Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
363 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 363 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:να τον δεις εκει το βρισκω πιο εφικτο και πιο ευκολο ασε που αμα τον δει και απο κοντα θα δει οτι ειναι μια χαρα ο ανθρωπος και οχι αυτο που φανταζεται καλη τυχη αθηνουλα

Απ'τη σκέψη (χι χι) μου το πήρες.Σκεφτόμουνα τώρα ότι επειδή έτσι κι αλλιώς τον συμπαθεί πολύ ίσως η επαφή μαζί του να τον ηρεμήσει λίγο και να του αλλάξει κάπως το μυαλό.Οτι θα πάμε στον γάμο θα πάμε δεν τίθεται θέμα.Παντρεύεται η συγκάτοικος που είχα στη σχολή και θα μαζευτούμε όλοι οι συμφοιτητές!

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:Σωστό λάθος αυτή την άποψη έχει, ε δεν θα χωρίσω κιόλας έναν τέλειο κατα τα άλλα άνθρωπο επειδή έχει αυτή τη φοβία.

Vre sy, den sou eipa na ton xoriseis, apla mporeis na exeis kai ti diki sou prosopiki zoi, tous dikous sou filous, anexartita apo ton antra sou... Ki o filos sou, kathos einai pleon foreas, exei sigoura anagki tin parea sou...

gelly

gelly
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Δυστυχως εγω σε καταλαβαινω γιατι και εμενα ο δικος μου αντρας ετσι θα αντιδρουσε..ο καλυτερος μου φιλος ειναι γκει και ο αντρας μου δε το ξερει γιατι πολυ απλα δεν θα ηθελε να ερχεται σπιτι να παιζει με τη μαρια κτλπ...ακουει γκει και βγαζει φλυκταινες!!!ομηρικοι καυγαδες στο σπιτι γι αυτο το θεμα ετσι και εγω του χω πει ψεματα οτι ειναι στρειτ..φανταζομαι οτι το χει καταλαβει αλλα του χω ξεκαθαρισει οτι δε με νοιαζει τι κανει στο κρεβατι του αλλα πωε συμπεριφερεται σε μενα..μ αγαπαει παρα πολυ και τον νικο τον αγαπαει παρα πολυ μ εχει στηριξει αφανταστα και η μαρια μου τον λατρευει..και ο νικος τον συμπαθει παρα πολυ αλλα δυστυχως ειναι ρατσιστης...Αν λοιπον βαλω τον εαυτο μου στη θεση σου θα σου πω οτι το aids μπροστα σ ολα αυτα που χω περασει με το κωστα ειναι πολυ λιγο για να με κανει να θελω να τον απομακρυνω..ο αντρας μου ειναι αντρας μου και τον λατρευω με τα ελαττωματα του αλλα και ο φιλος μου ειναι αυτος που παντα με στηριζε και με βοηθουσε οταν ο αντρας μου δεν ηταν εκει...

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalliopi έγραψε:
ioannaki έγραψε:Εγώ καταλαβαίνω τον άντρα σου απόλυτα.....
Ακόμα και με την απλή χειραψία αν έχετε πληγές στα χέρια, μπορεί να μεταδοθεί η ασθένεια...
Σίγουρα ο φίλος σου έχει καταλάβει ότι η συμπεριφορά σου έχει αλλάξει...
Αλλά να σας πω κάτι ρε κορίτσια;;;;
Μη λέτε ρατσιστή τον άντρα της....
Στην τελική όπως δε ζούμε στην αρχή εποχή για να έχει τέτοιες αντιλήψεις ο άντρας της έτσι και στην περίπτωση του φίλου της δε ζει στο μεσαίωνα για να μην ξέρει πως μεταδίδεται ο ιός και τι προφυλάξεις πρέπει να παρει.....
έλεος!!

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΡΑΤΣΙΣΤΗ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ!!!ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Ο ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΕ ΠΟΛΥ ΓΕΝΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ.ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ ΦΟΒΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ Η ΑΓΝΟΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΟΙ 2 ΠΛΗΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ.ΤΕΛΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ "ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ" ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΛΕΣ,ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΜΙΛΑΕΙ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ;;;;;;

Όταν λέω προφυλάξεις, εννοώ προφυλάξεις στο σεξ.....

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Προφανώς όλες είστε ανοιχτόμυαλες κι εγώ είμαι η πουριτανή και η στενόμυαλη.....Αλλά δε με ενδιαφέρει και καθόλου....Την άποψή μου είπα, στην οποία βέβαια και εμμένω.... Cool Cool Cool Cool

Δεν είναι τυχαίο ότι πολλοί gay νοσούν από τον ιό.....
Έχω κι εγώ φίλους gay....Και δε με ενοχλούν καθόλου...

Αλλά την υγεία τη δική μου και κυρίως του παιδιού μου, δε θα τη διακινδύνευα με τίποτα...
Κι επειδή κάποια από εσάς είπε ότι πρέπει να έχουν και οι δύο πληγές στο χέρι για να υπάρξει πιθανότητα μετάδοσης, πριν τη χειραψία θα κάτσεις να του ψάξεις το χέρι;;;;;

Και στην τελική δεν είπα να μη χαιρετήσει ούτε να μη φιλήσει το φίλο της....Αλλά ότι καταλαβαίνω τον άντρα της...Εξάλλου, τα φιλελεύθερα μυαλά έχουν φέρει την κοινωνία στη σήψη....



Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannaki ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΟΝΟΗΣΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΡΙΤΑΝΗ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟΜΥΑΛΕΣ!ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ!ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΜΜΕΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΕΠΙΒΑΛΛΟΝΤΑΣ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΝΟΗΣΑ ΤΗ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ,ΑΛΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΓΡΑΠΤΟ ΛΟΓΟ! Wink
ΤΩΡΑ,ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΑ ΜΥΑΛΑ ΕΦΕΡΑΝ ΤΗ ΣΗΨΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ,ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ,ΚΑΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΧΡΑΣΤΩ ΤΟ ΧΩΡΟ ΕΔΩ!ΔΑΝΕΙΖΟΜΑΙ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ,ΠΟΥ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ:ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ,ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannaki έγραψε:Προφανώς όλες είστε ανοιχτόμυαλες κι εγώ είμαι η πουριτανή και η στενόμυαλη

Το να είναι κάποιος πουριτανός δεν είναι κατακριτέο.Απλώς έχει διαφορετικές απόψεις απο τους "ανοιχτόμυαλους".Άσε που καθαρά ανοιχτόμυαλος εγώ πιστεύω οτι δεν είναι κανένας.Όλους θα βρεθεί να μας ενοχλεί κάτι που για άλλους είναι απλό και φυσιολογικό.

Και πίστεψέ με,με όσους έχω μιλήσει οι πιο πολύ έχουν τη δική σου άποψη (και άποψη του άντρα μου).
Και γι'αυτό μου κάνει εντύπωση που εδώ βρήκα...ας το πω "συμπαράσταση",αλλά αυτό με κάνει να σκέφτομαι οτι μήπως όλα είναι λόγια και όλοι το παίζουμε άνετοι στη θεωρία; Rolling Eyes
Προς Θεού κορίτσια μην υπάρξουν παρεξηγήσεις,απλά μία σκέψη έκανα! Wink ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟ AIDS - Σελίδα 3 688264 ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟ AIDS - Σελίδα 3 4872

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΑΝΑΒΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΙΕΣ ΤΩΡΑ!ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΤΑ ΕΝΝΟΕΙ Κ ΠΟΙΑ ΟΧΙ!ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ! Smile

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΑΝΑΒΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΙΕΣ ΤΩΡΑ!ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΤΑ ΕΝΝΟΕΙ Κ ΠΟΙΑ ΟΧΙ!ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ! Smile

Παιδί μου δε θέλω να ανάψω φωτιές.Προσωπικά θεωρώ οτι εδώ όλες εννοούν αυτά που λένε.Η σκέψη που εξέφρασα ήταν κάπως γενική.Ίσα ίσα που χάρηκα επειδή με καταλαβαίνετε και χάρηκα και για τις αντίθετες απόψεις γιατί δεν θέλω να σκέφτομαι αρνητικά και για τον αντρούλη μου! I love you

franita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Athin@ έγραψε:
Και πίστεψέ με,με όσους έχω μιλήσει οι πιο πολύ έχουν τη δική σου άποψη (και άποψη του άντρα μου).
Και γι'αυτό μου κάνει εντύπωση που εδώ βρήκα...ας το πω "συμπαράσταση",αλλά αυτό με κάνει να σκέφτομαι οτι μήπως όλα είναι λόγια και όλοι το παίζουμε άνετοι στη θεωρία; Rolling Eyes
Προς Θεού κορίτσια μην υπάρξουν παρεξηγήσεις,απλά μία σκέψη έκανα! Wink ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟ AIDS - Σελίδα 3 688264 ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟ AIDS - Σελίδα 3 4872

Αθηνα μου εγω την γνωμη μου την ειπα..Επαναλαμβανω οτι πολλα λεμε οσο ενα προβλημα δεν μας αγγιζει..ειπα επισης οτι εχω ακουσει πολλες μαμαδες που μολις δουν παιδι με μυξες στην παιδικη χαρα παθαινουν παρακρουση μην κολλησει το δικο τους κ που μονο δεν περνανε απο κλιβανο τους επισκεπτες μην τυχον φερουν μικροβια..εε οτι κ να λενε η σταση τους σε θεματα σαν το δικο σου θα ειναι αναλογη..Γνωμη μου ειναι οτι καταβαθος συμφωνεις κ εσυ με τον αντρα σου, αλλιως δεν θα ρωτουσες εδω, θα ειχες ηδη κανει οτι σου λεει η καρδια σου..Κανεις δεν κρινει κανεναν διοτι πολυ απλα ολοι κρινομαστε στην τελικη απο οσα κανουμε και απο οσα ΔΕΝ κανουμε..

Καλιοπη δεν αναβει φωτιες η Αθηνα, νομιζω πως μπορουμε να γραφουμε τη γνωμη μας χωρις να παρεξηγειται κανεις..δεν προσβαλλε κανεναν, γιατι να αναψει φωτια?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΑΝΑΒΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΙΕΣ ΤΩΡΑ!ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΤΑ ΕΝΝΟΕΙ Κ ΠΟΙΑ ΟΧΙ!ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ! Smile

Παιδί μου δε θέλω να ανάψω φωτιές.Προσωπικά θεωρώ οτι εδώ όλες εννοούν αυτά που λένε.Η σκέψη που εξέφρασα ήταν κάπως γενική.Ίσα ίσα που χάρηκα επειδή με καταλαβαίνετε και χάρηκα και για τις αντίθετες απόψεις γιατί δεν θέλω να σκέφτομαι αρνητικά και για τον αντρούλη μου! I love you

ΚΑΛΕ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ;ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΜΙΑ ΜΕΣΗ ΛΥΣΗ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ!ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΔΙΑΦΩΝΙΑ... ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟ AIDS - Σελίδα 3 417472

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="franita"]
Athin@ έγραψε:


Καλιοπη δεν αναβει φωτιες η Αθηνα, νομιζω πως μπορουμε να γραφουμε τη γνωμη μας χωρις να παρεξηγειται κανεις..δεν προσβαλλε κανεναν, γιατι να αναψει φωτια?

ΦΡΑΝΙΤΑ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ!ΧΑΡΙΤΟΛΟΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΔΩ,ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ!ΑΣΧΕΤΟ,ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΣΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ;;;ΔΕ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ BLOG K ME ENΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ!

franita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Kalliopi
ΑΣΧΕΤΟ,ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΣΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ;;;ΔΕ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ BLOG K ME ENΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ![/quote]

Λογικα αυτο το λινκ πρεπει να στο ανοιγει.Εχει και αλλα βιντεο εκει, ειναι διαφορα project απο ανεξαρτητους φωτορεπορτερ αλλα το συγκεκριμενο ειναι απο τα καλυτερα..Το μονο "μελανο" σημειο ειναι οτι εγινε και με χρηματα της Μαντονα αλλα αν παραβλεψουμε αυτο, ειναι συγκλονιστικη δουλεια..

http://www.mediastorm.com/publication/bloodline-aids-and-family

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
franita έγραψε:[quote="Kalliopi
ΑΣΧΕΤΟ,ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΣΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ;;;ΔΕ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ BLOG K ME ENΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ!

Λογικα αυτο το λινκ πρεπει να στο ανοιγει.Εχει και αλλα βιντεο εκει, ειναι διαφορα project απο ανεξαρτητους φωτορεπορτερ αλλα το συγκεκριμενο ειναι απο τα καλυτερα..Το μονο "μελανο" σημειο ειναι οτι εγινε και με χρηματα της Μαντονα αλλα αν παραβλεψουμε αυτο, ειναι συγκλονιστικη δουλεια..

http://www.mediastorm.com/publication/bloodline-aids-and-family[/quote]


ΝΑΙΙΙ!ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ,ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ! ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟ AIDS - Σελίδα 3 417472

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
franita έγραψε:[quote="Kalliopi
ΑΣΧΕΤΟ,ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΣΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ;;;ΔΕ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ BLOG K ME ENΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ!

Λογικα αυτο το λινκ πρεπει να στο ανοιγει.Εχει και αλλα βιντεο εκει, ειναι διαφορα project απο ανεξαρτητους φωτορεπορτερ αλλα το συγκεκριμενο ειναι απο τα καλυτερα..Το μονο "μελανο" σημειο ειναι οτι εγινε και με χρηματα της Μαντονα αλλα αν παραβλεψουμε αυτο, ειναι συγκλονιστικη δουλεια..

http://www.mediastorm.com/publication/bloodline-aids-and-family[/quote]

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΚΟΠΟ Κ ΔΕΙΤΕ ΤΟ!ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΟ

franita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalliopi έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΚΟΠΟ Κ ΔΕΙΤΕ ΤΟ!ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΟ

Χαιρομαι που το ειδες. Το μεγαλο πλεονεκτημα αυτου του βιντεο ειναι οτι μπορεις να ταυτιστεις με την εικονα, δεν ειναι απλα καποιοι αφρικανοι που πεθαινουν απο διαφορα και απο Ειτζ..τους εχει δοθει φωνη κ αξιζει να την ακουσουμε..
Βγηκα εκτος θεματος..συγχωρειστε με, εχω δουλεψει στην Αφρικη κ πολλες φορες νιωθω ενοχες που ζω πλεον στην Ευρωπη...

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
franita έγραψε:
Kalliopi έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΚΟΠΟ Κ ΔΕΙΤΕ ΤΟ!ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΟ

Χαιρομαι που το ειδες. Το μεγαλο πλεονεκτημα αυτου του βιντεο ειναι οτι μπορεις να ταυτιστεις με την εικονα, δεν ειναι απλα καποιοι αφρικανοι που πεθαινουν απο διαφορα και απο Ειτζ..τους εχει δοθει φωνη κ αξιζει να την ακουσουμε..
Βγηκα εκτος θεματος..συγχωρειστε με, εχω δουλεψει στην Αφρικη κ πολλες φορες νιωθω ενοχες που ζω πλεον στην Ευρωπη...

Το βίντεο είναι όντως ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΟ. Το είχα δει τότε που το είχε αναρτήσει η Ολίβια από την αγαπημένη Φρανίτα και μάλιστα με είχε κάνει να θέλω να πάω στην Αφρική...

Τώρα όσο για τον φίλο της Αθηνάς θα πω κι εγώ ότι η καθεμία από εμάς ξέρει πως να προστατέψει το παιδί της. Από εκεί και πέρα σίγουρα η αντίδραση του άντρα Αθηνάς μπορεί να μην μας φαίνεται σωστή και να την θεωρουμε υπερβολική αλλά ο άνθρωπος έτσι νιώθει και με αυτόν τον τρόπο νομίζει ότι θα προστατεύσει την οικογένειά του. Αθηνά αν εσύ νιωθεις διαφορετικα μπορείς να το δείξεις στον φίλο σου χωρίς να φέρεις κανέναν σε δύσκολη θέση.
Κι εγω πραγματικά δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα γιατί μάλλον ανήκω στην κατηγορία της φοβιτσιάρας μάνας. Πριν το μωρό δεν θα είχα κανένα θέμα και φυσικά γνωριζω πολύ καλά πως κολλαει το AIDS. Μετά το μωρό όμως γενικά σκέφτομαι και το παραμικρό άσχετα αν μπορεί να μην είναι απαραίτητα κακό. Πιστευω όμως ότι και ο φίλος σου θα το έχει φυσικά καταλάβει και θα είναι από μόνος του προσεκτικός.
Εννοείται βέβαια ότι ποτέ δεν ξέρεις από που μπορείς να κολλήσεις το οτιδήποτε... Εμένα πριν ένα μήνα νοσηλεύτηκε η γιαγιά μου στο νοσοκομείο και μας είπαν ότι μπορεί όταν ήταν μικρή να είχε φυματίωση και να αναζωπυρώθηκε το μικρόβιο τώρα στα 85 της χρονια... ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟ AIDS - Σελίδα 3 534787 Έλεος... Μέχρι να βγουν οι εξετάσεις που τελικά ήταν αρνητικές είχα αρρωστήσει γιατί φοβόμουν πολύ για το αν μπορεί το μωρό να είχε κολλήσει αφού ερχόταν σε επαφή με τη γιαγιά καθημερινά... Καταλαβαίνετε οτι θα έπρεπε να πάρει χημειοπροφύλαξη από 6-9 μήνες... Θέλω να πω με αυτό ότι συμβαίνει ακόμη και στο σπίτι σου...
Γενικά όμως καλό είναι να μην κρίνουμε κάτι ή κάποιον αν δεν έχουμε βιώσει οι ίδιοι μία κατάσταση. Ποτέ δεν ξέρεις πως μπορείς να αντιδράσεις αν το νιώσεις στο πετσί σου...

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλέ κορίτσια εγώ γενικά είμαι σε αρκετά θέματα πουριτανή και το λέω,μδεν ντρέπομαι...
Απλώς αυτό που ήθελα να πω είναι ότι αν βρεθούμε σε ανάλογη θέση με αυτή της Αθηνάς, δε θα είμαστε τόσο ανοιχτόμυαλοι όσο φαινόμαστε πάνω στη συζήτηση...Και σε αντίστοιχη περίπτωση θεωρώ απίθανο να μη σκεφτόσασταν κι εσείς "κι αν κολλήσω;;;;;".....
Αυτό ήθελα να πω εξαρχής...
Και στις προφυλ'αξεις που αναφέρθηκα εννοούσα ότι μπορεί ο άντρας της Αθηνάς να έχει μια αντιλήψη κάπως "μεσαιωνική", αλλά και ο φίλος της Αθηνάς εν έτει 2010 θα μπροούσε να χρησιμοποιεί προφυλάξεις..Γιατί όπως είπε η Αθηνά κόλλησε από βλακεία του....

Για ανθρώπους που δουλεύουν με άτομα που νοσούν, πραγματικά τους θαυμάζω και τους θεωρώ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ....Γιατί αποδεικνύουν ότι δεν είναι μόνο λόγια αυτά που υποστηρίζουν...
Φρανίτα σε σενα αναφέρομαι.....
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Εγώ προσωπικά δε θα το τολμούσα ΠΟΤΕ.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

franita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioannaki έγραψε:
Για ανθρώπους που δουλεύουν με άτομα που νοσούν, πραγματικά τους θαυμάζω και τους θεωρώ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ....Γιατί αποδεικνύουν ότι δεν είναι μόνο λόγια αυτά που υποστηρίζουν...
Φρανίτα σε σενα αναφέρομαι.....
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Εγώ προσωπικά δε θα το τολμούσα ΠΟΤΕ.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ααααα Γωγω...πρωτον ευχαριστω κ κοκκινιζω..δευτερον δυστυχως πια δεν κανω εγω τιποτα...απο τοτε που γυρισα στην Ευρωπη ασχολουμαι με τον Σεμπ κ τη διδασκαλια..Μονο μιλαω πλεον για τα θεματα..Ο αντρας μου ειναι ακομα Αφρικη αλλα κ εκεινος συντομα επιστρεφει..Παντως εγω δεν εχω εργαστει αμεσα με ασθενεις Ειτζ. Διαχειριζομουν καποια προγραμματα στα οποια υπηρχε κ μερος προληψης κ παροχης βοηθειας σε ασθενεις, και στη Αφρικη δυστυχως ειναι πολλα τα θυματα. Αλλα δεν εργαστηκα ποτε αμεσα κ αποκλειστικα σε θεματα Ειτζ. Επισης παντα σε αυτες τισ χωρες οι μισοι απο τους συνεργατες σου και απο τα ατομα που βλεπεις καθημερινα κατα 90% ειναι κ φορεις. Ωχ παλι εκτος θεματος...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Athin@ έγραψε:
zoi24 έγραψε:den tha etrexa na ton agkaliaso k na ton filiso

Κι όμως αυτό θέλω να κάνω.Είμαι πολύ διαχυτική και συνήθως δείχνω την αγάπη μου και τη συμπάθειά μου με αγκαλιά.Πόσο μάλλον αυτόν που ενω μιλάμε έχω να τον δω 3 χρόνια.

εγώ σίγουρα θα τον αγκάλιαζα και θα τον φιλούσα. μετά ας χτυπιόταν το στεφάνι μου. πρώτα απ' όλα αν δεν το έκανα δεν θα ήμουν εντάξει με τον εαυτό μου. και προτιμώ να τα έχω καλά με τον εαυτό μου παρά με τον άνδρα μου.


παρομοιως Φλωρα. οι φιλοι μας ειναι οικογενεια δεν τους αφηνουμε στην "απ 'εξω"....

franita έγραψε:Αθηνα δεν θα σχολιασω τον αντρα σου. Ο ιος δεν κολλαει ευκολα, δεν κολλαει με καθημερινη επαφη, ουτε με απλα φιλια κλπ Επισης να γνωριζεις οτι αν ο φιλος σου ακολουθει την απαιτουμενη αγωγη τοτε το ποσοστο φορτιο του ιου στον οργανισμο του μπορει να ειναι ελαχιστο. Ο ανθρωπος δεν νοσει, ειναι απλα φορεας, και πλεον με τα νεα φαρμακα η ασθενεια ελεγχεται κ τεινει να γινει χρονια. Ο φιλος μου ηταν χειρουργος και σε χειρουργειο τρυπηθηκε με εργαλειο που χειρουργουσε φορεα ειτζ και ηπατιτιδας. Ευτυχως το φορτιο του ιου στο σωμα του ασθενους ηταν ελαχιστο, ακολουθησε το απαιτουμενο πρωτοκολλο κ δεν κολλησε. Θελω να σου πω με αυτο το παραδειγμα οτι η ασθενεια δεν μεταδιδεται τοσο ευκολα, αλλιως θα ειχαμε κολλησει ολοι. Αλλα αυτα τα ξερεις και εσυ φανταζομαι.Ο αντρας μου σημερα εργαζεται στην Αφρικη, μερος της δουλειας του ειναι τα προγραμματα για ειτζ, ερχεται καθημερινα σε επαφη με χιλιαδες ασθενεις κ φορεις, ποτε δεν μου περασε απο το μυαλο οτι κινδυνευουμε. Δεν θα κρινω τον αντρα σου διοτι καταλαβαινω την προκαταληψη και ολοι λεμε μεγαλα λογια οσο το προβλημα δεν μας αγγιζει. Εχω ακουσει μαμαδες να παθαινουν παρακρουση αν ενα παιδακι σε παιδικη χαρα εχει μυξες κ ερθει σε επαφη με το δικο τους και μονο σε κλιβανο δεν βαζουν τους επισκεπτες οταν εχουν μωρο..Εεε οι ιδιες μαμαδες πιστευω θα αντιδρουσαν σαν τον αντρα σου αν ειχαν να κανουν με παρομοιο θεμα...Εγω Αθηνα μου, θα αγκαλιαζα τον φιλο μου, θα τον αφηνα να κρατησει το μωρο οσο θελει, ειναι ο ιδιος ανθρωπος που ηταν κ πριν νοσησει, ο ανθρωπος που γνωριζες κ εκτιμουσες. Σε τετοιες περιπτωσεις εχουμε την ευκαιρια να κανουμε την θεωρια πραξη, να δειξουμε τον πραγματικο μας εαυτο και κυριως να παραμεινουμε ανθρωποι. Στην τελικη κρινομαστε απο οσα κανουμε κ απο οσα ΔΕΝ κανουμε..

φρανιτα σεβομαι αυτο που κανετε εσυ κ ο αντρας σου,μπραβο σας.

athin@ τα πανε παραπανω τα κοριτσια πολυ καλυτερα απο μενα, δεν ειναι θεμα του αντρα σου ειναι δικο σου προβλημα...εσυ πρεπει να παρεις την αποφαση.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:Ειναι λυπηρο το 2010 να φοβόμαστε το AIDS το 1980 που δεν υπηρχε καποια ενημερωση το καταλαβαίνω.
Αυτα τα ατομα δεν πρπει να ειναι στο περιθωριο επειδη η αρρωστια του εχει συνδιαστει με το αν ο αλλος ειναι στρειτ,γκει,ελευθερο σεξ ,ναρκωτικα κοκ. ειναι κριμα πολυ κριμα και αδικο για αυτούς τους ανθρωπους γιατι αν ειχαν οποιαδιποτε αλλη ασθενεια οπως καρκονο ολοι θα ηταν διπλα τους.


Συμφωνώ απόλυτα!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τον καταλαβαινω τον ανθρωπο οπως και πολλες που ειπατε θα φοβοσασταν κτλ ειναι φυσιολογικο για ολους, εμενα μου εκανε εντυπωση οτι ακομα και στο γαμο που θα πανε δεν ηθελε να κατσουν στο ιδιο τραπεζι, γιαυτο ειπα οτι ειναι λιγο ακραια συμπεριφορα, το οτι στο σπιτι φοβαται να ερθουν σε επαφη κτλ οκ το καταλαβαινω ειναι μια ανθρωπινη αντιδραση στο αγνωστο

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
opws oloi kseroume to aids den kolla me tin epafi, xeirapsia ,fili klp....einai polu asximo na perithwriopoioume tetoious anthrwpous.alla ksereis kati prokeimenou na dimiourgeitai entasi stin oikogeneia sou, arkei k ena til.na ksereis pws einai kala....oso gia tin afriki...xriste mou k ti den tha dina na mporousa na voithisw apo konta kai na mporousa na uiothetisw ena an oxi ola ta padakia apo ekei

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η μητερα μου εχει μια αδερφη η οποια γνωρισε καποιον και παντρευτηκανε.μετα απο μερικα χρονια εμεινε εγκυος η θεια μου και οταν γεννησε πεθανε ο θειος μου ο αδερφος τους δλδ,κ τον αντρα αυτης της θειας μου απο την στεναχωρια επαθε κριση και εκανε εισαγωγη στο νοσοκομειο,και μετα απο πολλες εξετασεις ειδαν οτι ειχε ειτζ αυτος ο ανθρωπος.κ οτι ειχε κολλησει την θεια μου,η οποια οταν εμεινε εγκυος εκανε ολες τις εξετασεις κ η γυναικολογος της δν ειδε τις εξετασεις που ειχαν βγει θετικες με αποτελεσμα να μην ξερει οτι εχει ειτζ κ οτι ειναι εγκυος.κατευθειαν εκοψε το θηλασμο,ευτυχως δν ειχε πανω απο βδομαδα που ειχε γεννησει.μεχρι κ σημερα που το παιδι ειναι 3χρονων κανουνε εξετασεις καθε 6 μηνες στον μικρο ΚΑΙ ΔΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΕΙΤΖ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ.και περυσι το καλοκαιρ ηρθε εδω 3 μηνες εμεινε εκανε διακοπες.τι επρεπε να κανουμε να την απομακρυνουμε οικογενειακως επειδη νοσησε?κ για την ακριβεια,εμεις καναμε τα εισητηρια και ηρθανε,εγω η μανα μου κ ο αδερφος μου.εμειναν ολο το καλοκαιρι.
και θα κολλησει ο αντρας σου που θα πατε σε εναν γαμο οπου θα τυχει να ειναι εκει?ελεος,ειναι ωρα να ξεκολλησουν απο αυτο το θεμα.ισα ισα που η αποδοχη καποιου τετοιου ατομου κ η αγαπη που θα εισπραξει θα κανει κ καλο στην ψυχολογια του.αθηνα αν θες στειλε μου πμ να μιλησουμε φιλακια.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Η μητερα μου εχει μια αδερφη η οποια γνωρισε καποιον και παντρευτηκανε.μετα απο μερικα χρονια εμεινε εγκυος η θεια μου και οταν γεννησε πεθανε ο θειος μου ο αδερφος τους δλδ,κ τον αντρα αυτης της θειας μου απο την στεναχωρια επαθε κριση και εκανε εισαγωγη στο νοσοκομειο,και μετα απο πολλες εξετασεις ειδαν οτι ειχε ειτζ αυτος ο ανθρωπος.κ οτι ειχε κολλησει την θεια μου,η οποια οταν εμεινε εγκυος εκανε ολες τις εξετασεις κ η γυναικολογος της δν ειδε τις εξετασεις που ειχαν βγει θετικες με αποτελεσμα να μην ξερει οτι εχει ειτζ κ οτι ειναι εγκυος.κατευθειαν εκοψε το θηλασμο,ευτυχως δν ειχε πανω απο βδομαδα που ειχε γεννησει.μεχρι κ σημερα που το παιδι ειναι 3χρονων κανουνε εξετασεις καθε 6 μηνες στον μικρο ΚΑΙ ΔΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΕΙΤΖ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ.και περυσι το καλοκαιρ ηρθε εδω 3 μηνες εμεινε εκανε διακοπες.τι επρεπε να κανουμε να την απομακρυνουμε οικογενειακως επειδη νοσησε?κ για την ακριβεια,εμεις καναμε τα εισητηρια και ηρθανε,εγω η μανα μου κ ο αδερφος μου.εμειναν ολο το καλοκαιρι.
και θα κολλησει ο αντρας σου που θα πατε σε εναν γαμο οπου θα τυχει να ειναι εκει?ελεος,ειναι ωρα να ξεκολλησουν απο αυτο το θεμα.ισα ισα που η αποδοχη καποιου τετοιου ατομου κ η αγαπη που θα εισπραξει θα κανει κ καλο στην ψυχολογια του.αθηνα αν θες στειλε μου πμ να μιλησουμε φιλακια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις