Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

26Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Δευ Δεκ 13, 2010 12:39 pm

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πατριωτάκια πως πάει? Τι κάνουν τα μωρούλια μας?

27Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Δευ Δεκ 13, 2010 3:11 pm

marilu33

marilu33
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
HALLO XAZOMAMMY!TO DIKO MOY STRIFOGIRIZEI DIARKOS PANTOS!TORA DEN VOLEVETAI EKEI MESA,TI NA PO!MALLON ETOIMAZEI TIS VALITSES TOY GIA TIN EXODO,XI,XI! Very Happy

28Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Τρι Δεκ 28, 2010 2:47 am

sofffy25

sofffy25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia kalimera!den eimai apo patra alla eimai arketa konta sas.eimai apo apenanti k vasika ithela na sas rotiso pou gennisate?mpaino ston ekto se liges meres k o giatros mou einai sto nosokomeio tou mesologgiou.akougontai diafora senaria tou tupou oti to nosokomeio einai upo dialusi k tha kleisei k oso pernaei o kairos skeftomai na fugo k na vro allo giatro.fovamai.

29Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Φεβ 20, 2011 9:30 am

papaki mou!

papaki mou!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια καλησπερα!Συγγνωμη που για τοσο καιρο χαθηκα αλλα με απασχολησε ενα επαγγελματικο θεμα το οποιο με αναγκασε να ειμαι εκτος πατρων για καιρο και χωρις ιντερνετ!Τελικα η λυση δοθηκε απο το Θεο καθως προχτες εμαθα οτι ειμαι εγγυος στο δευτερο!Χρειαζομαι τη βοηθεια σας!Επειδη το πρωτο το γεννησα στη θεσσαλονικη εν ξερω καθολου απο γιατρους στη Πατρα.Οποια γνωριζει καλο γιατρο (προτιμω αντρα) καθως και πληροφοριες για τα μαιευτικες ριου και ολυμπιον ας γραψει γιατι δε βρισκω ακρη!

30Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Φεβ 20, 2011 9:57 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα και με το καλο το μωρακι σου. εγω ειχα γυναικα γιατρο και γεννησα στην πολυκλινικη. λυπαμαι που δεν μπορω να σε βοηθησω αλλα αν χρειαστεις κατι αλλο εδω ειμαι.

31Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Φεβ 20, 2011 11:25 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια να σας ζήσουν τα μωρακια και οσες περιμενετε με το καλό Very Happy
Αχ Πατραααα ημουν 3 χρόνια εκεί και γυρίσαμε τελη Οκτωβρίου αν δεν ειχαμε παρει το σπίτι εδω δεν θα γυρίζαμε καθόλου, μου αρεσε πολυ εκεί περασα πολυ καλά Very Happy Very Happy Very Happy

Παπακι στο Ρίο θες να πάς εκεί πολυ καλός είναι ο Αντωνάκης και σε ιδιωτικό μου εχουν πεί την Μαυρομάτη πως ειναι πολυ καλή!!

Ζουζουνομάμα ποια γιατρό είχες;;

32Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Φεβ 20, 2011 11:48 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
την μαυροματη. γεννησα 2 μωρα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενη.

33Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Φεβ 20, 2011 12:56 pm

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marilu33 έγραψε: HALLO XAZOMAMMY!TO DIKO MOY STRIFOGIRIZEI DIARKOS PANTOS!TORA DEN VOLEVETAI EKEI MESA,TI NA PO!MALLON ETOIMAZEI TIS VALITSES TOY GIA TIN EXODO,XI,XI! Very Happy

Μαριλού να σας Ζήσει το Μωρούλι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γερό, δυνατό κ καλότυχο να είναι!!!!!!!!!!!!!!!!!

34Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Φεβ 20, 2011 11:50 pm

papaki mou!

papaki mou!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Βασουλα καλημερα!Για τον αντωνακη οντως εχω ξανακουσει καλα λογια.Τι να πω ρε κοριτσια ειμαι και μπερδεμενη.Αυτη η εγκυμοσυνη ηρθε κεραυνος εν αιθρια.Τετοια μερα περυσι ειχα μπει στον ενατο και περιμενα να γεννησω.. Shocked Ειμαι ακομα μουδιασμενη.Εχω και ενα μπεμπη 11 μηνων και ολα μου φαινονται βουνο.Απο την αλλη και για το ολυμπιον δεν ακουσα πολυ καλα λογια και το ριο ειναι αθλιο.Γεννησε η κουμπαρα μου το δεκεμβριο και κυνηγουσε ο κουμπαρος μου τις μαιες να πλυνουν το μωρο και να της δειξουν θηλασμο.

35Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Δευ Φεβ 21, 2011 12:10 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν δεν εχεις σοβαρο προβλημα με τις γυναικες γυναικολογους σε συμβουλευω να πας στην μαυροματη. ειναι και στο ολυμπιο αλλα και στην πολυκλινικη για πιο οικονομικα. πιστεψε με, ειναι εγγυηση. και στην πολυκλινικη που γεννησα και τα 2 μωρα μου, οι μαιες ειναι φοβερες. οταν επαιρνα τηλ ειτε για θηλασμο, ειτε για μπανιο ερχοντουσαν αμεσως. και μην αγχωνεσαι. ολα θα πανε καλα. θα εχουν μικρη διαφορα και θα παιζουνε μαζι, οπως τα δικα μου. αντε με το καλο!!!!!!!

36Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Δευ Φεβ 21, 2011 1:43 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα παντως στην πολυκλινικη δε με βοηθησαν καθολου με το θηλασμο. Με την πρωτη ευκαιρια μου κουβαλουσαν ξενο γαλα να της δωσουν και εγω συνεχεια αγριευα και φωναζα. Και απο θηλασμο με παρατησαν και ο,τι εκανα το εκανα επειδη ειχα διαβασει πολυ και το ειχα παρα πολυ ψαγμενο το θεμα

37Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Δευ Φεβ 21, 2011 3:24 am

papaki mou!

papaki mou!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ενταξει να πω την αληθεια ο θηλασμος δε με πειραζει και ιδιαιτερα.Οι μαιες στο πρωτο παιδι στη θεσσαλονικη με κατατοπισαν πληρως και γενικα πηγε καλα για κανα 2 μηνες.Αν δεν εκανα εγω βλακειες και δεν με ειχε πιασει και τετοια επιλοχειος θα θηλαζα περισσοτερο.Τη μαυροματη την εχω κουσει και εγω απο χρονια.Βασικα μεσω μιας φιλης εχω κλεισει ενα δοκιμαστικο ραντεβου σημερα στο Βασιλοπουλο για να δουμε το εμβρυακι και αν δινει παλμους γιατι μολις μπηκα στην εβδομη εβδομαδα.Απλα επειδη ειχα κορυφαιο γιατρο στο πρωτο και πλεον ειναι πολυ μακρυα να με παρακολουθει νιωθω ανασφαλεια.Επισης θελω να δω τι θα κανω και με αναισθησιολογο για επισκληριδιο αν ολα πανε καλα μεχρι τοτε.Ακουσα οτι μονο ο Διευθυντης στο Ριο ειναι κορυφη σε αυτη τη ναρκωση.

38Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Δευ Φεβ 21, 2011 4:18 am

marilu33

marilu33
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
papaki με το καλο το μωρακι σου για τον αντωνακη εχω ακουσει κ εγω στο ριο αλλα δεν πηγα γιατι γινεται οντωσ χαμος εκει μεσα κ οι μαιες δεν προλαβαινουν να κανουν τιποτα.εγω γεννησα πριν 22 μερες στο 409 κ εμεινα πολυ ευχαριστημενη πρωτα απο τον γιατρο(Σπηλιοπουλος)κ μετα απο τις κοπελες εκει.

χαζομαμυ ευχαριστω κ εσυ να χαιρεσαι την δικια σου

39Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Δευ Φεβ 21, 2011 4:30 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
papaki mou! έγραψε:Βασουλα καλημερα!Για τον αντωνακη οντως εχω ξανακουσει καλα λογια.Τι να πω ρε κοριτσια ειμαι και μπερδεμενη.Αυτη η εγκυμοσυνη ηρθε κεραυνος εν αιθρια.Τετοια μερα περυσι ειχα μπει στον ενατο και περιμενα να γεννησω.. Shocked Ειμαι ακομα μουδιασμενη.Εχω και ενα μπεμπη 11 μηνων και ολα μου φαινονται βουνο.Απο την αλλη και για το ολυμπιον δεν ακουσα πολυ καλα λογια και το ριο ειναι αθλιο.Γεννησε η κουμπαρα μου το δεκεμβριο και κυνηγουσε ο κουμπαρος μου τις μαιες να πλυνουν το μωρο και να της δειξουν θηλασμο.

Μωρε εγω το ξερω, προπερσυ εκει μεσα στο Ριο παραλιγο να πλακωσω μια γυναικολογο, ειχα αποβολη και αυτη εκανε τα τρελα της, ωσπου σηκωθηκα μονη μου κι εφυγα κι εκανα στην τελικη καποιες εξετασεις στο ολυμπιο, ο Αντωνακης ειναι καλος.

40Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Δευ Φεβ 21, 2011 4:32 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζουζουνομαμα το καταλαβα οτι πηγες Μαυροματη, ειναι οντως πολυ καλη Very Happy

marilou παρα πολυ καλος ο Σπηλιοπουλος τον εχω γνωρισει κιολας και ξερω και τη μαια που ειναι εκεί!!!

41Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Δευ Φεβ 21, 2011 7:36 am

papaki mou!

papaki mou!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια ακουσα και για καποιον Ηλια Βερρα οτι ειναι πολυ καλος και ευγενικος και επιπλεον νεος ανθρωπος.Οποια εχει καμια πληροφορια σα γιατρο και με ποιο νοσοκομειο ή κλινικη συνεργαζεται ας γραψει.

42Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Δευ Φεβ 21, 2011 3:41 pm

Εβινιόλι

Εβινιόλι
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια

Με λενε Μαρια κ δεν ειμαι απο Πατρα αλλα ζω εδω περιπου 5 χρονια..
θα χαρω πολυ να σας γνωρισω κ να μας γνωρισετε εμενα κ το Εβινακι μου(σχεδον 23,5 μηνων)

για τον Αντωνακη εγω παντως δεν εχω να πω κ τα καλυτερα...
σαν γιατρο δεν προλαβα να τον μαθω αλλα σαν ανθρωποςειναι απαραδεκτος...στην πρωτη επισκεψη μ φερθηκε λες κ ημουν κρεας...+οτι δεν ειναι δεδομενο οτι θα σε αναλαβει ο ιδιος κατα την γεννα...αλλα η ομαδα του.

Τα καλυτερα εχω να πω για την Οικονομου,πολυ σωστη γιατρος αλλα κ ανθρωπος!

https://www.facebook.com/pages/Baby-Cakes/184038224967357

43Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Τρι Μαρ 01, 2011 2:39 am

papaki mou!

papaki mou!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Eβινιολι καλημερα και καλωςηρθες.Πραγματικα με αγχωσες λιγο για τον αντωνακη γιατι αυριο εχω το πρωτο ραντεβου μαζι του.Πηγαινω συστημενη σε αυτον απο εναν ενδοκρινολογο του ριου που με παρακολουθουσε παλια στις πολυκυστικες.Βασικα εχω ακουσει και απο αλλου ασχημα λογια για το χαρακτηρα του αλλα και απο αλλους καλα.π.χ. μια ξαδερφη μου που γεννησε σε αυτον(και αυτη συστημενη) μου ειπε καλα λογια και οτι ο ιδιος τη ξεγεννησε.Τελος παντων θα τον δω αυριο και θα σου πω γιατι και εγω αγχωμενη ειμαι.Το κοστος του Ολυμπιον ειναι τεραστιο και μολις πριν 11 μηνες γεννησα παλι σε ιδιωτικη κλινικη και καταλαβαινεις 2 γεννες μας γονατισαν.

44Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Τρι Μαρ 01, 2011 11:28 am

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
papaki mou! έγραψε:Eβινιολι καλημερα και καλωςηρθες.Πραγματικα με αγχωσες λιγο για τον αντωνακη γιατι αυριο εχω το πρωτο ραντεβου μαζι του.Πηγαινω συστημενη σε αυτον απο εναν ενδοκρινολογο του ριου που με παρακολουθουσε παλια στις πολυκυστικες.Βασικα εχω ακουσει και απο αλλου ασχημα λογια για το χαρακτηρα του αλλα και απο αλλους καλα.π.χ. μια ξαδερφη μου που γεννησε σε αυτον(και αυτη συστημενη) μου ειπε καλα λογια και οτι ο ιδιος τη ξεγεννησε.Τελος παντων θα τον δω αυριο και θα σου πω γιατι και εγω αγχωμενη ειμαι.Το κοστος του Ολυμπιον ειναι τεραστιο και μολις πριν 11 μηνες γεννησα παλι σε ιδιωτικη κλινικη και καταλαβαινεις 2 γεννες μας γονατισαν.

Papaki με το καλό βρε κορίτσι!!! Τώρα που διάβασα πιο προσεχτικά είδα ότι είσαι πάλι έγκυος!!!
Τέλεια νέα, μακάρι να έμενα κ εγώ τώρα, αλλά επειδή ακόμα θηλάζω η περίοδος, μου έχει έρθει μόνο μια φορά από όταν γέννησα πριν 2 περίπου μήνες. Μέχρι να αποθηλάσει η μικρή θα είναι λίγο δύσκολο, αλλά μακάρι...
Σου εύχομαι μια υπέροχη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ με το καλό να αγκαλιάσεις κ το δεύτερο σου παιδάκι!!!

45Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Τρι Μαρ 01, 2011 12:11 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εβινιόλι έγραψε:καλημερα κοριτσια

Με λενε Μαρια κ δεν ειμαι απο Πατρα αλλα ζω εδω περιπου 5 χρονια..
θα χαρω πολυ να σας γνωρισω κ να μας γνωρισετε εμενα κ το Εβινακι μου(σχεδον 23,5 μηνων)

για τον Αντωνακη εγω παντως δεν εχω να πω κ τα καλυτερα...
σαν γιατρο δεν προλαβα να τον μαθω αλλα σαν ανθρωποςειναι απαραδεκτος...στην πρωτη επισκεψη μ φερθηκε λες κ ημουν κρεας...+οτι δεν ειναι δεδομενο οτι θα σε αναλαβει ο ιδιος κατα την γεννα...αλλα η ομαδα του.

Τα καλυτερα εχω να πω για την Οικονομου,πολυ σωστη γιατρος αλλα κ ανθρωπος!

Oυτε εγω ειμαι απο Πατρα ημουν εκει 3 χρονια αλλα φυγαμε τον Οκτωβριο!!!!!!
Ποια Οικονομου εννοεις τη Χαρα;;;;;
Εγω εχω πολυ ασχημη εμπειρια, μα παρα πολυ που ουτε καν θελω να θυμαμαι!!!!

46Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Τετ Μαρ 02, 2011 2:15 am

papaki mou!

papaki mou!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xazomammy έγραψε:
papaki mou! έγραψε:Eβινιολι καλημερα και καλωςηρθες.Πραγματικα με αγχωσες λιγο για τον αντωνακη γιατι αυριο εχω το πρωτο ραντεβου μαζι του.Πηγαινω συστημενη σε αυτον απο εναν ενδοκρινολογο του ριου που με παρακολουθουσε παλια στις πολυκυστικες.Βασικα εχω ακουσει και απο αλλου ασχημα λογια για το χαρακτηρα του αλλα και απο αλλους καλα.π.χ. μια ξαδερφη μου που γεννησε σε αυτον(και αυτη συστημενη) μου ειπε καλα λογια και οτι ο ιδιος τη ξεγεννησε.Τελος παντων θα τον δω αυριο και θα σου πω γιατι και εγω αγχωμενη ειμαι.Το κοστος του Ολυμπιον ειναι τεραστιο και μολις πριν 11 μηνες γεννησα παλι σε ιδιωτικη κλινικη και καταλαβαινεις 2 γεννες μας γονατισαν.

Papaki με το καλό βρε κορίτσι!!! Τώρα που διάβασα πιο προσεχτικά είδα ότι είσαι πάλι έγκυος!!!
Τέλεια νέα, μακάρι να έμενα κ εγώ τώρα, αλλά επειδή ακόμα θηλάζω η περίοδος, μου έχει έρθει μόνο μια φορά από όταν γέννησα πριν 2 περίπου μήνες. Μέχρι να αποθηλάσει η μικρή θα είναι λίγο δύσκολο, αλλά μακάρι...
Σου εύχομαι μια υπέροχη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ με το καλό να αγκαλιάσεις κ το δεύτερο σου παιδάκι!!!
xazomammy ευχαριστω πολυ!Αστα κεραμιδα..αλλα τουλαχιστον ειχε αισια καταληξη το επαγγελματικο μου.Βρε συ αφου μενεις χρονια πατρα ξερεις κανα καλο γιατρο?Εχω ραντεβου σημερα στον αντωνακη(συστημενη) αλλα εχω ακουσει οτι ειναι αποτομος.Εχω μπερδευτει εδω με τη πατρα αλλα μου ειναι δυσκολο οικονομικα να παω ολυμπιον.Γεννησα το γιο μου σε ιδιωτικο στη θεσσαλονικη και τωρα 2 γεννες και βαφτισια καπακι μου πεσανε πολυ.

47Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Τετ Μαρ 02, 2011 2:16 am

papaki mou!

papaki mou!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΑΑΑ!Μη ξεχασω να κανονισουμε καμια συναντηση τωρα οι Πατρινες!

48Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Τετ Μαρ 02, 2011 11:45 pm

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλημερα. μηπως εχετε να μου προτεινετε κανενα μαγαζι για τραπεζι στην βαφτιση της μικρης μου?

49Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Τετ Μαρ 02, 2011 11:53 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
papaki πολυ καλη ειναι και η Μαυροματη σε ιδωτικο και δημοσιο ο Σπηλιωπουλος!!

50Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Πεμ Μαρ 03, 2011 12:02 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαυροματη ψηφιζω κι εγω. και τις 2 εγκυμοσυνες ειχα αυτη και ειναι απλα ΜΟΝΑΔΙΚΗ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις