Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalliopi έγραψε:

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΕΥΠΑΘΗ ΡΟΥΧΑ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΛΕΩ ΑΝ ΠΑΘΟΥΝ ΚΑΤΙ,ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ... Razz

ασε μη μου λεσ...οπωσ εγραψα και πιο πανω ντυνομαστε αποκλειστηκα με πουκαμισσα...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ireneAG έγραψε:
Kalliopi έγραψε:

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΕΥΠΑΘΗ ΡΟΥΧΑ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΛΕΩ ΑΝ ΠΑΘΟΥΝ ΚΑΤΙ,ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ... Razz

ασε μη μου λεσ...οπωσ εγραψα και πιο πανω ντυνομαστε αποκλειστηκα με πουκαμισσα...

ΑΧ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ,ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ!ΟΜΟΙΟΠΑΘΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΝ ΒΑΛΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥΛΟΒΕΡ ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑ!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΡΟΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΡΗΜΑΔΟΠΟΥΚΑΜΙΣΑ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια μου!!!Ελπιζω και μενα να με σωσει το στεγνωτηριο που θα παραλαβω ην τριτη γιατι με δυο μωρα και εναν ανδρα σαν τους δικους σας που φορα μονο πουκαμισα τα χω παιξει με το σιδερο!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου!!!Ελπιζω και μενα να με σωσει το στεγνωτηριο που θα παραλαβω ην τριτη γιατι με δυο μωρα και εναν ανδρα σαν τους δικους σας που φορα μονο πουκαμισα τα χω παιξει με το σιδερο!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259



Καλησπερα κοριτσακι μου!!!!!! Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα τα πουκαμισα και παλι θα θελουν σιδερο.. Sad δυστυχως!! αλλα θα γλιτωσεις απο τα υπολοιπα!!! Αν δεν εχεις τρεξε και παρε ΤΩΡΑ!! χαχαχαχαχχααα

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλε εμενα ουτε το χειμωνα δεν φοραει κατι πιο χοντρο...πουκαμισσα μονο και αντε στα χιονια κανα μπουφαν απο πανω!
ασ γλιτωσω το σιδερομα απο ολα τα αλλα και ασ εχω τα πουκαμισα κατι ειναι και αυτο!!! Very Happy
εσυ βιβιαν πιο επελεξεσ?
η γεωργια πιο πανω ειπε, ετσι για να περνω γνωμεσ!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου!!!Ελπιζω και μενα να με σωσει το στεγνωτηριο που θα παραλαβω ην τριτη γιατι με δυο μωρα και εναν ανδρα σαν τους δικους σας που φορα μονο πουκαμισα τα χω παιξει με το σιδερο!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 679259



Καλησπερα κοριτσακι μου!!!!!! Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα τα πουκαμισα και παλι θα θελουν σιδερο.. Sad δυστυχως!! αλλα θα γλιτωσεις απο τα υπολοιπα!!! Αν δεν εχεις τρεξε και παρε ΤΩΡΑ!! χαχαχαχαχχααα

Αχ τα άτιμα τα πουκάμισα!!!χαχαχα
Τουλαχιστον θα γλιτωνω σεντονια και τα ρουχα των παιδιων! Το εχω ηδη παρει κουκλιτσα μου και ερχεται την Τριτη!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ireneAG έγραψε:καλε εμενα ουτε το χειμωνα δεν φοραει κατι πιο χοντρο...πουκαμισσα μονο και αντε στα χιονια κανα μπουφαν απο πανω!
ασ γλιτωσω το σιδερομα απο ολα τα αλλα και ασ εχω τα πουκαμισα κατι ειναι και αυτο!!! Very Happy
εσυ βιβιαν πιο επελεξεσ?
η γεωργια πιο πανω ειπε, ετσι για να περνω γνωμεσ!

Ενα Bosch πηρα κοριτσακι μου! μου ειπαν οτι ειναι καλα!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!! ΚΑΙ ΕΓΩ BOSCH ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣ !!!! ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΞΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΣΤΕΓΝΩΜΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΛΟΟΥ!!!! Very Happy
Για στεγνωτήρια μιλάτε;Εγώ σήμερα σιδέρωσα τα ρούχα που μάζεψα εχτές και τα είχα απλωμένα απο τη Δευτέρα.Εχτές άπλωσα άλλα.Απο βδομάδα βλέπω να τα μαζεύω. Mad

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ είδα ήλιο σήμερα κι έβαλα δύο πλυντήρια, και τα άπλωσα κιόλας....
Το δικό μου στεγνωτήριο τα τσαλακώνει σαν χαρτιά, ίσως φταίει το ότι είναι μαζί με το πλυντήριο, το έχω ακούσει κι από άλλους αυτό... Αν τύχει και τα ξεχάσω, θέλουν πάλι πλύσιμο, ούτε με το σίδερο δε φτιάχνουν...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:ΧΑΛΟΟΥ!!!! Very Happy
Για στεγνωτήρια μιλάτε;Εγώ σήμερα σιδέρωσα τα ρούχα που μάζεψα εχτές και τα είχα απλωμένα απο τη Δευτέρα.Εχτές άπλωσα άλλα.Απο βδομάδα βλέπω να τα μαζεύω. Mad

Χαχαχαχα και εγω μια απο τα ιδια το πολυ πολυ αν δεν στεγνωσουν μεχρι την τριτη τα βαζω κατευθειαν στο στεγνωτηριο χιχιιχι! Wink Wink Wink

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω κανει το αλλο!το μπαλκονι που απλωνω ειναι ανατολικο και το εχω κλεισει με ναυλον και λιγο ηλιο να βγαλει αυτο ηταν!!στεγνωσαν!ο αντρας μου ειναι πολυ θετικος στη σκεψη του στεγνωτηριου απλα προτιμησα φετος τα λεφτα αυτα να τα αγορασω ενα μηχανημα υγραντηρα-αφυγραντηρα-ιονιστη και για στεγνωτηριο βλεπουμε του χρονου!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!! ΚΑΙ ΕΓΩ BOSCH ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣ !!!! ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΞΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΣΤΕΓΝΩΜΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ!!!
ΚΑΙ Η ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...
ΕΧΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ BOSCH ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΡΚΑ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΩ...ΕΚΤΩΣ Κ ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΡΕ ΜΕ!!
ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΟ??? ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΧΩΡΟ!!!ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΠΑΝΤΟΥ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕ ΛΕΩ ΜΕ ΜΩΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΑΥΤΑ ΧΡΗΣΙΜΑ ΕΙΝΑΙ...
Η ΕΞΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!!!! ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ(ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ+ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΑ) ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ????
ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ..........
ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ!!!
ΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ??? ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΑΦΟΒΑ....

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!
ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΞΩ ΤΟ ΕΧΩ.ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟ .ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΡΙΓΩΝΙΚΟ ΜΠΑΛΚΟΝΑΚΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΕ ΠΑΝΤΖΟΥΡΙ.ΟΠΟΤΕ ΟΠΟΤΕ ΒΑΖΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ,ΚΛΕΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΤΖΟΥΡΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΟΥΤΕ ΒΡΕΧΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΧΩΡΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ( ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΝΙΑΙΑ).ΑΠΛΑ ΣΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ ,ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΖΕΣΤΗ....ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ...ΜΕ ΕΝΑ ΣΜΠΑΡΟ 2 ΤΡΥΓΟΝΙΑ...ΚΑΙ ΖΕΣΤΑΙΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΕΓΝΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!!

Βρήκα ευκαιρία να μπω τώρα που η μπουμπού και ο ανήρ κοιμούνται!!

Τι κάνετε?

Μου λείπετε πολύ!!
Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να μπω καθόλου.
Έχω και την πεθερά εδώ συνέχεια...

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και τώρα που έχω τη φωτό της μικρούλας μου θα βγάλω τη μηχανή...
Και θα βάλω το γλυκοφατσουλίνι της!

Επίσης σήμερα έχω επέτειο γάμου.
Κλείνω ένα χρόνο παντρεμένη με το Νικολάκη μου!!! που τον αγαπώ πολύ !!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Και τώρα που έχω τη φωτό της μικρούλας μου θα βγάλω τη μηχανή...
Και θα βάλω το γλυκοφατσουλίνι της!

Επίσης σήμερα έχω επέτειο γάμου.
Κλείνω ένα χρόνο παντρεμένη με το Νικολάκη μου!!! που τον αγαπώ πολύ !!

καλημερα!!!!!!!τι κανετε?πως παει η μικρη σου?δε τη γλιτωσες την πεθερα ε? Razz ολα του γαμου δυσκολα δε λενε?ε την πεθερα εννοουνε!!!!!!!!!να ζησετε ευτυχισμενοι!χρονια σας πολλα!να ειστε παντα γεροι να καμαρωνετε την μπεμπα σας!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 417472

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ Ευάκι μου!

Κι εσύ ότι επιθυμείς για τα παιδάκια σου και την οικογένειά σου!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φτου φτου σκόρδα! καλέ τι μπεμπάρα είναι τούτη! Κουκλι! Και πολύ μου αρέσουν τα λεχουδάκια!!! Να σας ζήσει, και καλή ευκολία...με την πεθερά εννοώ, με το μωρό μάλλον βολεύεσαι, ε?? Razz Razz

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ.ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΤΥΧΙΣΕΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΨΗΛΑ ΒΟΥΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ???Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΚΕΙ,Ε??ΟΧΙ,ΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΓΛΥΤΩΝΕΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
H ΜΠΕΜΠΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ...ΕΝΝΟΩ ΙΔΙΑ Ο ΝΙΚΟΣ!!ΟΛΟϊΔΙΑ!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστώ πολύ!!

Δεν ξέρω αν είμαι κουκουβάγια, αλλά μου φαίνεται πολύ όμορφη!!!
Και ναι, δε βρίσκω τίποτα δικό μου πάνω της όσο κι αν προσπαθώ... Σνιφ!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
Και ναι, δε βρίσκω τίποτα δικό μου πάνω της όσο κι αν προσπαθώ... Σνιφ!
ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΑΥΤΟ!!!!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΦΤΥΣΤΗ ΕΣΥ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Tziz έγραψε:
Και ναι, δε βρίσκω τίποτα δικό μου πάνω της όσο κι αν προσπαθώ... Σνιφ!
ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΑΥΤΟ!!!!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΦΤΥΣΤΗ ΕΣΥ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Laughing Laughing Laughing

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 31 417472

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;;;;;;;;;;;ΘΕΑ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΣΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ!ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΟΥΛΑ ΣΑΣ!ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;ΣΥΝΗΛΘΕΣ;ΜΠΗΚΑΤΕ ΣΕ ΡΥΘΜΟ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις