Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ να βλεπατε τη μικρη μου σημερα!!!εβγαλε ο αδερφος της μπιτζαμες βρακακι φανελακι με το που ξυπνησαν για να βαλει καθαρα και αυτη η σουπια τον κυνηγουσε για να πιασει το "παπαπ" του που κανει "τσι"!!!!!πολυ γελιο εκανα!!! Να εμφανίζονται οι γονείς γυμνοί μπροστά στα παιδιά τους?  - Σελίδα 2 328109
παντως χθες εκαναν συνεδριαση ολοι μαζι στο μπανιο την ωρα που εκανα μπανιο και τραβαγαν και την κουρτινα για να δουν αν τους προσεχω κορη και γιος!!!και μπαμπας Embarassed αλλα αυτο ειναι για αλλο θεμα...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:και μπαμπας Embarassed αλλα αυτο ειναι για αλλο θεμα...

Κι αυτός παιδάκι είναι και ήθελε να δει αν τον προσέχεις... Να εμφανίζονται οι γονείς γυμνοί μπροστά στα παιδιά τους?  - Σελίδα 2 403793Να εμφανίζονται οι γονείς γυμνοί μπροστά στα παιδιά τους?  - Σελίδα 2 804467

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:και μπαμπας Embarassed αλλα αυτο ειναι για αλλο θεμα...

Κι αυτός παιδάκι είναι και ήθελε να δει αν τον προσέχεις... Να εμφανίζονται οι γονείς γυμνοί μπροστά στα παιδιά τους?  - Σελίδα 2 403793Να εμφανίζονται οι γονείς γυμνοί μπροστά στα παιδιά τους?  - Σελίδα 2 804467

ναι το καημενο το μωρακι!!!!!!!!ασε τον εχω στον παγο μια βδομαδα τωρα και θελει μωρε κι αυτος αλλα εγω...ειμαι καπως ετσι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω κοριτσια σχεδον στο σπιτι μου κυκλοφορω με το βρακι και μια μπλουζα η το σουτιεν ακομη και τωρα το χειμωνα και οποτε κανω μπανιο βγαινω εξω γυμνη για να ντυθω....Και γενικοτερα εχω μαθει να βλεπω και την μητερα μου και τα αδερφια μου γυμνα οποτε δεν εχω τετοιο θεμα με αυτα...Τον πατερα μου δε μπορω να δω ή να με δει γυμνη ουτε με το βρακι γιατι ειχαν χωρισει οι δικοι μου οταν ημουν 4 χρ.

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΝΤΥΝΟΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΝΩ.ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ 5 ΧΡΟΝΙΑ[ΤΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ].ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΡΥΠΩΝΟΥΝ ΜΕΣΑ.ΠΑΝΤΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΓΥΜΝΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ.ΤΟ ΓΙΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ[ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιμή έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΝΤΥΝΟΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΝΩ.ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ 5 ΧΡΟΝΙΑ[ΤΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ].ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΡΥΠΩΝΟΥΝ ΜΕΣΑ.ΠΑΝΤΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΓΥΜΝΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ.ΤΟ ΓΙΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ[ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!]

Ετσι καναμε κ εμεις στην μανα μου... και τα 3 τρεχαμε απο πισω της οταν πηγαινε για τσισα...

zoi24

zoi24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ego allazo mprosta toy vevaia einai molis 17 minon gia na balo to soutien moy gyrizo plati o mpampas mas mono me to vraki mporei na vgei apo to mpanio tsitsidi me tipota k den to thelo kiolas.exo ena filo o opoios enai gay mia mera poli palia milousame eixe megalosei se ena kalo perivallon. eixe 4 aderfes k pos milagame gia ta "goysta" toy k to pos egine gay moy leei pos den eixe periergeia gia to gynaikeio fyllo giati evlepe tis aderfes toy k tin mitera toy teleios gymnes poli syxna(oxi oti o monos paragontas itan aytos) tora ti na po apo tin mia den thelo molis me vlepei na kollaei les k vlepei ufo alla apo tin alli oyte to allo thelo!!

selini-giorgos

selini-giorgos
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zoi24 έγραψε:ego allazo mprosta toy vevaia einai molis 17 minon gia na balo to soutien moy gyrizo plati o mpampas mas mono me to vraki mporei na vgei apo to mpanio tsitsidi me tipota k den to thelo kiolas.exo ena filo o opoios enai gay mia mera poli palia milousame eixe megalosei se ena kalo perivallon. eixe 4 aderfes k pos milagame gia ta "goysta" toy k to pos egine gay moy leei pos den eixe periergeia gia to gynaikeio fyllo giati evlepe tis aderfes toy k tin mitera toy teleios gymnes poli syxna(oxi oti o monos paragontas itan aytos) tora ti na po apo tin mia den thelo molis me vlepei na kollaei les k vlepei ufo alla apo tin alli oyte to allo thelo!!

Aν ειναι ενα παιδι να βγει gay θα βγει.Ειναι στην φυση,στο dna.Δεν θα γινει στην πορεια.Οσο φυσιολογικο ειναι για εμας να ειμαστε με ανθρωπους του αντιθετου φυλου τοσο φυσιολογικο ειναι γι αυτους να ειναι με ανθρωπους του ιδιου φυλου.

zoi24

zoi24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
selini-giorgos έγραψε:
zoi24 έγραψε:ego allazo mprosta toy vevaia einai molis 17 minon gia na balo to soutien moy gyrizo plati o mpampas mas mono me to vraki mporei na vgei apo to mpanio tsitsidi me tipota k den to thelo kiolas.exo ena filo o opoios enai gay mia mera poli palia milousame eixe megalosei se ena kalo perivallon. eixe 4 aderfes k pos milagame gia ta "goysta" toy k to pos egine gay moy leei pos den eixe periergeia gia to gynaikeio fyllo giati evlepe tis aderfes toy k tin mitera toy teleios gymnes poli syxna(oxi oti o monos paragontas itan aytos) tora ti na po apo tin mia den thelo molis me vlepei na kollaei les k vlepei ufo alla apo tin alli oyte to allo thelo!!

Aν ειναι ενα παιδι να βγει gay θα βγει.Ειναι στην φυση,στο dna.Δεν θα γινει στην πορεια.Οσο φυσιολογικο ειναι για εμας να ειμαστε με ανθρωπους του αντιθετου φυλου τοσο φυσιολογικο ειναι γι αυτους να ειναι με ανθρωπους του ιδιου φυλου.
opos egrapsa k prin sigoyra o monos paragontas den itan aytos. o filos moy omos mou ton ethese san enan apo aytoys poy simainei oti to pisteyei oti k ayto paizei rolo.ego den milisa gia oloys toys omofylofiloys toy kosmoy alla me paradeigma ton filo moy stin syzitisi poy eixame poy kolloyse me to thema!!

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάντως κορίτσια ο κ. Ασκητής έλεγε πως μετά τα τρία χρόνια είναι καλό να μη βλέπουν τους γονείς γυμνούς ίσα ίσα για να μάθουν να ντρέπονται. Αυτό το είχαμε κάνει κι εμείς στο μάθημα της Ψυχολογίας στη σχολή. Πρέπει τα παιδιά να περασουν απ'αυτό το στάδιο, να τους δημιουργηθει το αίσθημα της αιδούς...
Βέβαια κάθε γονιός κάνει ό,τι νομίζει και κρίνει σωστό ο ιδιος.

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
popi. έγραψε:Πάντως κορίτσια ο κ. Ασκητής έλεγε πως μετά τα τρία χρόνια είναι καλό να μη βλέπουν τους γονείς γυμνούς ίσα ίσα για να μάθουν να ντρέπονται. Αυτό το είχαμε κάνει κι εμείς στο μάθημα της Ψυχολογίας στη σχολή. Πρέπει τα παιδιά να περασουν απ'αυτό το στάδιο, να τους δημιουργηθει το αίσθημα της αιδούς...
Βέβαια κάθε γονιός κάνει ό,τι νομίζει και κρίνει σωστό ο ιδιος.
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΞΕΝΤΥΝΟΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ,Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ[5 ΕΤΩΝ] ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΝΤΥΘΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΗΣ[2,5 ΕΤΩΝ].ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΝΤΡΟΠΗΣ ΤΟ' ΧΕΙ.ΜΕΤΑΞΥ ΑΔΕΡΦΩΝ ΝΟΜΙΖΩ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΥΛΟΥ

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φωτεινουλα έγραψε:Κπροχθες το σκεφτομουν κατα ποσο ειναι σωστο αυτο κ τελειος τυχαια πετιχενω την συζητηση στο πρωινο μου με τον Θανο Ασκητη που ελεγε οτι μεχρι 3 ετων το παιδι μπορει να ερχεται σ"επαφη με την γυμνια τον γονιων του μετα ομως πρεπει να κοπει οχι γιατι πονηρευει κ αυτα που σκεφτομαστε εμεις αλλα γιατι μπορει να βαλει στο μυαλο του για παραδειγμα το στηθος τις μαμας αν ειναι κοριτσι κ αν αυτο εχει μικροτερο στηθος θα νιωθει"μειονεκτητα " σαν "ανταγωνισμος"

Εγώ γιατί δεν ένιωσα μειονεκτικά μεγαλώνοντας και βλέποντας την μητέρα μου γυμνή; Ποτέ δεν μπήκα στη φάση του να "ανταγωνιστώ" τη μητέρα μου, και φυσικά ούτε κι εκείνη!
Μεγάλωσα έτσι και το θεωρούσα κάτι το φυσιολογικό! Και θεωρώ τη γύμνια-όχι με την έννοια της σεξουαλικότητας-κάτι το φυσιολογικό!
Και αυτό προσπαθώ να περάσω στα παιδιά μου. Να μην ντρέπονται για το σώμα τους.

Τον πατέρα τους δεν τον βλέπουν τελείως γυμνό, δεν θέλει εκείνος, αλλά με σλιπάκι κυκλοφορεί στο σπίτι.

http://mammael.blogspot.com/

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mamma El έγραψε:
φωτεινουλα έγραψε:Κπροχθες το σκεφτομουν κατα ποσο ειναι σωστο αυτο κ τελειος τυχαια πετιχενω την συζητηση στο πρωινο μου με τον Θανο Ασκητη που ελεγε οτι μεχρι 3 ετων το παιδι μπορει να ερχεται σ"επαφη με την γυμνια τον γονιων του μετα ομως πρεπει να κοπει οχι γιατι πονηρευει κ αυτα που σκεφτομαστε εμεις αλλα γιατι μπορει να βαλει στο μυαλο του για παραδειγμα το στηθος τις μαμας αν ειναι κοριτσι κ αν αυτο εχει μικροτερο στηθος θα νιωθει"μειονεκτητα " σαν "ανταγωνισμος"

Ακριβως το ιδιο...Κι εμεις ετσι μεγαλωσαμε..Και αυτο θα το κανω και στα παιδια μου...Μα ουτως η αλλως στο σπιτι μου κυκλοφωρω με τα βρακια κτλ..Τωρα ο μπαμπας μας οπως θελει ας ειναι..Απλα του ειπα οτι αμα μπει το μωρο μεσα στο μπανιο και τον δει ξεβρακωτο μην κανει σαν υστερικος,να φερθει εντελως φυσιολογικα...Ετσι πιστευω εγω..

Εγώ γιατί δεν ένιωσα μειονεκτικά μεγαλώνοντας και βλέποντας την μητέρα μου γυμνή; Ποτέ δεν μπήκα στη φάση του να "ανταγωνιστώ" τη μητέρα μου, και φυσικά ούτε κι εκείνη!
Μεγάλωσα έτσι και το θεωρούσα κάτι το φυσιολογικό! Και θεωρώ τη γύμνια-όχι με την έννοια της σεξουαλικότητας-κάτι το φυσιολογικό!
Και αυτό προσπαθώ να περάσω στα παιδιά μου. Να μην ντρέπονται για το σώμα τους.

Τον πατέρα τους δεν τον βλέπουν τελείως γυμνό, δεν θέλει εκείνος, αλλά με σλιπάκι κυκλοφορεί στο σπίτι.

τιγρακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω παλι πιστευω πως το γυμνο εμεις το κανονιζουμε ποτε ειναι πονυρο η ντροπη αν το κανεις για λογους αναγκης πχ παιρνω το μικρο μεσα στο μπανιο μαζι μου γιατι ειναι ξυπνιο και εγω η δολια γυναικα κυναγαω αμαν κ πως να κανω ενα μπανιο ε δεν νομιζω να ειναι και τοσο κακο.ειναι καλυτερα δηλαδη να το αφησω εξω στο ριλαξ και με την ψυχη στο στομα μηπως γινει κατι και παντα βγαινω με τις σαπουναδες οχι θα το παρω 1000 φορες μαζι μου για να το βλεπω κιολας σιγα το κακο αφου δεν γινετε διαφορετικα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις