Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

tinker

tinker
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσακια!
χρειαζομαι την βοηθεια σας γιατι πραγματικα ειμαι σε ασχημη κατασταση!
θηλαζω αποκλειστικα 4,5 μηνες,απο την αρχη το ενα μου στηθος ηταν ελαχιστα μικροτερο,απο τοτε εχει παραμεινει ετσι..
το προβλημα ειναι οτι πλεον εχει μικρυνει τοσο πολυ,που πλεον η διαφορα ειναι εντονη!εκτος αυτου..εχει πεσει τοσο πολυ..ειναι απαισιο....!το αλλο στηθος ειναι και στητο και γεματο και πιο σκληρο!
να σημειωσω οτι ο μικρος προτιμαει το αλλο..αλλα προσπαθω να δινω και απο αυτο που δεν θελει,ισως φταιει οτι πινει πιο πολυ απο το αλλο,αλλα και παλι δεν δικαιολογειτε!ελεος..
αισθανομαι χαλια...ποιος βλακας ειπε οτι ο θηλασμος βοηθαει να μην πεσει το στηθο΅???? Twisted Evil Twisted Evil
ευχαριστω.... Very Happy

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tinker έγραψε:καλησπερα κοριτσακια!
χρειαζομαι την βοηθεια σας γιατι πραγματικα ειμαι σε ασχημη κατασταση!
θηλαζω αποκλειστικα 4,5 μηνες,απο την αρχη το ενα μου στηθος ηταν ελαχιστα μικροτερο,απο τοτε εχει παραμεινει ετσι..
το προβλημα ειναι οτι πλεον εχει μικρυνει τοσο πολυ,που πλεον η διαφορα ειναι εντονη!εκτος αυτου..εχει πεσει τοσο πολυ..ειναι απαισιο....!το αλλο στηθος ειναι και στητο και γεματο και πιο σκληρο!
να σημειωσω οτι ο μικρος προτιμαει το αλλο..αλλα προσπαθω να δινω και απο αυτο που δεν θελει,ισως φταιει οτι πινει πιο πολυ απο το αλλο,αλλα και παλι δεν δικαιολογειτε!ελεος..
αισθανομαι χαλια...ποιος βλακας ειπε οτι ο θηλασμος βοηθαει να μην πεσει το στηθο΅???? Twisted Evil Twisted Evil
ευχαριστω.... Very Happy
δεν ξερω αν ο θηλασμος βοηθαει να μην πεσει το στηθος . Το στηθος ουτως η αλλως καποια στιγμη θα πεσει λογω βαρυτητας .Οσο για το προβλημα εισαι σιγουρη οτι ειναι τοσο ορατο και δεν ειναι ιδεα σου; Μπορει απλα εσενα να σου φαινεται ετσι . Η μονη λυση αν οντως ειναι ετσι ορατο οπως λες ,που μπορω να σκεφτω ειναι καποια αισθητικη επεμβαση . Εγω απο την αλλη εχω το εντελως αντιθετο προβλημα ειναι τοσο μεγαλο που σκεφτομαι πολυ σοβαρα καποια στιγμη να το μικρυνω. Φοραω νουμερο 5 στα σουτιεν και δεν μπορω ευκολα να βαλω μπλουζες με λιγο ντεκολτε παραπανω γιατι νομιζω οτι δειχνει ασχημα .

tinker

tinker
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το θεμα ειναι οτι ποτε δεν ειχα τετοιο θεμα..ηταν και τα δυο μικρα μεν..αλλα ιδιου μεγεθους..
φαινεται οντως η διαφορα..δυστυχως! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tinker έγραψε:καλησπερα κοριτσακια!
χρειαζομαι την βοηθεια σας γιατι πραγματικα ειμαι σε ασχημη κατασταση!
θηλαζω αποκλειστικα 4,5 μηνες,απο την αρχη το ενα μου στηθος ηταν ελαχιστα μικροτερο,απο τοτε εχει παραμεινει ετσι..
το προβλημα ειναι οτι πλεον εχει μικρυνει τοσο πολυ,που πλεον η διαφορα ειναι εντονη!εκτος αυτου..εχει πεσει τοσο πολυ..ειναι απαισιο....!το αλλο στηθος ειναι και στητο και γεματο και πιο σκληρο!
να σημειωσω οτι ο μικρος προτιμαει το αλλο..αλλα προσπαθω να δινω και απο αυτο που δεν θελει,ισως φταιει οτι πινει πιο πολυ απο το αλλο,αλλα και παλι δεν δικαιολογειτε!ελεος..
αισθανομαι χαλια...ποιος βλακας ειπε οτι ο θηλασμος βοηθαει να μην πεσει το στηθο΅???? Twisted Evil Twisted Evil
ευχαριστω.... Very Happy
Περίμενε να τελειώσεις με το θηλασμό, να επανέλθει ο οργανισμός σου και μετά θα δεις πως θα είναι. Μπορεί να μειωθεί η διαφορά καθώς θα επανέλθεις στα φυσιολογικά σου

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ είχα μικρό στήθος αλλά δεν είχα και πρόβλημα βαρύτητας. Όταν γέννησα μεγάλωσε αρκετά και μόλις τελειώσαμε με τον θηλασμό (η μικρή ήταν 4 μηνών όταν το σταμάτησε) το στήθος μου έγινε σαν ξεφούσκωτο λάστιχο!!! Πάντως όσο υπάρχουν τα wonderbra (και γενικά σουτιέν με μπαλένα) είμαι μια χαρά αχαχαχα

Konstantina-olinomanoula

Konstantina-olinomanoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα συμφωνήσω με την Bachiemama!
Πιστεύω οτι όταν αποθηλάσετε θα στρώσουν..
Πάντως η αλήθεια είναι οτι κ τα δικά μου μετά το θηλασμό μίκρυναν αρκετά,βέβαια ευτυχώς ακόμη δεν πέσανε,αλλα αφού καθάρισα απο το γάλα,είναι ίδιου μεγέθους..
Αλλα τα σουτιέν μου χρειάστηκαν ριζική ανανέωση..Κ απο κει που φορούσα 2άρι,είμαι πια στο 1..
Δε πειράζει όμως,χαλάλι τους!!Ν μη στεναχωριέσαι καθόλου..

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Και εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις tinkerούλα μου!! Λογικά θα επανέλθουν και τα δυο στο ίδιο μέγεθος!!

http://www.eimaimama.gr

glikeria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ....
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΥΤΟΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ?
ΑΦΟΥ ΟΥΤΕ ΣΟΥΤΙΕΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ..Η ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ Η ΑΛΛΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΕ ΦΤΑΣΕΙ...

Katerina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Νομίζω οτι επειδη το ενα στήθος παράγει πιο πολύ γάλα είναι πιο πρησμένο και σου φαίνεται η διαφορά εντονότερη. Θήλασα 2 χρόνια και όταν σταμάτησα το στήθος μου επανήρθε κανονικά οπως ήταν...! Είχα και εγώ αγχος τι θα γίνει μετα απο τοσο πολύ θηλασμό!
Υπομονή και να θυμάσαι οτι κάνεις ενα ωραίο δωρο στο παιδί σου... όλα τα αλλα φτιάχνονται! Very Happy

Veroniki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αυτο εγινε γιατι το μωρο σου προτημα το δεξι μαστο και ετσι παραγει παραπανω γαλα(κανονας ζητησης-προσφορας) ενω το απο το αλλο δεν πινει πολυ οποτε και δεν παραγεται το γαλα τοσο οσο το δεξι.Δοκιμασε να το βαζεις ακριβως το ιδιο και στους δυο μαστους και σιγα σιγα θα επανελθει,πιστευω.Αυτο με το πεσμενο πολυ το σκεφτομαι,,για το τελος,αλλα αφου λεει η Κατερινα ολα οκ,ετσι θα ειναι χιχι.... συρικνωση στηθους και θηλασμος! 654316

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιτα και εμενα μου φενεται οτι ειναι το ιδιο προβλημα!!!το ενα μου στηθος ειναι ποιο μεγαλο απο το αλλο .βεβαια πιστευω οτι η μικρουλα μου επειδη πινει ποιο πολυ απο το ενα γιαυτο και γινεται και αυτο!!!και ετσι η παραγωγη μειωνετε απο το αλλο που δεν το βαζουμε συνεχεια!!

tinker

tinker
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
naysika έγραψε:κοιτα και εμενα μου φενεται οτι ειναι το ιδιο προβλημα!!!το ενα μου στηθος ειναι ποιο μεγαλο απο το αλλο .βεβαια πιστευω οτι η μικρουλα μου επειδη πινει ποιο πολυ απο το ενα γιαυτο και γινεται και αυτο!!!και ετσι η παραγωγη μειωνετε απο το αλλο που δεν το βαζουμε συνεχεια!!

εχεις δικιο..αυτο πρεπει να ειναι..η αληθεια ειναι οτι ο μικρος βολευεται καλυτερα στο αλλο..και γω το ιδιο!
ποσο καιρο θηλαζεις?

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι να μου μυκρηνει !!!!!

Veroniki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
valerakievelinaki έγραψε:μακαρι να μου μυκρηνει !!!!!
Το θεμα ειναι να μην πεσει ομως...χιχιχι... συρικνωση στηθους και θηλασμος! 328109

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θηλαζω 11 μηνες και συνεχιζουμε!!!!!!!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παντος θα ηθελα να ειναι ποιο μεγαλο!!!valeriakievelinaki!πως σου φενοντε τα τικερακια?

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΕΙΧΑ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΞ'ΑΡΧΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΜΙΚΡΙΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΟΙ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1500 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:εγω παντος θα ηθελα να ειναι ποιο μεγαλο!!!valeriakievelinaki!πως σου φενοντε τα τικερακια?

τελεια ειναι ! σε ευχαριστω πολυ !!!

και μια χαρα ειναι το στηθος σου που θα το ηθελες και πιο μεγαλο !! μηπως θες να αλαξουμε ;;; συρικνωση στηθους και θηλασμος! 215994

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tinker έγραψε:καλησπερα κοριτσακια!
χρειαζομαι την βοηθεια σας γιατι πραγματικα ειμαι σε ασχημη κατασταση!
θηλαζω αποκλειστικα 4,5 μηνες,απο την αρχη το ενα μου στηθος ηταν ελαχιστα μικροτερο,απο τοτε εχει παραμεινει ετσι..
το προβλημα ειναι οτι πλεον εχει μικρυνει τοσο πολυ,που πλεον η διαφορα ειναι εντονη!εκτος αυτου..εχει πεσει τοσο πολυ..ειναι απαισιο....!το αλλο στηθος ειναι και στητο και γεματο και πιο σκληρο!
να σημειωσω οτι ο μικρος προτιμαει το αλλο..αλλα προσπαθω να δινω και απο αυτο που δεν θελει,ισως φταιει οτι πινει πιο πολυ απο το αλλο,αλλα και παλι δεν δικαιολογειτε!ελεος..
αισθανομαι χαλια...ποιος βλακας ειπε οτι ο θηλασμος βοηθαει να μην πεσει το στηθο΅???? Twisted Evil Twisted Evil
ευχαριστω.... Very Happy
η λυση σου ειναι να το καταφερεις να θηλαζει το ιδιο και απο τα2 στηθη.

http://nov08mommies.forumotion.net

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως το στηθος πεφτει στην εγκυμοσυνη και οχι στον θηλαμο αυτο ειναι ενας μεγαλος μυθος

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοτίτσια με αφορά το θέμα
θήλασα αποκλειστικά ένα εξάμηνο φούλ και ένα γεύμα ως τους 9 μήνες που επειδή τεμπέλιαζε και μειώθηκε πολύ τώρα το κόψαμε κι αυτό.
εγώ όταν έχω κάποια κιλά παραπάνω τα παίρνω και στο στήθος, αλλά γενικά είμαι πολύ αδύνατη τον περισσότερο καιρό και το στήθος είναι μεταξύ 80Α ή 75Β. μετά τη γέννα πέρασα φρίκη τις δύο τελευταίες μέρες στο μαιευτήριο γιατί μεγάλωσε τόσο πολύ που όσο και να προσπαθούσα χειροκίνητα δεν άδειαζε και ησύχασα σπίτι με το θήλαστρο.
πάμελα και βάλε.
αλλά τώρα που τελειώσαμε φαίνεται χάλι το θέμα, θα το περιέγραφα σακούλιασμα...
έχει πέσει η αλήθεια είναι κάπως αλλά δε φαίνεται γιατί είναι μικρό. αλλά φαίνεται ότι το δέρμα δεν είναι σφιχτό.
καλά δε μετανιώνω, αλλά έχου αρχίσει κι εμένα να μου μπαίνουν ιδέες για επέμβαση όόόόόόταν θα μου περισσεύουν.
το θεωρείτε τραβηγμένο? Rolling Eyes

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μηπως εχει μειωθει πολυ απο εκει το γαλα αφου ειπες οτι προτειμαει το αλλο και δεν πολυ θελει αυτο;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dinaki88 έγραψε:κοτίτσια με αφορά το θέμα
θήλασα αποκλειστικά ένα εξάμηνο φούλ και ένα γεύμα ως τους 9 μήνες που επειδή τεμπέλιαζε και μειώθηκε πολύ τώρα το κόψαμε κι αυτό.
εγώ όταν έχω κάποια κιλά παραπάνω τα παίρνω και στο στήθος, αλλά γενικά είμαι πολύ αδύνατη τον περισσότερο καιρό και το στήθος είναι μεταξύ 80Α ή 75Β. μετά τη γέννα πέρασα φρίκη τις δύο τελευταίες μέρες στο μαιευτήριο γιατί μεγάλωσε τόσο πολύ που όσο και να προσπαθούσα χειροκίνητα δεν άδειαζε και ησύχασα σπίτι με το θήλαστρο.
πάμελα και βάλε.
αλλά τώρα που τελειώσαμε φαίνεται χάλι το θέμα, θα το περιέγραφα σακούλιασμα...
έχει πέσει η αλήθεια είναι κάπως αλλά δε φαίνεται γιατί είναι μικρό. αλλά φαίνεται ότι το δέρμα δεν είναι σφιχτό.
καλά δε μετανιώνω, αλλά έχου αρχίσει κι εμένα να μου μπαίνουν ιδέες για επέμβαση όόόόόόταν θα μου περισσεύουν.
το θεωρείτε τραβηγμένο? Rolling Eyes


κι εμένα είναι μικρό και παρόλο που κάποτε ήταν σφιχτό τώρα άστα να πάνε! εγώ θήλασα 10 μήνες! ξεχίλωσε παιδί μου σου λέω!
και εγώ να σου πω την αλήθεια αν δεν ήμουν τόσο φοβιτσιάρα και αν μου περίσσευαν κιόλας τα λεφτά θα έκανα μια επέμβαση ,θα έκανα πρώτα άλλο ένα παιδάκι και μετά θα χτύπαγα μια πλαστική!
όχι κάτι ακραίο, δεν είμαστε για τέτοια, αλλά να υπάρχει κάτι φυσιολογικό βρε παιδί μου στην γύρω περιοχή!
έλα να μαζέψουμε λεφτά να πάμε παρέα Razz

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η πτωση του στηθους εχει να κανει με τα γονιδια...οπως και οι ραγαδες στην κοιλια.
εγω ειχα τεραστια κοιλια και δεν εχω ουτε μιση ραγαδα..το στηθος μεγαλωσε 3 νουμερα και ενω δεν θηλασα εχει και ραγαδες και εχει παρει την κατιουσα!!
στο επομενο παιδι θα φτασει στον αφαλο και μετα.....φουστανος!(εχει βγει σε συνταξη ασχετο)

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και μενα το στηθος εφτασε στα πατωματα Crying or Very sad
εγω πηρα μια κρεμα συσφιξης και ανορθωσης στηθους την χρησιμοποιω 3 μερες τωρα αν κανει δουλεια θα σας πω, παντως η κρεμα για την κυτταριτιδα και η κρεμα για τις ραγαδες της ιδιας εταιρειας μεχρι στιγμης εχουν κανει καλη δουλεια οποτε ειμαι αισιοδοξη!
σε 2 εβδομαδες θα το κανω ποστ εδω αν ειχα αποτελεσματα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις