Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
101 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΑΥΡΙΟ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟ 8 ΜΗΝΩΝ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑ ΔΕΜΕΝΟ ΣΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ.ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΟΔΗΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΩΣ ΤΩΡΑ ΟΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΜΑΣ ΠΗΓΑΙΝΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΡΧΗ.ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΑΤΕ???ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Η ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΣΙΜΠ??????ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΒΟΛΙΟ.......ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΟ????? Embarassed

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ πήρα το δίπλωμα τον Ιανουάριο και 1 Φλεβάρη έβαλα το μωρό (8μηνών τότε) στο αυτοκίνητο και την πήγα παιδικό. μια απόφαση είναι. μη φοβάσαι καθόλου. εγώ την πηγαίνω παντού μόνη μου.
σε μακρινές διαδρομές φροντίζω πάντα να έχει παιχνίδια δίπλα της και ζουζούνια στο cd.

kallia28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην αγχώνεσαι.... κι εγω την ημέρα που π.ήρα το δίπλωμα με εβαλε ο αντρας μου με το ζορι να οδηγησω και να μας φερω σπιτι....μέσα και το μωρό.... το αγχος απεριγραπτο... το οτι ηταν κι εκεινος μεσα ομολογω καθόλου δεν με βοηθησε.... τελοσπαντων ενα μηνα μετα έπαιρνα το παιδι μονη μου καθε μεσημερι και γυρνούσα σπίτι.... οντως ολα μια ιδεα ειναι.... ακόμα βεβαια αγχώνομαι αλλα νομίζω οτι αυτό με κανει πιο προσεκτικη.... καλή αρχη λοιπον στην οδήγηση μόνη.... μην φοβάσαι όλα καλά θα πάνε...

http://www.savetheplanet.gr

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ πήρα το δίπλωμα σχετικά μεγάλη και δεν είχα πολλή εμπειρία όταν έβαλα και τα μωρό μέσα. Εφόσον είναι δεμένο στο καρεκλάκι του και με τη ζώνη ασφαλείας, το μόνο που έχεις να κάνεις εσύ είναι να πηγαίνεις αργά και σταθερά, και να μη σε αγχώνουν οι υπόλοιποι οδηγοί. Εγώ γενικά αγχωνόμουν όταν μου έσβηνε η μηχανή, ή όταν αργούσα να ξεκινήσω σε φανάρια και τέτοια γιατι δεν ήθελα να μου τη λένε οι υπόλοιποι οδηγοι, αλλά όταν είχα τα μωρά μέσα δε με ένοιαζε, ας με βρίσουν, εγώ προστατεύω τα παιδιά μου και κάνω αυτό που είναι σωστό. Απλά να προσέχεις να μην μπινελικώνεις πολύ γιατι μπορεί να τα ακούσεις στην άσχετη φάση από το παιδί σου (αν και είναι μικρό ακόμα). Ως παθούσα μιλάω... Embarassed Embarassed Embarassed

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην αγχώνεσαι! Εγώ τον έβαλα πολύ πολύ μικρούλη, λίγων ημερών, διότι έπρεπε να πάμε να κάνουμε εξέταση ίκτερου και δεν μπορούσε να έρθει κανένας άλλος μαζί. Τον είχα μάλιστα ανάποδα, στο μπροστινό κάθισμα δίπλα μου, ώστε να τον ελέγχω. Μέχρι 8-9 μηνών όποτε ήμουν μόνη στο αυτοκίνητο με το μωρό το είχα δίπλα μου. Μετά το έβαλα πίσω σε μεγαλύτερο καθισματάκι να κοιτάει μπροστά! Μία φορά μου έτυχε να κλαίει πολύ και απλά σταμάτησα για λίγο μέχρι να ηρεμήσει Very Happy
Θέλει ψυχραιμία, τίποτα απολύτως δε θα συμβεί!!! Wink

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ δεν φοβάμαι τόσο να οδηγώ και να την έχω στο καθισματάκι όσο όταν αρχίσει και κλαίει. βέβαια συνήθως πηγαίνουμε μαζί με τον σύζυγο προς το παρόν για να είναι πάντα κάποιος μαζί της, αλλά κάποια στιγμή θα χρειαστεί να την πάρω και μόνη μου...

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οδηγω 4 χρονια,οδηγουσα και εγκυος μεχρι που μπηκα στον 9ο(εκει μου πηραν το αμαξι μου,το εβαλαν στο γκαραζ και μπροστα του παρκαραν ενα φορτηγο κι αλλα 2 ιχ για να μην μπορω να το παρω που να χτυπιεμαι)..το αυτοκινητο δεν το εχω παρει μονη μου με το παιδι μεσα,αγχωνομαι..και αρχισα να αγχωνομαι εξαιτιας του αντρα μου,οχι γιατι δεν με εμπιστευεται-αντιθετως..αλλα γιατι σχεδον 9 μηνων μωρο φοβαται να ειναι μονο του στο πισω καθισμα κι οπου και να παμε καθομαι πισω με τη μικρη..μου κολλησε λοιπον το μικροβιο και δεν μπορω να παω πουθενα μονη μου.. εχω παρει καποιες φορες το παιδι κι εχουμε παει καπου με το αυτοκινητο,αλλα παντα εχω την συννυφαδα μου πισω με τη μικρη..ελπιζω οταν αλλαξουμε καθισμα και βλεπει η μικρη μπροστα να το ξεπερασουμε κι εγω κι ο αντρας μου..

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η να λυπηθω που δεν ειμαι η μονη  που αντιμετωπιζω αυτο το προβλημα !! αν ειμαι μονη μου μπορω να παω παντου αλλα με τα παιδια δεν μπορω να οδηγησω με τιποτα !! εχω παει 2 3 φορες στο μπαλετο την  κορη μου αλλα ειναι μια πολυ κοντινη αποσταση και το εκανα με τα χιλια ζορια !! 

Όλγα

Όλγα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ οδηγώ μόνη μου με το μωρό στο αυτοκίνητο απ' όταν ήταν 3 μηνών, αναγκαστικά γιατί την πηγαίνω στη μαμά μου πριν πάω στη δουλειά. Στην αρχή ήταν τρομακτικό, ειδικά όταν έκλαιγε επειδή δεν είχε συνηθίσει το καθισματάκι του αυτοκινήτου, αλλά σιγά σιγά προσαρμοστήκαμε και οι δύο και τώρα το απολαμβάνουμε!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΗΡΑ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΠΟ ΤΑ 18 ΕΠΕΙΔΗ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!!! ΗΤΑΝ ΕΚΤΩΣ ΘΕΣΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΑΝ ΤΑ ΑΣΤΙΚΑ!!!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΟΔΗΓΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 13 ΧΡΟΝΙΑ (ΣΟΥΜΑΧΕΡ)ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ!!!! ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΟΥ Μ......Σ
ΑΠΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΣΚΑΣΜΕΝΟ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ,, ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ???? Mad Mad
ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΝΤΙΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!!!
ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ Η ΚΥΡΙΑ!!!! Shocked
ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΗΛΑΔΗ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ???
Ο ΚΟΥΚΟΣ - ΑΗΔΟΝΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ!!! ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 534787 ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 534787 No No

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υποτίθεται ότι το αυτοκίνητο τα ηρεμεί... Ο δικός μας τουλαχιστον, ο μικρός, μπορεί να κλαίει και να πλαντάζει εκτός, αλλά με το που θα ξεκινήσει το αυτοκίνητο είναι σαν να του πατάμε το στοπ, κατευθείαν σταματάει. Αφού παρακαλούσα να μη με πιάσουν κόκκινα φανάρια στο δρόμο, μιλάμε για τέτοιο πράγμα, μόλις σταματούσε να κινείται το αυτοκίνητο, ο κύριος πατούσε καραμούζες και σταματούσε μόλις ξεκινούσαμε..
ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 875502 ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 875502 ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 875502

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω τον εβαλα 3 μηνων στο αυτοκινητο και πηγαμε βολτα!!!

ευτυχως του δικου μου του αρεσει πολυ το αυτοκινητο και δεν μου δημιουργησε ποτε προβλημα το μαναρακι μου.ομως υπηρξαν και φορες που κατι ειχε,κατι τον ενοχλουσε και γινοταν πισω ο κακος χαμος απο κλαμματα.
ετσι κι εγω σταματαγα καπου στην ακρη τον ηρεμουσα και συνεχιζαμε τον δρομο μας
του ειχα και ενα παιχνιδακι το οποιο το αγνοουσε(τωρα που πηγε κοντα 28 μηνων το ειδε ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 4872 ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 4872


εχω προσαρμοσει και τον μεσαιο καθρευτη ωστε να βλεπω τι κανει πισω και ολα ειναι οκ!!!!

καλες βολτες και μην φοβασαι μπορει και να της αρεσει

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Υποτίθεται ότι το αυτοκίνητο τα ηρεμεί... Ο δικός μας τουλαχιστον, ο μικρός, μπορεί να κλαίει και να πλαντάζει εκτός, αλλά με το που θα ξεκινήσει το αυτοκίνητο είναι σαν να του πατάμε το στοπ, κατευθείαν σταματάει. Αφού παρακαλούσα να μη με πιάσουν κόκκινα φανάρια στο δρόμο, μιλάμε για τέτοιο πράγμα, μόλις σταματούσε να κινείται το αυτοκίνητο, ο κύριος πατούσε καραμούζες και σταματούσε μόλις ξεκινούσαμε..
ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 875502 ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 875502 ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 875502



χαχαχα ο καραμούζας!!!!!

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΒΑΠΤΙΣΜΑ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ.ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ.ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ??????ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ!! ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 654316 ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 654316 ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 893968

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπράβο σας!!!! καλές βόλτες

maria2010

maria2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω απο 40 μερών το πηγαίνω παντου μόνη μου και μακρινες διαδρομες, πάντα πίσω. Ειδικα απο 3 μηνων που καλοκαιριασε πηγαιναμε 2-3 φορες την εβδομαδα για μπανιο Λουτρακι, Πορτο Ράφτη, Λαγονησι (μένω Πειραια). Βέβαια εχω ακούσει οτι σε καποια μωρα δεν αρεσει καθολου το αυτοκινητο, οποτε σίγουρα να οδηγεις και να εχεις ενα μωρο να κλαιει δεν ειναι και ό,τι καλύτερο. Ο δικος μου, αν έχει φάει, δεν κλαιει ποτε στο αυτοκινητο, οσο μακρινη κι αν ειναι η απόσταση. Ίσως ομως ειναι και θέμα συνηθειας, οποτε καλού κακού οσες εχετε νεογέννητα φροντίστε να συνηθίσουν απο πολυ μικρα μονα τους στο αυτοκίνητο.

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω οδηγώ 12 χρόνια και μέχρι την τελευτάια μέρα της εγκυμοσύνης επειδή θα ήταν καισαρική οδηγουσα. Μετά την καισαρική μόλις μου είπε ο γιατρός ότι μπορώ να οδηγήσω αυτόματο βέβαια δανείστηκα το αυτοκίνητο του κουνιάδου μου και έπαιρνα την μικρή παντού μόνη μου, δεμένη στο πίσω κάθισμα πάντα στο καρεκλάκι της. Ήταν περίπου 1 μηνός .......................

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο μανούλα μπας και πάρω κι εγώ μπρος.Εγώ πήρα το δίπλωμα στα 27 γιατί φοβόμουνα την οδήγηση.Παρ'όλο που τελικά του πήρα τον αέρα το παράτησα όταν έμαθα οτι είμαι έγκυος και απο τότε δεν έχω ξαναοδηγήσει.Τώρα φτου κι απ΄την αρχή γιατί πάλι δεν τολμάω να κάτσω στη θέση του οδηγού και ειδικά με το παιδί μέσα. ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 534787

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Athin@ έγραψε:Μπράβο μανούλα μπας και πάρω κι εγώ μπρος.Εγώ πήρα το δίπλωμα στα 27 γιατί φοβόμουνα την οδήγηση.Παρ'όλο που τελικά του πήρα τον αέρα το παράτησα όταν έμαθα οτι είμαι έγκυος και απο τότε δεν έχω ξαναοδηγήσει.Τώρα φτου κι απ΄την αρχή γιατί πάλι δεν τολμάω να κάτσω στη θέση του οδηγού και ειδικά με το παιδί μέσα. ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 534787
ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΚΙ ΕΚΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΞΑΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!! Wink

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ego stin proti egkymosyni, epeidi eixa foveres zalades mexri teleytaia mera den odigisa sxedon katholou. Tora tou dino kai katalavainei. Einai to mono pragma pou den me kourazei stin egkymosyni, antithetos me ftiaxnei!!! Kai apokollisi pou eixa molis sikothika to proto pou ekana einai na odigiso. Tha odigo mexri tin teleytaia mera kai skopevo na mas pao ego sto maieytirio (programmatismenos toketos) gia na fonazei o antras mou!!! Xixixi!!!
Meta tin kaisariki mou odigisa se elaxisto xroniko diastima, kanonika to aytokinito mou, pou den itan aytomato, nomizo imoun peripou 12 meres lexona, ponaga elaxista pleon kai eprepe na pao sta JUMBO na psoniso. Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula29 έγραψε:ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΚΙ ΕΚΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΞΑΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!! Wink

Που θα πάει...θα με πείσω!Είναι αυτό που λένε το πνεύμα πρόθυμο αλλά..... ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 534787 ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 534787 ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.....ΜΟΝΗ!!!!! 534787
Αλλά μάλλον όταν αρχίσω πάλι δουλειά που θα πάρω δικό μου αυτοκίνητο γιατί βλεπεις το πούλησα κιόλας αφού καθότανε και το μεγάλο δεν μου το δίνει ο άντρας μου.

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Pelio έγραψε:Ego stin proti egkymosyni, epeidi eixa foveres zalades mexri teleytaia mera den odigisa sxedon katholou. Tora tou dino kai katalavainei. Einai to mono pragma pou den me kourazei stin egkymosyni, antithetos me ftiaxnei!!! Kai apokollisi pou eixa molis sikothika to proto pou ekana einai na odigiso. Tha odigo mexri tin teleytaia mera kai skopevo na mas pao ego sto maieytirio (programmatismenos toketos) gia na fonazei o antras mou!!! Xixixi!!!
Meta tin kaisariki mou odigisa se elaxisto xroniko diastima, kanonika to aytokinito mou, pou den itan aytomato, nomizo imoun peripou 12 meres lexona, ponaga elaxista pleon kai eprepe na pao sta JUMBO na psoniso. Very Happy
ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ: ΓΡΑΦΕΙΣ PELIO ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΗΛΙΟ???

zoi24

zoi24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ego odigoysa apo tin proti stigmi poy emeina egkyos mexri k tin teleytaia mera einai analogos k to moro moy apo 2 minon to pira moni moy sto aytokinito k pio noris den nomizo oti den tha to epairna apla den etyxe,an exeis empistosyni ston eayto soy k ksereis na odigeis giati na min to pareis fysika me poly prosoxi

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula29 έγραψε:ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ: ΓΡΑΦΕΙΣ PELIO ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΗΛΙΟ???

Όχι, το όνομά μου είναι Πελιώ (εκ του Πελαγία...) Laughing

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Pelio έγραψε:
manoula29 έγραψε:ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ: ΓΡΑΦΕΙΣ PELIO ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΗΛΙΟ???

Όχι, το όνομά μου είναι Πελιώ (εκ του Πελαγία...) Laughing
AAAAAA OK Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις