Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
312 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 312 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:
Athin@ έγραψε:Γειά σου Στάμυ!!!Σήμερα άργησες εσύ!Που ήσουνα;;;



Σερνομαι στο σπιτι με περιοδο..πολυ αιμα κ πολυ πονο.. Sad Sad

ΑΧ συμπονώ!!!Σήμερα κι εγώ κι έχω ψοφήσει.Εκτός του ότι αλλάζω κάθε ένα τέταρτο.Μόνο που δεν προλαβαίνω να συρθώ γιατί έχω τεντωθεί στις δουλειές και στο κυνήγι.Ευτυχώς απο το δεύτερο έχω ηρεμίσει λίγο γιατί η μικρή κοιμάται απο τις 2:30,αλλά έρχεται ο συζηγάτος τώρα και θα μου την ξυπνήσει.

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:
μανουλα έγραψε:
Athin@ έγραψε:Γειά σου Στάμυ!!!Σήμερα άργησες εσύ!Που ήσουνα;;;



Σερνομαι στο σπιτι με περιοδο..πολυ αιμα κ πολυ πονο.. Sad Sad

ΑΧ συμπονώ!!!Σήμερα κι εγώ κι έχω ψοφήσει.Εκτός του ότι αλλάζω κάθε ένα τέταρτο.Μόνο που δεν προλαβαίνω να συρθώ γιατί έχω τεντωθεί στις δουλειές και στο κυνήγι.Ευτυχώς απο το δεύτερο έχω ηρεμίσει λίγο γιατί η μικρή κοιμάται απο τις 2:30,αλλά έρχεται ο συζηγάτος τώρα και θα μου την ξυπνήσει.
λογικο να τρεχεις με τα παιδια.Εγω δεν εχω κ ο συζυγος σημερα ειναι μεσα ολη μερα,θα ρθει 12 το βραδυ αρα σερνομαι με την ησυχια μου χαχα κλαψ κλαψ

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μανουλα έγραψε:


Σερνομαι στο σπιτι με περιοδο..πολυ αιμα κ πολυ πονο.. Sad Sad [/quote]
[quote="μανουλα"]




ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ Θετικό!!

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παντως αυτη την φορα την περναω πολυ πιο χαλια την περιοδο ισως επειδη ειμαι σκ@@α ψυχολογικα επειδη θα πηγαιναμε για τεστ κυησεως χτες κ μου ηρθε περιοδος κ παλι Crying or Very sad

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αααααααααχχχχχχχχ καλη μου Γεωργια παλι θα το ξαναπω απο το στομα σου κ στου θεου το αυτι..να γινει κατι πριν κουρελιαστουν τα νευρα μου τελειως..

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τεσπα..αφηστε το αυτο..οσο το συζηταω χειροτερα γινομαι..αντε πεστε κατι αλλο να αλλαξει η διαθεση μου.Τι μαγειρεψατε σημερα;; cat cat cat

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε παιδιά έστειλα απάντηση,την είδα δημοσιευμένη και τώρα την έχασα.Τι έγινε;

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
1 χρονο μονοι μας αλλα ειχα ανεβασμενη προλακτινη κ δεν το ηξερα κ τωρε 2 μηνες με τον γιατρο που με παρακολουθει ποτε κανω ωορηξια κ μας λεει ποτε να εχουμε επαφη.Ωορηξια κανω μονη κ ολα ειναι καλα κ σε μενα κ στον συζυγο..τεσπα Αθηνα μου αντε ας πουμε κατι αλλο..καθε μερα τα γραφω αυτα εδω μεσα ξανα κ ξανα..δεν ξερω κατα ποσο με ωφελει τελικα..

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τέλος πάντων...μπριζόλες χοιρινές με πατάτες στον φούρνο έκανα σήμερις και για τη μικρή φακές απο χτες.

Σταμυ γιατί τόση απογοήτευση;Ποια προσπάθεια ήταν αυτή;Αν θες λες. Laughing

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παντως την ειδα την απαντηση σου κ απαντησα χαχα

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:εγω παντως την ειδα την απαντηση σου κ απαντησα χαχα

Ναι και το πρόσεξα αφού σου απάντησα στην πιο πάνω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μμμμ μπριζολες με πατατες στο φουρνο Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 564595 ωραια πραγματα..κ εγω κανω συχνα κρεας μην σου πω τις πιο πολλες μερες..πολυ κρεας τρωμε βρε παιδι κ πρεπει να το ελλατωσουμε λιγο.Δεν κανει καλο.Εγω τιποτα δεν μαγειρεψα σημερα γιατι ο αντρας μου θα ρθει 12 το βραδυ ,εφαγε στην δουλεια.Φιδε εφαγα εγω σαν αρρωστουλα που νιωθω

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η Γεωργια που πηγε,δεν μας ειπε τι μαγειρεψε σημερα.ΓΕΩΡΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 215994

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α φιδέ φτιάχνω πολλές φορές τα βράδια με έναν κύβο κνορ στο ζουμάκι.Τρελένομαι.
Πάω για μαμ,ξύπνησε και το παιδάκι μου όπως είχα προβλέψει μόλις ήρθε ο μπαμπάς της.
Kisses προς το παρόν!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 334590

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααχχχχχχ θελω κι εγω φιδε!!!θελω βασικα ολη την φροντιδα που συνοδευει τον φιδε!!!θελω μανουλα,αγκαλιτσα,κανα θερμομετρακι δε βλαπτει(εξαλλου τωρα ειναι και ψηφιακα,ειναι γρηγορα)και φιδε!!!και προπαντως θελω να μην πρεπει να κανω τιποτα.... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 534787

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ο φιδες με παραπεμπει σε αρρωστο...σταμυ....ολα θα πανε καλα...θετικη σκεψη και αφου ολα ειναι καλα συντομα θα εχεις θετικο αποτελεσμα!

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:αααχχχχχχ θελω κι εγω φιδε!!!θελω βασικα ολη την φροντιδα που συνοδευει τον φιδε!!!θελω μανουλα,αγκαλιτσα,κανα θερμομετρακι δε βλαπτει(εξαλλου τωρα ειναι και ψηφιακα,ειναι γρηγορα)και φιδε!!!και προπαντως θελω να μην πρεπει να κανω τιποτα.... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 534787
ΑΑΑΧ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ;; ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ..ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ Κ ΦΙΔΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΦΤΟΙΑΞΑ,ΕΧΩ Κ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑΚΙ..

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:Α φιδέ φτιάχνω πολλές φορές τα βράδια με έναν κύβο κνορ στο ζουμάκι.Τρελένομαι.
Πάω για μαμ,ξύπνησε και το παιδάκι μου όπως είχα προβλέψει μόλις ήρθε ο μπαμπάς της.
Kisses προς το παρόν!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 334590
ΦΙΛΑΚΙΑ Αθηνα.Τα λεμεεεε.Καλο μαμ

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:εμενα ο φιδες με παραπεμπει σε αρρωστο...σταμυ....ολα θα πανε καλα...θετικη σκεψη και αφου ολα ειναι καλα συντομα θα εχεις θετικο αποτελεσμα!
Αχ Αθηνουλα κοριτσι μου μακαρι,μακαρι να ειναι ετσι.Σ ευχαριστω πολυ.Οσο για τον φιδε ..κ εγω αρρωστουλα νιωθω.Να ετσι ειμαι απο χτες Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 850933

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικα.!!!!!!!!!!!!!!!!

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα εμενα περιοδος ειναι αλλα η ευη δεν μας ειπε ειναι αρρωστουλα;; εγω της προσφερα παντως κ φιδε κ αγκαλιτσα που ζητησε αλλα δεν απαντησε

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:καλα εμενα περιοδος ειναι αλλα η ευη δεν μας ειπε ειναι αρρωστουλα;; εγω της προσφερα παντως κ φιδε κ αγκαλιτσα που ζητησε αλλα δεν απαντησε

αχ τον θελω πολυ!εχω λιγο ριγος και ποναει η κοιλια μου σαν οταν εχεις γαστρεντεριτιδα ειμαι και πολυ κουρασμενη ειμαι στα ορια μου!!!περιμενω να ερθει 9 το βραδυ να κοιμησω τα παιδια κ να ξεραθω κι εγω!!!ευχαριστω πολυυυυ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 35468

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω ντοκτορ Σταμυ cyclops cyclops ...μμμ..η Εχεις κουραστει υπερβολικα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 517142 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 93981 κ χρειαζεσαι ξεκουραση Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 850933 ..η εφαγες κατι που σε πειραξε..η σε τριγυριζει καμμια ιωσουλα..καμμια γριπουλα..πιες ενα ντεπον κ περαστικουλιααα

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
μανουλα έγραψε:καλα εμενα περιοδος ειναι αλλα η ευη δεν μας ειπε ειναι αρρωστουλα;; εγω της προσφερα παντως κ φιδε κ αγκαλιτσα που ζητησε αλλα δεν απαντησε

αχ τον θελω πολυ!εχω λιγο ριγος και ποναει η κοιλια μου σαν οταν εχεις γαστρεντεριτιδα ειμαι και πολυ κουρασμενη ειμαι στα ορια μου!!!περιμενω να ερθει 9 το βραδυ να κοιμησω τα παιδια κ να ξεραθω κι εγω!!!ευχαριστω πολυυυυ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 35468
περαστικα σου κουκλιτσα μου . Θα ερθεις εσυ καλε στην συναντηση που κανουμε στην θεσ/νικη την κυριακη το πρωι ;;; Μπορεις; Αντε να σε γνωρισουμε και απο κοντα.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
μανουλα έγραψε:καλα εμενα περιοδος ειναι αλλα η ευη δεν μας ειπε ειναι αρρωστουλα;; εγω της προσφερα παντως κ φιδε κ αγκαλιτσα που ζητησε αλλα δεν απαντησε

αχ τον θελω πολυ!εχω λιγο ριγος και ποναει η κοιλια μου σαν οταν εχεις γαστρεντεριτιδα ειμαι και πολυ κουρασμενη ειμαι στα ορια μου!!!περιμενω να ερθει 9 το βραδυ να κοιμησω τα παιδια κ να ξεραθω κι εγω!!!ευχαριστω πολυυυυ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 16 35468
περαστικα σου κουκλιτσα μου . Θα ερθεις εσυ καλε στην συναντηση που κανουμε στην θεσ/νικη την κυριακη το πρωι ;;; Μπορεις; Αντε να σε γνωρισουμε και απο κοντα.

καλε εννοειται!!!επειδη πιστευω οτι ειναι θεμα κουρασης γι'αυτο λεω οτι θα ερθω!αν δεν ειναι απο κουραση θα ερθω και θα κραταω ταμπελακι "ειμαι η ευα και δεν ειμαι καλα" ετσι ωστε οποια θελει να με γνωρισει να πλησιασει με δικη της ευθυνη!!!χαχαχα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις