Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

51Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Τετ Δεκ 21, 2011 4:35 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!!
Δεν βλέπω κάποια προσφατη δημοσίευση σε αυτό το θέμα αλλά πιστεύω πως υπάρχουν κι άλλες εγκυούλες από Πάτρα και θα θελα πολύ να μοιραστώ πληροφορίες με άλλες που θα κάνουν την καθημερινότητα μας πιο εύκολη στην πόλη που μας φιλοξενεί!!!! Μακάρι να δω κάποια απάντηση σύντομα...
Wink Wink

52Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 1:57 am

jennia

jennia
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Που είναι οι μανούλες από Πάτρα???? Χάθηκαν??? Εγώ έχω από το 2005 στην Πάτρα, δεν είμαι από εδώ βρέθηκα λόγω διορισμού μέσω ΑΣΕΠ αλλα παντρεύτηκα εδώ οπότε εγκατέλειψα την Αθήνα και έμεινα μόνιμα! Έχει καμία μανούλα εμπειρία από το γιατρό ΛΙΟΥΤΑ και κλινική ΗΩ?..Πάντως με τους γιατρούς υπάχει θέμα..ακούς από όλους και καλά και άσχημα, δε βγάζεις άκρη...εγώ πιστεύω ότι όταν όλα πάνε καλά είναι όλοι καλοί...το θέμα είναι αν στραβώσει κάτι (χτύπα ξύλο) πόσο "ετοιμοπέλεμος" είναι ο γιατρός!

53Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 2:07 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jennia έγραψε:Που είναι οι μανούλες από Πάτρα???? Χάθηκαν??? Εγώ έχω από το 2005 στην Πάτρα, δεν είμαι από εδώ βρέθηκα λόγω διορισμού μέσω ΑΣΕΠ αλλα παντρεύτηκα εδώ οπότε εγκατέλειψα την Αθήνα και έμεινα μόνιμα! Έχει καμία μανούλα εμπειρία από το γιατρό ΛΙΟΥΤΑ και κλινική ΗΩ?..Πάντως με τους γιατρούς υπάχει θέμα..ακούς από όλους και καλά και άσχημα, δε βγάζεις άκρη...εγώ πιστεύω ότι όταν όλα πάνε καλά είναι όλοι καλοί...το θέμα είναι αν στραβώσει κάτι (χτύπα ξύλο) πόσο "ετοιμοπέλεμος" είναι ο γιατρός!

Πάτρα κι εγώ! Δυστυχώς όμως δεν ξέρω τίποτα για το γιατρό που ρωτάς. Στην Ηω γέννησε μια φίλη μου πριν 1,5 χρόνο, ευχαριστημένη έμεινε. Πάντως έχεις δίκιο, στη δυσκολία φαίνεται ο καλός γιατρός.
Εσύ έγκυος είσαι?

54Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 2:09 am

jennia

jennia
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πάτρα κι εγώ! Δυστυχώς όμως δεν ξέρω τίποτα για το γιατρό που ρωτάς. Στην Ηω γέννησε μια φίλη μου πριν 1,5 χρόνο, ευχαριστημένη έμεινε. Πάντως έχεις δίκιο, στη δυσκολία φαίνεται ο καλός γιατρός.
Εσύ έγκυος είσαι?[/quote]

Ναι έγκυος, μόλις μπήκα στον 5ο μήνα!

55Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 2:15 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό το μωράκι σου! Το δεύτερο τρίμηνο είναι το πιο εύκολο. Άρχισες τις ετοιμασίες...ξέρεις το φύλο?

56Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 2:28 am

jennia

jennia
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Constantin@ έγραψε:Με το καλό το μωράκι σου! Το δεύτερο τρίμηνο είναι το πιο εύκολο. Άρχισες τις ετοιμασίες...ξέρεις το φύλο?

Να 'σαι καλά!! Μέχρι τώρα ευτυχώς εχούν πάει όλα καλά εκτός από μια μικρή αποκόλληση που είχα περίπου πριν από ένα μήνα και από το ότι από χθες είμαι με πονόλαιμο,καταρροή και λίγα δέκατα...όπως καταλαβαίνεις φοβάμαι πολύ μην αρχίσει και ανεβαίνει κανένας πυρετός!!!

"Μάλλον" αγοράκι αλλά επειδή δε κάθεται και τόσο καλά να το δούμε...κρατάω μικρό καλάθι! Έχω αρχίσει τις αναζητήσεις σχετικά με κούνια,καρότσι κλπ. αλλά έχω πελαγώσει λίγάκι...είναι τόσα πολλά που χάνεσαι!!!
Εσύ μανούλα ήδη ή έγκυος??

57Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 2:40 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η μπέμπα μου είναι 4,5 μηνών. Και για μένα όλα καινούρια είναι, προσπαθώ να ανταπεξέλθω όσο καλύτερα μπορώ. Μην αγχώνεσαι με τις αγορές. Κοίτα να απολαύσεις τις βόλτες κ τα ψώνια κ πάρε τα απαραίτητα. Κούνια, καρότσι, αποστειρωτή και οπωσδήποτε καθισματάκι για το αυτοκίνητο. Ρουχαλάκια κλπ θα τρελαθείς με την ποικιλία. Αν πας κ Αθήνα θα τα βρεις κ πιο φτηνά φαντάζομαι.
Προσοχή τώρα που αλλάζει ο καιρός και για ότι θες πες μου, ελπίζω να τα λέμε...

58Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 2:45 am

jennia

jennia
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ' ευχαριστώ για όλα και να χαίρεσαι τη μπεμπούλα σου!!!
Χάρηκα πολύ ... σίγουρα θα τα λέμε!!! Smile

Εσύ ψώνισες από Πάτρα και αν ναι από που?

59Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 3:05 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια! Κι εγώ Πάτρα μένω. Μπαίνω στον 8ο!!! Κι εγώ είχα κάτι θεματάκια με την εγκυμοσύνη (είναι μικρούλα η κορούλα), αλλά προς το παρόν όλα καλά! Ωραία θα είναι να τα λέμε! Εγώ αυτή την κλινική δεν την ξέρω καν! Στη Ρ. Φεραίου θα γεννήσω... Με το καλό και σε σένα! Κωνσταντίνα (αν δεν κάνω λάθος) να το χαίρεσαι το παιδάκι σου! Εμένα με λένε Δήμητρα!

60Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 3:24 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jennia έγραψε:Σ' ευχαριστώ για όλα και να χαίρεσαι τη μπεμπούλα σου!!!
Χάρηκα πολύ ... σίγουρα θα τα λέμε!!! Smile

Εσύ ψώνισες από Πάτρα και αν ναι από που?

Σε ευχαριστώ! Εμείς πήραμε κούνια και στρώμα από το ΗΡΑ και ρουχάκια από mothercare γιατί μου άρεσε πολύ η ποιότητα. Καρότσι χρησιμοποιούμε του ξαδελφούλη της που μεγάλωσε.

61Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 3:28 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy29 έγραψε:Γεια σας κορίτσια! Κι εγώ Πάτρα μένω. Μπαίνω στον 8ο!!! Κι εγώ είχα κάτι θεματάκια με την εγκυμοσύνη (είναι μικρούλα η κορούλα), αλλά προς το παρόν όλα καλά! Ωραία θα είναι να τα λέμε! Εγώ αυτή την κλινική δεν την ξέρω καν! Στη Ρ. Φεραίου θα γεννήσω... Με το καλό και σε σένα! Κωνσταντίνα (αν δεν κάνω λάθος) να το χαίρεσαι το παιδάκι σου! Εμένα με λένε Δήμητρα!

Χάρηκα πολύ Δήμητρα! Με το καλό η μπεμπούλα σου. Κοντεύεις να την κρατήσεις αγκαλίτσα!
Και εγώ είχα θέμα βάρους με τη μπέμπα. Λεπτούλα γεννήθηκε και ακόμα λεπτούλα είναι, αλλά τι να κάνουμε...Εύχομαι να σου πάνε όλα κάλα μέχρι το τέλος.
Στη Ρ.Φεραίου γέννησα κι εγώ. Όλα τα κορίτσια εκεί είναι φοβερά. Θα δεις θα μείνεις ευχαριστημένη.
Για ότι θες πες μου....

62Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 4:32 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η αλήθεια είναι ότι είναι μέρες που αγχώνομαι πολύ γιατί δεν ξέρω κατά πόσο είναι λογικό να είναι οι μετρήσεις του κεφαλιού της σχεδόν 3 εβδομάδες πίσω. Η κοιλίτσα σταθερά 1 εβδομάδα πίσω και το μηριαίο κανονικότατο στην εβδομάδα του! Η καμπύλη ανάπτυξης είναι καλή βέβαια και ο εμβρυολόγος είναι πολύ αισιόδοξος. Η γιατρός μου επίσης αισιόδοξη, αλλά διακρίνω στο βλέμμα της μια ανησυχία. Τι να πω... Ας ελπίσουμε όλα να πάνε καλά. Φυσιολογικά γέννησες;

63Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 4:54 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι φυσιολογικά γέννησα. Είχα όμως δύσκολο τοκετό γιατί ερχόταν με οπίσθια προβολή. Όλα καλά όμως.
Και της μπέμπας η κοιλίτσα είχε μικρότερη διάμετρο και μειωμένο ρυθμό ανάπτυξης. Με είχαν αγχώσει τόσο πολύ και κάθε μέρα που περνούσε και δεν γένναγα χαιρόμουν γιατί θα έπαιρνε κι άλλο βάρος.
Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά. Ποια γιατρό έχεις?

64Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 9:30 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κωνσταντίνα θα σου στείλω με πμ το όνομα της γυναικολόγου μου. Είμαι κατευχαριστημένη!
Θηλάζεις; Εμένα μια φίλη που είναι στον 9ο πια μου είπε ότι υπάρχει μια ομάδα για τον θηλασμό. Εσύ ξέρεις κάτι;

65Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Σαβ Οκτ 13, 2012 10:33 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μου είπαν για την ομάδα αυτή λίγο αργά. Θήλασα 2 μήνες μόνο, δεν είχα πολύ. Λεγόταν Ομάδα Εθελοντών και Υποστηρικτών Μητρικού Θηλασμού και Μητρότητας Πάτρας. Δεν ξέρω αν λέμε την ίδια. Το είχα ψάξει στο facebook αλλά για μένα ήταν αργά....Στο μαιευτήριο θα σε βοηθήσουν πολύ. Αν δεις μετά στο σπίτι ότι έχεις πρόβλημα δε χάνεις τίποτα να επικοινωνήσεις.

66Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Οκτ 14, 2012 12:21 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Κυριακάτικο πρωινό με δροσούλα!!!

67Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Οκτ 14, 2012 3:02 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Μόνο οι δυο μας είμαστε Δήμητρα....που χάθηκαν όλες οι πατρινές?

68Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Οκτ 14, 2012 10:25 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα εγκυουλες αλλα και μανουλες!
Αλλη μια απο Πατρα....Μενω τα τελευταια 8 χρονια εδω. Ειμαι κι εγω εγκυουλα και εχω αποψη πανω στο θεμα γιατρος αλλα και βρεφικα!Ελπιζω να τα λεμε στο θεματακι...

69Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Οκτ 14, 2012 10:35 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Ιωάννα! Ναί, να τα λέμε! Έτσι, να γίνουμε πολλές! Σε ποιόν μήνα είσαι; Εγώ μόλις μπήκα στον 8ο! Ρε κορίτσια έχω μια ερώτηση. Το πρώτο τρίμηνο μπορώ να την κοιμίζω στην καλαθούνα; Το λίκνο τι παραπάνω έχει;

70Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Οκτ 14, 2012 10:45 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Δημητρα!Τι κανεις; ειμαι στον 4ο μηνα κι αν θες να μιλησουμε με εβδομαδες ειμαι 16 και 1 σημερα!
Οσο για την ερωτηση σου ολα πανω κατω τα ιδια ειναι!Κι εγω για καλαθουνα η πορτ μπεμπε σκεφτομαι...θα σου βαλω ενα αρθρο της Ολιβιας σε λιγο που πιστευω θα σε βοηθησει...

71Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Οκτ 14, 2012 10:49 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

72Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Οκτ 14, 2012 10:57 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ιωάννα! Εγώ είμαι ήδη μαμά, αλλά πολύ φρέσκια ακόμα μιας και η μπέμπα μου είναι μόλις 4,5 μηνών. Με το καλό το μωράκι σου!

Δήμητρα και εγώ καλαθούνα είχα στην αρχή. Και αν πάρεις και βάση που έχει κλίση και κουνιέται όπως το λίκνο δε νομίζω οτι έχει διαφορά. Εξάλλου μετά το τρίμηνο καλό είναι να συνηθίζουν στην κούνια τους.

73Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Οκτ 14, 2012 11:02 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κωνσταντινα σε ευχαριστω πολυ!Να σου ζησει η μικρουλα σου!

Επειδη κι εγω σιγα σιγα θα ψαξω για τα πραγματα του μωρου εχετε κατι να προτεινετε στην Πατρα; Για κουνια και σιφονιερα ειδα στα Λητω, τωρα στο Μητερα δεν πηγα, Ψυχογιος και Απλο εχουν; η μονο παιδικα;

74Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Οκτ 14, 2012 11:19 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ Ιωάννα!
Εγώ κούνια πήρα από το ΗΡΑ. Το απλό έχει παιδικά, είχα πάει επίσης Χορευταρή, Mothercare, Μητέρα, στο Μωράκι και στο Μαμά και μωρό. Έχει πολλά, με αρκετή διακύμανση τιμών...όρεξη για ψάξιμο να έχεις.

75Μαμαδες απο Πατρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Πατρα! Κυρ Οκτ 14, 2012 11:22 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστω πολυ Κωνσταντινα μου! Ειναι λιγο αγχωδης διαδικασια το δωματιο του μωρου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις