Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ Καλλιόπη μου!!

Κι εσύ ότι ποθείς για τον δικό σου τον άντρακλα!

Καλά είναι.
Κρατάει περίπου τα ωράρια του ΙΑΣΩ.
Όποτε μου τη φέρνανε στο δωμάτιο για φαΐ περίπου ξυπνάει.
Ευτυχώς βαράει 4ωρα κι έτσι προλαβαίνω να κάνω και καμιά δουλίτσα ή ένα μπανάκι...
Βοηθάει και ο Νίκος πολύ.
Να δω όμως από την άλλη βδομάδα που θα γυρίσει στη δουλειά τι θα κάνω...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Σε ευχαριστώ Καλλιόπη μου!!

Κι εσύ ότι ποθείς για τον δικό σου τον άντρακλα!

Καλά είναι.
Κρατάει περίπου τα ωράρια του ΙΑΣΩ.
Όποτε μου τη φέρνανε στο δωμάτιο για φαΐ περίπου ξυπνάει.
Ευτυχώς βαράει 4ωρα κι έτσι προλαβαίνω να κάνω και καμιά δουλίτσα ή ένα μπανάκι...
Βοηθάει και ο Νίκος πολύ.
Να δω όμως από την άλλη βδομάδα που θα γυρίσει στη δουλειά τι θα κάνω...

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΤΕ!ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ!ΘΑ ΤΗ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΣΑΣ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικη ειναι μια κουκλα!!!!!!!!!φτου σας να μη σας ματιασουμε!ελα μωρε θα τα προλαβαινεις,μην αγχωνεσαι!εδω τα καταφερα εγω που δεν ειχα και την πολυτιμη συνεισφορα της πεθερας!!!!!!!
Razz Razz Razz Razz Razz
καλλιοπακι τι κανεις?εχετε πολυ χιονι?εμας ο χιονανθρωπος μας λιωνει... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 534787
συμπεθερα δουλευεις κ σημερα!!!αχ τι προκοπη!!!γι'αυτο θα μας δωσει προικα η μαρια!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 328109 Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:αγγελικη ειναι μια κουκλα!!!!!!!!!φτου σας να μη σας ματιασουμε!ελα μωρε θα τα προλαβαινεις,μην αγχωνεσαι!εδω τα καταφερα εγω που δεν ειχα και την πολυτιμη συνεισφορα της πεθερας!!!!!!!
Razz Razz Razz Razz Razz
καλλιοπακι τι κανεις?εχετε πολυ χιονι?εμας ο χιονανθρωπος μας λιωνει... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 534787
συμπεθερα δουλευεις κ σημερα!!!αχ τι προκοπη!!!γι'αυτο θα μας δωσει προικα η μαρια!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 328109 Razz

ΕΛΑ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ!ΜΠΑ,ΠΑΕΙ ΤΟ ΧΙΟΝΙ,ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ!ΑΠΟ ΚΡΥΟ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ!Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΧΙ ΓΙΑ 1Η ΦΟΡΑ,ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΕΙΧΑ Χ@ΣΤΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ,ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΝΟΙΑ!ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΟΡΟ ΚΑΙ ΑΝΑΡΡΟΦΗΤΗ,ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΒΡΑΣΩ Κ ΛΙΓΟ ΕΥΚΑΛΥΠΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΙΣΠΝΟΗ.ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΒΟΥΝΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΙΙΙΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα περασαν 15 μερες απο τοτε που μου εκανε την απνοια και δεν μου εχει ξανακανει τιποτα!απο το πρωι που πηγαμε στον ξαδερφο μου φοραει κοκκινο καλσον,φουστα μπλουζα μπολερο και δε τα βγαζει!τσιριζει αμα πας να της τα βγαλεις!δε πειραζει σε λιγο θα παμε σε εναν παιδοτοπο με παρεα και ειναι ετοιμη ντυμενη.κατα τα αλλα οι δουλειες πολλες,τα ασιδερωτα βουνο κι εμενα εχει πεσει η διαθεση μου απο χθες που ο αντρας μου επιασε την κουβεντα με τον πατερα του και τον επρηξε και τελικα θα ερθουν για χριστουγεννα.................. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ ευακι καταλαβα παλι θαχεις την πεθερα??????

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:εμενα περασαν 15 μερες απο τοτε που μου εκανε την απνοια και δεν μου εχει ξανακανει τιποτα!απο το πρωι που πηγαμε στον ξαδερφο μου φοραει κοκκινο καλσον,φουστα μπλουζα μπολερο και δε τα βγαζει!τσιριζει αμα πας να της τα βγαλεις!δε πειραζει σε λιγο θα παμε σε εναν παιδοτοπο με παρεα και ειναι ετοιμη ντυμενη.κατα τα αλλα οι δουλειες πολλες,τα ασιδερωτα βουνο κι εμενα εχει πεσει η διαθεση μου απο χθες που ο αντρας μου επιασε την κουβεντα με τον πατερα του και τον επρηξε και τελικα θα ερθουν για χριστουγεννα.................. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΩΧ...ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ!ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ!ΜΠΑΙΝΑΚΗΣ-ΒΓΑΙΝΑΚΗΣ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε ποπη γιατι τα νευρα μου ειναι πιο πανω απο το κεφαλι μου!!!!!!!!!!!!2 βδομαδες μιλαω μαζι τους και ρωταω "θα'ρθειτε?να ξερω τι να κανονισω" και η απαντηση ειναι "μπα,δε νομιζω,οχι.αν αλλαξει κατι θα σε πω" και οταν λεω "να μου πεις αλλα σχετικα συντομα γιατι ολη τη βδομαδα δουλευω και πρεπει να ξερω τι θα ψωνισω απο νωρις" η απαντηση ειναι "ε σιγα δεν ειμαστε και νηστικοι,θα φερουμε και το ψωμι μας"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 606100
τι να πω εγω η δολια νυφη?και μετα απο καμια 20 φορες που ρωτησα-καλεσα και εισεπραξα οχι κανονιζω κι εγω με τους γονεις μου τι θα κανουμε.και ω τι θαυμα!!!!!!!!!!αποφασισαν να ερθουν αφου μιση ωρα ο αντρας μου τους τα επρηξε και του φωναξα 800 φορες "ΔΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ!!!!!"
ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!!!!! δεν ειναι που μου ανατρεπουν ολα τα σχεδια ειναι και που με τσατισαν κιολας!σιγα μανταμ ποια νομιζεις οτι εισαι που πρεπει να σε καλεσουμε 1000 φορες για να πεις το ναι!!!!!!!!!!!την βασιλισσα ελισσαβετ να καλουσα θα ελεγε ναι με τη δεκατη φορα οχι με τη 1000στη!!!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δεν είπα καλημέρα το πρωί, λέω καλησπέρα τώρα. Προχτές χιόνισε αλλά σήμερα μπορεί να είχε και 15 βαθμούς έξω, οπότε είπα να καθαρίσω τα παράθυρα..
Χτες πήγαμε στην Ονειρούπολη στη Δράμα με τον Αλέξανδρο, ο οποίος κρύωνε αλλά δεν ήθελε να φύγει από κει με τίποτα! Όλως παραδοξως δε ζήτησε ούτε μια φορά να πάρει "ένα γλειφιτζούρι, έλα μαμα, μόνο ένα, και αυτο το γλυκο μαμα, έλα, και μπισκότα πουλαν εκεί μαμά, και λουκουμάδες και καραμέλες και εκεί έχει αρκουδάκια..." όπως μου έκανε πέρσι στη δική μας "Παραμυθούπολη".

Ευάκι έγραψε:...οταν λεω "να μου πεις αλλα σχετικα συντομα γιατι ολη τη βδομαδα δουλευω και πρεπει να ξερω τι θα ψωνισω απο νωρις" η απαντηση ειναι "ε σιγα δεν ειμαστε και νηστικοι,θα φερουμε και το ψωμι μας"!!...

Δηλαδή οι άνθρωποι σας κάνουν την υψίστη τιμή να παραβρεθούν στο τραπέζι σας, χαλώντας το εορταστικό τους πρόγραμμα, κι εσύ ζητάς και τα ρέστα? Και τι έγινε δηλαδή που δουλεύεις όλη τη βδομάδα? Και βάρδιες να έχεις, δεν μπορείς το πρωί που θα σχολάσεις να πεταχτείς μέχρι τον κρεοπώλη να πάρεις γαλοπούλα, τον μπακάλη να πάρεις τη γέμιση, τον μανάβη να ψωνίσεις και κανένα ζαρζαβάτι??? Τσ τσ τσ... οι νύφες τη σήμερον ημέρα...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Δηλαδή οι άνθρωποι σας κάνουν την υψίστη τιμή να παραβρεθούν στο τραπέζι σας, χαλώντας το εορταστικό τους πρόγραμμα, κι εσύ ζητάς και τα ρέστα? Και τι έγινε δηλαδή που δουλεύεις όλη τη βδομάδα? Και βάρδιες να έχεις, δεν μπορείς το πρωί που θα σχολάσεις να πεταχτείς μέχρι τον κρεοπώλη να πάρεις γαλοπούλα, τον μπακάλη να πάρεις τη γέμιση, τον μανάβη να ψωνίσεις και κανένα ζαρζαβάτι??? Τσ τσ τσ... οι νύφες τη σήμερον ημέρα...

αχαριστια το ξερω......θα επρεπε να ντρεπομαι λες ε?????????.......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:αχαριστια το ξερω......θα επρεπε να ντρεπομαι λες ε?????????.......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
εδω οι άνθρωποι θα φέρουν και το φαγητό τους μαζι! εγω θα το δεχόμουν με αυτούς τους όρους!
και να κάτσουν κ σε άλλο τραπέζι... κατα προτίμηση στη βεράντα..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:αχαριστια το ξερω......θα επρεπε να ντρεπομαι λες ε?????????.......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
εδω οι άνθρωποι θα φέρουν και το φαγητό τους μαζι! εγω θα το δεχόμουν με αυτούς τους όρους!
και να κάτσουν κ σε άλλο τραπέζι... κατα προτίμηση στη βεράντα..

α καλα το εχουν κανει και αυτο!!!ηρθαν μια φορα,στρωνω τραπεζι κι αυτοι εβγαλαν την πιτουλα που ειχαν βαλει σε ταπερ για να την εχουν στο τρενο εκατσαν στο σαλονι και εφαγαν πιτουλα.............

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
α καλα το εχουν κανει και αυτο!!!ηρθαν μια φορα,στρωνω τραπεζι κι αυτοι εβγαλαν την πιτουλα που ειχαν βαλει σε ταπερ για να την εχουν στο τρενο εκατσαν στο σαλονι και εφαγαν πιτουλα.............
ΕΛΑ ΒΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!!!ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΝΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΡΑΦΙ Η ΠΙΤΟΥΛΑ???ΤΟΣΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΚΑΝΕ!!!!

pipika


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημεραααααα

ακομα κοιμαστε?ξυπνηηηηηηστε!

αχ για πεθερικα ακουω! παιδια δεν ξερω εγω πλεον εχω αναισθητοποιηθει! ενταξει τετοια δεν ειχαμε ειχαμε ομως αλλα που παρολιγο ναμας διαλυσουν κ ετσι ενα ωραιο πρωι ξυπνησα με επιλεκτικη κωφωση+αναισθησια στα διαφορα καμωματα!!!!απο τοτε ειμαι καλυτερα πρωτα μεσα μου+μετα μεολους τους αλλους

βρισκουν παντως τις μερες παντως λες και τους μπαινει ο διαολος αγιες μερες τελοσπαντων

http://distortedwonderland.blogspot.com

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!εμεις ξενυχτησαμε παρα πολυ αποψε!η μικρη δεν κοιμηθηκε σχεδον καθολου,εμενα με πονουσε το στομαχι μου και ο μονος που το φχαριστηθηκε και κοιμαται ακομη ειναι ο κωνσταντινος μου!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια και απο εμενα
καλη κυριακη

εγω ειμαι η τυχερη απο θεμα πεθερικων
δεν θα ερθει η πεθερα μου Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 654316 θα κανω μαλλον χριστουγεννα στις κουμπαρες μου μιας και ο αντρας μου πολυ πιθανον να δουλευει Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΕΥΑΚΙ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΒΗΧΑ,Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΛΑΔΗ,ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΓΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΕΙΣΠΝΕΟΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ.
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ,ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΝΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΩ!!!!ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δουλευεις κι εσυ ε???
και μετα στα πεθερικα???? καλη δυναμη

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα ! βρε κοριτσια να κανω μια ερωτηση ;;; ειναι τα καταστηματα ανοιχτα σημερα η οχι ;;
τζω ασε εγω τα ειχα 4 μερες και εβηχαν πολυ παρα πολυ και δεν ειχαν ακροαστικα αλλα δεν γινοταν αλλιως και τις ξαναπηγα και παρακαλεσα την παιδιατρο να μας δωσει κατι τελος παντων ! και μας εδωσε choledyl ευτυχως τωρα βηχουν μια αντε δυο φορες την ημερα ! περα απο τον ορο βεβαια που εχουμε αδειασει εδω και 1 εβδομαδα !! 

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ.
Ανοιχτά από τις 10 το πρωί μέχρι τις 6 το απόγευμα θα παραμείνουν σήμερα, προτελευταία Κυριακή του χρόνου τα εμπορικά καταστήματα σε Αθήνα, Πειραιά και Θεσσαλονίκη.
Σύμφωνα με το εορταστικό, συνεχές ωράριο που ισχύει από τις 16 Δεκεμβρίου, τα εμπορικά καταστήματα της Αθήνας και του Πειραιά θα είναι ανοιχτά τις από 9 το πρωί έως τις 9 το βράδυ μέχρι και την Πέμπτη.

Την Παρασκευή, παραμονή Χριστουγέννων, τα καταστήματα θα ανοίξουν στις 9:00 και θα κλείσουν στις 18:00

Ανήμερα τα Χριστούγεννα (Σάββατο) και την επομένη (Κυριακή) τα καταστήματα θα παραμείνουν κλειστά.

Από την Δευτέρα 27 Δεκεμβρίου έως την Πέμπτη 30 Δεκεμβρίου θα λειτουργήσουν από τις 9 το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ. Την Παρασκευή, παραμονή Πρωτοχρονιάς θα λειτουργήσουν από τις 9 το πρωί μέχρι τις 6 το απόγευμα, ενώ από το Σάββατο (1η Ιανουαρίου) έως την Δευτέρα (3 Ιανουαρίου) θα παραμείνουν κλειστά.

Τη Δευτέρα 3 Ιανουαρίου 2011, τα καταστήματα θα παραμείνουν κλειστά, λόγω της απασχόλησης του προσωπικού κατά την Κυριακή 19-12-2010.

Από την Τρίτη 4 Ιανουαρίου 2011, επανέρχεται το κανονικό ωράριο που ακολουθείται από τα Καταστήματα που ανήκουν στην εμβέλεια των κατά τόπους Εμπορικών Συλλόγων Λεκανοπεδίου Αττικής.

Για τα καταστήματα της Θεσσαλονίκης, το εορταστικό ωράριο που ισχύει από τις 13 Δεκεμβρίου έχει ως εξής:

Από τη Δευτέρα 20 Δεκεμβρίου έως την Πέμπτη 23 Δεκεμβρίου, αλλά και από τη Δευτέρα 27 Δεκεμβρίου έως την Πέμπτη 30 Δεκεμβρίου τα εμπορικά καταστήματα θα λειτουργήσουν από τις 10πμ έως τις 9μμ.

Την παραμονή Χριστουγέννων θα παραμείνουν ανοιχτά από τις 10πμ έως τις 6μμ και την παραμονή Πρωτοχρονιάς από τις 10πμ έως τις 4μμ. Τα Σαββατοκύριακα 25 και 26 Δεκεμβρίου και 1 και 2 Ιανουαρίου τα καταστήματα θα παραμείνουν κλειστά.

Επίσης, και στη Θεσσαλονίκη τα καταστήματα θα είναι κλειστά τη Δευτέρα 3 Ιανουαρίου, σε αντικατάσταση της Κυριακής 19 Δεκεμβρίου
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera kalimera Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!!!!!!!den kserw re koristia itan simera i monadiki mera pou koimithika kai den ksipnisa tin nixta gia na exw kai egw olonixtia mporei na min exw mwro opws eseis ala twra logo tis egkomosineis meta tis 3 ksekinaei kai varaei o mpempis kai poli kai esti se opia stasi kai an prwspathw den me afinei na koimithw Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
kala re euaki kai esu eprepe na ntrepese ti einai afta pou les den prolaveneis na magirepseis i na pswniseis???????????apokleiete kai siga ti kaneis douleveis kai kati ginete siga ta auga...kata ta legomena tis petheras,esti mou elege emena persi pou douleva kai mexri na stamatisw tin douleia oti den ekana kai tpt kai to ksanalew egw twra eimai egios kai tha einai to prwto mas pedaki alla douleva poles wrws girw stis 12-14 kathe mera akoma kai tis kiriakes,den eimai opws eseis pou exete kai 1 i 2 pedakia kai den prolavenete oiute pipi na kanete!eutixws pou den exeis auta ta petherika kai ta dika sou einai makria,kane ipomoni kouklista tha perasei kai afto ipomoni megali omws den xreiazete na xalasteis esu kai i oikogeneia sou teties omorfes meres gia autous!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζω δεν παιζεσαι με τιποταααααααααα !!!!  παρε με ενα τηλ που εισαι δουλεια ;;; αν μπορεις φυσικα ! 

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
na rwtisw kai egw kati re koristia thimwmoun oti sto sintagma kanane kati spitkia me glika kai tetia eixe kai karouzel kai alla tetia,mipws kserete an isxuei kai fetos afto kai an nai pou einai giati sto sintagma apo oti eida den einai??????

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζω δε ξερω τι ειναι χειροτερο!να δουλευεις και τις τρεις μερες και να εχεις σπιτι τα πεθερικα οπως εγω ή να χαραμισεις ολη σου την αδεια στο σπιτι της πεθερας σου οπως εσυ?????????ειμαι σε διλημμα!!!!!!! scratch scratch scratch
ζουζουνακι24 εχεις δικιο!!!να εχεις 2 παιδια που σε ξενυχτανε καθε μερα,να εχεις ενα σπιτι να λαμπει,να μη κοιμασαι ποτε μεσημερι που ολοι κοιμουνται αλλα να μαγειρευεις για να μη στερησεις τη βολτα,το παιχνιδι,τη μανα απο τα παιδια το απογευμα,να εχεις μια δουλεια που με τιποτα δεν ειναι 8ωρο και σιγα μωρε τι ειναι να αγορασω διπλασιες και τριπλασιες ποσοτητες απο ολα οσα θα αγοραζα αν ημασταν μονοι μας?!λεφτα υπαρχουν........αλλωστε ειδικα τα πεθερικα μου τοσα χρονια που ειμαστε παντεμενοι εχουν ξεσκιστει να βοηθανε!μια γλαστρα μας πηραν ολη κι ολη και μας εσωσαν απο τα εξοδα.... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
exeis kai parapono apo panw?ksereis poso kaneimia gastra???????apo xruso tin pirane eeeee na fantastw?????????
emena pali to pezxoune leftades kai oti kanoun sunexeia gia mas esti lene stous girw alla frago den exw dei egw,apenantias pigenoune stin mana mou kai klegontai oti den exoun ladi den exoun psaria kai alla tetia epeidi mou stelnei sunexeia i mana mou pragmata.kata ta alla mas taizoune Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 32 679259

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις