Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

76Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Δεκ 22, 2011 4:03 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε τοτε αν αυτο το 'ατομο' επιλεγει να βριζει θα μπει στο περιθωριο.
δεν χρειαζεται να βγαλει κανεις την Παντειο για να εκφραζεται κοσμια και να συγκρατει τον θυμο του.

77Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Δεκ 22, 2011 4:04 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:με ολο το θαρρος και συγνωμη,αλλα ενας νοημον ανθρωπος ξερει οτι ΠΟΥΘΕΝΑ δεν υπαρχει ανωνυμια ποσο μαλλον εδω.αν ηταν καθε φορα που καποιος προσβαλει η βριζει η ετσι θεωρουμε εμεις οτι πρατει να μπαινει φυλακη τοτε η μιση και πλεον ελλαδα θα ηταν μεσα.σαφως και δεν εχει το δικαιωμα να το κανει αλλα αναρωτιεστε αν την προκαλεσαν η αν ενοιωσε θιγμενη?δε θεωρω οτι υπαρχει κακοβουλη χρηστης, θιγμενη ισως?προσβεβλημενη? δεν ειναι της παρουσης,εξαλλου ο καθε ενας εχει τον τροπο του να μιλα,δεν εχουν βγαλει ολοι την παντειο.μπορει η γυναικα να ειναι νταλικερης και να εχει μαθει να μιλα ετσι.οι πιο εξευγενισμενες ας μιλουν με το σας και το σεις.εξαλλου η επιθεση απ'οτι παρατηρησα ηταν σε 2-3 ατομα και οχι σε ολο το φορουμ.και παλι συγνωμη για την παρεμβολη και που εξεφρασα την αποψη μου.


εμένα πάντως αυτό μου εκανε τη μεγαλύτερη εντύπωση. παρότι και άλλα μέλη είχαν τις ίδιες απόψεις, η επίθεση έγινε μόνο σε αυτά τα 2-3 μέλη. και μάλιστα με πολύ μένος. ανεξήγητο για μένα, γιατί δεν είμαι φωτεινός παντογνώστης και δεν μπορώ να ξέρω τα πάντα.

78Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Δεκ 22, 2011 4:06 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:ε τοτε αν αυτο το 'ατομο' επιλεγει να βριζει θα μπει στο περιθωριο.
δεν χρειαζεται να βγαλει κανεις την Παντειο για να εκφραζεται κοσμια και να συγκρατει τον θυμο του.


Συμφωνω... Και φυσικά δεν μίλησε κανείς για φυλακή... Αλλα επειδή όλοι είμαστε νοήμοντες ανθρωποι καταλαβαίνουμε ότι δεν μπορείς να προσβάλλεις ή να βρίζεις κάποιον χωρίς επιπτώσεις, είτε δημόσια είτε όχι είτε σε ένα φόρουμ είτε στην πραγματική ζωή...

79Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Δεκ 22, 2011 4:11 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καθενας εχει τους λογους του και αντιδρα οπως αντιδρα.δεν ειναι της παρουσης.καθε πραγμα στον καιρο του και θα λυνουμε ολες τις αποριες μας.

80Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Δεκ 22, 2011 4:14 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι δεν ειναι της παρουσης μπεμπινι?γιαυτο δεν μιλαμε εδω κ τοσα ποστ?
τελωσπαντων. ας παει κ το παλιαμπελο....

81Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Δεκ 22, 2011 4:18 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπινι 1 έγραψε:Καθενας εχει τους λογους του και αντιδρα οπως αντιδρα.δεν ειναι της παρουσης.καθε πραγμα στον καιρο του και θα λυνουμε ολες τις αποριες μας.


Φυσικά καθε φορά που υπάρχει η αντίδραση υπάρχει και η δράση.. Είναι νόμος της φύσης.. Το θέμα είναι όμως μέσω της αντίδρασης να μην προσβάλλονται οι άνθρωποι...
Ο καθε άνθρωπος έχει το δικό του χαρακτήρα και αντιδράει διαφορετικά.. Όμως αυτό δε σημαίνει ότι είναι υποχρεωμένοι όλοι να το ανέχονται... Τα ξεσπασματά μας και τα νεύρα μας μπορεί να τα ανέχονται οι άνθρωποι που μας αγαπάνε για παράδειγμά αλλα όχι και οι υπόλοιποι... Που ούτε καν μας ξέρουν.. Γι αυτο το λόγο υπάρχουν τα όρια, οι νόμοι κλπ... Γνωστά σε όλες μας...

82Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Δεκ 22, 2011 5:21 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όποιος εχει θιχτει απο ενα ποστ, εχει καθε δικαιωμα να εκφρασει την προσβολη που δεχτηκε. Αλλά οχι με αοριστιες. Πες πχ, το συγκεκριμενο σημειο στο συγκεκριμενο ποστ με θιγει διοτι ετσι κ ετσι, και θεωρω οτι δεν ειναι σωστο/δεν με καλυπτει/δεν ειναι ετσι στην δικη μου περιπτωση. Χωρις προσβολές ομως, διοτι μπορει ο άλλος που σε "προσβαλλε" απλα να μην το εννοουσε ετσι όπως το καταλαβες εσυ.

Όποιος εχει γραψει κατι που αντιτιθεται στη γνωμη κάποιου άλλου ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΘΕΣΗ. Λεει τη γνωμη του, η οποια ειναι σεβαστη, όπως και η γνωμη όλων των υπολοιπων.

Όταν λες τη γνωμη σου, περιμενω να επιχειρηματολογησεις. Γιατι το πιστευεις αυτο? Εχεις κάποιες ενδειξεις γιατι το Α που πιστεύεις εσυ ειναι καλύτερο απο το Β που πιστεύω εγω? Πες μου. Το "ετσι πιστευω εγω, γνωμη μου, και εχω καθε δικαίωμα να τη λεω" ειναι αληθεια, αλλα δεν μου δειχνει για ποιο λογο πιστευεις οπτι πιστευεις. Ουρανοκατέβατη ειναι η γνώμη σου?

Φυσικα, αν δεν εχεις επιχειρηματα, μπορω άνετα να σε κολλησω στον τοιχο, αν εχω εγω επιχειρηματα, ακομα και αν υποστηριζω την πιο λανθασμενη άποψη.

Ο σωστος διάλογος περιέχει ΠΟΛΛΕΣ αποψεις, τεκμηριωμένες και με επιχειρηματα. Λεω κατι, λες κατι άλλο, επιχειρηματολογω υπερ της άποψης μου, επιχειρηματολογεις υπερ της δικής σου άποψης, και ουτω καθεξης, για να γινει μια συζητηση.

Στο τελος, μπορει η καθεμια να εμμεινει στις αποψεις της, η μια να συμφωνησει με την αντιθετη άποψη, ή να καταληφουμε και οι δύο σε μια τριτη άποψη.

Μερικες αποψεις ειναι υποκειμενικες. Μου αρεσει το μπλε, σου αρεσει το πράσινο. Τι να κάνουμε τωρα?
Άλλες πάλι βασίζονται σε πιο αντικειμενικά (συνηθως επιστημονικα) κριτηρια. Η γη περιστρέφεται γυρω απο τον ήλιο. Η συμπύκνωση των υδρατμων προκαλει τη βροχη. Το μητρικο γάλα ειναι καλύτερο απο το ξενο. Ιδιως σε μια φράση σαν την τελευταια, οι καυγάδες που θα ακολουθησουν ειναι ομηρικοι. Και αυτο γιατι σαν γυναικες όλες διαβαζουμε αναμεσα στις γραμμες και θεωρουμε οτι εφοσον δεν δωσαμε μητρικο γαλα, δεν καναμε το καλυτερο για το παιδι μας.

Σε μια τετοια κατασταση να θυμομαστε οτι δεν κρινουμε τις πράξεις που κανουμε/καναμε/θα κάνουμε. Απλά συγκρίνουμε καταστάσεις. Υπαρχει πχ η φυσιολογική πορεία και η μη φυσιολογική. Ας μην το μπερδευουμε αυτο με το σωστο και το λάθος. Η θρέψη με σκονη γάλακτος δεν ειναι λάθος, αλλα ειναι η μη φυσιολογική πορεια. Τι να κανουμε τωρα?
(Παραδειγμα φερνω με το θηλασμο, οκ? μη με φατε)

Τελος, οι ορμόνες μας κατακλυζουν, ειτε ειμαστε εγκυες, ειτε οχι, διοτι πολλές περιμενουν περίοδο, πολλές εχουν περίοδο, μερικες ειναι εγκυμονουσες και μερικες λεχωνες, και οι υπολοιπες δεν φταίνε σε τίποτα να αναγκαζονατι αν παιρνουν μερος σε μια μαχη οιστρογονων. Γιαυτο, πριν γραψουμε οτιδηποτε, ας κάνουμε απλα μια ερωτηση. Το εννοουσες αυτο ετσι? Ή γιουβετσι? Ή κοτετσι? Πού ξερετε, μπορει να μην μαλλιοτραβηχτουμε στο τελος, διοτι πολλές φορές άλλα σκεφτομαι, άλλα γραφω, άλλα διαβαζεις και άλλα καταλαβαινεις. Και αυτο αρκει για να πιαστουμε εξτένσιον με εξτενσιον.

Φιλικα ΠΑΝΤΑ Κακόβουλοι χρήστες!! - Σελίδα 4 417472 Κακόβουλοι χρήστες!! - Σελίδα 4 417472

83Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Δεκ 22, 2011 6:28 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ποσο ακομη να με καλυψεις πια!!!
i <3 Nena Very Happy

84Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Δεκ 22, 2011 8:21 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασικά θεωρώ ότι είναι άλλο ο άγνωστος τρολ που μπαίνει μέσα για να διαταράξει την ισορροπία του φόρουμ και άλλο η ¨διαμάχη¨ ανάμεσα στα μέλη . Διαφορετικές γνώμες θα υπάρχουν πολλές και θεωρώ ότι είναι και σωστό διαφορετικά ποιος ο λόγος να υπάρχουν ; άλλο όμως διαφωνώ και άλλο σε προσβάλλω. Θα συμφωνήσω με την Νένα ότι είναι προτιμότερο να λέμε ότι αυτό που έγραψες δεν μου άρεσε και να συζητηθεί απο εκεί και πέρα αν ο άλλος έχει όρεξη για καβγά να τσακωθεί μόνος του. Πρέπει να δεχτούμε ότι δεν έχουν όλη οι άνθρωποι τα ίδια όρια και επίσης αν δεν μπορούμε να κάνουμε μια συζήτηση σε θέματα που ¨καίνε"όπως είναι ο θηλασμός και άλλα τέτοια καλά ας αρκεστούμε σε αστεία και ανάλαφρα θέματα . Αν και πιστεύω ότι στο χέρι μας είναι να κάνουμε σοβαρές συζητήσεις χωρίς καβγάδες και εντάσεις .

85Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 7:28 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Διαβασα τωρα στην αρχη του θεματος,τις δημοσιευσεις σχετικα με τα trolls...ok,καταλαβα,περιπου,αλλα η απορια μου ειναι η εξης:ενας διαχειριστης δεν εχει τη δυνατοτητα να δει τα στοιχεια της διευθυνσης απο την οποια γραφουμε;Ακομα και αν οι αλλοι χρηστες δεν εχουν καταλαβει,εκεινος δεν μπορει να το δει και να κλεισει αυτοματως τα θεματα τα οποια ανοιγει;Η να τον διαγραψει απο μελος,οχι μονο το εκαστοτε ψευδωνυμο που χρησιμοποιει αλλα και τα υπολοιπα αφου υποτιθεται τα κανει ο ιδιος,αρα θα ειναι ιδια και η διευθυνση του...ακομα και αν καποιος δεν ειναι τρολ αλλα χρησιμοποιει 2 ψευδωνυμα για να δημιουργει εντασεις,δεν το βλεπουν αυτο οι διαχειριστες;Δεν κανω κριτικη αυτη τη στιγμη,δε γνωριζω πολλα απο διαδικτυο,απλη χρηση κανω,αλλα ειναι ευλογες αποριες που μου δημιουργουνται επειδη τελευταια ολο σποντες πεφτουνε για τρολ και ψευδεις χρηστες.Αν ισχυουν αυτα,να γινει μια εκκαθαριση αμεσα γιατι νιωθουμε χαζοι να απανταμε σε θεματα με ολη μας την καλη διαθεση και σε αλλο θεμα να πεφτουν υπονοουμενα οτι ανοιγουν νεα θεματακια απο τρολ.

86Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 7:40 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις δικιο Κασταλια αλλα νομιζω μερικες φορες ειναι δυσκολο να τους ελεγξουν ολους,αργα η γρηγορα βεβαια τους "ανακαλυπτουν".

Βλεπεις και παλιοτερα εχουνε μπει αρκετοι!Οσο και να τους διαγραφουνε θα εμφανιζονται παντα καινουργιοι!

Δεν ξερω βεβαια λεπτομερειες,ενα μελος ειμαι απλα,δεν μπορουνε να ειναι και stand by βεβαια.Ισως το ψαχνουν ηδη για να τους βγαλουνε απο το φορουμ!

87Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 7:42 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΣΤΑΛΙΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

88Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 7:47 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρε κοριτσια κι εγω αυτο αναρωτιεμαι γιατι ειδικα σημερα κατι σχετικο πρεπει να εχει γινει

89Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 7:48 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφηστε που ειδα πριν λιγο στο φεις οτι κατεβασανε το προφιλ της κοπελας,που σημαινει οτι πολλα ατομα το εκαναν!

Δεν ξερω γιατι τοσο κακια και μενος!

90Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 7:53 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:αφηστε που ειδα πριν λιγο στο φεις οτι κατεβασανε το προφιλ της κοπελας,που σημαινει οτι πολλα ατομα το εκαναν!

Δεν ξερω γιατι τοσο κακια και μενος!
ποιας κοπελας;δε το καταλαβα αυτο.

91Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 7:55 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
της Ολιβιας ρε συ!Και απο οτι ειδα οχι μονο τα προφιλ της αλλα και της αλλης της σελιδας εργαζομενες μαμαδες αν καταλαβα καλα!

92Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 7:58 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ!πως εγινε αυτο;δεν εχω facebook κ δε ξερω,αλλα δε βρισκω κ λογο να εγινε!ποιος μπορει να το κανει αυτο;δε ξερω με το ιντερνετ μαλλον δε το χω κ πολυ κ εδω στο φορουμ συχνα νιωθω χαζουλα....

93Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 8:15 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι νιωθεις χαζουλα βρε?Και εγω δεν ειχα γνωση αλλα σιγα σιγα-ψαξε ψαξε τα βρισκω χεχε

οσο για το αλλο που λες οπως εδω εχει η καθε μια το προφιλ το ιδιο ισχυει και στο φεις,εχεις την δυνατοτα να μπλοκαρεις ενα ατομο αν η συμπεριφορα του ειναι αναρμοστη!Οταν το φεις δεχτει πολλες αναφορες για σενα υπαρχει περιπτωση να "πεσει" το προφιλ σου!Δεν ξερω τι ακριβως συνεβη στο προφιλ της Ολιβιας.Ειδα απλα την ανακοινωση της που ελεγε οτι καποιες φροντισανε και κατεβηκε!Αλλα αυτο θελει πολλα ατομα για να γινει!Δεν ξερω τι συμβαινει!Παντως να προσεξουμε και εδω μεσα που μιλαμε και με ποιον τουλαχιστον αυτες τις μερες!

94Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 8:19 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α!κριμα!!!ακομα κ η μητροτητα που ειναι το πιο ευλογημενο πραγμα στον κοσμο μπορει να φερει "φαγουρα"!!!

95Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 8:42 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ρε σεις δεν εκλεισαν μονο το προφιλ της κοπελιας και του αντρα της και γενικα τα καναν ολα χαλια ...εμενα μονο ανωμαλια μου κανει ολο αυτο δηλ να μπαινεις στο νετ να κλεινεις το προφιλ του αλλου να ν αμπαινεις στο φορουμ να λες μαλακιες και ψεματα......τι να πω εχω παθει πλακα δηλ γιατι ολα αυτα γινονται σε φορουμ γονεων ρε γμτ...τοσα χρονια εμπαινα σε φορουμ μεταλ μουσικης κτλ ανωμαλους και τετοιους δεν ειχαμε και παρεα καναμε εξω και συναυλιες πηγαιναμε τετοιο ξεκατινιασμα δενυπηρχε ο Χριστος κ η Παναγια...ρε υπαρχει μεγαλη ανωμαλια

96Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 8:51 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ του αντρα της;;;;
α!!δε παμε καλα!!

97Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 8:52 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι το ειδα και εγω μετα,τα 2 προφιλ της,του αντρα της και 2 σελιδες της νομιζω!Δηλαδη μιλαμε για πολλη εχθρα!

98Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 8:58 am

????????


Επισκέπτης
τι λετε ρε παιδια τωρα? κι εγω της εστειλα και πμ σημερα!!! ιδεα δεν ειχα.....τωρα ειδα κατι θεματα με βρισιες εκατερωθεν.....ελεος ρε παιδια! μανουλες ειμαστε....

99Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 9:01 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποσο αρρωστος ειναι καποιος? Για να μπεις στην διαδικασια αυτη ειτε για πλακα ειτε για εκδικηση ειτε απο φθονο...για οτι τελοσπαντων,ποσο ΚΑΦΡΟΣ εισαι τελοσπαντων?!!

100Σημαντικό! Απ: Κακόβουλοι χρήστες!! Πεμ Ιαν 19, 2012 9:17 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Ποσο αρρωστος ειναι καποιος? Για να μπεις στην διαδικασια αυτη ειτε για πλακα ειτε για εκδικηση ειτε απο φθονο...για οτι τελοσπαντων,ποσο ΚΑΦΡΟΣ εισαι τελοσπαντων?!!
παααααααααααααααααααρρρρρρρρρρρρρρααααααααααααααα πολυ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις