Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
294 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 294 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 7:49 am

biskotaki

biskotaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Χριστινακι, ενα πραγμα πρεπει να βαλεις στο μυαλουδακι σου. Το αγχος ειναι ο χειροτερος σου εχθρος. Μιλαω εκ πειρας.
Με τον πρωην μου το παλεβαμε 5-6 χρονια με μοναδικο αποτελεσμα απο το αγχος να χαλασω τον κυκλο μου, να φαω τα λεφτα μου στους γιατρους για εξωσωματικες κλπ ενω δεν υπηρχε προβλημα σε κανεναν απο τους δυο μασ κ να κανω σκ.... την ψυχολογια μου.
Με τον νυν αντρα μου ειπαμε..."παμε χαλαρά κ οποτε μας ερθει" κ ετσι απλα, η μικρή εκανε την εμφάνισή της

52κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 1:15 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Natali-maria kai ego mia apo ta idia eimoun, anxonomoun giati mou eixan pei oti tha duskoleuto na kano paidi k oti tha ta xano eukola prin tous 3 mines. Otan eixa xalarosi telios k eipa oti den thelo alles prospathies gia paidi emeina. Den itan stis gonimes mou meres opos lene. Eimoun akribos sta katharismata. K ta sumptomata ksekinisan apo tin proti ebdomada. Alla emena oute pou pigene to mialo mou. Opote xalarose kai otan einai i ora tou na eisai sigouri oti tha erthei. Sou to euxomai na exeis k esu ena moraki me to 2011 Wink κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 654316 [/quote]
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...!!!ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Κ ΕΓΩ..ΟΜΩΣ ΕΝΤΑΞΕΙ..ΧΑΛΑΡΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ... Very Happy Very Happy Very Happy ...!ΦΙΛΑΚΙΑ..!!

53κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Δεκ 15, 2010 1:21 pm

aniakouk79


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Το βασικό είναι να ευχαριστηθείς τον έρωτα με τον άντρα σου, να είσαι χαλαρή να μην κάνεις μόνο στις γόνιμες μέρες αλλά με το τέλος της περιόδου μέρα παρά μέρα. Να μην σηκώνεσαι απευθείας μετά την πράξη. Όσο το κυνηγάς συνήθως δεν προκύπτει,,, είναι γεγονός!!!!

54κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Κυρ Ιαν 09, 2011 2:32 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινουλα να ξερεις οτι τα πιο ομορφα πραγματα στη ζωη ερχονται οταν δεν τα περιμενεις. Εμενα η κουμπαρα μου προσπαθουσαν και μετρουσαν και ξαναμετρουσαν μεχρι που βαρεθηκε. Τον επομενο μηνα εμεινε εγκυος και δεν το περιμενε καθολου. Οτι και να κανεις δεν μπορεις να το ελεγξεις. Και επειδη οπως ειπες ειναι ψυχοφθορο, ξεφορτωσου οτι τεστ ωορρηξιας εχεις και ασε τον εαυτο σου ελευθερο. Το αγχος ειναι κακος συμβουλος και ο προγραμματισμος το ενισχυει. κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 417472

55κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Παρ Μαρ 18, 2011 3:26 am

nektaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια γειά σας... εδώ, στο ίδιο θέμα κ εγώ (στο κατα φαντασίαν) γιατί είναι λίγο κουλό να νιώθω διάφορα μέσα σε 2 μερες!! χαχαχα μόνο που το γράφω καταλαβαίνω πόσο παρανοικό είναι! είχα 2 αποβολές κ μετά απο 3 χρόνια, τώρα μόλις ξαναμπήκα στο μαγικό χορό.. έχω λοιπόν μια χαζη-χαζή-αγχωμένη ερώτηση: πρόκειται σε 5 μέρες να πάω οδοντίατρο. αναισθησίες κτλ. αν.. λέω αν είμαι έγκυος.. λέτε να υπάρχει πρόβλημα;

Laughing Embarassed

56κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Παρ Μαρ 18, 2011 4:19 am

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω πηγαινα οταν ημουν εγκυος οδοντιατρο αλλα πρεπει να του πεις πως υπαρχει ενδεχομενο να εισαι εγκυος

57κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Παρ Μαρ 18, 2011 5:56 am

nektaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
φανταζεσαι να με ρωτησει πόσο? ε... 5 μερες χαχαχαχα ρεζιλι! Embarassed (άσε που το πιο πιθανο ειναι να μην είμαι)

58κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Παρ Μαρ 18, 2011 6:18 am

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nektaria έγραψε:φανταζεσαι να με ρωτησει πόσο? ε... 5 μερες χαχαχαχα ρεζιλι! Embarassed (άσε που το πιο πιθανο ειναι να μην είμαι)

γιατι καλε ντροπη?η μιση δικη σ κ η αλλη μιση δικη του.ασε που τωρα που τ σκεφτομαι επρεπε κ μενα να μου ειχαν ερθει απο χθες κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 585182

59κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Παρ Μαρ 18, 2011 6:39 am

nektaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Laughing Laughing αντε με το καλο!

60κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Παρ Μαρ 18, 2011 6:46 am

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλε οχι θα πηδηχτω απο το παραθυρο Very Happy πλακα κανω.εχω 3 κοριτσακια απλα ειχα ενα ασχημο συνβαν πριν 4 μηνες ημουν εγκυος κ τ εχασα οποτε δεν θα ηθελα να ειμαι γιαυτο το λογο φοβαμαι...τ εχεις περασει κ ξερεις πως ειναι κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 417472

61κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Σαβ Μαρ 19, 2011 10:02 am

nektaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ωχ.. νομιζα πως δεν το παθαινει αυτο οποιος εχει παιδακια.. να σου ζησουν τα κοριτσακια σου!! I love you

62κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Κυρ Μαρ 20, 2011 12:33 am

ZINAKI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioannam24 έγραψε:καταρχην μην αγχωνεσαι. κι εγω ειχα πολυ αγωνια... να σκεφτεις οτι ειχα τελευταια περιοδος 7/12/2009 και εκανα τεστ στις 06/01/2010 (δεν περιμενα να εχω καθυστερηση αλλα το ειχα προαισθημα) και βγηκε θετικο αλλα η γραμμουλα ηταν λιγο αχνη. πηρα τον γιατρο μου και με εστειλε για χοριακη η οποια εδειξε οτι ημουν εγκυος.
περιμενε να εχεις καθυστερηση και μετα απο λιγες μερες κανε κι ενα τεστακι ή καλυτερα για πιο σιγουρα κανε μια χοριακη.
ευχομαι να βγει θετικο !!!!!!!! ενημερωσε μας...


KAI EGO MIA APO TA IDIA..
EIXA TELEUTAIA PERIODO 24/09/2010 KAI EKANA TEST PROI PROI 25/10/2010 GIATI EIXA PROAISYHIMA VGIKE THETIKO KAI META EKANA XORIAKH H OPOIA EDEIXE 4 EVDOMADON EGKUOS....

63κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Απρ 13, 2011 8:22 am

nektaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τελικα ημουν εγκυος... ειχα λιγο αιμα καθε μερα, εκανα τεστ, βγηκε θετικο και μεσα σε 2 μερες η αιμορραγια αυξηθηκε... τριτη παλλινδρομη... τοσο γρηγορα... Crying or Very sad δεν μπορω ακομη να το χωνεψω.. Sad

64κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Απρ 13, 2011 9:51 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην σε παιρνει απο κατω κοριτσακι μου
εδω θα ειμαστε να δινει η μια στην αλλη στηριγμα

65κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Τετ Απρ 13, 2011 12:35 pm

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νεκταρια μην αγχονεσε το μωρακι θα ερθει και θα στεριοσει κι εσυ θα πρεπει να εισαι ετοιμη να το δεχτεις με ηρεμια και χωρις φοβο!
Δεν εχω χασει παιδι και ισως δεν ειμαι ειδικη για να σε παρηγορησω αλλα επειδη δυσκολευτικα να μεινω εγκυος, οταν εμεινα εγκυος ειχα κατι μεσα μου που μου ελεγε οτι αυτο το μωρο ηρθε για να μεινει.
Αυτο να σκεφτεσε την επομενη φορα να μην φοβηθεις να εισαι δυνατη και να το πιστεψεις οτι ηρθε για να μεινει. Ξερω οτι πολλες κοπελες σαν εσενα εχασαν μωρακια αλλα στο τελος τα καταφεραν.
Καθε βραδυ προσευχομαι για μια φιλη να μεινει εγκυος σημερα η προσευχη μου θα ειναι για σενα ...

66κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Παρ Απρ 15, 2011 2:06 am

nektaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
με συγκινησατε πολυ κοριτσια... ποσο χαιρομαι που δεν ειμαι μονη μου σε αυτο... το μοιραζομαι και με τον αντρα μου αλλα δεν ειναι το ιδιο.. εκεινος δεν στεναχωριεται και τοσο για τα μωρακια οσο για μενα. τη Δευτερα εχω ραντεβου με το γιατρο μου και θα παω και σε εναν αλλο που ειναι ειδικος στις καθ εξιν αποβολες.. σας ευχαριστω ξανα. Smile

67κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Παρ Απρ 15, 2011 2:13 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Νεκταρια μου ελπιζω να εισαι καπως καλητερα...
ξερεις καμια φορα οι αντρες δεν δειχνουν οτι πονανε αυτο δεν σημαινει οτι δεν στεναχωριουντε αλλα καποιος απ τους 2 πρεπει να κραταει τις ισσοροπιες γιατι αν ειναι και οι 2 ευαισθητοι αστα!

να πας στο γιατρο σου και να μας πεις τα νεα σου!
με υπομονη και αγαπη ολα θα πανε καλα!

και γω στην προσπαθεια ειμαι 3 μηνες αλλα μου εκοψε τα φτερα ο γιατρος που βρηκε το ινομυωμα.θα δουμε!

κρατα μας ενημερες και ολα καλα θα πανε, τωρα θα γινεσαι ολο και πιο δυνατη

68κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Πεμ Απρ 21, 2011 9:02 am

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νεκταρία μου, σου εύχομαι να είναι και η τελευταία...ξέρω πως είναι εκεί που ζεις την απόλυτη ευτυχία να μεταπηδάς στο πένθος...Κάνε ότι χρειαστεί για βρεις τι μπορεί να φταίει (αν υπάρχει κάτι) και μετά ξανά βουρ στο ψητό (ουπς, λάθος, τον αντρούλη σου εννοούσα Wink ). Όσο για το αν στενοχωριούνται οι αντρούληδές μας, ας μην τους κατηγορούμε, γιατί όπως είπε και η προλαλήσασα, κάποιος πρέπει να κρατάει τις ισορροπίες, αλλιώς θα καταλήξουμε οικογενειακώς στον ψυχείατρο!

69κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Σαβ Οκτ 08, 2011 9:25 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΡΙΕΣ ΜΑΣ!ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ!ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 28-29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΕΛΙΚΑ 2 ΟΚΤΟΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 1 ΜΕΡΑ!ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΜΟΝΟ!ΕΧΩ ΑΝΕΠΑΙΣΘΗΤΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΕΧΩ ΚΟΠΩΣΗ ΚΑΙ ΥΠΝΗΛΙΑ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ!ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΟΥΤΕ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ..ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

70κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Σαβ Οκτ 08, 2011 1:38 pm

????????


Επισκέπτης
nektaria έγραψε:με συγκινησατε πολυ κοριτσια... ποσο χαιρομαι που δεν ειμαι μονη μου σε αυτο... το μοιραζομαι και με τον αντρα μου αλλα δεν ειναι το ιδιο.. εκεινος δεν στεναχωριεται και τοσο για τα μωρακια οσο για μενα. τη Δευτερα εχω ραντεβου με το γιατρο μου και θα παω και σε εναν αλλο που ειναι ειδικος στις καθ εξιν αποβολες.. σας ευχαριστω ξανα. Smile

Ολα καλα θα πανε!! Και εγω 3 ειχα, με ειχαν ξετιναξει στις εξετασεις και τελικα ειχα προβλημα με το θυρεοειδη. Το εφτιαξα και τωρα περιμενω τον μικρουλη μου και εχω ξεχασει τα παντα!!! Very Happy
Απλα θα σε συμβουλευα, επειδη και εγω ειχα παει σε πολλους γιατρους και ακουσα πολλα, μεχρι και για εξωσωματικη (ενω ημουν 27 χρονων και εμενα εγκυος με τη μια!!!! Shocked ), προσεξε γιατι παιζει εκμεταλλευση...
Εγω πχ ειχα παει σε μεγαλογιατρο, ειδικο στις καθεξιν αποβολες και η μονη του λυση ηταν να στειλει τον βοηθο του (ενω αυτος επινε καφε με μια νοσοκομα..) , να μου πει οτι η μονη λυση ειναι να κανω αντιπατρικα εμβολια.. Αυτα στο εξωτερικο εχουν απαγορευτει, γιατι οχι μονο δε κανουν καλο,αλλα ισως κανουν και ζημια... Και ειναι και πανακριβα! Το ιδιο και τα natural killers. Ευτυχως ακουσα το ενστικτο μου (και τους γιατρους στο εξωτερικο), αλλιως ακομα θα εκανα θεραπειες και θα ειχα χασει την ευκαιρια που εχω τωρα με τον μπεμπη!!!

Επισης και με τη θρομβοφιλια παιζει λιγο εμποριο.. Ειχα βαρεθει να ακουω οτι ''δεν εχεις θρομβοφιλια,αλλα προληπτικα να κανεις ηπαρινη''. Το εκανα την 3η φορα και παλι απεβαλα. Τωρα δεν εχω κανει τιποτα και πηγε μια χαρα!!! Αλλα ευτυχως βρηκα γιατρο με εξειδικευση στις αποβολες που ηταν κατα των φαρμακων χωρις λογο, κατα των θεραπειων (αντιπατρικα κτλ), τον ακουσα και πηγαν ολα καλα!!! Απλα ειναι πολυ ψειρας και με εχει τρελανει, αλλα τουλαχιστον ειναι μια χαρα το μωρο μου!!! Very Happy

Το μονο που καταλαβα μετα απο πολυ ψαξιμο ειναι οτι για αποβολες ευθυνονται:
1. θυρεοειδης (αν και πολλοι γιατροι δε το παραδεχονται, οι νεες μελετες δειχνουν αλλα...)
2. σακχαρο
3. θρομβοφιλια (πραγματικη, οχι ''προληπτικα'')
4. αυτοανοσα
5. σε μεγαλη ηλικια, ισως προβληματικα ωαρια (το βρισκεις με εξετασεις αιματος)

Αμα πας στον ειδικο γιατρο, θα δεις που θα στα πει...
Ειμαι σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα... Και θα σου πω αυτο που μου ειχε πει ο γιατρος μου λιγες μερες πριν μαθω για τον μπεμπη μου και ενω ειχα απελπιστει :''να εισαι σιγουρη οτι δε θα κανεις 1 παιδι,αλλα θα κανεις ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ'' Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

71κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 Empty Απ: κατα φαντασιαν εγκυος Κυρ Οκτ 09, 2011 12:50 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ.. ΟΛΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ! ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΥΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ!ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΩ ΤΙΠΟΤΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑΜΕ Ξ....ΣΤΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ Ε ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΣΑΤΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΜΕ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΑΝ ΜΩΡΟ Ε ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΚΙΟΛΑΣ! κατα φαντασιαν εγκυος - Σελίδα 3 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις