Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
310 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 310 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Πεμ Νοε 11, 2010 7:09 am

xristinoula

xristinoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια σας ευχαριστω! θα κανω υπομονη 4 μερες ακομα και τη δευτερα θα παω για χοριακη.... θα σας ενημερωσω ειτε ειναι ευχαριστα ειτε οχι τα νεα μου! φιλακια σε ολες σας! Laughing

27κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Σαβ Νοε 13, 2010 2:21 am

xristinoula

xristinoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
απογοητευομαι.... μαλλον της φαντασιας μου ηταν ολα αυτα! ντρεπομαι....
αρχιζω και εχω συμπτωματα περιοδου ....
η επιδερμιδα μου αν και ειναι καθαρη, λιγες μερες πριν την περιοδο γεμιζω σπυρια ,(σαν να εχω ανεμοβλογια ενα πραγμα) και τωρα αρχιζω και βγαζω τα παλιοσπυρα αυτα.... κριμα παντως.... Sad

28κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Σαβ Νοε 13, 2010 2:34 am

thenia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xristinoula έγραψε:
απογοητευομαι.... μαλλον της φαντασιας μου ηταν ολα αυτα! ντρεπομαι....
αρχιζω και εχω συμπτωματα περιοδου ....
η επιδερμιδα μου αν και ειναι καθαρη, λιγες μερες πριν την περιοδο γεμιζω σπυρια ,(σαν να εχω ανεμοβλογια ενα πραγμα) και τωρα αρχιζω και βγαζω τα παλιοσπυρα αυτα.... κριμα παντως.... Sad


Mhn stenaxwriesai vre Xristina mou,esy na sai kala mporei na einai thn epimeni fora.Mhn se pairnei apo katw!!!!

29κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Σαβ Νοε 13, 2010 5:34 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thenia έγραψε:
xristinoula έγραψε:
απογοητευομαι.... μαλλον της φαντασιας μου ηταν ολα αυτα! ντρεπομαι....
αρχιζω και εχω συμπτωματα περιοδου ....
η επιδερμιδα μου αν και ειναι καθαρη, λιγες μερες πριν την περιοδο γεμιζω σπυρια ,(σαν να εχω ανεμοβλογια ενα πραγμα) και τωρα αρχιζω και βγαζω τα παλιοσπυρα αυτα.... κριμα παντως.... Sad
A δεν έρθει η ακατανόμαστη εμείς ελπίζουμε!!!


Mhn stenaxwriesai vre Xristina mou,esy na sai kala mporei na einai thn epimeni fora.Mhn se pairnei apo katw!!!!

30κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Σαβ Νοε 13, 2010 3:49 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xristinoula έγραψε:
απογοητευομαι.... μαλλον της φαντασιας μου ηταν ολα αυτα! ντρεπομαι....
αρχιζω και εχω συμπτωματα περιοδου ....
η επιδερμιδα μου αν και ειναι καθαρη, λιγες μερες πριν την περιοδο γεμιζω σπυρια ,(σαν να εχω ανεμοβλογια ενα πραγμα) και τωρα αρχιζω και βγαζω τα παλιοσπυρα αυτα.... κριμα παντως.... Sad

αυτο δε σημαινει οτι θα ερθει κιολας η ακατανομαστη!!τα ιδια συμπτωματα περιοδου ειχα και στις δυο εγκυμοσυνες μου!!!με το καλο ευχομαι, κι αν δεν κατσει αυτο το μηνα, θα κατσει τον επομενο!!!μην αγχωνεσαι!!!

31κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Σαβ Νοε 13, 2010 10:18 pm

xristinoula

xristinoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
απο την στεναχωρια μου εβγαλα ερπη σε 2 σημεια στα χειλη.... το ξερω αλλα το αγχος και η στεναχωρια δουλευουν κατα.... αλλα ειναι αναποφευκτο.... οσο δεν εχεις το αποτελεσμα που θες αγχωνεσαι και οσο αγχωνεσαι δεν μενεις εγκυος....τι να πω .... αντε να δουμε τον αλλο μηνα μηπως και!

32κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Κυρ Νοε 14, 2010 2:36 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το αγχος ειναι το καλυτερο αντισυλληπτικο. να το ξερεις. εγω ειχα ηδη ενα παιδι αλλα απο το αγχος μου εμεινα εγκυος στο δευτερο μετα απο 5 μηνες εντατικων προσπαθειων. μου ειχε γινει εμμονη ιδεα!!!το μηνα λοιπον που αποφασισα να χαλαρωσω και να το βγαλω λιγο απο το μυαλο μου, τσουπ το σπορακι!!!!

33κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Κυρ Νοε 14, 2010 10:00 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοπέλα μου- ηρεμησε-

κρατηθηκες μια χαρα μεχρι τωρα- μην το χαλας- και μην πηδας σε συμπερασματα- οτι ντε κ καλα δεν εισαι λογω συμπτωματων-
αφου κ οι 2 πεςριπτωσεις εχουν συμπτωματα παρομοια-
υπομονη και να σκεφτεσαι πιο θετικα!
καλη επιτυχία αυριο- με μια θετικη χοριακη!

34κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Κυρ Νοε 14, 2010 3:20 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προσπαθουσα 8 μηνες για δευτερο και εκανα σαν και εσενα γιατι το ηθελα πολυ αδικα μου φωναζανε οι ανθρωποι που με αγαπανε να μην κανω ετσι εγω συνεχιζα με αποτελεσμα να μην καταφερνω τιποτα!οταν πια βαρεθηκα να ειμαι μεσα στο αγχος απαιτησα απο τον εαυτο μου να χαλαρωσει και πηγα διακοπες! εκει μη φαντασστεις πως το ξεχασα εντελως αλλα καπως ηρεμησα ηθελα να νιωσω ηρεμη και ειπα οτι γινει και οποτε γινει! τον ιδιο μηνα εμεινα εγκυος και οταν πλησιαζαν οι μερες για την ακατανομαστη πονουσα ακριβως οπως ποναω παντα για να μου ερθει! περασαν 5 μερες καθυστερησης και εγω ελεγα παει μου χαλασε η περιοδος !!!!!!! μετα απο ποοοολλα τεστ πειστηκα πως ειμαι εγκυος!!!!

θελει να εισαι ηρεμη εστω και λιγο! το ξερω πως το θες παρα πολυ μα προσπαθησε το!!! θα ερθει!!!! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!



Η ευτυχία γλιστράει μέσα από μια πόρτα που δεν ήξερες ότι την άφησες ανοιχτή.

35κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τρι Δεκ 14, 2010 11:43 pm

xristinoula

xristinoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ παλι τα ιδια αυτο το μηνα.... μετρημα...
ξαναμετρημα ....
γονιμες μερες....
τεστ ωορηξιας.....
θερμομετρηση ....
ολα.....
παλι νομιζα ειχα συμπτωματα....
πρηστηκε υπερβολικα το στηθος μου, (οταν ειναι να αδιαθετησω πρηζεται απο κατω, αυτη τη φορα ομως απο την πανω,τσιμπιματα στο στηθος, δεν εβγαλα και τα κλασικα για μενα σπυρια της περιοδου,ουτε λιγουρες της περιοδου....) αυτη τη φορα τα καταφεραμε λεω....
πρωτη μερα καθυστερησης σημερα.... κι ακομα δεν ηρθε....
προχθες δεν αντεξα πηγα για χοριακη... και αφου βγηκε μετα απο 48 ωρες ,επαιρνα... ξαναεπερνα τηλ -δεν βγηκαν ακομα,παρε το απογευμα, αυριο το πρωι, ειχα σκασει.... και τελικα.... αρνητικη 0,1. γιατι ετσι ρε γαμωτο? δεν αντεχω αλλο.... ειναι πολυ ψυχοφθορο....

36κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τρι Δεκ 14, 2010 11:56 pm

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε χριστινακι!!!!εσενα σε εχει φαει το αχγος!αδε το πραγμα να παει απο μονο του!απο τη στιγμη που εμεινες μια φορα εγκυος κ ολα τωρα ειναι καλα γιατι αχγωνεσαι?θαρθει απο κει που δεν θα το καταλαβεις!παρε τον αντρα σου κ πατε κανα διημερο τωρα που ειναι γιορτινες μερες,τοσα ωραια μερη εχει η κοζανη κ γυρω γυρω απο σας!μη σκας!δεν σου κανει καλο!!!!!τα φιλια μου κ την καλημερα μου κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 417472

37κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 12:08 am

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα!
Θα ηθελα να σου πω τα εξης...ολες λιγο η πολυ εχουμε περασει ακριβως αυτο που περιγραφεις!
Κι εγω μια απο τα ιδια μιλαμε για το αγχος και γιατι πολλααααα!!!
Να φανταστεις τον μηνα που εμεινα ημουν ετοιμη να ξεκινησω εξετασεις ολων των ειδων οπως επισης να σου πω οτι ειχα παρει αποφαση και ειχα δεχτει οτι μπορει να μην μπορω να κανω παιδια Shocked αμεεεεεεε ειχα κουραστει ψυχολογικα κι ας μην προσπαθουσα και χρονια....χρονο περιπου....
Οπως επισης να πω μια εβδομαδα πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος ειχα στειλει τον αντρα μου για σπερμοδιαγραμμα Laughing Laughing Laughing
Περιμενα λοιπον να ερθει η περιοδος για να φυγει και να ξεκινησω διαδικασιες αλλα αυτη δεν ξαναφανηκε!!!
Ηταν ο μηνας που μετα απο τετοια ψυχολογικη φθορα το εριξα εξω το εβγαλα απο το μυαλο μου οσο μπορουσα κανοντας πραγματα για παραδειγμα πηγαμε ταξιδι με τον αντρα μου περασαμε απιστευτα καλα βγηκαμε ηπιαμε και τσουπ να το ηρθε και εδεσε....
Πολλα τετοια παραδειγματα απο κοπελες για να φανταστεις ποσο κακο ειναι να σου σβουριζει το μυαλο!
Θα ερθει οταν ειναι η ωρα του θα δεις!!!
Γυρνωντας τον χρονο πισω λεω τι χαζη που αντι να απολαμβανω το ελευθερο με τον αντρα μου και τις υπεροχες στιγμες δημιουργιας του παιδιου μας με επνιγαν αγχος κλαμα και παραπονο!
ΟΧΙ.....μην το κανεις αυτο και θα δεις οοοοολα θα πανε καλα!!!Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!

38κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 2:24 am

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χριστινουλα μου μη το κανεις αυτο κουκλα μου,ακου και εμας που τα περασαμε και τι βγαλαμε???????
η φιλη ΑΡΙΣΤΙΝΑ πιο πανω τα ειπε ακριβως..μαζι της τα περνουσ ακαι εγω...και σχεδον μαζι τα καταφεραμε...ξερεις πως??? σου ειπε κιολας!!!! πηγαμε ταξιδακι, ειπαμε μεσα μας ''μπααααα,εμεις δεν θα κανουμε παιδι''!!! ,το ριξαμε εξω!!!!
εγω περυσι τον δεκεμβρη πηγα στο σπιτι μιας καλης μου φιλης να δω το μωρο της(μολις ειχε γεννησει).ειχα τοση χαρα που πηγα,συμβουλευα τη φιλη μου(εεε τοση προυπηρεσια στο μαμμυ απεδωσε!) ,και ημουν ευτυχισμενη που εβλεπα τη φιλη μου με ενα τοσο δα κουκλακι αγκαλιτσα. μολις γυρισα σπιτι ομως.........με βρηκε ο αντρας μου να κλαιω με λυγμους στο δωματιο που θα καναμε παιδικο οταν θα ερχοταν η ωρα...του ειπα οτι εγω ποτε δεν θα γινω ετσι χαρουμενη σαν τη φιλη μου να εχω και εγω ενα μωρακι,του ειπα οτι εγω ειμαι τοοοσο αχρηστη πια, και αλλα τετοια... μου ειπε ''σαγαπω,δεν πειραζει και να μη νκανουμε παιδι,θα υιοθετησουμε ενα.τοσα παιδακια εχουν την αναγκη μας..''. εκεινη τη στιγμη μεσα μου σαν να μου εσβησες τον γενικο διακοπτη!!!! τελειωσαν ολα μεσα μου,ουτε τεστ ωορηξιας,ουτε τεστ εγκυμοσυνης...πεταχτηκαν ολα..ειπα μεσα μου οτι για να μου λεει ο αντρας μου οτι δεν μπορω να κανω παιδακι,μαλλον δεν θα μπορω οντως... το επομενο βραδυ φτιαξαμε τα πραγματα μας και πηγαμε στην καβαλα(απο πειραια που μενουμε),γιατι επαιζε ολυμπιακος-καβαλα,και επειδη ημαστε και γαυρακια πηγαμε!!! μετα πηγαμε σε μια φιλη μας στο κιλκις.την αλλη μερα θεσσαλονικη για καφε και γυρισαμε!!!! γυρισαμε λοιπον,ετοιμαστηκαμε και φυγαμε μετα απο 3 μερες για αραχωβα σπιτακι τζακακι και τα συναφη! σε πληροφορω οτι εγω ημουν ηδη εγκυοςςςςςς!!!! και δεν το ηξεραααααα!!!!! κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 215994 στην αραχωβα εφτιαξα ολο το σπιτι,πηγα και λυσσαξα πανω στο χιονοδρομικο,εβαλα αλυσιδες στο αυτοκινητο ενος φιλου μας,εκανα χαμαμ,οτι τρελα θες εκανα!!! τιποτα δεν επαθε το σπορακι!! δεν ηξερα σου λεω ΚΑΝ οτι ημουν εγκυος. μετα που γυρισαμε πειραια,μου λεει ο αντρας μου ''καλε,εχεις 3 μερες καθυστερηση,κανε τεστακι''. επαθα σοκ!!! ΠΟΙΑ ΕΓΩ???????????ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ??????? ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΕΠΤΟ ΕΚΑΝΑ 54 ΤΕΣΤ!!>?>??????? του λεω ,σιγα μωρε,ανωμαλια του κυκλου μου θα ειναι!! και ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ!!! εκανα την επομενη μερα που μου το φερανε σπιτι ο αντρας μου με την αδερφη του. φυσικα ηταν θετικο και εχω μια υεπροχη κορουλα 3 μηνων..
ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ!!!! ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΑ,ΕΤΡΕΜΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΣΤΟ ΧΕΡΙ,ΕΒΛΕΠΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ....και τελικα οταν εμεινα εγκυος μονο κατι τσιμπηματακια στο κεντρο κατω κατω ενοιωθα πριν κανω το τεστ,και νομιζαοτι θα μου ερθει η περιοδος.
ριλαξξξξ!!!! ιλικρινα αν μπορεις να φανταστεις οτι ημουν σαν και εσενα....θα χαλαρωσεις αμεσως...μονο ετσι θα ερθει...

39κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 2:36 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!
ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ...
ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ????? κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 417472 κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 417472

40κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 2:40 am

xristinoula

xristinoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!
ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ...
ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ????? κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 417472 κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 417472

τι να πω δεν ξερω....πριν 15 μερες επιτελουν ο αντρας μου καταφερε να παρει αδεια μετα απο πολλους μηνες, και πηγαμε οντως ενα ταξιδακι μια εβδομαδα, αλλα μεσα στην βδομαδα αυτη πεσανε και οι γονιμες.... εκει δεν το σκεφτομουνα ιδιαιτερα, αλλα μολις πλησιαζαν οι μερες που ειναι να μου ερθει η περιοδος μ επιασε παλι,αλλα παλι τιποτα.... ωχ θεε μου....

41κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 3:05 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xristinoula έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!
ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ...
ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ????? κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 417472 κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 417472

τι να πω δεν ξερω....πριν 15 μερες επιτελουν ο αντρας μου καταφερε να παρει αδεια μετα απο πολλους μηνες, και πηγαμε οντως ενα ταξιδακι μια εβδομαδα, αλλα μεσα στην βδομαδα αυτη πεσανε και οι γονιμες.... εκει δεν το σκεφτομουνα ιδιαιτερα, αλλα μολις πλησιαζαν οι μερες που ειναι να μου ερθει η περιοδος μ επιασε παλι,αλλα παλι τιποτα.... ωχ θεε μου....

ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΑΝΓΧΟΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ! ΔΕ ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ.
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!! ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΥΓΕΙ ΗΔΗ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΛΗΜΝΟ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!
ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΡΙΩΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ!! ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ!!
ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

42κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 3:09 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ΑΓΑΠΗ@"][quote="xristinoula"]
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!! ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΥΓΕΙ ΗΔΗ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΛΗΜΝΟ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!
ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΡΙΩΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ!! ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ!!
ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!
Α ΚΑΛΑ!αυτο με την εποχη το ειχα κ γω,δεν ηθελα με τπτ να γεννησω καλοκαιρι ή τελος καθε ετους!οταν περασα την αποβολη ειπα οτι δεν με ενδιαφερει οτι εποχη κ να ειναι αρκει να ναι ενα γερο μωρο!τελικα τωρα θα γεννησω τελη ιουνιου αν ολα πανε κατ ευχην!

43κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 3:14 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="sktv"][quote="ΑΓΑΠΗ@"]
xristinoula έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!! ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΥΓΕΙ ΗΔΗ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΛΗΜΝΟ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!
ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΡΙΩΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ!! ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ!!
ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!
Α ΚΑΛΑ!αυτο με την εποχη το ειχα κ γω,δεν ηθελα με τπτ να γεννησω καλοκαιρι ή τελος καθε ετους!οταν περασα την αποβολη ειπα οτι δεν με ενδιαφερει οτι εποχη κ να ειναι αρκει να ναι ενα γερο μωρο!τελικα τωρα θα γεννησω τελη ιουνιου αν ολα πανε κατ ευχην!

ΑΧ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....
ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΙΟΥΝΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΖΕΣΤΗ!!! ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ Κ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!! ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!! κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 654316

44κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 3:20 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ΑΓΑΠΗ@"][quote="sktv"][quote="ΑΓΑΠΗ@"]
xristinoula έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:

ΑΧ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....
ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΙΟΥΝΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΖΕΣΤΗ!!! ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ Κ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!! ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!! κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 654316
να σαι καλα αγαπη μου!κ για σενα ευχομαι το συντομοτερο!!!!!!

45κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 3:22 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="sktv"][quote="ΑΓΑΠΗ@"][quote="sktv"]
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
xristinoula έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:

ΑΧ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....
ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΙΟΥΝΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΖΕΣΤΗ!!! ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ Κ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!! ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!! κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 654316
να σαι καλα αγαπη μου!κ για σενα ευχομαι το συντομοτερο!!!!!!

κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 417472 κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 417472 κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 417472

46κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 3:25 am

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χριστινουλα μου μην αγχωνεσαι ειναι το κυριοτερο ολες εχουμε περασει απο αυτες τις ανησυχιες.προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι καθολου,σταματα τις μετρησεις και τα σχετικα,χαλαρωσε και απολαυσε τον ερωτα!!(μερα παρα μερα ειναι ικανοποιητικα γιατι δυναμωνει το σπερμα.συμβουλη του γιατρου μου)μην το σκεφτεστε καθολου και θα ερθει σε ανυποπτο χρονο.


θα ηθελα να σου πω οτι και στις 3 εγκυμοσυνες που ειχα εμεινα εγκυος σε μη γονιμες μερες,βεβαια οι 2 απο αυτες κατεληξαν στο επιθυμητο αποτελεσμα

47κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 3:30 am

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xa xa xa xa Μικρουλα μου θυμασαι!!!Μιλαμε για φρικη!χα χα χα.....γελαμε τωρα αλλα τοτε τα ειχαμε δει ολα!Ευτυχως ομως η φυση και ο καλος Θεος εκαναν το θαυμα τους α μην ξεχασω και τα ταξιδακια χε χε χεχ ε!!!!
Με το καλο sktv!!!
Και με το καλο να γεμισουν θαυματακια οι αδειες κοιλιτσες!!!
Very Happy

48κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 3:50 am

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αριστινακι πως δεν θυμαμαι...ημασταν σε κατασταση εκτακτου αναγκης... και τωρα εχουμε τα ζουζουνακια μας!!!

χριστινακι μου εμενα η μικρη μου ελενιτσα σου στελνει τα φιλακια τυης και ολα της την τυχη απο το ριλαξ της διπλα στο δεντακι που την εχω τωρα...εχει τρελαθει με τα φωτακια!!!
ευχεται μεσα απο την καρδουλα της να εχεις και εσυ ενα ζουζουνακι του χρονου τα χριστουγεννα διπλα στο δεντρακι και να χαζευει τα φωτακια!!!

49κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 6:30 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ!Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ!!ΝΑΙ ΜΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ 45 ΜΕΡΕΣ Κ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ 35 ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ!ΑΠΛΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΡΟΥΣΑ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΒΓΑΖΩ Κ ΑΚΡΗ... Shocked Shocked !!ΤΙΠΟΤΑ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ Κ ΝΑ ΕΠΗΡΡΕΑΖΩ ΑΡΝΗΤΙΚΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!ΩΣΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΜΕΡΑ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΡΩΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Κ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ!ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!ΠΗΓΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ..Κ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΛΕΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΟΣΟ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝ ΕΚΛΑΙΓΑ Κ ΤΡΕΛΕΝΟΜΟΥΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΚΟ 1ΟΝ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΜΠΟΔΙΖΑ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Κ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΜΕΝΑ!ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΘΑ ΛΕΜΕ:ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ? Twisted Evil Twisted Evil ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ! Very Happy Very Happy

50κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 7:42 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ!Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ!!ΝΑΙ ΜΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ 45 ΜΕΡΕΣ Κ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ 35 ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ!ΑΠΛΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΡΟΥΣΑ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΒΓΑΖΩ Κ ΑΚΡΗ... Shocked Shocked !!ΤΙΠΟΤΑ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ Κ ΝΑ ΕΠΗΡΡΕΑΖΩ ΑΡΝΗΤΙΚΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!ΩΣΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΜΕΡΑ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΡΩΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Κ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ!ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!ΠΗΓΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ..Κ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΛΕΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΟΣΟ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝ ΕΚΛΑΙΓΑ Κ ΤΡΕΛΕΝΟΜΟΥΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΚΟ 1ΟΝ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΜΠΟΔΙΖΑ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Κ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΜΕΝΑ!ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΘΑ ΛΕΜΕ:ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ? Twisted Evil Twisted Evil ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ! Very Happy Very Happy

Natali-maria kai ego mia apo ta idia eimoun, anxonomoun giati mou eixan pei oti tha duskoleuto na kano paidi k oti tha ta xano eukola prin tous 3 mines. Otan eixa xalarosi telios k eipa oti den thelo alles prospathies gia paidi emeina. Den itan stis gonimes mou meres opos lene. Eimoun akribos sta katharismata. K ta sumptomata ksekinisan apo tin proti ebdomada. Alla emena oute pou pigene to mialo mou. Opote xalarose kai otan einai i ora tou na eisai sigouri oti tha erthei. Sou to euxomai na exeis k esu ena moraki me to 2011 Wink κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 2 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις