Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα γεωργια!!!!!!οι αλλες?ηταν βαρυ το παπλωμα κ δεν σηκωθηκαν????
εδω μετα το χιονι εριξε μια υπεροχη παγωνια χθες βραδυ κ τα εκανε ολα γυαλι!κανουμε πατιναζ στο δρομο ανετα!!!!!!30ποντους χιονι το εχει παγωσει!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσαρες
Εγω αν δν με σηκωνε η μικρη ισως κ να κοιμομουνα ακομα..ειμαι ενα πτωμα...αμ τι το ηθελα το 2,50μετρα δεντρο,ειδαμε κ παθαμε να το στολισουμε.Αλλα εγινε πανεμορφο τελικα.κ τωρα επικρατει το απολυτο χαος...κουτες πεταμενες,το δεντρο μαδουσε κ εχουνε παει παντου κ εχω 2 τεραστιες τσαντες του τζαμπο με κουτια απο τα στολιδια.κ σκεφτομαι που θα τα κρυψω Rolling Eyes Rolling Eyes

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα!!!!
τι κανετε?
και εδω σοφια κρυοοοοοο
αλλα χιονι τπτ...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!!!!!Ακομα ουτε καφε δεν ειπια και εκατσα εδω η κολημενη!χαχαχα. Λεω να παω σε εναν ξαδερφο εδω κοντα για καφε να δουμε... εχει και ηλιο σημερα και θαναι ωραια.τωρα με τα κρυα και τα χιονια κλειστηκαμε αλλα δε παλευετε και συνεχεια μεσα

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!!! Εδώ στην Πολωνία κάνει το κρύο της αρκούδας(-13) Shocked Shocked Αφού η μικρή μου που εχει γιορτή στο σχολείο σήμερα φορεσε φορεματάκι κυριλέ και από πάνω την στολή του σκι!!!! Laughing Laughing

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ομορφιές μου! τι κάνετε? τα παιδάκια σας! ελπίζω όλοι να είστε καλά!
εμείς, δόξα το Θεό, είμαστε καλά προς το παρόν! όχι τίποτα άλλο αλλά δεν λέει να αρρωστήσουμε χρονιάρες μέρες!
πολύ κρύο και εδώ, χιόνι βέβαια μόνο στα γύρω βουνά βλέπεις! αλλά πολύ μου άρεσε ο καιρός τις 2 τελευταίες μέρες! συννεφιά και βροχή συνέχεια! το καταευχαριστήθηκα!
και τώρα τρεχάτε ποδαράκια μου να προλάβετε να πλήνουμε τα άπλυτα ρούχα που έχουν μαζευτεί να στεγνώσουν τώρα που δεν βρέχει! Very Happy

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ναι κ γω τα ιδια πλενω απο την ωρασ που ξυπνησα!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:αχ ναι κ γω τα ιδια πλενω απο την ωρασ που ξυπνησα!


καλέ εγώ τα είχα βάλει από το βράδυ τα ρούχα στο πλυντήριο για να σηκωθώ πρωί πρωί να το βάλω να πλένει να προλάβω να βάλω και άλλα μετά... και το ξέχασα να το βάλω! Razz Razz πριν λίγο το θυμήθηκα! Shocked

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ!!!!!!ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΩΘΗΚΑ.ΔΕ ΜΠΑ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ,ΝΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ,ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΟ???ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ!!!!ΟΥΤΕ ΑΠΛΩΝΕ ,ΜΑΖΕΥΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!
sunny sunny sunny sunny
ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΠΗΡΑΝ ΦΩΤΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ!!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΑΠΛΩΣΩ ΤΟΣΑ ΡΟΥΧΑ Mad
(ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΟΥΝ)

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ!!!!!!ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΩΘΗΚΑ.ΔΕ ΜΠΑ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ,ΝΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ,ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΟ???ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ!!!!ΟΥΤΕ ΑΠΛΩΝΕ ,ΜΑΖΕΥΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣ???
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΙΕΙ ΠΟΛΥ ΡΕΥΜΑ???
ΔΙΣΤΑΖΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ.... Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζο και εγώ το έιχα σκεφτεί να πάρω στεγνωτήριο! γιατί εκτός τον άλλον δεν μπορώ να στεγνώνω συνέχεια τα ρούχα μέσα στο σπίτι λόγω μεγάλου προβλήματος υγρασίας που έχω! αλλά ρε γμτ, αν πάρω κάτι πρώτο, θα έιναι το πλυντήριο πιάτων! Rolling Eyes

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣ???
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΙΕΙ ΠΟΛΥ ΡΕΥΜΑ???
ΔΙΣΤΑΖΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ.... Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!!
ΟΝΤΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ,ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΚΑΙΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:Τζο και εγώ το έιχα σκεφτεί να πάρω στεγνωτήριο! γιατί εκτός τον άλλον δεν μπορώ να στεγνώνω συνέχεια τα ρούχα μέσα στο σπίτι λόγω μεγάλου προβλήματος υγρασίας που έχω! αλλά ρε γμτ, αν πάρω κάτι πρώτο, θα έιναι το πλυντήριο πιάτων! Rolling Eyes
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ.ΑΛΛΩΣΤΕ 3 ΑΤΟΜΑ ΠΟΣΑ ΠΙΑΤΑ ΧΑΛΑΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΣ??ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 4 ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ.

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣ???
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΙΕΙ ΠΟΛΥ ΡΕΥΜΑ???
ΔΙΣΤΑΖΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ.... Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!!
εγω καλε νομιζα πωσ γινοντε χαλια και ειναι δυσκολο το σιδερομα γιαυτο και το εχω αποφυγει, αλλιωσ θα μου ελεινε τα χερια ενα στεγνωτηριο!
γεωργια τα φωτα σου!
ειναι ευκολα στο σιδερομα η τσαλακονοντε παρα πολυ?
οντωσ καιει πολυ ρευμα?

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οσο εγραφα ειχεσ ειδη απαντησει!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ... Embarassed ΑΝΤΕ ΤΟ ΓΙΛΕΚΟ Κ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΣΙΔΕΡΟ!!! ΕΜΕΝΑ ΑΦΩΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ Shocked Shocked ΜΙΛΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΣΑΚΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΤΟ ΜΑΝΙΚΙ Shocked
ΗΤΑΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Μαρία έγραψε:Τζο και εγώ το έιχα σκεφτεί να πάρω στεγνωτήριο! γιατί εκτός τον άλλον δεν μπορώ να στεγνώνω συνέχεια τα ρούχα μέσα στο σπίτι λόγω μεγάλου προβλήματος υγρασίας που έχω! αλλά ρε γμτ, αν πάρω κάτι πρώτο, θα έιναι το πλυντήριο πιάτων! Rolling Eyes
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ.ΑΛΛΩΣΤΕ 3 ΑΤΟΜΑ ΠΟΣΑ ΠΙΑΤΑ ΧΑΛΑΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΣ??ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 4 ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ.

εμείς που είμαστε μόνο τρία, πώς γίνεται και λερώνουμε λες και είμαστε 50 ρε παιδί μου? Shocked δεν το έχω καταλάβει ακόμα! θα μπει στο πρόγραμμα κάτι από αυτά πάντως κάποια στιγμή, αλλά πραγματικά πολύ μεγάλη ευκολία το στεγνωτήριο! τσακ μπαμ ρε παιδί μου! Razz

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣ???
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΙΕΙ ΠΟΛΥ ΡΕΥΜΑ???
ΔΙΣΤΑΖΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ.... Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!!
ΟΝΤΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ,ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΚΑΙΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΙΑΤΩΝ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΡΩΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ Κ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟ ΤΕΛΙΚΑ!!! ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...
ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΡΚΑΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΚΛΑΣΗΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΝΕ!! Shocked
ΕΛΠΙΖΩ ΑΝ ΟΧΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Very Happy

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ireneAG έγραψε:οσο εγραφα ειχεσ ειδη απαντησει!

ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ!!!ΧΙΧΙΧΙ Very Happy Very Happy Very Happy

ΑΓΑΠΗ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΣ PITSOS ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΚΛΑΣΗΣ Α+ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 7ΚΙΛΟ( ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 7ΚΙΛΟ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕ).ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΑΦΡΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΣΧΕΔΟΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕΙΣ ( ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ,ΟΧΙ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ) ,ΟΠΟΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 24/8 ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΛΩΝΩ!!ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΙΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΒΡΟΧΕΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:
ireneAG έγραψε:οσο εγραφα ειχεσ ειδη απαντησει!

ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ!!!ΧΙΧΙΧΙ Very Happy Very Happy Very Happy

ΑΓΑΠΗ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΣ PITSOS ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΚΛΑΣΗΣ Α+ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 7ΚΙΛΟ( ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 7ΚΙΛΟ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕ).ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΑΦΡΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΣΧΕΔΟΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕΙΣ ( ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ,ΟΧΙ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ) ,ΟΠΟΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 24/8 ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΛΩΝΩ!!ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΙΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΒΡΟΧΕΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 30 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 30 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 30 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 30 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 30 587529

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αρχιζεται και με πειθετε!!!
ειχα μεγαλο δεισταγμο λογο του σιδεροματος το οποιο δεν αντεχω καθολου...και αν σκεφτεις οτι σιδερωνω παααααρα πολλα πουκαμισσα μιασ και η αγαπη μου φοραει μονο πουκαμισσα και καταφερε να μου κολισει και εμενα την τρελλα καταλαβαινετε τι ειναι το σιδερο για μενα affraid
παναγιαααα μου, αλλα αν δεν τα κανει χαλια οπωσ νομιζα μαλλον θα καταληξω να το παρω!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΤΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΑ!ΕΔΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΙΣΤΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟΥ!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΕ ΛΥΣΣΑΞΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΟΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΩΘΕΙ!ΤΑ ΒΑΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΕΣΑ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ(ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΨΙΛΟΦΟΒΑΜΑΙ),ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΟΛΕΨΕΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΩΡΑ ΕΧΩ ΡΟΥΧΑ ΠΛΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΕΓΝΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ:ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ,ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΚΛΠ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΠΛΩΝΟΝΤΑΙ,ΓΙΑΤΙ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΕΓΙΝΑΝ ΚΟΥΒΑΡΙΑ...ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΡΕΛΑ Η ΑΓΟΡΑ!

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalliopi έγραψε:ΤΑ ΒΑΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΕΣΑ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ

δεν πρεπει να μπαινουν η εσυ απλα δεν τα βαζεισ?
πω πω το εχω παρει σοβαρα αλλα εχω μεγαλη ελειψη χρονου..

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ireneAG έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΤΑ ΒΑΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΕΣΑ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ

δεν πρεπει να μπαινουν η εσυ απλα δεν τα βαζεισ?
πω πω το εχω παρει σοβαρα αλλα εχω μεγαλη ελειψη χρονου..

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΕΥΠΑΘΗ ΡΟΥΧΑ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΛΕΩ ΑΝ ΠΑΘΟΥΝ ΚΑΤΙ,ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ... Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις