αφου ετσι θες να ειναι η κυριακη μας ετσι θα ειναι!εσυ το διαλεξες!!!!!" Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάει σεληνιαστίκαμε όλες αυτό το σουκού! και εμείς από εχτές σας τα είπα εξάλλου! σήμερα έχει πάει για δουλειά! για να δούμε όταν έρθει θα συνεχιστεί το ματς? ή ο αγώνας έληξε?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:κι ελεγα τι ξεχναω τι ξεχναω!!!το ματς με το αμορε!ριξαμε κι εμεις το κλασσικο για το σαββατοκυριακο ματσακι και ησυχασε!του ειπα κιολας με υφος "σου μιλαω και δε με κοιτας καν!αφου ετσι θες να ειναι η κυριακη μας ετσι θα ειναι!εσυ το διαλεξες!!!!!" Razz

Τι στο καλό ρε γαμώτο το ματς είναι απαραίτητη προϋπόθεση για να ξεκινήσει μια Κυριακή;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:κι ελεγα τι ξεχναω τι ξεχναω!!!το ματς με το αμορε!ριξαμε κι εμεις το κλασσικο για το σαββατοκυριακο ματσακι και ησυχασε!του ειπα κιολας με υφος "σου μιλαω και δε με κοιτας καν!αφου ετσι θες να ειναι η κυριακη μας ετσι θα ειναι!εσυ το διαλεξες!!!!!" Razz

Τι στο καλό ρε γαμώτο το ματς είναι απαραίτητη προϋπόθεση για να ξεκινήσει μια Κυριακή;

και μια Δευτέρα... και μια Τρίτη...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε: και μια Δευτέρα... και μια Τρίτη...

Όχι εμείς έχουμε επισήμως το ΣΚ.Τις άλλες σπάνια τον βλέπω το πρωί γιατί δεν ξυπνάω.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε: και μια Δευτέρα... και μια Τρίτη...

Όχι εμείς έχουμε επισήμως το ΣΚ.Τις άλλες σπάνια τον βλέπω το πρωί γιατί δεν ξυπνάω.

γι'αυτό! ενώ αν ξύπναγες θα σου έλεγε εγώ! Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε: και μια Δευτέρα... και μια Τρίτη...

Όχι εμείς έχουμε επισήμως το ΣΚ.Τις άλλες σπάνια τον βλέπω το πρωί γιατί δεν ξυπνάω.

κι εμεις το ιδιο,σπανια μεσοβδομαδα γιατι δε βρισκομαστε και πολυ Razz
ασχετο για το γαμο λεω να κανω αυτο το χτενισμα,σας αρεσει?

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://62.1.2.212/prods/galleries/16135/889.jpg&imgrefurl=http://62.1.2.212/products.php%3Fpid%3D16135%26pc%3D2502%26top15&usg=__PhyBB8IN0LYI8jgKWmeI-_gr8tY=&h=477&w=500&sz=58&hl=el&start=357&zoom=1&tbnid=JeNb00cQHFEkcM:&tbnh=171&tbnw=177&prev=/images%3Fq%3D%25CF%2587%25CF%2584%25CE%25B5%25CE%25BD%25CE%25B9%25CF%2583%25CE%25BC%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25B1%2B%25CE%25B3%25CE%25B1%25CE%25BC%25CE%25BF%25CF%2585%26um%3D1%26hl%3Del%26biw%3D1223%26bih%3D674%26addh%3D36%26tbs%3Disch:10%2C10877&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=165&vpy=207&dur=314&hovh=171&hovw=179&tx=139&ty=90&ei=LiafTKmbB4-SjAfSjvG1DQ&oei=ESafTLisOITLOKa58MEL&esq=43&page=20&ndsp=17&ved=1t:429,r:11,s:357&biw=1223&bih=674

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι ωραίο είναι αλλά πιστεύω θα φαίνεται καλύτερο αν τα μαλλιά σου έχουν ανταύγειες! τι χρώμα μαλλιά 'εχεις?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σου πω εγώ είμαι πιο πολύ του κάτω.
Βάλε μας καλέ καμιά φωτογραφία να σε δούμε!!!
Με την ευκαιρία εγώ λέω αυτό.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτό που έβαλε η Αθηνά είναι πιο ωραίο, αρκεί να έχεις μαλλιά, εννοώ να έχεις μπόλικα! αλλά καλά τα λέει! αν δε δούμε προσωπάκι πώς θα ταιριάξουμε το μαλλάκι?

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tomaraki έγραψε:Καλημερα !!!!!!!! Μα γιατι εβγαλε ηλιο δεν μπορω να καταλαβω ??? Που ειναι η βροχη , το κρυο και ο αερας που ειχαμε χθες ?????? Επιτελους θελω να σταματησει το καλοκαιρι και η ζεστη και να πιασουν τα κρυα , οι βροχες και τα χιονια.................

καλημερα κουμπαρουλα καλως ηρθες στην παρεα μας!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις