Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Τετ Ιαν 12, 2011 5:48 am

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
cassiani έγραψε:
christina80 έγραψε:
cassiani έγραψε:kai ego thelo na tin pao giati trelenete me to nero etsi kai allios dio mines tora sto manio kanoume oso mporoume vouties mesa sto mpanaki mas kai rixnoume gia poli ora me to ntous sto kefalaki mas nero kai trelenete sta gelia ase pou den kleinei ta matia tis metipota.kai otan tin voutame kleinei to stoma alla me to ntous anoigei to stoma kai prospathei na piei to nero poli gelio.

ante cassiani se 1 mina 8a mporeite na kanete trellitses stis pisines! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
nai an ta kataferoume.thelo leftaaaaaaaaaa!!!!!!!!

opws oloi maaaaaaaaaaaaaaaass! Rolling Eyes

27Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Τετ Ιαν 12, 2011 7:52 am

KPAP

KPAP
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
POLY WRAIA IDEA.TO SKEFTOMASTE KAIRO ALLA DEN TO TOLMHSAME AKOMH-GNWRIZETE PISINA POY NA KANEI BABY SWIMMING STON PEIRAIA?

28Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Τετ Ιαν 12, 2011 8:05 am

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στην Ορεστιαδα άνοιξε τωρα κολυμβητηριο και δε ξερω αν χρησιμοποιουν χλωριο η οζον παντως ρωτησα την παιδιατρο χθες και μου ειπε οτι ρωτησαν και αλλοι γονεις και τους ειπε μετα τον 1 χρονο.εμεις χρονιζουμε το μαιο οποτε μετα θα γεμισουμε την πισινα στο ξενοδοχειο της μαμας μου μετα θαλασσα και απο Σεπτεμβριο παμε κολυμβητηριο. τη θεωρω τελεια δραστηριοτητα και απασχολειτε το μωρο και μαθαινει να αθλειτε ..ελπιζω αν ξεκινησουμε απο τωρα θα τους αρεσει η αθληση παντε

29Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Τετ Ιαν 12, 2011 2:03 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παρόλο που οι περισσότερες είστε σαλονικιές θα σας πω για αθήνα που το έχω ψάξει. Πέρα από διάφορα ιδιωτικά κέντρα, γυμναστήρια, δήμους κλπ. Έχει και στο ΟΑΚΑ. Στο οποίο πήγα το καλοκαίρι και ρώτησα. Είναι 40€ το μήνα 1 φορά την εβδομάδα μισή ώρα κάτι τέτοιο. Είχα ξεχάσει να ρωτήσω αν μπορώ να τον πηγαίνω εκτός των ωρών που γίνεται το μάθημα. Γιατί για 2 ώρες το μήνα 40 ευρώ δεν είναι και λίγα. Τώρα ακούστε τι σκέφτηκα. Να πηγαίνω με τον γιο μου που είναι σχεδόν 2,5 χρονών και με την κόρη μου που κοντεύει 8 μηνών.χαχαχα . Μες στην τρέλα θα είμαι. Αν δω ότι μπορώ να τα καταφέρω θα τα πάω. Θα ξεφεύγουν και τα παιδιά και εγώ.

30Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Τετ Ιαν 12, 2011 11:15 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Παρόλο που οι περισσότερες είστε σαλονικιές θα σας πω για αθήνα που το έχω ψάξει. Πέρα από διάφορα ιδιωτικά κέντρα, γυμναστήρια, δήμους κλπ. Έχει και στο ΟΑΚΑ. Στο οποίο πήγα το καλοκαίρι και ρώτησα. Είναι 40€ το μήνα 1 φορά την εβδομάδα μισή ώρα κάτι τέτοιο. Είχα ξεχάσει να ρωτήσω αν μπορώ να τον πηγαίνω εκτός των ωρών που γίνεται το μάθημα. Γιατί για 2 ώρες το μήνα 40 ευρώ δεν είναι και λίγα. Τώρα ακούστε τι σκέφτηκα. Να πηγαίνω με τον γιο μου που είναι σχεδόν 2,5 χρονών και με την κόρη μου που κοντεύει 8 μηνών.χαχαχα . Μες στην τρέλα θα είμαι. Αν δω ότι μπορώ να τα καταφέρω θα τα πάω. Θα ξεφεύγουν και τα παιδιά και εγώ.

Mπορείς με δυο παιδιά ταυτόχρονα ένας ενήλικας?
Ήθελα κι εγώ να την πάω φέτος αλλά τελικά και λόγω χρόνου και λόγω έλλειψης χρημάτων δε γίνεται. Του χρόνου ελπίζω να τα καταφέρω! Σε ένα ιδιωτικό στη Γλυφάδα έλεγα να ην πάω που είχα βρει στο ίνερνετ, αλλά δεν το έχω δει από κοντά. Το ΟΑΚΑ είναι καλή περίπτωση αλλά είναι πολύ μακριά μου!

31Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Πεμ Ιαν 13, 2011 1:27 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ να πατε!ειναι πολυ ωραια! εμεις δυστυχως κ τις 2 φορες που πηρα στο ΟΑΚΑ για babyswimming δεν υπηρχαν θεσεις γμτ...ειμαι σε λιστα αναμονης αλλα δεν το βλεπω για φετος Sad

32Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Πεμ Ιαν 13, 2011 3:22 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:
giouli73 έγραψε:Παρόλο που οι περισσότερες είστε σαλονικιές θα σας πω για αθήνα που το έχω ψάξει. Πέρα από διάφορα ιδιωτικά κέντρα, γυμναστήρια, δήμους κλπ. Έχει και στο ΟΑΚΑ. Στο οποίο πήγα το καλοκαίρι και ρώτησα. Είναι 40€ το μήνα 1 φορά την εβδομάδα μισή ώρα κάτι τέτοιο. Είχα ξεχάσει να ρωτήσω αν μπορώ να τον πηγαίνω εκτός των ωρών που γίνεται το μάθημα. Γιατί για 2 ώρες το μήνα 40 ευρώ δεν είναι και λίγα. Τώρα ακούστε τι σκέφτηκα. Να πηγαίνω με τον γιο μου που είναι σχεδόν 2,5 χρονών και με την κόρη μου που κοντεύει 8 μηνών.χαχαχα . Μες στην τρέλα θα είμαι. Αν δω ότι μπορώ να τα καταφέρω θα τα πάω. Θα ξεφεύγουν και τα παιδιά και εγώ.

Mπορείς με δυο παιδιά ταυτόχρονα ένας ενήλικας?
Ήθελα κι εγώ να την πάω φέτος αλλά τελικά και λόγω χρόνου και λόγω έλλειψης χρημάτων δε γίνεται. Του χρόνου ελπίζω να τα καταφέρω! Σε ένα ιδιωτικό στη Γλυφάδα έλεγα να ην πάω που είχα βρει στο ίνερνετ, αλλά δεν το έχω δει από κοντά. Το ΟΑΚΑ είναι καλή περίπτωση αλλά είναι πολύ μακριά μου!

ρινουλα ξερω μαλλον πιο λες εκει τον ειχα παει εγω, οτι θες στειλε πμ να σου πω

33Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Παρ Ιαν 21, 2011 1:14 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σας πω τα τελευταία νέα. Πήγα στο ΟΑΚΑ και βρήκα το σύλλογο υδρία. Εγώ όπως είπα ενδιαφέρομαι και για τα 2 παιδιά. Περίπου 2,5 χρονών το αγόρι και 8 μηνών η κόρη σήμερα. Μου λένε λοιπόν στο υδρία 20 ευρώ το κάθε παιδί εγγραφή δηλαδή =40. Μετά κανονικά είναι 40 + 40 = 80 το μήνα και τα δύο κι από 80 επειδή είναι αδέρφια θα δίνεται 75.χαχαχαχα Δηλαδή μου κόβεται 2,5 ευρώ για το κάθε παιδί την ρωτάω και γέλαγα.Η τιμή για μία φορά την εβδομάδα μισή ώρα. Τελοσπάντων θα το πήγαινα μάλλον γιατί είναι κοντά και με βολεύει. Κάπου διάβασα όμως, μπορεί κι εδώ ότι την πισίνα του ΟΑΚΑ την χρησιμοποιούν 3 σύλλογοι. Υδρία που μίλησα, Νηρηίδες και δελφίνια. Νηρηίδες δεν πήρα. Παίρνω και στα δελφίνια από περιέργεια. Λοιπόν πληρώνει μόνο το ένα παιδί εγγραφή 20 ευρώ και μετά 60 ευρώ και τα δύο για μία φορά την εβδομάδα κι άμα θέλω δύο πάει 90 ευρώ. Τρομερή διαφορά κι έχει και ώρες που με βολεύουν. 'Ετσι λοιπόν πρώτα ο θεός την Δευτέρα ξεκινάνε και τα δικά μου δελφίνια, ελπίζω να τους αρέσει και να μην χαίρομαι τσάμπα.

34Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Παρ Ιαν 21, 2011 1:24 pm

eirini1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giouli73 έγραψε:Να σας πω τα τελευταία νέα. Πήγα στο ΟΑΚΑ και βρήκα το σύλλογο υδρία. Εγώ όπως είπα ενδιαφέρομαι και για τα 2 παιδιά. Περίπου 2,5 χρονών το αγόρι και 8 μηνών η κόρη σήμερα. Μου λένε λοιπόν στο υδρία 20 ευρώ το κάθε παιδί εγγραφή δηλαδή =40. Μετά κανονικά είναι 40 + 40 = 80 το μήνα και τα δύο κι από 80 επειδή είναι αδέρφια θα δίνεται 75.χαχαχαχα Δηλαδή μου κόβεται 2,5 ευρώ για το κάθε παιδί την ρωτάω και γέλαγα.Η τιμή για μία φορά την εβδομάδα μισή ώρα. Τελοσπάντων θα το πήγαινα μάλλον γιατί είναι κοντά και με βολεύει. Κάπου διάβασα όμως, μπορεί κι εδώ ότι την πισίνα του ΟΑΚΑ την χρησιμοποιούν 3 σύλλογοι. Υδρία που μίλησα, Νηρηίδες και δελφίνια. Νηρηίδες δεν πήρα. Παίρνω και στα δελφίνια από περιέργεια. Λοιπόν πληρώνει μόνο το ένα παιδί εγγραφή 20 ευρώ και μετά 60 ευρώ και τα δύο για μία φορά την εβδομάδα κι άμα θέλω δύο πάει 90 ευρώ. Τρομερή διαφορά κι έχει και ώρες που με βολεύουν. 'Ετσι λοιπόν πρώτα ο θεός την Δευτέρα ξεκινάνε και τα δικά μου δελφίνια, ελπίζω να τους αρέσει και να μην χαίρομαι τσάμπα.

ρώτησες εάν χρησιμοποιούν χλώριο στη μικρή πισίνα του ΟΑΚΑ??? πάντως στο ΟΑΚΑ έχει πολλές πισίνες αγωνιστικές και σίγουρα έχει αναθυμιάσεις από χλώριο..αν το ρώτησες για πες μας κι εμάς...αν και είναι πολύ μακρυά για μένα...

35Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Παρ Ιαν 21, 2011 1:29 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν το ρώτησα αλλά νομίζω ότι στην σε κάποια ιστοσελίδα που μπήκα έγραφε ότι καθαρίζεται με οζον

36Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Παρ Ιαν 21, 2011 9:14 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Να σας πω τα τελευταία νέα. Πήγα στο ΟΑΚΑ και βρήκα το σύλλογο υδρία. Εγώ όπως είπα ενδιαφέρομαι και για τα 2 παιδιά. Περίπου 2,5 χρονών το αγόρι και 8 μηνών η κόρη σήμερα. Μου λένε λοιπόν στο υδρία 20 ευρώ το κάθε παιδί εγγραφή δηλαδή =40. Μετά κανονικά είναι 40 + 40 = 80 το μήνα και τα δύο κι από 80 επειδή είναι αδέρφια θα δίνεται 75.χαχαχαχα Δηλαδή μου κόβεται 2,5 ευρώ για το κάθε παιδί την ρωτάω και γέλαγα.Η τιμή για μία φορά την εβδομάδα μισή ώρα. Τελοσπάντων θα το πήγαινα μάλλον γιατί είναι κοντά και με βολεύει. Κάπου διάβασα όμως, μπορεί κι εδώ ότι την πισίνα του ΟΑΚΑ την χρησιμοποιούν 3 σύλλογοι. Υδρία που μίλησα, Νηρηίδες και δελφίνια. Νηρηίδες δεν πήρα. Παίρνω και στα δελφίνια από περιέργεια. Λοιπόν πληρώνει μόνο το ένα παιδί εγγραφή 20 ευρώ και μετά 60 ευρώ και τα δύο για μία φορά την εβδομάδα κι άμα θέλω δύο πάει 90 ευρώ. Τρομερή διαφορά κι έχει και ώρες που με βολεύουν. 'Ετσι λοιπόν πρώτα ο θεός την Δευτέρα ξεκινάνε και τα δικά μου δελφίνια, ελπίζω να τους αρέσει και να μην χαίρομαι τσάμπα.

giouli73 δλδ ειχαν θεσεις? εμενα μου ειπαν οτι δεν υπαρχει θεση για το ηλικιακο γκρουπ του γιου μου,ειναι σχεδον στα ιδια τα παιδια μας. Shocked μου χαν πει στο ΟΑΚΑ (μιλησα με Υδρια πρωτα) οταν αδειασει θεση θα με ενημερωσουν κ οτι ημουν σε λιστα αναμονης...σχεδον ενα μηνα πριν...

37Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Ιαν 22, 2011 1:17 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω ηθελα καποια στιγμη να την βαλω κολυμβηση αλλα φοβοταν,και λογω οτι μενουμε σε νησι και ημαστε καθε μερα στην θαλασσα απο μαιο μεχρι σεπτεμβριο,το θεωρω λιγο χαμενα λεφτα,προτιμω να τα δινω στο μπαλετο που θελει να παει,κ πιστευω οτι θα επωφεληθει περισσοτερο,τωρα βεβαια ειναι κ 4 αν μεγαλωσει κ μου πει θελω κολυμβηση,εννοειται οτι θα την παω.αλλα απο σεπτεμβριο θα την γραψω στο μπαλετο,οχι επειδη θελω εγω,αλλα επειδη εκεινη ολλη την ημερα χορευει και χοροπηδαει,φαινετε οτι εχει ταλεντο.μεχρι τωρα δν την εχω παει λογω οικονομικων γτ το μπαλετο θελει και το λιγοτερο 60-80 μηνιαιως

38Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Ιαν 22, 2011 1:27 am

maria_fio


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα από Ηράκλειο Κρήτης. Εμείς είμαστε 17 μηνών και κάνουμε κολύμβηση από 7 1/2 μηνών! Δεν έχουμε σταματήσει καθόλου τον χειμώνα και αρρωσταίνουμε σπανίως! Του αρέσει πάρα πολύ. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, αρκεί να ελέγχθουν οι δείκτες της πισίνας!

39Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Ιαν 22, 2011 1:34 am

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια εγω δεν παω ακομα τον μικρο μου σε κατι τετοιο αλλα η φιλη μου παει το μπεμπακι της καιρο τωρα στο ΟΑΚΑ γιατι λογο αιμοροφιλιας πρεπει να γυμναζεται και ειναι υπερευχαριστημενη!!!!Και ξερω οτι το εψαξε παρα πολυ!!Το μονο που της ειχαν πει ειναι να κλεισει τους 6 μηνες ο μικρος~Τωρα ειναι 1 χρονου κ ειναι δελφινακι!!

40Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Ιαν 22, 2011 3:57 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsako να στα πω απλά γιατί κι εγώ τώρα 1-2 βδομάδες ψάχνω. Την πισίνα την χρησιμοποιούν 3 σύλλογοι όπως ανέφερα πιο πάνω. Δεν ξέρω μπορεί να είναι κι άλλοι. Εγώ διάβασα το υδρία, νηρηίδες και δελφίνια που τώρα άλλαξαν όνομα όπως μου είπαν κι έγιναν τα δελφίνια --> ροή. Λοιπόν όπως μπαίνεις εκεί στα γραφεία φαντάζομαι θα πήγες βλέπεις πρώτο το υδρία αν προχωρήσεις πιο πίσω είναι και οι άλλοι σύλλογοι. Εγώ στηναρχή είχα πάει στο υδρία δεν ήξερα ότι υπήρχαν κι άλλοι. Είχε γενικά θέσεις απλά η κοπέλα έψαχνε να μου βρει 2 τμήματα γιατί τα παιδιά δεν μπορούσαν να μπουν στο ίδιο και ήθελα να είναι συνεχόμενα. Μετά έψαξα στο ιντερνετ και βρήκα ότι υπάρχουν κι άλλοι σύλλογοι. Θα τα πάω λοιπόν στα δελφίνια - ροή γιατί χρησιμοποιούν την ίδια πισίνα, είναι πιο φθηνά, και θα τα βάλει στο ίδιο τμήμα που με βολεύει. Εγώ θα πηγαίνω δευτέρα 1.30 γύρω στις 2+ θα είμαι σπίτι και κατά 3 - 3+ θα κοιμούνται. Τα δελφίνια είχαν αρκετές θέσεις δεν την είδα να έχει πρόβλημα. Ίσως επειδή ξεκινάνε τα μαθήματα από 1 το μεσημέρι κι επειδή τα γραφεία τους είναι πιο πίσω και μάλλον ο κόσμος όπως εγώ δεν ξέρει ότι υπάρχουν κι άλλοι σύλλογοι. Τη δευτέρα στη 1 μου είπε η κοπέλα ότι έχει πιο πολλά παιδάκια 4-5 και καλύτερα να τα πάω στη 1.30 γιατί έχει μόνο 1. Άλλα θα κάνει ο μεγάλος κι άλλα η μπέμπα. Οπότε θα μπορεί πιο έυκολα η δασκάλα να μας δείχνει. Ελπίζω να βοήθησα. Όποια θέλει να βρω και τα τηλ να σας δώσω. Πάντως μην περιμένεις τις λίστες. Σιγά μην ασχολούνται.

41Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Ιαν 22, 2011 5:33 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Giouli ευχαριστω! μιλησα ξανα κ το δυσκολο ειναι οι ωρες,θελω απογευμα και γι αυτο δεν μου εβρισκαν.Σαββατο πρωι επισης θα θελα αλλα παλι δεν,..

42Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Ιαν 22, 2011 6:55 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρώτα και στους άλλους δύο συλλόγους που σου είπα. Βέβαια δεν ΄ξέρω τι ώρες έχει ο καθένας. Εσένα πρέπει να σε βολεύει και το δαίς. Αλλά νομίζω ξεκινάνε από 1,5 ετών.

43Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Ιαν 29, 2011 4:25 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:ρώτα και στους άλλους δύο συλλόγους που σου είπα. Βέβαια δεν ΄ξέρω τι ώρες έχει ο καθένας. Εσένα πρέπει να σε βολεύει και το δαίς. Αλλά νομίζω ξεκινάνε από 1,5 ετών.

μας ειδοποιησαν απο την Υδρια οτι αδειασε θεση για τον μεγαλο μου Smile πηγαμε σημερα κ γραφτηκε. Τωρα σπαω το κεφαλι μου να δω πως θα τον συγκρατω που θα κανει παταγο για να μπει κατευθειαν στην πισινα Rolling Eyes Razz θα μας μαθουν και στο ΟΑΚΑ!

44Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Ιαν 29, 2011 4:28 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 ποιες μερες θα πατε? μηπως ειμαστε στο ιδιο γκρουπ? Σαββατο πρωι 11.00 με την Υδρια θα ειμαστε.Αν εισαι κ συ πες μου. Smile

45Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Ιαν 29, 2011 11:34 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιτσάκι πολύ χαίρομαι που βρήκατε θέση. Εμείς είμαστε στο Ροή. Χρησιμοποιούν την ίδια πισίνα και είναι πιο οικονομικά. Ξεκίνησαμε την Δευτέρα εμείς. Περιττό να σου πω τι έγινε με τον μεγάλο. Βέβαια και η πιτσιρίκα δεν πήγε πίσω έβαζε κάτι στριγγλιές. Εμείς κάνουμε κάθε Δευτέρα 1.30. Όταν ανοίξει ο καιρός μπορεί να τα πηγαίνω 3 φορές. Πάντως είναι καταπληκτικά, μακάρι να μπορούν όλα τα παιδάκια να πάνε.

46Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Κυρ Ιαν 30, 2011 12:08 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιο οικονομικα ε?ποσο δλδ?

για πες αντιδρασεις του μεγαλου σου!ειναι σχεδον τα ιδια με τον δικο μου σε ηλικια,ειμαι περιεργη να δω πως θα ναι!δεν εχει υπομονη (οπως τα περισσοτερα παιδακια αυτης της ηλικιας).Προς το παρον το εχει μαθει σαν ποιηματακι "θα παμε,θα βγαλουμε τα ρουχα μας,τις καλτσουλες,θα κανουμε ντουζακι,θα ερθει η προπονητρια κ θα κανουμε μπανιο στιν πισινα" βεβαια μετα αρχιζει τα "θα παιξουμε με τα κουβαδακια..." ,κ ολη την ωρα λεω "αν κανουμε φασαρια η προπονητρια θα μας βγαλει απ την πισινα".
Θα τον πηγαινε ο πατερας του αλλα επειδη οταν πηγαμε για εγγραφη εκανε παταγο για να μπει στην πισινα μαλλον ...κολλωσε ο μπαμπακας. Οποτε θα παμε παρεα και οταν μπει σε ρυθμο μπορει αν τον παει ο πατερας του.. afro

47Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Κυρ Ιαν 30, 2011 4:11 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχω γράψει τις τιμές σε άλλο post. Να στα πω περιληπτικά. Εγώ γενικά από την στιγμή που ηλικιακά μπορώ να πάω και τα δύο, ήθελα να γράψω και τα δύο. Δεν μου πήγαινε η καρδιά να πάω τον γιο και την κόρη όχι. Λοιπόν στο υδρία για 2 παιδιά. Μου είπαν θα πληρώσουν εγγραφή και τα 2 από 20€ = 40€ ο μήνας πήγαινε 40 + 40 = 80€ και μου είπαν επειδή είναι αδέρφια 75€. Δηλαδή μου κόβετε 2,5€ για το κάθε παιδί? Τι με περάσατε τσιφούτη? Ή κάνε μια έκπτωση της προκοπής ή μην κάνεις καθόλου. Και νομίζω πως έχουν μόνο για μία φορά την εβδομάδα, τουλάχιστον δεν μου ανέφεραν για 3. Λοιπόν στο Ροή πληρώνει μόνο το ένα παιδί εγγραφή 20€. Ο μήνας και για τα 2 είναι 60€. Αν θέλω για 2 φορές υπάρχει αλλά πάει 90. Δηλαδή με μία φορά γλιτώνω 15€ κάθε μήνα. Δεν είναι και λίγα ένα πακέτο πάνες. Βέβαια βρήκα πιο εύκολα ώρες στο Ροή αν δεν είχε μπορεί να το πήγαινα κι εγώ στο υδρία. Για το μάθημα τώρα. Ο γιος μου γενικά είναι ζωηρό παιδί δεν κρατιέται με τίποτα. Ανυπόμονος όσο δεν παίρνει. Κάποιες φορές μπορεί να με νευριάσει που είναι ζωηρός, αλλά ταυτόχρονα άμα του μιλήσεις με τρόπο θα σε ακούσει. Την έκανε άνω κάτω την πισίνα. Ήθελε να πιάσει τα μπαλάκια, τα παπάκια κι ότι άλλου είδους παιχνίδι είχαν εκεί για να παίζουν τα παιδιά. Ήθελε να ανεβαίνει στο σκαλοπάτι και να πέφτει κλπ κλπ. Πλατσούριζε πέταγε νερά. Ο άντρας μου λέει θα μας διώξουν. Σιγά και μην μας διώξουν. Όποιος έχει πρόβλημα να πάει σε άλλη παραλία. Παιδάκι είναι και για αυτό τον φέραμε για χαρεί. Άμα αρχίζει και πετάει μπαλάκια στα άλλα παιδάκια και τους κάνει ξερωγώ πατητές.... τότε μάλιστα έχουμε πρόβλημα. Από τη στιγμή που μόνο παίζει δε με νοιάζει κι ας μου κάποιος κάτι. Το ίδιο βέβαια ισχύει και στη θάλασσα.

48Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Κυρ Ιαν 30, 2011 5:55 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ πιο οικονομικα! Θα περασει ο μηνας (αφου τον πληρωσαμε τωρα) κ θα κοιταξω μηπως βρουμε θεση στη Ροη για να γραψω κ την μικρη. Κ στην Υδρια 1 φορα την εβδομαδα ειναι.
Ωχ ωχ αυτο φανταζομαι θα κανει και ο γιος μου γι αυτο σε ρωτησα.Ειναι ζωηρος κ ανυπομονος -εμενα φυσιολογικο μου φαινεται αλλα οπως κ να το κανεις σε ξεθεωνει!- κ φανταζομαι επισης οτι ειναι νορμαλ οι προπονητες εκει δεν περιμενουν στρατιωτικη πειθαρχια απο διχρονα! Ελπιζω να κυλησει ηρεμα η πρωτη φορα (αν κ στην εγγραφη πηγαμε και ηταν ολο χαρα κ χαχανα κ με το που μας εκανε ξεναγηση κ ειδε την πισινα ...παταγος "να κολυμπησουμε¨",την εβγαλε εξω στο αμαξι με τον μπαμπα του μεχρι να τον γραψω Razz )...αντε να δουμε...

49Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Κυρ Ιαν 30, 2011 7:15 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιουλη εχω και κανα 2 ερωτησεις ακομα (εμπλεξες χαχα),
στον γυναικολογο ηθελε απλη εξεταση?καλλιεργεια? κ μου δινεις τα τηλεφωνα της ροης? δεν τους βρισκω στο ιντερνετ. Μ αρεσε αυτο το 60 ευρω κ τα 2 παιδια,θα παει κ το κοριτσακι μου ετσι Smile

50Baby swimming - Σελίδα 2 Empty Απ: Baby swimming Κυρ Ιαν 30, 2011 11:53 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ μωρέ κι εσύ αφού είχα γράψει τις τιμές πριν γραφτείς. Τώρα θα ξαναπληρώσεις λογικά εγγραφή. Πρέπει να το βρω γιατί τώρα είμαι ξαπλωμένη. Πάντως έχει κι άλλους συλλόγους όπως έχω ανφέρει. Μια γρήγορη ματιά που έριξα όταν πήγα είδα ΥΔΡΙ, ΡΟΗ, ΩΚΕΑΝΟΣ,ΝΗΡΗΙΔΕΣ και δεν ξέρω αν έχει 1-2 ακόμα αυτούς θυμάμαι. Μπορεί οι άλλοι πιο οικοκονομικοί ή και πιο ακριβοί. Δεν ξέρω και τι ώρα πάνε εκεί γιατί όταν πήγαμε εμείς τα γραφεία ήταν άδεια. Μπορεί όμως να έχουν επάνω κάρτες ή τίποτα προσπεκτ και να έχει τηλ. Εγώ θα βρω της ροής και θα στο δώσω. Αλλά προτείνω να πας καμιά βόλτα μήπως πάρεις ιδέα κι από τους άλλους. Για την μικρή σου προτείνω να γαφτείς προς το μεσημέρι μετά τις 12 για να μπορείς να κανονίσεις το φαγητό. Γιατί θέλει 3 ώρες πριν. Εκτός αν έχει συγκεκριμένο ωράριο και ξέρεις κάθε πότε τρώει. Για τον γυναικολόγο ήταν ο πιο εύκολος γιατρός για μένα. Γιατί γέννησα Μάιο τεστ παπ και κολπικό έκανα προς τα τέλη Σεπτέμβρη γιατί όλο το καλοκαίρι λύπαμαι και μετά δεν προλάβαινα. Όταν πήρα τις απαντήσεις πήγα κάπου τον Νοέμβρη να με δει. Εντάξει δεν πας και κάθε μήνα στο γιατρό. Με ρώτησε αν έχω υγρά,φαγούρα και τα σχετικά. Τι να σε δω μου λέει πριν 2 μήνες ήρθες. Αν δεν νιώθεις κάτι δεν υπάρχει λόγος αφού σε έχω εξετάσει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» baby swimming
» BABY SWIMMING!!
» baby swimming
» baby swimming
» baby swimming

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις