Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1k telika NAIII einai agoraki!!! Empty k telika NAIII einai agoraki!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 8:10 am

sofffy25

sofffy25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
simera kaname ti b epipedou k epitelous eidame k to fulo.AGORAKI Laughing min pareksigitho oraia ta koritsakia mia xara ola alla vre koritsia apo tin arxi tis egkimosinis den mou perase oute deuterolepto pos mporei na einai koritsaki.den ksero an itan epeidi ithela poluuuuu ena agoraki i itan enstikto alla auti einai i alitheia.oute deuterolepto.eseis to niothate?

2k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 8:14 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλο κοπελα μου!!! να φερεις τον γιοκα σου στον κοσμο!! Εγω παντα ηθελα αγορακι αλλα μου προεκυψε κοριτσακι!!! πιστευα οτι θα ειχα αγορακι αλλα τελικα εκανα λαθος!! βεβαια οταν την κρατησα στην αγκαλια μου καταλαβα ποσο ευτυχισμενη ειμαι και τελικα δεν παιζει ρολο το φυλλο!!!! βεβαια εμεις οι μαμαδες το εχουμε αυτο για τα αγορακια!! ο μπαμπας μας τρελος και παλαβος απο την στιγμη που ακουσε πως ειναι κορη!!!

3k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 8:16 am

kerasaki

kerasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Με το καλό ο μπέμπης!
Εγώ πάλι ήμουν πεποισμένη πως θα είναι κοριτσάκι,επηρεασμένη από τις ανηψιές μου.Δεν είναι λίγο να βλέπεις γύρω σου ροζ,φρου-φρου κι αρώματα...Τα συνηθίζεις και δεν θέλεις να τα αποχωριστείς.
Τελικά,δικαιώθηκα προς απογοήτευση του άντρα μου που ήθελε αγοράκι. Laughing

4k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 8:32 am

sofffy25

sofffy25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
me to kalo koritsia ta morakia sas!emas o mpampas mas simera kamarone Very Happy mes tin treli xara itan:) oxi oti i mama pigaine piso Razz ennoeitai pos den paizei rolo to fulo alla oso na peis os mamades mia kleisi pros ta agorakia tin exoume...

5k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 9:21 am

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με το καλοοο ,Γερο να'ναι!!!
Εγω παλι ολοι πιστευαν κοριτσι..εγω δεν ηξερα και τελικα δικαιωθηκαν!

6k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 11:20 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofffy25 έγραψε:me to kalo koritsia ta morakia sas!emas o mpampas mas simera kamarone Very Happy mes tin treli xara itan:) oxi oti i mama pigaine piso Razz ennoeitai pos den paizei rolo to fulo alla oso na peis os mamades mia kleisi pros ta agorakia tin exoume...

Δεν θα συμφωνήσω με το ότι οι μαμάδες έχουν κλήση στα αγοράκια!
Τουλάχιστον όχι όλες οι μαμάδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 1:57 pm

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
me to kalo kopela mou!

egw pali otan ema8a oti eimai eguos to prwto pragma pou agorasa einai kati fouksia mpotakia...den kserw an htan enstikto 'h epi8umia. Kapoia stigmh o giatros mas eipe oti mporei na einai agoraki (apo tous xtupous tis kardias) alla telika sti B epipedou epivevaiwsame oti htan koritsaki!
Telika ta mpotakia htan shmadiaka!

8k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 2:02 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παντως και στις 2 κορες μου νομιζα πως εχω αγορια αλλα ενα πραγμα ρε παιδι μου μολις ακουγα κοριτσι ξετρελαινομουν!!!! ολου του κοσμου τα παιδια γερα να ειναι αλλα δεν τα αλλαζω τα κοριτσια!!!!!!!!

9k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 2:47 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό Σοφη, κι εννοείται ότι το φύλο δεν παίζει κανένα ρόλο, μπορεί να έχουμε προτιμήσεις στην αρχή, αλλά στην τελική το μόνο που έχει σημασία είναι να είναι γερά!
Κι εγώ κάνω κρα για ένα κοριτσάκι τώρα, αλλά δεν αλλάζω τα αγοράκια μου ούτε με 1000 κορίτσια! κι ας μου βγάζουν τον αδόξαστο κάθε μέρα Razz Razz Razz

10k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Παρ Δεκ 31, 2010 6:00 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παντα απο μικρη ηθελα αγορακι το πρωτο τουλαχιστον.....Τελικα αγορακι εχω στην κοιλιτσα μου...Τα επομενα ας ειναι οτι θελουν,αλλα οντως ας ειναι γερα κι ας ηταν οτι θελει..Α!!!! Και τα ματια μου να παρει ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ χαχχαχαχαχ....Καλη χρονια να εχουμε ολες μας!!!

11k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Παρ Δεκ 31, 2010 6:32 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
me ti kalo kopeliaaaaaaaa!!!!!!!!
emena pali oloi eixan fagwthei oti exw koristi ala egw to mono pou me endiefere einai na einai gero kai tpt allo,alla telika einai agoraki! k telika NAIII einai agoraki!!! 215994 k telika NAIII einai agoraki!!! 215994 k telika NAIII einai agoraki!!! 215994 k telika NAIII einai agoraki!!! 215994

12k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Σαβ Μαρ 19, 2011 10:53 pm

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με το καλό κοπέλα μου.Εμένα πάλι ο άντρας μου με έχει πείσει οτι είναι αγοράκι αφου του μιλάει κιόλας και του έχει δώσει και όνομα.Εγω πάλι θέλω κοριτσάκι αλλα γερά να είναι εννοείται δεν το συζητώ. Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

13k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Σαβ Μαρ 19, 2011 11:16 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλο soffy κι εγω εχω ενα αγορακι μικρουλι μικρουλι!! Εγω απο την αρχη ειχα διαισθηση πως ειχα αγορακι και ολοι μου το ελεγαν κιολας!!

tatiana στο ευχομαι να παρει τα ματια σου, εγω ηθελα να μοιασει στον ανδρα μου αλλα να παρει τα ματια μου, τελικα μοιαζει σε εμενα αλλα δεν πηρε το χρωμα των ματιων μου, επισης τα ματακια του ειναι σκιστα, ειναι τελειος αλλα αν ειχε και το πρασινο ματι θα ηταν σουπερ, τι λεω εεεε;; να κανω το σταυρο μου που το παιδακι μου γεννηθηκε γερο και ολα τα αλλα περισσευουν!!

14k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Σαβ Μαρ 19, 2011 11:50 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
με το καλο σοφη και να ναι γερο!!!!εγω ημουν σιγουρη οτι ηταν κοριτσακι μαλλον επειδη το ηθελα...οταν ο γιατρος μου ελεγε οτι ειναι αγορι(απο τον 3ο κιολας)εγω ημουν σιγουρη οτι κανει λαθος χαχαχααχα τελικα εκανα ενα αγορακι που με την πρωτη ματια εγινε ο ερωτας της ζωης μου!!!!!αν με το καλο κανω και δευτερο δεν με νοιαζει πλεον το φυλλο του μονο γερο να ναι Very Happy Very Happy

15k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 12:27 am

ZINAKI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
EGO APO THN STIGMH POU EMATHA OTI EIMAI EGKUOS,KAI SUMFONA ME TA SUMPTOMATA..DLD DEN EKANA KATHOLOU EMETOUS, DEN MPOROUSA NA FAO KATHOLOU GLUKA EIXA PAREI LIGO STHN PERIFREIA PISTEUA OTI EINAI KORITSI KAI TO EIXA PERASEI KAI STON SUZUGO MOU.DEN ME PEIRAZE TO FULLO GIATI EINAI TO PROTO MAS KAI DEN EIXA KOLLOIMA LEGAME GERO NA EINAI...LOIPON EINAI KURIAKH KAI KOUVENTIAZO STO SPITI ME TON SUZUGO MOU KAI KATALOIGOUME NA MHN MATHOUME TO FULLO......
THN EPOMENH MERA EXOUME RANTEVOU STHN GIATRO, ALLA PRIN PAME PERASAME APO TA ZARA GIA KAPOIA DORAKIA STOUS ANOIPSIOUS MAS...KAI EPESE TO MATI MAS STA KORITSISTIKA ROUXALAKIA.....AUTO HTANE ARXISAME NA LEME OTI TELIKA PREPEI NA MATHOUME TO FULLO KAI AN EINAI KORITSI THA ADEIASOUME TO MAGAZI.....XAXAXAXAXA
OTAN KANAME THN AUXAINIKH MAS ROTISE AN THELOUME NA MATHOUME TO FULLO KAI OTAN MAS EIPE OTI EINAI AGORI APANTAME ME MIA FONH A G O R I???????XAXAXAXA KAI H GIATROS GIATI KORITSI THELATE???OXI GIATRE MOU EMEIS OTI NA EINAI THELAME APLA "NOMIZAME " OTI EINAI KORITSI KAI TO EIXAME PISTEPSEI KIOLA...
APO THN MERA POU EMATHA OTI EINAI AGORI ENA THA SAS PO...
DEN LEO OTI EINAI AGORI LEO EINAI
O G I O S M O U

16k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 1:22 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΙΕΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΓΥΟΣ ΗΘΕΛΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΛΙΣ ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ..ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ??ΟΧΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΓΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ..ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!

17k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 5:22 am

linmak88

linmak88
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ έχω ένα κι ένα! Λατρεύω και τα 2 παιδιά μου πάρα πολύ! Βέβαια από 10 χρονών παιδί ήθελα να κάνω κόρες μανιασμένα και όταν γέννησα το πρώτο μου-τον γιο μου δεν ήξεραν πως να μου το πουν μόλις θα ξυπνούσα! Εντάξει πήρα μια κρυάδα μόλις το έμαθα αλλά μετά τα ξέχασα όλα! Βέβαια έκανα 10 χρόνια για να κάνω δεύτερο παιδί γιατί δεν ήθελα με τπτ και το 2ο να είναι αγόρι! Τελικά το αποφάσισα και είπα ο Θεός βοηθός! Και ευτυχώς εισακούστηκα! Τα κοριτσάκια είναι άλλο πράγμα από θέμα χαράς, ναζιού, ρούχων και και και ...1000 άλλα! Ξέρω ότι ο γιος μου όταν παντρευτεί θα κολλήσει με την οικογένεια της γυναίκας του...αυτό άλλωστε γίνεται πάντα! Αλλά το κορίτσι μένει πάντα κοντά στη μάνα του ο κόσμος να χαλάσει! Πάντα θα τους αγαπώ πολύ και τους 2 και θα είμαι η μαμά τους και ο καιρός θα δείξει!

18k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 10:15 am

Ηλιαχτίδα

Ηλιαχτίδα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλη λευτερια!! Με το καλο!!

19k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 3:35 pm

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:Με το καλό Σοφη, κι εννοείται ότι το φύλο δεν παίζει κανένα ρόλο, μπορεί να έχουμε προτιμήσεις στην αρχή, αλλά στην τελική το μόνο που έχει σημασία είναι να είναι γερά!
Κι εγώ κάνω κρα για ένα κοριτσάκι τώρα, αλλά δεν αλλάζω τα αγοράκια μου ούτε με 1000 κορίτσια! κι ας μου βγάζουν τον αδόξαστο κάθε μέρα Razz Razz Razz

συμφωνω απολυτα Νενα!Ουτε εγω φυσικα τους αλλαζω ΑΛΛΑ αν καταφερω να κανω τριτο καποια στιγμη θα ηθελα κοριτσι!Τωρα αν βγει και αυτο αγορι...Ελπιζω να κανει ο αδερφος μου κοριτσια ετσι να βγαλω το αχτι μου στα ρουχαλακια
!Κοριτσομανες να μας πειτε το κολπο να κανουμε κοριτσια!Θα σας πουμε και μεις το κολπο να κανετε αγορια! k telika NAIII einai agoraki!!! 417472

20k telika NAIII einai agoraki!!! Empty Απ: k telika NAIII einai agoraki!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 3:54 pm

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kira έγραψε:
sofffy25 έγραψε:me to kalo koritsia ta morakia sas!emas o mpampas mas simera kamarone Very Happy mes tin treli xara itan:) oxi oti i mama pigaine piso Razz ennoeitai pos den paizei rolo to fulo alla oso na peis os mamades mia kleisi pros ta agorakia tin exoume...

Δεν θα συμφωνήσω με το ότι οι μαμάδες έχουν κλήση στα αγοράκια!
Τουλάχιστον όχι όλες οι μαμάδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kira συμφωνώ κι εγώ απόλυτα μαζί σου !!!!!!!!!! Την μπεμπούλα μου ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ στον κόσμο. Και αν δώσει ο Θεός και κάνω και 2ο παιδάκι θέλω πάλι να είναι κορίτσι. Δεν ξέρω γιατί!!!! Ίσως επειδή είμαι μοναχοπαίδι και τα αγόρια με φοβίζουν λίγο. Αλλά πάντα λέω να είναι γερά και ό,τι να είναι με το καλό.
Σόφφυ σου εύχομαι να γεννήσεις με ένα πόνο και να σου ζήσει το αγοράκι σου !!!!!!!!!!
k telika NAIII einai agoraki!!! 35468

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις