Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
118 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 118 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Υπομονή....... Empty Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 3:34 am

natassa

natassa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αλήθεια υπάρχουν στιγμές που χάσατε την υπομονή σας με τα μωράκια-παιδάκια σας? Πώς το ξεπεράσατε?
Είναι στιγμές που βγαίνω εκτός εαυτού. Και μετά έρχονται οι τύψεις. Είναι φυσιολογικό ή δεν έπρεπε να γίνω μανούλα?





[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

2Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 3:38 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natassa έγραψε:Αλήθεια υπάρχουν στιγμές που χάσατε την υπομονή σας με τα μωράκια-παιδάκια σας? Πώς το ξεπεράσατε?
Είναι στιγμές που βγαίνω εκτός εαυτού. Και μετά έρχονται οι τύψεις. Είναι φυσιολογικό ή δεν έπρεπε να γίνω μανούλα?





[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
νομιζω οτι ειναι φυσιολογικο και εγω πολλες φορες εχω χασει την υπομονη μου αλλα σε γενικες γραμμες προσπαθω να μην συμβαινει αυτο . Αν και οι δικες μου δεν με αφηνουν σε χλωρο κλαρι.

3Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 3:54 am

Pavlina

Pavlina
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είναι όντως φυσιολογικό,απλά τη στιγμή που νιώθουμε εκτος εαυτού,ας αφιερώσουμε 2 λεπτά πστον ευατό μας,προκειμενου να ηρεμήσουμε!
Το μεγάλωμα των παιδιών χρειιάζεται πρώτα από όλα υπομονη!
Εμείς οι μανούλες,προκειμένου να είμαστε σωστές απένατι στα παιδάκι μας,χρειαζόμαστε λίιιιιγο χρόνο αποκλειστικά για εμάς,έτσι για ναγεμίσουμε τις μπαταρίεςς μας και να συνεχίσουμε αυτό το υπέροχο έργο μας!

4Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 4:07 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natassa έγραψε:Αλήθεια υπάρχουν στιγμές που χάσατε την υπομονή σας με τα μωράκια-παιδάκια σας? Πώς το ξεπεράσατε?
Είναι στιγμές που βγαίνω εκτός εαυτού. Και μετά έρχονται οι τύψεις. Είναι φυσιολογικό ή δεν έπρεπε να γίνω μανούλα?


νομιζεις εισαι η μονη?και γω εκνευριζομαι τελευταια με τον μεγαλο αλλα ειμαι 24 το 24ωρο με τα παιδια κυριως μονη μου,δεν το ελεγχω παντα.Και αναθεμα το διαβασμα και τις συζητησεις που χω κανει για τα παιδια...οταν παιρνω αναποδες δεν μπορω να κρατηθω ευκολα. Νομιζω οτι λιγος προσωπικος χρονος παραπανω ειναι η λυση.Ενας καφες εξω,μια βολτιτσα.Απο οτι βλεπω ειναι 8 μηνων το μωρο σου σωστα?μηπως ειστε ολη την ωρα αγκαλιτσα Very Happy Very Happy ,αλλα οοοολη την ωρα ομως??/ cyclops Κανε υπομονη μεχρι να περπατησει,θα ναι σημαντικη η διαφορα.




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

5Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 4:25 am

natassa

natassa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όχι δεν είμαστε αγκαλίτσα όλη μέρα, το αντίθετο θα έλεγα. Κάθεται πολύ ώρα μόνος του και παίζει και τώρα που μπουσουλάει ανακαλύπτει το σπίτι. Επίσης έχει πολύ καλή σχέση με τον ύπνο και κατά τη διάρκεια της μέρας. Όμως και αυτός σαν άνθρωπος έχει μερικές φορές τις ανάποδες του και δεν ξέρει τι θέλει. Εκεί χάνω την υπομονή μου.Θα ήθελα ακόμα να προσθέσω οτι ζούμε στο εξωτερικό και έτσι δεν έχω απολύτως καμμία βοήθεια. Είμαστε αυτοκόλλητοι. Όπου εγώ και αυτός!! Ευτυχώς ο μπαμπάς μας μας βοηθάει πάαααρα πολύ όταν δεν δουλεύει. Όλη μέρα σπίτι με ένα μωρό είναι λίγο δύσκολο.

6Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 4:32 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι δυσκολο σε καταλαβαινω.αλλα οι τυψεις ειναι και αυτες μεσα στο προγραμμα.μια μανουλα εισαι ποσα να κανεις?θα στρωσουν τα πραγματα οταν μεγαλωσει,θα επικοινωνητε,θα ναι η παρεα σου Smile ετσι ειμαστε εμεις με τον μεγαλο.

7Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 10:21 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε καταλαβαίνω κι εγώ είμαι ολη μερα μαζί του και λειπει αρκετές ώρες ο μπαμπάς...Απλά κυρίως με το φαγητό καμιά φορά του βαζω λιιιιγο τις φωνές γιατί ώρες ώρες με το που βλέπει κουτάλι αρχίζει να τρίβει τα ματια του και αντε να τον ταίσεις...με αποτέλεσμα να μενει νηστικός. Ε του φωναζω λίγο αλλα μετά του μιλάω ήρεμα και τον φιλάω...
Πραγματικά...κι εμενα ήσυχος ειναι 10 1/2 μηνών, παιζει μονος του πολλές ώρες και καθετε και στο παρκο αλλα αν τον πιασει το στραβό του και ειναι μεσα στην γκρίνια σου την δίνει λιγάκι.
Θελει ποοοοολυ υπομονη...Κουραγιο σε ολες μας...και να φανταστείς θελω αμεσα και 2 μωράκι....Θα φρικάρωωωω!!! Αλλα γουστάρωωω!!

8Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 11:56 am

natassa

natassa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αγαπητή popibar θα μπορουσα να είχα γράψει εγώ το μήνυμα σου!!!Ακριβώς τα ίδια έχουμε και εμείς εδώ. Γκρίνια με το φαγητό και τρίψιμο ματιών. Επίσης πολύ συχνά κάνουμε μάσκα ομορφιάς στο πρόσωπο το φαί μας από το πολύ τρίψιμο!Το απλώνει παντού.
Σκοπεύουμε να επιστρέψουμε Ελλάδα του χρόνου το Σεπτέμβρη και θα ήθελα μέχρι τότε και εγώ να έχω κάνει ακόμα ένα γιατί η ασφάλεια υγείας που έχουμε καλύπτει ΟΛΑ τα έξοδα εγκυμοσύνης-τοκετού. Δεν ξέρω πως θα τα καταφέρω με 2 μωρά. Και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

9Υπομονή....... Empty Υπομονη....... Δευ Μάης 31, 2010 12:01 pm

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδω γελαμε!! Smile αποιρες φορες εχει συμβη σε εμενα!!!σχεδων καθε μερα και ειδικα με το μεγαλο μου γιο!!στον οποιο μιλαω και με γραφει κανονικα!!ποσες φορες θελω να του δωσω καμια αλλα λεω ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΙ !!ποσες φορες εχω βαλει τα κλαματα για να ξεσπασω!!!!

10Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 12:10 pm

mardim


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κ εγώ με την Ηλέκτρα που είναι 13 μηνών είμαστε όλη τη μέρα μαζι.Σίγουρα είναι πολύ κουραστικό κ θέλει πάρα πολύ υπομονή...Είναι απόλυτα λογικό να φτάνεις στα όριά σου μερικές φορές γιατί κ εσύ άνθρωπος είσαι κ μάλιστα με καθόλου χρόνο για τον εαυτό σου!!!Εγώ να φανταστείς κάθε μέρα μετά το φαγητό της κάνω ένα ντουζάκι γιατί θέλει να τρώει μόνη της κ καταλαβαίνεις πως γίνεται...υπομονή με πολλή αγάπη κ όταν θυμώνεις κάνε αυτό που κάνω εγώ: σκέψου οτι αυτό το μικρό ανθρωπάκι απλά θέλει να ανακαλύψει τον κόσμο!!!φιλάκια!! Υπομονή....... 417472

11Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 12:14 pm

mitsi

mitsi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχει συμβει πιστευω σε ολες τις μανουλες!!!
και βεβαια εγω δεν αποτελω εξαιρεση!!

καθε φορα βρισκω κατι διαφορετικο απο την προηγουμενη για να ηρεμισω εκεινη την στιγμη αλλα πιο αποτελεσματικο σε μενα νομιζω ειναι να βγω στο μπαλκονι και να κανω 2 τζουρες τσιγαρο!!!
ηρεμω και πηγαινω πισω στον χαμο... Υπομονή....... 38160

12Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 12:20 pm

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi έγραψε:εχει συμβει πιστευω σε ολες τις μανουλες!!!
και βεβαια εγω δεν αποτελω εξαιρεση!!

καθε φορα βρισκω κατι διαφορετικο απο την προηγουμενη για να ηρεμισω εκεινη την στιγμη αλλα πιο αποτελεσματικο σε μενα νομιζω ειναι να βγω στο μπαλκονι και να κανω 2 τζουρες τσιγαρο!!!
ηρεμω και πηγαινω πισω στον χαμο... Υπομονή....... 38160
χαχαχα σωστη σε βρισκω Razz Razz

13Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 12:22 pm

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πιστεύω ότι οι περισσότερες μανούλες, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων (στις οποίες δεν ανήκω!) έχουν χάσει την υπομονή τους. Το να διαθέτεις λίγες ώρες στον ευατό σου κάθε εβδομάδα, είναι σωτήριο. Και από την άλλη σκέφτομαι ότι και η δικιά μου μαμά έχανε την υπομονή της. Και τη σημαίνει αυτό ότι ήταν κακιά μαμά? Στο δικό μου μυαλό και στα δικά μου μάτια (αλλά και σε πολλών άλλων) είναι η καλύτερη μαμά του κόσμου, και ας μου τις έβρεχε κάπου κάπου... εξάλλουν δεν είχε και άδικο!!!

14Υπομονή....... Empty Υπομονη....... Δευ Μάης 31, 2010 12:33 pm

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΧΩ ΤΑΙΡΑΣΤΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Ο αντρας μου λεει να επρεπε να κανω 4 πακετα τσιγαρα την ημερα!!! Laughing

15Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 12:48 pm

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natassa έγραψε:Όχι δεν είμαστε αγκαλίτσα όλη μέρα, το αντίθετο θα έλεγα. Κάθεται πολύ ώρα μόνος του και παίζει και τώρα που μπουσουλάει ανακαλύπτει το σπίτι. Επίσης έχει πολύ καλή σχέση με τον ύπνο και κατά τη διάρκεια της μέρας. Όμως και αυτός σαν άνθρωπος έχει μερικές φορές τις ανάποδες του και δεν ξέρει τι θέλει. Εκεί χάνω την υπομονή μου.Θα ήθελα ακόμα να προσθέσω οτι ζούμε στο εξωτερικό και έτσι δεν έχω απολύτως καμμία βοήθεια. Είμαστε αυτοκόλλητοι. Όπου εγώ και αυτός!! Ευτυχώς ο μπαμπάς μας μας βοηθάει πάαααρα πολύ όταν δεν δουλεύει. Όλη μέρα σπίτι με ένα μωρό είναι λίγο δύσκολο.


Εισαι μέσα στο μυαλό μου και ζούμε ακριβώς την ίδια κατάσταση...χαχα..δεν υπάρχει βοήθεια και ειμαι στο εξωτερικό.. την μισή μέρα την περνάω με τον μικρό, μέχρι να επιστρέωουν τα άλλα δύο θηριάκια από το σχολείο. Δεν έχω χρόνο για τον εαυτό μου παρά μόνο όταν κοιμούνται και γίνονται αγγελάκια...είναι φορές που λέω στον άντρα μου πως θέλω να κάνω αποτοξίνωση απο τα παιδιά μου...Υπομονή είναι το μόνο που χρειάζεται, αλλά και αυτή τελειώνει...Ευτυχώς τώρα το καλοκαίρι κατεβαίνουμε στην ελλάδα και θα με ξεκουράσει λίγο η μαμά μου.
Η αλήθεια είναι πως εμεις οι μαμάδες χρειζόμαστε μικρα διαλλείματα για να γεμίζουν οι μπαταρίες μας... Smile

16Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 12:54 pm

natassa

natassa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
3 έχεις tsiki????μπράβοοοο....
τώρα νιώθω πιο άσχημα!!!!!χαχα
και εγώ θα πάω Ελλάδα σε 2 βδομάδες και το περιμένω πως και πως!!Όπως και οι παπούδες. Έτσι θα είμαστε όλοι ευχαριστημένοι....χιχι

17Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 1:04 pm

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natassa έγραψε:3 έχεις tsiki????μπράβοοοο....
τώρα νιώθω πιο άσχημα!!!!!χαχα
και εγώ θα πάω Ελλάδα σε 2 βδομάδες και το περιμένω πως και πως!!Όπως και οι παπούδες. Έτσι θα είμαστε όλοι ευχαριστημένοι....χιχι
η μεγάλη απόφαση είναι να κάνεις το δεύτερο, μετα πίστεψέ με ειναι ευκολα τα πράγματα γιατι υπάρχει η εμπειρία ... χαχαχα... αυτό που είναι κουραστικό είναι ότι δεν βρίσκεις μια στιγμή ησυχίας όταν δεν κοιμούνται...το κεφάλι κουδουνίζει συνέχεια χαχαχα... Γιαυτό η γιαγια το καλοκαίρι θα ξεκουράσει λίγο την μαμά... Wink ετσι ώστε να πιώ και κανένα καφεδάκι με τις φίλες μου Very Happy

18Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 1:08 pm

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
oles ta idia telika...o antras mou otan me blepei na xano tin upomoni mou mou leei oti eimai monadiki mana pou kanei san usteriki....
den eimai i moni omos....megalono kai ego to gio mou moni mou kai einai logiko fantazomai kapoies stigmes na xano tin upomoni mou...

19Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 1:14 pm

natassa

natassa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και μένα ο άντρας μου έρχεται το απογευμα, εγώ ειμαι μπαϊλτισμένη απο όλη τη μέρα με το μικρό και άμα τα πάρω στο κρανίο επειδή ο μικρός γκρινιάζει ανευ λόγου με κοιτάζει σαν ούφο και αναρωτιέται γιατί έχω νεύρα!!

20Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 1:28 pm

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάντα το λέω εγώ... μόνο μια άλλη μαμά μπορεί να σε καταλάβει απόλυτα.
Πολλές φορές λέω να ιδρύσω ένα club με το όνομα "μαμάδες στα πρόθυρα νευρικής κρίσης bom " αλλά ερχονται τα θηριάκια και κανουμε αγκαλίτσες και παιχνιδάκια και τα ξεχνάω όλα.. sunny

21Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 1:30 pm

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AX koritsia kai ego to idio meno moni ton perisotero kaito Nautikos blepete o sizigos..... me apelisan ton Noembri kai ta eida kai ego ola koliomena apo tin mia xarika pou tha megaloso xoris problimata apousias ta koritsia mou apo tin alli itan diskoli i prosarmogi exo kai ego polla neurakia ores ores!!!!!

22Υπομονή....... Empty Απ: Υπομονή....... Δευ Μάης 31, 2010 1:38 pm

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="EviKokori"]AX koritsia kai ego to idio meno moni ton perisotero kaito Nautikos blepete o sizigos..... me apelisan ton Noembri kai ta eida kai ego ola koliomena apo tin mia xarika pou tha megaloso xoris problimata apousias ta koritsia mou apo tin alli itan diskoli i prosarmogi exo kai ego polla neurakia ores ores!!!!![/quote

Σε θαυμάζω, ξέρω ποσο δυσκολα είναι γιατί ο μπαμπάς μου ηταν ναυτικός.
Ειλικρινά αν δεν με βοηθούσε ο άντρας μου δεν ξέρω αν θα τα κατάφερνα. Οταν φευγει μερικές φορές επαγγελματικά ταξίδια για καμμια βδομάδα ζορίζομαι πολύ..δεν προλαβαίνω ούτε μπάνιο να κάνω..χανω όμως και κιλά...γιατί δεν προλαβαίνω ούτε να φάω Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις