Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
487 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 487 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δρ Σταμυ ευχαριστω για τις συμβουλες!!!θα προσπαθησω να ξεκουραστω και να δω πως θα παει! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 17 417472

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
faye έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
μανουλα έγραψε:καλα εμενα περιοδος ειναι αλλα η ευη δεν μας ειπε ειναι αρρωστουλα;; εγω της προσφερα παντως κ φιδε κ αγκαλιτσα που ζητησε αλλα δεν απαντησε

αχ τον θελω πολυ!εχω λιγο ριγος και ποναει η κοιλια μου σαν οταν εχεις γαστρεντεριτιδα ειμαι και πολυ κουρασμενη ειμαι στα ορια μου!!!περιμενω να ερθει 9 το βραδυ να κοιμησω τα παιδια κ να ξεραθω κι εγω!!!ευχαριστω πολυυυυ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 17 35468
περαστικα σου κουκλιτσα μου . Θα ερθεις εσυ καλε στην συναντηση που κανουμε στην θεσ/νικη την κυριακη το πρωι ;;; Μπορεις; Αντε να σε γνωρισουμε και απο κοντα.

καλε εννοειται!!!επειδη πιστευω οτι ειναι θεμα κουρασης γι'αυτο λεω οτι θα ερθω!αν δεν ειναι απο κουραση θα ερθω και θα κραταω ταμπελακι "ειμαι η ευα και δεν ειμαι καλα" ετσι ωστε οποια θελει να με γνωρισει να πλησιασει με δικη της ευθυνη!!!χαχαχα!!!
χαχχχαχα στο facebook σε εχω μεσα στους φιλους μου ; Δεν θυμαμαι ασε που εχω ψιλομπερδευτει κιολας. Τελεια παντως .Θα σε περιμενουμε.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
faye έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
μανουλα έγραψε:καλα εμενα περιοδος ειναι αλλα η ευη δεν μας ειπε ειναι αρρωστουλα;; εγω της προσφερα παντως κ φιδε κ αγκαλιτσα που ζητησε αλλα δεν απαντησε

αχ τον θελω πολυ!εχω λιγο ριγος και ποναει η κοιλια μου σαν οταν εχεις γαστρεντεριτιδα ειμαι και πολυ κουρασμενη ειμαι στα ορια μου!!!περιμενω να ερθει 9 το βραδυ να κοιμησω τα παιδια κ να ξεραθω κι εγω!!!ευχαριστω πολυυυυ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 17 35468
περαστικα σου κουκλιτσα μου . Θα ερθεις εσυ καλε στην συναντηση που κανουμε στην θεσ/νικη την κυριακη το πρωι ;;; Μπορεις; Αντε να σε γνωρισουμε και απο κοντα.

καλε εννοειται!!!επειδη πιστευω οτι ειναι θεμα κουρασης γι'αυτο λεω οτι θα ερθω!αν δεν ειναι απο κουραση θα ερθω και θα κραταω ταμπελακι "ειμαι η ευα και δεν ειμαι καλα" ετσι ωστε οποια θελει να με γνωρισει να πλησιασει με δικη της ευθυνη!!!χαχαχα!!!
χαχχχαχα στο facebook σε εχω μεσα στους φιλους μου ; Δεν θυμαμαι ασε που εχω ψιλομπερδευτει κιολας. Τελεια παντως .Θα σε περιμενουμε.

δε πολυμπαινω στο φατσοβιβλιο,το εχω πολυ καιρο και το βαρεθηκα ασε που δε προλαβαινω κιολας!θα ερθω βρε!ειμαι ηδη καλυτερα,μαλλον η κουραση ηταν τελικα!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ειμαι ηδη καλυτερα,μαλλον η κουραση ηταν τελικα!

Να'μαι παάαααλι!Ποιός σε πείραξε βρε; Ποιός να τον τσακίσω εγώ;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ειμαι ηδη καλυτερα,μαλλον η κουραση ηταν τελικα!

Να'μαι παάαααλι!Ποιός σε πείραξε βρε; Ποιός να τον τσακίσω εγώ;

κανεις δε με πειραξε αθηνουλα μου,κατι ριγη ειχα και ημουν καπως το απογευμα αλλα τωρα ειμαι καλυτερα.γι'αυτο λεω μαλλον κουραση ηταν ειχα και εφημερια χθες και ολη νυχτα στο χειρουργειο πονουσα παντου μετα το πρωι!ολα καλα! τι κανει η χαρτοριχτρουλα μας?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:τι κανει η χαρτοριχτρουλα μας?

Επιτέλους κοιμήθηκε.Μόλις τη μετέφερα απο το κρεβάτι μας στην κούνια.
Έριξα κι ένα καλό ματς με τον άντρα μου κατα τις 9,άλλο πράγμα.Έφταιγε η κούραση βέβαια αλλά ήταν καλό.Μέχρι που του κουβάριασα 2 πουκάμισα και του τα πέταξα στο πάτωμα.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:τι κανει η χαρτοριχτρουλα μας?

Επιτέλους κοιμήθηκε.Μόλις τη μετέφερα απο το κρεβάτι μας στην κούνια.
Έριξα κι ένα καλό ματς με τον άντρα μου κατα τις 9,άλλο πράγμα.Έφταιγε η κούραση βέβαια αλλά ήταν καλό.Μέχρι που του κουβάριασα 2 πουκάμισα και του τα πέταξα στο πάτωμα.

κι εγω τρωγομουν με τα ρουχα μου και ριξαμε τηλεφωνικο το ματς!χθες υπηρεσια εγω σημερα αυτος δε μπορουσα να περιμενω μεχρι αυριο και τα ακουσε τηλεφωνικως!!!εγω τα δικα μου τα εριξα στα κρεβατια τους απο τις 9:30 και πολυ τα αργησα!!! Laughing

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΗΜΟΥΝ ΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ Κ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ!ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΤΕ ΜΑΣ!ΕΥΑΚΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!ΑΣΕ ΤΑ 40ΩΡΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑΑΑ!ΑΘΗΝΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΜΑΤΣ,ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!ΕΜΠΑΙΝΕΕΕΕ!
ΚΑΙ ΣΤΑΜΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ 9ΜΗΝΟ!ΗΡΕΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΗΜΟΥΝ ΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ Κ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ!ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΤΕ ΜΑΣ!ΕΥΑΚΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!ΑΣΕ ΤΑ 40ΩΡΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑΑΑ!ΑΘΗΝΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΜΑΤΣ,ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!ΕΜΠΑΙΝΕΕΕΕ!
ΚΑΙ ΣΤΑΜΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ 9ΜΗΝΟ!ΗΡΕΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

λες να το θελω?ή λες να μου τις πληρωνουν τις εφημεριες?ααααχ αν με πληρωναν τις μισες απο οσες εχω δουλεψει θα το ειχα ξεχρεωσει το στεγαστικο.....την πεμπτη εχω παλι και μετα αδεια!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 17 328109

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi...ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!Σύμφωνα με τον τίτλο βεβαίως βεβαίως χι χι

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ΟΟΟΧΙ ΕΥΑΚΙ,ΕΣΕΝΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Ο Κ@ΛΟΣ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ! Laughing ΣΕ ΠΑΕΙ ΣΦΑΙΡΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΛΠ,ΑΛΛΑ 5-5 ΤΑ ΠΛΕΝΕΙΣ ΤΑ ΧΑΛΙΑ!ΑΣΤΑ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΛΕΡΩΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΡΘΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΑΡΑΣΗΜΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΟΠΟΤΕ COOL,Η ΜΑΛΛΟΝ ΦΕΕΕΕΕΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ!
ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟ! Laughing ΑΣΧΕΤΟ,Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΕΡΑΙΔΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!ΤΕΛΕΙΑ!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΕΡΑΙΔΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!ΤΕΛΕΙΑ!

Ευχαριστώ!!!
Βρε ήθελα απο καιρό να σε ρωτήσω.Εσένα στο άβαταρ είναι δικιά σου με τον μικρό ή τη βρήκες κάπου;Είναι απο τις αγαπημένες μου!

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kalliopi έγραψε:
ΚΑΙ ΣΤΑΜΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ 9ΜΗΝΟ!ΗΡΕΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!
Σ ευχαριστω παρα πολυ. I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΕΡΑΙΔΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!ΤΕΛΕΙΑ!

Ευχαριστώ!!!
Βρε ήθελα απο καιρό να σε ρωτήσω.Εσένα στο άβαταρ είναι δικιά σου με τον μικρό ή τη βρήκες κάπου;Είναι απο τις αγαπημένες μου!

ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ!ΕΤΣΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΩΝΙΑΚΟ ΚΑΝΑΠΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!ΤΗΝ ΤΡΑΒΗΞΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ! Wink

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι υπέροχη φωτογραφία!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μανουλα έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΚΑΙ ΣΤΑΜΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ 9ΜΗΝΟ!ΗΡΕΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!
Σ ευχαριστω παρα πολυ. I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 17 417472

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Είναι υπέροχη φωτογραφία!
ΝΑΙ,ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! Laughing Laughing Laughing

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kalliopi έγραψε:
Athin@ έγραψε:Είναι υπέροχη φωτογραφία!
ΝΑΙ,ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! Laughing Laughing Laughing
ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ Very Happy Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μανουλα έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Athin@ έγραψε:Είναι υπέροχη φωτογραφία!
ΝΑΙ,ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! Laughing Laughing Laughing
ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ Very Happy Very Happy

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 17 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 17 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 3!! - Σελίδα 17 315810

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!τι μου κανετε???????νυσταζω!!!!!!1Αθηνα ωραια η φωτο της μικρης..θεα!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα πολυ καλημερααααα !!! βασικα ξυπνησα στις 6 : 20 και εκανα ενα μπανακι εβαλα τις κρεμες μου εφτιαξα τα μαλακια μου εκανα beaute !!!!!!!!!! μετα ξυπνησα ετοιμασατην εβελιν πηγαμε σχολειο και πριν λιγο γυρησα !!! ενω ο καιρος ειναι χαλια και πολυ μουντος εχω ωραια διαθεση και θα ανοιξω φυλο για σπανακοπιτα ( μισω την μαγειρικη αλλα σημερα δεν ξερω τι με επιασε ??? ) φιλια σε ολες!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!ΒΑΡΒΑΡΑ,ΚΡΑΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ...ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και δεν ερχεσαι ;;;;;;;;;;;;; αντε θα κερασω και καφεδακι!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μενα!!!!!!στο γραφειο για αλλη μια μερα!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα όμορφες! τι κάνετε?
εγώ μαζεύω το στάβλο, δηλαδή το σπίτι μου γιατί κάπως μοιάζει, είναι άνω κάτω!
πήγα τον μικρό μου σχολείο σήμερα! πάλι είχε γκρίνια το πρωί αλλά ευτυχώς ήταν και ο ανήρ στο σπίτι και έτσι τον καταφέραμε και πήγε!
για πείτε εσείς τι κάνετε?
κανένα νέο από την tziz?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις