Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Κυρ Ιαν 30, 2011 12:06 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ειδα στο αλλο ποστ τις τιμες για την Ροη ρε συ,ε δεν πειραζει απο τον αλλο μηνα. Μην παιδευτεις αν δεν το χεις ευκολο,το Σαββατο θα παω ετσι κι αλλιως οποτε θα τον βρω τον συλλογο Smile ευχαριστω παντως!

52Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Κυρ Ιαν 30, 2011 12:46 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μέχρι το Σάββατο θα το χω βρει αρκεί να το θυμηθώ Smile Smile Smile . Άντε να γραφτείς Δευτέρα ή 1 ή 1.30 να σε γνωρίσω κιόλας. Πάντως κοίτα και στους άλλους συλλόγους το σάββατο που θα πας. Μπορεί να συμφέρουν.

53Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Δευ Ιαν 31, 2011 2:53 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
με ψήσατε και μένα ρε κορίτσια τώρα...δεν μπορώ να την πάω ωδείο ακόμα και θέλω να την βάλω να ασχολείται με κάτι.από μάρτη που θα κανονίσω την πρακτική μου μέχρι το καλοκαίρι θα το παλέψουμε..απλά θέλω να μου πείτε που ακριβώς είναι αυτά τα γραφεία και τι ώρες πήγατε εκεί, και να μου πεί κάποια κοπέλα που έιπε για πάνω από 1.5 χρόνου έχει έιπε το δαϊς και με αφορά θα είναι τόσο η μικρή.
απορία, αν τυχόν θέλουμε να γραφτούμε και να έχει και ο μπαμπας τη δυνατότητα μπας και την πηγαίνουμε εναλλάξ θέλουμε χαρτί από την παιδίατρο, εγώ γυναικολόγο και ο μπαμπάς παθολόγο?
τλκ τι είπατε για την πισίνα σχετικά με το χλώριο?

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

54Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Δευ Ιαν 31, 2011 5:32 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν να απαντήσω σε κάθε μία χωριστά. Καταρχήν πριν καμιά ώρα γυρίσαμε από 2ο μάθημα.Την μπέμπα 2 φορές την έδωσα στον πατέρα της και της βούτηξε το κεφάλι το έπνιξε το μωρό Smile Smile Smile . Έκανε της πρώτες της βουτιές. Λοιπόν Λιτσάκι ένα από τα τηλ για την Ροή 6948518111. Αλλά σου προτείνω να ρωτήσεις και στους άλλους συλλόγους. Αφού υδρία και ροή έχουν 15€ διαφορά ίσως να υπάρχει και με τους άλλους. Λοιπόν Ντίνα για το δαίς έχω την εντύπωση ότι έχω γράψει. Αν θυμάμαι καλά είναι από 1,5 χρόνων. Έχει σελίδα στο ιντερνετ αν θες να τα δεις πολύ αναλυτικά. Τα οικονομικά δεν τα ξέρω καλά γιατί εμένα με βολεύει πιο πολύ το ΟΑΚΑ κι αφού βρήκα εκεί δεν έψαξα στο δαις. Θα σου πω πως να πας όπως πάω εγώ με αυτοκίνητο. Όπως είσαι σπύρου λούη στρίβεις στο φανάρι που είναι το κολυμβητήριο. Το κολυμβητήριο και να μην το ξέρεις φαίνεται είναι τεράστιο. Νομίζω είναι το πρώτο φανάρι μετά την κύμης. Μετά προχωράς προς το κλειστό κολυμβητήριο. Μόλις μπεις μέσα στο κτίριο αριστερά έχει μια πόρτα. Εκεί είναι διάφορα γραφεία από διάφορους συλλόγους που χρησιμοποιούν την πισίνα. Εγώ όπως θα είδες παραπάνω γράφτηκα στο ροή γιατί είναι πιο οικονομικό. Τυχαία τα ανακάλυψα κι εγώ. Πάτησα στο google baby swimming ή και μου έβγαλε διάφορα. Μεταξύ άλλων και κάποιο φορουμ που είχε μια μαμά πληροφορίες τηλέφωνα κλπ. Για τις ώρες δεν ξέρω να σου πω.Στο υδρία είναι σίγουρα κάποιος από το πρωί μέχρι το βράδυ. Αν πας όμως ίσως να έχουν πάνω στα γραφεία κάρτες ή κάποιο προσπεκτ με τηλέφωνα. Όταν μπεις μέσα και δεις κάποιο γραφείο με γραμματεία μην κολώσεις και πας κατευθείαν να ρωτήσεις. Κάνε μια βόλτα στο χώρο να δεις μήπως υπάρχουν κάρτες με τηλέφωνα και μετά μίλα με άνθρωπο. Για τους γιατρούς παιδίατρο, γυναικολόγο,δερματολόγο,παθολόγο. Ο παιδίατρος και ο γυναικολόγος είναι προφανές για ποιον είναι. Να βγάλετε χαρτιά κι εσύ κι ο άντρας σου κι όποιος μπορεί το πηγαίνει. Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο. Άντε να γραφτεί και καμία στο τμήμα μας να σας γνωρίσω. Α για το χλώριο ξέχασα. Οι πισίνες που κάνουν μπάνιο τα παιδιά πρέπει να καθαρίζονται με οζον γιατί το χλώριο δεν είναι καλό να το αναπνέουν και φυσικά να το πίνουν. Επίσης ο χώρος που γίνονται τα μαθήματα δίπλα στο ανοιχτό κολυμβήριο. Κλειστό εννοείται αλλά δεν έχει σχέση με άλλες πισίνες ώστε να έχει αναθυμιάσεις από χλώριο που ανέφερε μια κοπέλα κάπου. Για όποια άλλη απορία αν ξέρω μου λέτε.

55Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Δευ Ιαν 31, 2011 6:08 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε: Όπως είσαι σπύρου λούη στρίβεις στο φανάρι που είναι το κολυμβητήριο. Το κολυμβητήριο και να μην το ξέρεις φαίνεται είναι τεράστιο. Νομίζω είναι το πρώτο φανάρι μετά την κύμης. Μετά προχωράς προς το κλειστό κολυμβητήριο. Μόλις μπεις μέσα στο κτίριο αριστερά έχει μια πόρτα. Εκεί είναι διάφορα γραφεία από διάφορους συλλόγους που χρησιμοποιούν την πισίνα. .

στο 2 φαναρι,εισοδος Δ. Smile

Γιουλη μου ευχαριστω για τα τηλεφωνα!Θα τα παμε κ τα δυο,το αποφασισαμε,θα ρωτησω οπως λες και τους αλλους συλλογους. Ειναι καλη η τιμη της Ροης κ για τα δυο. Σημερα εκλεισα και ολο το γιατρομανι,μεχρι Πεμπτη θα εχω τα χαρτια. Τι δυσκολο ειναι να μαζεψει την χαρτουρα ο αντρας μου,γυριζει απογευμα απ την δουλεια κ αντε να βρει απογευματινο ραντεβου.Ευτυχως ο γυναικολογος μου ειπε οτι κ ο δικος σου,περα απ το ΠΑΠ που εκανα οταν σαραντησα ειχα κανει κ καποιες αλλες πιο προσφατες εξετασεις οποτε δεν χρειαζεται να εξεταστω,θα μου δωσει την βεβαιωση.Με τον παθολογο εχω ενα θεμα,στην Υδρια ζητουν παθολογο,αλλα με οποιο ιατρειο μιλησα μου λενε βεβαιωση για κολυμβητηριο μονο απο καρδιολογο,ο παθολογος δεν δινει (πηρα στο πολυιατρειο του Δημου Αμαρουσιου,κ στο ΚΑΤ). Θα παω σε εναν που εχουμε στη γειτονια και ειναι γιατρος της πεθερας μου να μου δωσει βεβαιωση.
Μακαρι να μας κατσει κ να βρουμε θεσεις ,θα κανω κρατηση εγω απ το Σαββατο που θα παμε για πρωτο μαθημα Razz στην Υδρια εκανα κατι παραπανω απο 1 μηνα κρατηση.
Ντινακι τσεκαρε απο τωρα για να μπεις σε λιστα αναμονης για πιο σιγουρα.

56Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Δευ Ιαν 31, 2011 8:46 am

Νικολέττα

Νικολέττα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ κορίτσια με βάλατε κι εμένα στη μπρίζα!!!
θελω πολύ να γράψω και τη δικιά μου!!!
Να στε καλά που δώσατε όλες αυτές τις πληροφορίες!!!
θα πάω αυτές τις μέρες να ρωτήσω κι εγω στο ΟΑΚΑ.
Θα αρχίσουμε όμως τον Μάιο που θα ξαναρθούμε Αθήνα...

57Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Δευ Ιαν 31, 2011 12:25 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικολέττα θα ξετρελαθείς κι εσύ και το παιδάκι σου. Αρκεί να το πάρεις απόφαση είναι λίγο βαρετή η διαδικασία να μαζέψεις τα δικαιολογητικά. Λιτσάκι για μας τις γυναίκες ο σημαντικότερος γιατρός είναι γυναικολόγος και μετά δερματολόγος. Αφού εμείς γεννήσαμε πρόσφατα ευτυχώς δεν ταλαιπωρηθήκαμε σε αυτό. Οι παθολόγοι απορώ με την απάντηση που σας δώσανε. Μάλλον βαριόντουσαν να γράψουν. Αλλά άμα έχεις γνωστό δεν τρέχει και τίποτα. Το παιδί μαθαίνει να κολυμπάει κι όχι εμείς. Δεν κάνουμε και πρωταθλητισμό 200 μέτρα ύπτιο κλπ. Απλά τα κρατάμε. Και σιγά την εξέταση που σου κάνει και ο παθολόγος για να δει αν είσαι καλά. Άντε περιμένω νέα και εντυπώσεις από το μάθημα το σάββατο.

58Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Δευ Ιαν 31, 2011 2:48 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τώρα μπερδεύτηκα
εγώ θα πρέπει να πάω και σε γυναικολόγο και σε δερματολόγο και σε παθολόγο?χριστέ μου!
ας γραφτώ μόνη μου κολύμβηση τότε! Rolling Eyes

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

59Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Τρι Φεβ 01, 2011 4:17 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντινάκι δυστυχώς πρέπει να τα πάρεις τα χαρτιά. Βέβαια αν το σκεφτείς είναι για το καλό της κόρης σου πρώτα και μετά των άλλων παιδιών. Άμα έχεις κάτι και κολλήσει? Είναι λίγο βαρετή η διαδικασία αλλά πρέπει να την περάσουμε. Δες το και σαν εξέταση ρουτίνας που θα πρέπει να κάνεις κάθε χρόνο.

60Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Τρι Φεβ 01, 2011 4:51 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
είμαι 22, συνήθως δεν πάω σε τόσους γιατρούς Laughing Laughing Laughing
παθολόγο έχω να δω καιρό και δερματολόγο ακόμα περισσότερο Baby swimming - Σελίδα 3 328109
απορία νο2 ή 22 ανάλογα πώς τις μετράς.αν διακόψω πχ για κανά 3μηνο το καλοκαίρι που θα πηγαίνουμε θάλασσα, θα πληρώσω πάλι εγγραφή μετά? Rolling Eyes

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

61Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Τρι Φεβ 01, 2011 5:21 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Νικολέττα θα ξετρελαθείς κι εσύ και το παιδάκι σου. Αρκεί να το πάρεις απόφαση είναι λίγο βαρετή η διαδικασία να μαζέψεις τα δικαιολογητικά. Λιτσάκι για μας τις γυναίκες ο σημαντικότερος γιατρός είναι γυναικολόγος και μετά δερματολόγος. Αφού εμείς γεννήσαμε πρόσφατα ευτυχώς δεν ταλαιπωρηθήκαμε σε αυτό. Οι παθολόγοι απορώ με την απάντηση που σας δώσανε. Μάλλον βαριόντουσαν να γράψουν. Αλλά άμα έχεις γνωστό δεν τρέχει και τίποτα. Το παιδί μαθαίνει να κολυμπάει κι όχι εμείς. Δεν κάνουμε και πρωταθλητισμό 200 μέτρα ύπτιο κλπ. Απλά τα κρατάμε. Και σιγά την εξέταση που σου κάνει και ο παθολόγος για να δει αν είσαι καλά. Άντε περιμένω νέα και εντυπώσεις από το μάθημα το σάββατο.

οκ ο παθολογος,βρηκαμε εναν γνωστο και θα μας δωσει την βεβαιωση. Very Happy

Νικολεττα ελα να γνωριστουμε κιολας!! cheers

dinaki88 έγραψε:είμαι 22, συνήθως δεν πάω σε τόσους γιατρούς Laughing Laughing Laughing
παθολόγο έχω να δω καιρό και δερματολόγο ακόμα περισσότερο Baby swimming - Σελίδα 3 328109
απορία νο2 ή 22 ανάλογα πώς τις μετράς.αν διακόψω πχ για κανά 3μηνο το καλοκαίρι που θα πηγαίνουμε θάλασσα, θα πληρώσω πάλι εγγραφή μετά? Rolling Eyes


οχι,η εγγραφη ειναι εφαπαξ. Smile

62Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Τρι Φεβ 01, 2011 1:00 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καταρχήν ντινάκι το ότι είσαι 22 δε σημαίνει κάτι για να πας σε γιατρό. Γυναικολόγο πας από τότε που κάνεις έρωτα, παθολόγο από 15 δερματολόγο από μωρό. Οπότε δε λέει το 22. Απλά στο έφερα σαν παράδειγμα για να το πάρεις πιο χαλαρά με τις επισκέψεις στους γιατρούς. Για την εγγραφή δεν το γνωρίζω αλλά νομίζω πως μία φορά πληρώνεις το ρωτάς αυτό.

63Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Τρι Φεβ 01, 2011 5:49 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giouli73 έγραψε:Καταρχήν ντινάκι το ότι είσαι 22 δε σημαίνει κάτι για να πας σε γιατρό. Γυναικολόγο πας από τότε που κάνεις έρωτα, παθολόγο από 15 δερματολόγο από μωρό. Οπότε δε λέει το 22. Απλά στο έφερα σαν παράδειγμα για να το πάρεις πιο χαλαρά με τις επισκέψεις στους γιατρούς. Για την εγγραφή δεν το γνωρίζω αλλά νομίζω πως μία φορά πληρώνεις το ρωτάς αυτό.
βρε το ξέρω!γυναικολόγο πάω κάθε χρόνο
αστειάκι έκανα ότι δεν είμαι 80 να έχω κάθε μέρα ραντεβού στο ικα Laughing
αποτυχημένο μάλλον
ε τι να κάνω η γυναίκα δερματολόγο παθολόγο και γυναικολόγο έχω να δω, ούτε στην εγκυμοσύνη τόσους, δύο έβλεπα Laughing

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

64Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Τετ Φεβ 02, 2011 2:08 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ μπλεξιμο με τις απεργιες!δεν μπορω να παω στον γυναικολογο μου το κερα...ο μου το τραγιο!!

65Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Τετ Φεβ 02, 2011 8:16 am

Νικολέττα

Νικολέττα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θα έρθω κορίτσιααα!!! Δεν το χάνουμε αυτο με τιποτα!
Πήρα τηλ χτες και ρωτησα.
Μπήκα σε λίστα αναμονής
Οι γιατροί με κουράζουν κι εμένα, αλλα το έχω πάρει απόφαση να πάω. Το θέμα βέβαια είναι το οικονομικό...δεν έχω ΙΚΑ, ούτε άλλη ασφάλεια...στα νοσοκομεία αργούν να σου δώσουν ραντεβού...
Τελος πάντων θα δούμε...

Περάσαμε σήμερα απο ενα συντριβάνι και η μικρή μου είπε: Να κολυμπήσω!!!
Τοτε δεν αντεξα και της τα ειπα ολα: πως θα τη γράψω σε πισίνα, κλπ...Μετά στο πάρκο σέρνονταν στην άμμο δήθεν πως κολυμπάει... Very Happy Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Νικολέττα στις Δευ Φεβ 07, 2011 1:07 pm, 1 φορά

66Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Τετ Φεβ 02, 2011 10:24 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικολέττα έγραψε: Το θέμα βέβαια είναι το οικονομικό...δεν έχω ΙΚΑ, ούτε άλλη ασφάλεια...στα νοσοκομεία αργούν να σου δώσουν ραντεβού...
Τελος πάντων θα δούμε...

Περάσαμε σήμερα απο ενα συντριβάνι και η μικρή μου είπε: Να κολυμπήσω!!!
Τοτε δεν αντεξα και της τα ειπα ολα: πως θα τη γράψω σε πισίνα, κλπ...Μετά στο πάρκο σέρνονταν στην άμμο δήθεν πως κολυμπάει... Very Happy Very Happy

γιατί στο νοσοκομείο χωρίς ασφάλεια δεν πληρώνεις? Rolling Eyes

με τρέλανε η περιγραφή της μικρής Very Happy
άμα μεγαλώσει η δική μου και μου λέει και κάνει τέτοια και στο φεγγάρι θα την πάω, θα τηλεφωνήσω στη νάσα το ορκίζομαι Very Happy

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

67Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Πεμ Φεβ 03, 2011 1:35 am

Νικολέττα

Νικολέττα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Dinaki,φαντάζομαι οτι στο νοσοκομείο δεν θα δώσω 40-50 ευρώ όπως στον ιδιώτη γιατρο...

...Αλλα σκέφτηκα το εξής (σατανικό) σχέδιο: (Ντινάκι χάρη σ εσένα): Μιας που θα βγάλω όλα αυτά τα χαρτιά, να γραφτώ ΚΑΙ ΕΓΩ σε κολυμβητήριο!!! (σε ενα άλλο πιο κοντινό) Ετσι θα συνδιάσω και την γυμναστική που μου έχει λείψει τόσο!!!
Καλό ΕΕΕ???

με τρέλανε η περιγραφή της μικρής Very Happy
άμα μεγαλώσει η δική μου και μου λέει και κάνει τέτοια και στο φεγγάρι θα την πάω, θα τηλεφωνήσω στη νάσα το ορκίζομαι
Very Happy
χαχα!!!
...Ασε, ειχε και συνέχεια!!! Οταν γυρίσαμε σπιτι με άκουσε να το διηγούμαι σε μια φίλη μου και ξαναπορώθηκε!!!
"κολυμπήσω" και "κολυμπήσω" συνέχεια!
Στο τέλος της γέμισα την μπανιέρα με νερό, κολύμπησε και ηρέμησε (ήταν και ζεστό,χαχα!!)
Το πρωι, είδε σε ένα βιβλιο μια λίμνη και ξανάρχισε "κολυμπήσω" και "κολυμπήσω"!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Νικολέττα στις Δευ Φεβ 07, 2011 1:08 pm, 1 φορά

68Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Πεμ Φεβ 03, 2011 12:16 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικολέττα έγραψε:Dinaki,φαντάζομαι οτι στο νοσοκομείο δεν θα δώσω 40-50 ευρώ όπως στον ιδιώτη γιατρο...

...Αλλα σκέφτηκα το εξής (σατανικό) σχέδιο: (Ντινάκι χάρη σ εσένα): Μιας που θα βγάλω όλα αυτά τα χαρτιά, να γραφτώ ΚΑΙ ΕΓΩ σε κολυμβητήριο!!! (σε ενα άλλο πιο κοντινό) Ετσι θα συνδιάσω και την γυμναστική που μου έχει λείψει τόσο!!!
Καλό ΕΕΕ???
...Βέβαια, ολα αυτά τα καταπληκτικά θ αρχίσουν σε ενα μήνα, που θα ξανάρθω Αθήνα και θα μπορεί κι η μανούλα μου να μου κρατάει την μικρή...
απλά θυμίσου να ζητήσεις δύο αντίτυπα από τις βεβαιώσεις
όσο για τα νοσοκομεία...τι να σου πω, αν ήταν εξετάσεις δε θες να ξέρεις πόσα δώσαμε σήμερα στο παίδων, αλλά για ένα ραντεβού λογικά θα είναι οκ..

Νικολέττα έγραψε:
χαχα!!!
...Ασε, ειχε και συνέχεια!!! Οταν γυρίσαμε σπιτι με άκουσε να το διηγούμαι σε μια φίλη μου και ξαναπορώθηκε!!!
"κολυμπήσω" και "κολυμπήσω" συνέχεια!
Στο τέλος της γέμισα την μπανιέρα με νερό, κολύμπησε και ηρέμησε (ήταν και ζεστό,χαχα!!)
Το πρωι, είδε σε ένα βιβλιο μια λίμνη και ξανάρχισε "κολυμπήσω" και "κολυμπήσω"!!
ψάχνω το τηλ.της νάσα... Baby swimming - Σελίδα 3 654316

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

69Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Παρ Φεβ 04, 2011 1:48 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε βρε Νικολεττα τοτε οπωσδηποτε πρεπει ...κολυμπησει!κολυμπησει! Laughing Laughing

70Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Φεβ 05, 2011 12:35 am

Νικολέττα

Νικολέττα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ε βρε Νικολεττα τοτε οπωσδηποτε πρεπει ...κολυμπησει!κολυμπησει!

Very Happy Very Happy
ναι... Very Happy Very Happy

71Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Φεβ 05, 2011 3:40 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισαμε απο το πρωτο μαθημα,ηταν απιθανα! οτι θα χαιρομουν και εγω τοσο δεν το περιμενα Very Happy Very Happy ο μικρος περασε πολυ καλα, ηταν κ ενα μικρο κοριτσακι εκει,δελφινι το παιδι!
ειχε κ αγωνες στην μεγαλη πισινα και ξετρελλαθηκε ο Γιαννης Very Happy

72Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Φεβ 05, 2011 1:41 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή αρχή Λιτσάκι άντε και δελφίνια τα παιδάκια μας.

73Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Σαβ Φεβ 05, 2011 3:03 pm

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οποια ενδαιαφερετε για τον πειραια μπορει να βρει εδω πληροφοριες
http://84.205.225.194/Default.aspx?tabid=836&language=el-GR

http://www.gatospito.com

74Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Δευ Φεβ 07, 2011 2:02 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ladycat έγραψε:οποια ενδαιαφερετε για τον πειραια μπορει να βρει εδω πληροφοριες
http://84.205.225.194/Default.aspx?tabid=836&language=el-GR

Μπας και ξέρεις τίποτα για το Παπαστράτειο που είναι κλειστό;Όλο λέω θα πάρω τηλέφωνο και όλο βαριέμαι. Embarassed Embarassed Embarassed Απο το site τους δεν κατατοπίστηκα ιδιαίτερα.

75Baby swimming - Σελίδα 3 Empty Απ: Baby swimming Δευ Φεβ 07, 2011 4:21 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν εχει νομιζω γιατι κνουν προπονησεις εκει του ολυμπιακου κ του εθνικου αμα ειχε β ρεφικο τμημα θα ημουν απο της πρωτες ειναι κ διπλα στο σπιτι μας

http://www.gatospito.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» baby swimming
» BABY SWIMMING!!
» baby swimming
» baby swimming
» baby swimming

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις