Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Τρι Δεκ 07, 2010 9:16 am

klotsitsas

klotsitsas
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τελικά μου έφτιαξε ένας ξάδελφός μου μια κρέμα από ελαιολαδο και κερί μέλισσας και του έκανε πολύ καλό!!

Μάλλον θα κόψουμε όλες τις άλλες κρέμες!!!

27κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Τρι Δεκ 07, 2010 1:27 pm

eytyxiaz


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια από οσο ξέρω η Sudocream ειναι αρκετά δυνατή και δεν κάνει για καθημερινή χρήση. Άσε που είναι σαν στόκος αυτό το πράγμα. Καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου πρώτα.
Έγω πάντως ακολούθησα την συμβουλή του παιδιάτρου και της μαίας στο μαιευτήριο.....πλύσιμο σε κάθε αλλαγή πάνας, συχνή αλλαγή πάνας, καλό σκουπισμα μετά το πλύσιμο ώστε να μην μείνει νωπό το δερματάκι.....τώρα στα δύσκολα έχω χρεισιμοποιήσει την Bepanthol για το σύγκαμα που κάνει θαύματα και δεν είναι στόκος.

28κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Τρι Δεκ 07, 2010 1:28 pm

selini-giorgos

selini-giorgos
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
klotsitsas έγραψε:Τελικά μου έφτιαξε ένας ξάδελφός μου μια κρέμα από ελαιολαδο και κερί μέλισσας και του έκανε πολύ καλό!!

Μάλλον θα κόψουμε όλες τις άλλες κρέμες!!!

Αυτη ειναι η κεραλοιφη που ανεφερα πιο πανω!Με αυτην μεγαλωνω 2 παιδια και τον εαυτο μου.Ειναι ευκολο να την κανεις και μονη!

29κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Τετ Δεκ 08, 2010 4:38 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
klotsitsas έγραψε:πείτε μου ποια κρεμα χρησιμοποιείτε για το συγκαμα!!!

Εγω χρησιμοποιω την sudocream...για πιο ερεθισμενο ποπό???/
Απο την μερα που γεννηθηκε βαζουμε μονο κρεμουλα της Frezyderm και ποτε δεν επαθε συγκαμα. Εχτες ηταν λιγο ειναι κοκκινος ο ποπος του αλλα με αυτην την κρεμα σημερα ειναι μια χαρα.

30κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Τετ Δεκ 08, 2010 8:54 am

klotsitsas

klotsitsas
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
η κεραλοιφή έκανε το θάυμα της!

Όλα είναι καλλίτερα! Ακόμα και καλλίτερα από τη φαρμακευτική αλοιφη που μας έδωσε η παιδίατρος!!!!

ευχαριστώ για τις συμβουλές και τις απόψεις σας για τις κρέμες!

31κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Παρ Δεκ 10, 2010 1:32 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολιε ρωτησα τη μαμα μου γιατι δε θυμομουν πως λεγοταν. Λοιπον εγω εβαζα παντα τη σουντοκρεμ.κανει θαυματα.ΑΛΛΑ! μια φορα η κορη μου μωρακι ετσουζε και ειχε κανει πληγουλες που ματωναν λιγο οταν την καθαριζα. εβαλε λοιπον η μαμα μου νεσεστε! ναι ναι αυτο το μαγειρικο. εγω στην αρχη ημουν κατα αλλα στην επομενη αλλαγη πανας δεν υπηρχε τιποτα στον ποπο της!το βαζαμε απλα σαν να βαζαμε πουδρα

32κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Πεμ Δεκ 16, 2010 12:01 pm

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kai ego tin sudocreme exo alla gia to poli erethismeno popoudaki vale aplo alaiolado kai tha me thimitheis tipota allo.to elaiolado tha kanei tothavma tou oi kreles kratane tin igrasia ekie kai argei na perasei Laughing sunny

33κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Πεμ Δεκ 16, 2010 12:48 pm

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ανησυχω λιγο γιατικι εγώs sudocream του βαζω και αρκετα συχνα γιατι ειναι αρκετα ευαισθητος. Αν εχει παραπανω ερεθισμο οπως σημερα με σπιθουρακια στον κωλακο του μου εχει συστησει η γιατρος ειτε Dactador κρεμα ειτε Dactarin πουδρα. Περναει αμεσως...Αλλα θα δοκιμασω και αυτο που λετε για την κεραλοιφη...

34κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Πεμ Δεκ 16, 2010 1:07 pm

selini-giorgos

selini-giorgos
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
popibar έγραψε:Ανησυχω λιγο γιατικι εγώs sudocream του βαζω και αρκετα συχνα γιατι ειναι αρκετα ευαισθητος. Αν εχει παραπανω ερεθισμο οπως σημερα με σπιθουρακια στον κωλακο του μου εχει συστησει η γιατρος ειτε Dactador κρεμα ειτε Dactarin πουδρα. Περναει αμεσως...Αλλα θα δοκιμασω και αυτο που λετε για την κεραλοιφη...

Δοκιμασε την,ειναι πραγματικα ο,τι καλυτερο!Εκτος απο τα συγκαματα βοηθαει σε καθε ειδους εγκαυματα και στις μελανιες των παιδιων...και το καλυτερο ειναι οτι μπορεις να το κανεις μονη.

35κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Πεμ Δεκ 16, 2010 1:20 pm

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια επειδη το εψαξα αμεσα...βρηκα πολλες συνταγες αλλα πιο κατατοπιστικη ειναι αυτη...για την κεραλοιφη...
http://ariadni144.wordpress.com/2010/06/28/keraloifi/

Αυριο πρωι θα ψαξω για το κερί...

36κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Πεμ Δεκ 16, 2010 2:00 pm

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια καλησπερα εγω στα παιδια μου χρησιμοποιω ελαιολαδο βρασμενο σε μπεν-μαρι για 45 λεπτα και το βαζω σε μπουκαλακι που αγοραζω απο το φαρμακειο,αυτο το μυστικο μου το ειπε η μαια που ειχα στη κορη μου πριν 5,5 χρονια.δεν συγκαικε ποτε ουτε ο μπεμπης μου.δεν εχω βαλει ποτε αλλες κρεμες κατα τα λεγομενα της καμια κρεμα εμποριου δεν ειναι αθωα

37κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Πεμ Δεκ 16, 2010 2:42 pm

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ σουντοκρεμ βάζω αλλά παρατηρώ ότι όταν έχει παραπάνω κοκκινίλα δεν του φεύγει! Αυτό με το έλαιόλαδο πρώτη φορά το ακούω και θα το κάνω φυσικά. Κελλυ γιατί το βράζεις; Δεν κάνει έτσι;

38κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Πεμ Δεκ 16, 2010 2:47 pm

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
popi. έγραψε:Κι εγώ σουντοκρεμ βάζω αλλά παρατηρώ ότι όταν έχει παραπάνω κοκκινίλα δεν του φεύγει! Αυτό με το έλαιόλαδο πρώτη φορά το ακούω και θα το κάνω φυσικά. Κελλυ γιατί το βράζεις; Δεν κάνει έτσι;
ego to xreisimopoiousa etsi den ksero giati thelei vrasimo pados kai xoris vrasimo ekane thavmata

39κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Πεμ Δεκ 16, 2010 3:02 pm

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα cassiani σε μπεν μαρι ετσι αν θυμαμαι καλα να φυγουν τοξινες η' κατι τετοιο τελος παντων οχι πολυ δυνατη φωτια να πεταγετε το νερο μεσα στο λαδι.τι να σου πω εγω εμεινα κατα ευχαριστημενη και εννοειται οτι το εχουμε κανει σε ανιψια βαπτιστηρια κτλ δοκιμασμενο σε πολλα ποπουδακια!!!!!!!!!!!!!!!!!για οτι βοηθεια θελεις πες μου

40κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Πεμ Δεκ 16, 2010 3:22 pm

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και μια χαζή ερώτηση...μετά πως το βάζουμε στο ποπουδάκι; Ριχνουμε λίγο στο χερι μας ή με κάποιο βαμβακάκι;

41κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Παρ Δεκ 17, 2010 1:35 am

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
popi μου καλημερα,θα αγορασεις ενα κενο μπουκαλακι απο το φαρμακειο σαν αυτο που βαζουν το κοκκινο αυτο με τη μυτουλα και οταν κρυωσει το λαδακι θα το βαλεις εκει και θα ριχνεις απευθειας στο ποπουδακι απο κατω να εχεις το pampers για να μην λερωσεις

42κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Παρ Δεκ 17, 2010 4:06 am

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κελλυ1 έγραψε:κοριτσια καλησπερα εγω στα παιδια μου χρησιμοποιω ελαιολαδο βρασμενο σε μπεν-μαρι για 45 λεπτα και το βαζω σε μπουκαλακι που αγοραζω απο το φαρμακειο,αυτο το μυστικο μου το ειπε η μαια που ειχα στη κορη μου πριν 5,5 χρονια.δεν συγκαικε ποτε ουτε ο μπεμπης μου.δεν εχω βαλει ποτε αλλες κρεμες κατα τα λεγομενα της καμια κρεμα εμποριου δεν ειναι αθωα

Ακριβώς έτσι το κανω και γω.

43κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Παρ Δεκ 17, 2010 12:19 pm

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
klotsitsas έγραψε:πείτε μου ποια κρεμα χρησιμοποιείτε για το συγκαμα!!!

Εγω χρησιμοποιω την sudocream...για πιο ερεθισμενο ποπό???/

βαζελινη με λιγη sudocream

44κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Παρ Δεκ 17, 2010 12:28 pm

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ αρχικά της έβαζα Bepanthol η οποία δεν έκανε τίποτα από θέμα προστασίας και κοκκίνιζε συχνά,μετά της έβαλα σουντοκρίμ και κάποια στιγμή δοκίμασα της φρεζιντέρμ για τα συγκάματα η οποία της προκάλεσε αλλεργία και γέμισε σπυράκια και ξαναγύρισα στη σουντοκρίμ.Της τη βάζω κάθε φορά που της αλλάζω πάνα σχεδόν,όποτε της ρίχνω νερό για την ακρίβεια.Αλλά δε θελω...Προτιμώ το λάδι που λέτε.Αυτό πώς το κάνουμε???Ελαιόλαδο?Και πότε το βάζω σε μπεν μαρί?Κάθε φορά που είναι να το χρησιμοποιήσω????Και αν πάει στα γεννητικά όργανα??Πειράζει??? Shocked

45κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Παρ Δεκ 17, 2010 1:22 pm

kallia28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χρησιμοποιω την sudocream και την proderm

http://www.savetheplanet.gr

46κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Παρ Δεκ 17, 2010 2:10 pm

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!


marion έγραψε:Εγώ αρχικά της έβαζα Bepanthol η οποία δεν έκανε τίποτα από θέμα προστασίας και κοκκίνιζε συχνά,μετά της έβαλα σουντοκρίμ και κάποια στιγμή δοκίμασα της φρεζιντέρμ για τα συγκάματα η οποία της προκάλεσε αλλεργία και γέμισε σπυράκια και ξαναγύρισα στη σουντοκρίμ.Της τη βάζω κάθε φορά που της αλλάζω πάνα σχεδόν,όποτε της ρίχνω νερό για την ακρίβεια.Αλλά δε θελω...Προτιμώ το λάδι που λέτε.Αυτό πώς το κάνουμε???Ελαιόλαδο?Και πότε το βάζω σε μπεν μαρί?Κάθε φορά που είναι να το χρησιμοποιήσω????Και αν πάει στα γεννητικά όργανα??Πειράζει??? Shocked


marion καλησπερα ακου πως θα το φτιαξεις αγορασε απο το φαρμακειο ενα κενο μπουκαλακι με μυτη διαφανο.υπολογισε περιπου ποσο μπορει να χωραει μεσα και βαλε σε ενα μπρικι το ελαιολαδο.βαλε το μπρικι μεσα σε ενα κατσαρολακι με νερο μολις χοχλασει κατεβασε τη θερμοκασια τοσο ωστε να μη πεταγεται το νερο μεσα στο λαδακι και αφησε το να βραζει για 45 λεπτα.την αλλη μερα βαλτο μεσα στο μπουκαλακι(για να εχει κρυωσει πολυ καλα).καθε φορα που θα αλλαζεις το μωρο σου ριξε πανω στο δερματακι του δεν πειραζει στα γεννητικα οργανα,ουτε πειραζει ποσο θα ριξεις ειναι κατι καθαρα φυτικο.

47κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Κυρ Δεκ 19, 2010 2:58 pm

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sudocream an kai nomizw oti einai ligo kokkinos o popos tou.. Sad

48κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Κυρ Δεκ 19, 2010 3:14 pm

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
welwda χρησιμοποιω και ως τωρα ειμαι πολυ ευχαριστημενη

49κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Δευ Δεκ 20, 2010 2:45 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marion έγραψε:Εγώ αρχικά της έβαζα Bepanthol η οποία δεν έκανε τίποτα από θέμα προστασίας και κοκκίνιζε συχνά,μετά της έβαλα σουντοκρίμ και κάποια στιγμή δοκίμασα της φρεζιντέρμ για τα συγκάματα η οποία της προκάλεσε αλλεργία και γέμισε σπυράκια και ξαναγύρισα στη σουντοκρίμ.Της τη βάζω κάθε φορά που της αλλάζω πάνα σχεδόν,όποτε της ρίχνω νερό για την ακρίβεια.Αλλά δε θελω...Προτιμώ το λάδι που λέτε.Αυτό πώς το κάνουμε???Ελαιόλαδο?Και πότε το βάζω σε μπεν μαρί?Κάθε φορά που είναι να το χρησιμοποιήσω????Και αν πάει στα γεννητικά
όργανα??Πειράζει??? Shocked
kalimera.emena o giatrios mou den mou epitrepei na tis vazo krema otan tin allazo giati mou leei pos i kremes kratane tin igrasia kai den afinoun to derma na anapnefsei kai dimiourgoun kokkinilies kai erethismous mipos gia fato exei kokkiniles to mikro sou.kalitera na einai katharo na to skoupizeis kala na min exei igrasia stis ptixoseis kai an pote sigaei na tis vazeis ladaki.afto o giatros mou to exei pei apo tin proti mera pou tin pira spiti.filia

50κρεμα για συγκαμα - Σελίδα 2 Empty Απ: κρεμα για συγκαμα Πεμ Δεκ 23, 2010 6:09 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KAlispera koritsia. Ithela na sas rotiso gia to ladaki pou lete. Epsaksa k brika fusiko keri melissas gia na tin balo me ladaki k na ftiakso tin krema opos lete. Alla brika k mia etoimi apo tin melissokomiki i opoia exei mesa , keri melissas, biologiko elaiolado, propoli, keri propolis, k aitherio elaio neratzias. Mou eipan apo to magazi oti to pernoun polla atoma gia sigkama k gia egkaumata. To exei dokimasi kamia sas? i na tin ftiakso moni mou xoris propoli ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις