Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
463 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 463 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Δευ Αυγ 30, 2010 3:52 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για όσες κοπέλες ενδιαφέρονται...ΕΠΕΙΔΗ Ο ΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗ ΑΠΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ,ΑΛΛΑΞΤΕ ΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΓΝΩΜΕΣ.Επειδή είχα δυσκολίες είχε αρχίσει να μας αναπτύσσει το θέμα...αλλά τελικά χρειάστηκα αγωγή για να κρατήσω τα μωρά,όχι για να συλλάβω.

ΜΙΑ ΜΑΚΡΙΝΗ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΑ 38 ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ.ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,ΤΗΣ ΣΥΣΤΗΝΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ.
ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΖΕ ΚΑΤΩ.
ΤΕΛΙΚΑ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΒΡΗΚΕ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΗΣ ΚΑΤΙ (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ) ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ,ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ.ΠΡΟΩΡΟ,ΒΕΒΑΙΑ,ΑΛΛΑ Ο ΙΑΤΡΟΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΕΠΙΣΗΣ,Η ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΚΡΙΒΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕ ΑΚΡΙΒΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ.

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!

27Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Δευ Αυγ 30, 2010 4:03 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ Κ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗ ;;; Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 Αυτο μου ελειπε.Δεν θελω να διαβαζω τετοια Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 γιατι αυθυποβαλομαι.Νομιζω οτι εχει ο αλλος το εχω κ εγω.Υπαρχουν πολλες κ σπανιες περιπτωσεις κ στην κατασταση που βρισκομαι εγω τωρα μονο καλα θελω να ακουω αλλιως βλεπω την προλακτινη μου στα υψη παλι Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787

28Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Δευ Αυγ 30, 2010 4:09 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μανουλα έγραψε:ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ Κ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗ ;;; Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 Αυτο μου ελειπε.Δεν θελω να διαβαζω τετοια Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 γιατι αυθυποβαλομαι.Νομιζω οτι εχει ο αλλος το εχω κ εγω.Υπαρχουν πολλες κ σπανιες περιπτωσεις κ στην κατασταση που βρισκομαι εγω τωρα μονο καλα θελω να ακουω αλλιως βλεπω την προλακτινη μου στα υψη παλι Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787

Δε λέω ότι συμβαίνει συχνά,αλλά αν το καλοσκεφτείς είναι κάτι πολύ απλό και διορθώνεται πολύ εύκολα, ούτε εξοσωματικές ούτε τίποτα,ενώ πολλοί της το πρότειναν.
Σκέψου θετικά! Το πρώτο μου πατατράκ ξέρεις ποιο ήταν;;;Αυτό που λέμε ανεμογκάστρι!Το τεστ θετικό αλλά μωρό πουθενά!!!Σε δυο μέρες αδιαθέτησα και ησύχασε ο ιατρός...Αλλά καταλαβαίνεις τι πέρασα...
Απλώς αυτό που λέω σε όλους είναι ... ψάξε το!Χαλάρωσε και πάρε μια δεύτερη γνώμη!Δυστυχώς πολλοί ιατροί σκέφτονται τη πάρτη τους κι όχι εμάς!

29Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Δευ Αυγ 30, 2010 4:17 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν εχω παρει μονο μια γνωμη εχω παρει εκατο.Δεν νομιζω να υπαρχει απο δω μεχρι κ Αλεξ/λη γιατρος που να μην εχω παει.Αυτος που παω τωρα ειναι ο καλυτερος για μενα.Εχω μαθει οτι δεν υπαρχει γυναικα που να εχει παει σ αυτον κ να μην εχει μεινει εγκυος κ χωρις εξοσωματικες κ ενα σωρο λεφτα.Το δικο μου προβλημα ηταν η προλακτινη λογω αγχους.Επεσε αλλα τιποτα κ παλι κ φοβαμαι οτι θα ανεβει ξανα γιατι εχω τρελλη στενοχωρια

30Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Κυρ Νοε 28, 2010 12:55 am

angelic

angelic
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙΩΣ!
ΑΝΗΚΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕΓΑΛΟΚΟΠΕΛΑ(ΧΑΧΑ!) ΑΛΛΑ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ...ΔΥΣΚΟΛΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΑΝΟΝΙΣΤΑ ΩΡΑΡΙΑ (Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΓΟΝΙΜΩΝ Κ.Λ.Π. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ) ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΑΓΧΟΣ. ΑΝ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 679259 Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 911307
ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΠΙΜΟΝΗ ΠΕΙΣΜΑ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 875502
ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ sunny

31Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Κυρ Νοε 28, 2010 8:35 am

Ηλιαχτίδα

Ηλιαχτίδα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μανουλα έγραψε:Εχω μαθει οτι δεν υπαρχει γυναικα που να εχει παει σ αυτον κ να μην εχει μεινει εγκυος κ χωρις εξοσωματικες κ ενα σωρο λεφτα.

ok θαυματα δεν μπορει να κανει κανενας, δυσκολες περιπτωσεις ακομα και αυτες της ανεξηγητης υπογονιμοτητας δυστηχως ειναι μονοδρομος η εξωσωματικη. Εγω εκανα τη μικρη μου με την 6η προσπαθεια εξωσωματικης και αν δεν υπηρχε η επιστημη δεν θα ειχα γινει μανα... Οσο για την αρχικη ερωτηση απεβαλε το αγχος και αν δεν τα καταφερεις πηγαινε σε ενα γιατρο για βοηθεια. Οτι θελεις ρωτα με.

32Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Κυρ Νοε 28, 2010 11:14 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ!!!
Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΚΥΣΤΟΥΛΕΣ Κ ΕΤΣΙ ΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΩΟΡΗΞΙΑ!!
Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗς ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΤΑ 38 ΠΡΙΝ 12 ΧΡΟΝΙΑ!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ -Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ 38 ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΩΝ!!!
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΖΩΝΤΑΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ...
ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!! ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!! Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 654316 Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 654316

33Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Κυρ Νοε 28, 2010 11:31 am

thenia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
oloi ta idia leme eeeee!!Na mhn agxwnesai.Kserw oti einai dyskolo alla prospathise oso mporeis to agxos einai o xeiroteros paragontas.Egw exw dyo koritsakia 5 kai 3 xronwn twra ksekinisame leme na pame gia to trito zouzounaki:)Smile

34Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Κυρ Νοε 28, 2010 11:43 am

ΜΠΟΥΜΠΟΥ69

ΜΠΟΥΜΠΟΥ69
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Rolling Eyes Rolling Eyes ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ΄΄ΑΣΧΟΛΙΣΟΥ ΜΕ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Rolling Eyes ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΟ ΠΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑΡΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 215994 Wink

35Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Κυρ Νοε 28, 2010 12:39 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μανουλα έγραψε:ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ Κ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗ ;;; Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 Αυτο μου ελειπε.Δεν θελω να διαβαζω τετοια Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 γιατι αυθυποβαλομαι.Νομιζω οτι εχει ο αλλος το εχω κ εγω.Υπαρχουν πολλες κ σπανιες περιπτωσεις κ στην κατασταση που βρισκομαι εγω τωρα μονο καλα θελω να ακουω αλλιως βλεπω την προλακτινη μου στα υψη παλι Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787 Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 534787
λοιπον μανουλα θες δεν θες να το πιστεψεις για ολα φταιει το αγχος...σε καταλαβαινω απολυτα γιατι εχω κι εγω προβλημα με την προλακτινη και ξερω πως ειναι μια κατασταση που δεν μπορεις να την ελενξεις...εγω εχω και αδενωμα στην υποφυση λογω προλακτινης και παιρνω τα χαπια που ειπες κι εσυ εδω και 8 χρονια Mad με ανεβασμενη προλακτινη δεν μενεις φυσικα εγγυος αλλα ουτε και με πολυ κατεβασμενη..εμεις προσπαθουσαμε 6 μηνες και δεν τα καταφερναμε..λιγο θα μου πεις αλλα λογω του προβληματος με την ορμονη μου ειχε κατσικωθει στο μυαλο οτι δεν μπορω να κανω παιδια και οτι κιαν μου λεγε ο γιατρος δεν μπορουσα ρε παιδι μου να το αποβαλλω...ολα αυτα που λες με πονους δυσπνοιες και καταφαντασιαν αρρωστιες ειναι καρμπον με αυτα που περνουσα εγω..κρισεις πανικου λεγονται γλυκια μου και ειναι η αντισταση του οργανισμου μας σε μια χρονια και εντονη πιεση στρες...δεν εχεις τιποτα πιστεψε με ως εδω καλα???ακου λοιπον επειδη εγω η υστερικη δεν ηρεμουσα με εστειλε ο γιατρος μου να κανω και μια τελευταια εξεταση αυτην που αναφερει μια κοπελα πιο πανω και βγηκε θετικη ..δηλαδη ενω εγω ολα καλα το ιδιο και ο αντρας μου μαζι δεν μπορουσαμε να κανουμε παιδια Shocked Shockedτα σπερματοζωαρια του αντρα μου μεσα μου ηταν νεκρα και μας ειπε η μικροβιολογος οτι αν θελουμε να κανουμε παιδια μαζι μονο με εξωσωματικη...το κλαμα που εριξα δεν λεγεται...επισης μας ειπε οτι υπαρχει και η λυση της μεταγγισης με αιμα του αντρα μου και κατι τετοια..
ο γιατρος μου να ναι καλα με πηρε στο γραφειο του και μου μιλουσε μια ωρα για να με ηρεμησει!!!!!ηταν της αποψης οτι αν θελω να σπαταλω χρηματα για ενα καρο εξετασεις να παω αλλου..μας συνεστησε για ενα μηνα να τρωμε σωστα να ασκουμαστε και να φευγουμε οι δυο μας οποτε μπορουμε εστω για ενα διημερο μονοι μας μακρια απο ολους και απο ολα...ηταν ιουλιος και μου ειπε αν τον σεπτεμβριο δεν ειμαι εγγυος ξανακανουμε την εξεταση και αν παλι ειναι θετικη τοτε το συζηταμε για αλλες λυσεις!!!οκ μου λεει το χω δει πολλες φορες και αν καταφερετε και αποτοξινωθειτε απο το αγχος θα πιασεις παιδακι κατευθειαν..ειμαι απλα γιατρος μου ειπε και οχι θεος...οταν εφυγα απο το ιατρειο ελεγα στον αντρα μου μα καλα τι γιατρος ειναι αυτος εδω δεν μπορουμε να κανουμε παιδι αφου το λενε τα χαρτια και αυτος μου λεει να φαμε φρουτα???ελεος
ναι αλλα χωρις να το καταλαβω μου ειχε φυγει ενα τεραστιο βαρος σκεφτομουν οκ δεν μπορω να κανω παιδια μεχρι τον σεπτεμβριο μετα βλεπουμε!!ειλικρινα ηταν το πρωτο βραδυ μετα απο καιρο που κοιμηθηκα σαν πουλακι..μια εβδομαδα μετα περιμενα περιοδο και ειχα ολα τα συμπτωματα πονους χαμηλα ροζουλι υγρα κλπ..αλλα αιμα δεν μου ερχοταν κι ενω παντα επαιρνα τεστ τους τελευταιους μηνες τοτε δεν πηρα γιατι ηξερα οτι δεν ημουν εγγυος αφου τα χαρτια το λεγαν...ετσι λοιπον φορουσα 8 μερες σερβιετες περιμενοντας την περιοδο που δεν ηρθε φυσικα ποτε γιατι ημουν εγγυος..να φανταστεις εκανα τρια τεστ ολα θετικα και δεν το πιστευα πηρα τον γιατρο μου και τον ρωτησα γιατι βγαινουν ολα θετικα και μου ειπε γιατι εισαι εγγυος τρελη και δεν τον πιστευα..μου το εδειξε στον υπερηχο και νομιζα οτι ηταν λαθος...
και τωρα εχω ενα αγορακι 8 μηνων ..

ελπιζω να μην σε αγχωσα και να ηρεμησες λιγακι...ουτε μερες να μετρας ουτε θερμοκρασιες τιποτα!!!!!και να ξεαγχωσεις και τον αντρα σου γιατι αυτοι εχουν μεγαλυτερο θεμα με το αγχος στην γονιμοτητα...αυτα τα,...λιγα Very Happy Very Happy και απολαυσε την προσπαθεια..

36Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Κυρ Νοε 28, 2010 1:19 pm

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
neneka έγραψε:Loipon kalispera k apo mena!! Mias k den eixe themataki edw anoiksa egw mipws k mou ferei gouri. Loipon thelw na kanw ena mwraki. prospathoume arketo kairo me on antra mou alla den ta katafera me polu kala.... Twra eimaste pali stis prospathies... Eseis prospatheite, sas irthe, to perimenete....???


Oliviaki einai super to foroum...

Εμεις και στα 2 κοριτσια καναμε 4-5 μηνες απο τοτε που αρχίσαμε ελευθερα. Ειχα μια αποβολη στην αρχη αλλα δεν το βαλαμε κατω. Οταν το πηγαίναμε χαλαρα και οποτε πιασει τίποτα. Οταν μετρουσα και πετυχαίναμε ακριβώς τις γόνιμες μερες επιασε αμεσως..
Απλα προσπαθούσα να ειμαι εγώ πολυ χαλαρή γιατι αν ελεγα στον άντρα μου "Πρεπει" να το κανουμε σημερα...απλά δεν του εκανε "κουκου" απο το άγχος...
Οποτε κι εγώ δεν του ελεγα τιποτα για τις γονιμες ή του ελεγα αλλες μερες και τον πλησιαζα σαν να ηθελα απλα επαφή. Μετά του ελεγα οτι σημερα ήταν η μερα... και τον αλλο μηνα ημουν εγκυος..

37Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Κυρ Νοε 28, 2010 3:39 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
popibar έγραψε:
neneka έγραψε:Loipon kalispera k apo mena!! Mias k den eixe themataki edw anoiksa egw mipws k mou ferei gouri. Loipon thelw na kanw ena mwraki. prospathoume arketo kairo me on antra mou alla den ta katafera me polu kala.... Twra eimaste pali stis prospathies... Eseis prospatheite, sas irthe, to perimenete....???


Oliviaki einai super to foroum...

Εμεις και στα 2 κοριτσια καναμε 4-5 μηνες απο τοτε που αρχίσαμε ελευθερα. Ειχα μια αποβολη στην αρχη αλλα δεν το βαλαμε κατω. Οταν το πηγαίναμε χαλαρα και οποτε πιασει τίποτα. Οταν μετρουσα και πετυχαίναμε ακριβώς τις γόνιμες μερες επιασε αμεσως..
Απλα προσπαθούσα να ειμαι εγώ πολυ χαλαρή γιατι αν ελεγα στον άντρα μου "Πρεπει" να το κανουμε σημερα...απλά δεν του εκανε "κουκου" απο το άγχος...
Οποτε κι εγώ δεν του ελεγα τιποτα για τις γονιμες ή του ελεγα αλλες μερες και τον πλησιαζα σαν να ηθελα απλα επαφή. Μετά του ελεγα οτι σημερα ήταν η μερα... και τον αλλο μηνα ημουν εγκυος..
Kai ego tin idia periptosi eixa. Emeina me tin proti prospathia k to exasa. meta lene oi giatroi oti sulipsi ginete ksana meta apo 3 mines. Meta to 3mino emeina. bebea prospathisa na apobalo olo mou to anxos "tha mino arage -den tha mino". Den itan oi gonimes mou meres. itan i 3 mera tis periodou mou. apla den eixa aima k irtha se epafi.

38Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Pote tha ginw mana??? Πεμ Ιαν 06, 2011 3:28 am

despoina_k


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ Μ ΕΠΕΡΝΕ ΤΕΣΤ ΩΩΡΥΞΙΑΣ (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Τ ΕΓΡΑΨΑ ΣΩΣΤΑ Sad ) ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΟΤΑΝ ΞΕ-ΑΝΧΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΤΟΥΣ!!!!! Pote tha ginw mana??? - Σελίδα 2 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις