Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
306 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 306 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Δευ Ιαν 03, 2011 2:37 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου για τις ευχές σου να εισαι καλα!!!!!
Σίγουρα κι εχεις δίκιο, εγω αμέσως μετά σκεφτομαι αυτό που ανέφερες κι εγώ χαζή είμαι αλλά εκείνη τη στιγμή δεν μπορώ να το καταλάβω!!!

52σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 5:10 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘεονιΜ* έγραψε:αχ θα σε ''χτυπησωωωω'' μα το Θεο!
Εισαι καλη μανουλα,δεν χρειαζετε να βαλεις τα δυνατα σου για να γινεις..και μονο που προβληματιζεσαι και βρισκεις τις καλυτερες λυσεις για την μπεμπα σου ειναι το ΠΑΝ..
Αυτο με το βλεμα το εχω παρατηρησει κ εγω στην δικια μου την πεθερα..μαλλον {κ καλα κανουν τα παιδια} καταλαβαινουν απο τωρα τι εστι ΠΕΘΕΡΑ!!! χαχαχαχαχα

Razz Razz Razz

Δεν είμαι και πολύ σίγουρη για το αν είμαι καλή μανούλα..
Χτες ενώ είχα ξεραθεί στον ύπνο όλο το απόγευμα, κι ενώ η μικρή κοιμήθηκε από τη 1:00 μέχρι τις 6:00 το ξημέρωμα, μετά επειδή εκνευρίστηκα που δεν ξανακοιμόταν για να συνεχίσω κι εγώ τον ύπνο μου (πάνω στον πιο γλυκό ύπνο ρε γμτ!) την "παράτησα" στον κακομοίρη τον άντρα μου που ήταν κι αυτός ξάγρυπνος να την κάνει καλά...

Είναι φορές που πραγματικά νιώθω ότι φτάνω στα όριά μου κι είναι ακόμα τόσο νωρίς... Τι θα κάνω μετά, όταν δε θα κάθεται σε μια μεριά και θα κάνει όλο το σπίτι χάλια? scratch

Athin@ έγραψε:
vasoula έγραψε:Δεν ξέρω τι θα κάνω αλλα πρέπει να συνέλθω και να πάψω να κλαίω, βέβαια είμαι πολυ καλυτερα απο τις πρώτες μέρες και ίσως είναι ορμόνες!

...Εγώ 3 φορές έκλαψα πολύ.(συνέχεια έκλαιγα δηλαδή αλλά αυτές τις 3 ήμουνα για να με κλαινε οι ρέγγες)
1η όταν γυρίσαμε απο το μαιευτήριο γιατί εκεί ένιωθα τη σιγουριά με τη μαία μου που ήταν συνέχεια μαζί μου και γιατί όποτε ένιωθα φόβο έλεγα στις κοπέλες να μου πάρουν το μωρό.
2η μια εβδομάδα μετά που έφυγε η μαμά μου και μείναμε μόνοι με τον άντρα μου και δεν ήξερα τι έπρεπε να πρωτοκάνω,μιας και εκείνη την εβδομάδα εγώ είχα μόνο το μωρό και τις δουλειές η μαμά μου.
και 3η την επόμενη εβδομάδα που τέλειωσε η άδεια του άντρα μου και έμεινα εντελώς μόνη μου με το μωρό.
Τώρα το μόνο που σκέφτομαι για τότε είναι το πόσο χαζή ήμουνα και δεν απολάμβανα τις πρώτες στιγμές της ζωής του μωρού μου αλλά καθόμουνα κι έκλαιγα.

Αχ Βασούλα μου! Κι εγώ τα ίδια σκέφτομαι! Αφού θυμήθηκα τις πρώτες βδομάδες της εγκυμοσύνης μου! Που έκλαιγα χωρίς λόγο...

Αθηνά τελικά μοιάζουμε σε πάρα πολλά πράγματα...
Κι εγώ ΑΚΡΙΒΩΣ αυτές τις τρεις φορές ήταν που έκλαψα πιο πολύ!!!
Τώρα είμαι καλύτερα. Πολύ καλύτερα.
Μια βδομάδα έμεινε! Όλο αυτό λέω στον εαυτό μου!

53σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 5:22 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Tziz"]

Δεν είμαι και πολύ σίγουρη για το αν είμαι καλή μανούλα..
Χτες ενώ είχα ξεραθεί στον ύπνο όλο το απόγευμα, κι ενώ η μικρή κοιμήθηκε από τη 1:00 μέχρι τις 6:00 το ξημέρωμα, μετά επειδή εκνευρίστηκα που δεν ξανακοιμόταν για να συνεχίσω κι εγώ τον ύπνο μου (πάνω στον πιο γλυκό ύπνο ρε γμτ!) την "παράτησα" στον κακομοίρη τον άντρα μου που ήταν κι αυτός ξάγρυπνος να την κάνει καλά...

Είναι φορές που πραγματικά νιώθω ότι φτάνω στα όριά μου κι είναι ακόμα τόσο νωρίς... Τι θα κάνω μετά, όταν δε θα κάθεται σε μια μεριά και θα κάνει όλο το σπίτι χάλια? scratch

Aχ καλό μου κορίτσι μην σκέφτεσαι έτσι φυσικά και θα είσαι μια πολύ καλή μανούλα γι αυτό το αγγελούδι και όταν θα σε χρειάζεται πάντα θα βρίσκεις τον τρόπο και το κουραγιο να είσαι δίπλα της για να την βοηθήσεις να την συμβουλεύσεις και να την ενθαρρύνεις για τα πάντα στην ζωή με τον πιο όμορφο τρόπο όπως έκαναν και οι δικές μας μανούλες για εμάς όλα αυτά τα χρόνια!!!!

Τώρα μέχρι να φτάσει ο καιρός που θα κάνουνε ολο το σπίτι χαλια τα αγγελουδάκια μας αργεί ακόμα......όταν έρθει με το καλό θα δούμε πια θα είναι η αντίδραση όλων μας και δόξα το Θεό εδώ θα είμαστε πάλι να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη!!!!!!!!!! Wink Wink Wink Wink Wink

54σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 5:27 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Δεν είμαι και πολύ σίγουρη για το αν είμαι καλή μανούλα..

Παιδί μου σταμάτα να λες βλακείες. Very Happy

55σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 5:42 am

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:
Tziz έγραψε:Δεν είμαι και πολύ σίγουρη για το αν είμαι καλή μανούλα..

Παιδί μου σταμάτα να λες βλακείες. Very Happy
Συμφωνω με τις αλλες!!!το εχω κανει κ εγω αυτο κ δεν νομιζω πως ειμαστε οι μονες..τοση κοκυραση δικαιουμαστε κ μεις μια στιγμη χαλαρωσης..κ πιστεψε με οι αντρες μας δεν εχουν κουραστει ποτε τοσο οσο μια γυναικα τους μηνες που ειναι λεχωνα...να σαι σιγουρη κ μην λες χαζα..! σαραντησατε? - Σελίδα 3 215994

56σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 5:53 am

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νομιζω πως κ εγω το εχω σκεφτει οτι δεν ειμαι καλλη μανουλα οταν την αφηνω που κ που να κλαψει,οταν κανει κατι που με ενοχλει κ μπορει να ξεσπασω αλλα θεωρω οτι καποια στιγμη που θα νιωθω καλυτερα προσπαθω να ειμαι πιο δικαιη με τον ευατο μου και να μην τον κρινω τοσο αυστηρα !!!!!!!!Νεες μανουλες ειμαστε ολες που θα παει θα μαθουμε! Sad

57σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 5:55 am

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φωτεινουλα έγραψε:νομιζω πως κ εγω το εχω σκεφτει οτι δεν ειμαι καλλη μανουλα οταν την αφηνω που κ που να κλαψει,οταν κανει κατι που με ενοχλει κ μπορει να ξεσπασω αλλα θεωρω οτι καποια στιγμη που θα νιωθω καλυτερα προσπαθω να ειμαι πιο δικαιη με τον ευατο μου και να μην τον κρινω τοσο αυστηρα !!!!!!!!Νεες μανουλες ειμαστε ολες που θα παει θα μαθουμε! Sad
Ολες..μην το συζητας!ειναι απολυτα νορμαλ!!! Very Happy

58σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 5:57 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΘεονιΜ* έγραψε:
φωτεινουλα έγραψε:νομιζω πως κ εγω το εχω σκεφτει οτι δεν ειμαι καλλη μανουλα οταν την αφηνω που κ που να κλαψει,οταν κανει κατι που με ενοχλει κ μπορει να ξεσπασω αλλα θεωρω οτι καποια στιγμη που θα νιωθω καλυτερα προσπαθω να ειμαι πιο δικαιη με τον ευατο μου και να μην τον κρινω τοσο αυστηρα !!!!!!!!Νεες μανουλες ειμαστε ολες που θα παει θα μαθουμε! Sad
Ολες..μην το συζητας!ειναι απολυτα νορμαλ!!! Very Happy
Σωστη
δεν υπαρχει μανουλα που δεν το σκεφτηκε

59σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 6:33 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια σας ευχαριστώ που με εμψυχώνετε...

Απλά εγώ αυτό που σκέφτομαι είναι ότι έχω την "τύχη" να έχω τον άντρα μου σπίτι -αφού απολύθηκε- και με βοηθάει μέχρι εκεί που δεν πάει.
Αν ήταν άλλος θα με είχε διαολοστείλει μέρες πριν...

Αν όμως δούλευε τι θα έκανα?
Δε θα έπρεπε να την προσέχω πιο πολύ?
Δε θα είχα και τις δουλειές του σπιτιού όλες?
Άρα κοινώς τα έχω φορτώσει και λίγο στον κόκορα που στην προκειμένη περίπτωση λέγεται Νίκος...

60σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 6:36 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Άρα κοινώς τα έχω φορτώσει και λίγο στον κόκορα που στην προκειμένη περίπτωση λέγεται Νίκος...

Κοίταξε,επειδή καθώς ξέρεις μοιάζουμε αρκετά...απλώς βρίσκεις και τα κάνεις.Όταν θα λείπει ο Νίκος θα είσαι σούζα.Εγώ ΣΚ δεν έχω σηκωθεί ΠΟΤΕ να της φτιάξω γάλα και να την αλλάξω.χι χι Laughing

61σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 6:40 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:Κορίτσια σας ευχαριστώ που με εμψυχώνετε...

Απλά εγώ αυτό που σκέφτομαι είναι ότι έχω την "τύχη" να έχω τον άντρα μου σπίτι -αφού απολύθηκε- και με βοηθάει μέχρι εκεί που δεν πάει.
Αν ήταν άλλος θα με είχε διαολοστείλει μέρες πριν...

Αν όμως δούλευε τι θα έκανα?
Δε θα έπρεπε να την προσέχω πιο πολύ?
Δε θα είχα και τις δουλειές του σπιτιού όλες?
Άρα κοινώς τα έχω φορτώσει και λίγο στον κόκορα που στην προκειμένη περίπτωση λέγεται Νίκος...
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ........ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ ΓΑΛΑ ΟΥΤΕ ΠΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!

62σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 6:46 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
argyro 2 έγραψε:
Tziz έγραψε:Κορίτσια σας ευχαριστώ που με εμψυχώνετε...

Απλά εγώ αυτό που σκέφτομαι είναι ότι έχω την "τύχη" να έχω τον άντρα μου σπίτι -αφού απολύθηκε- και με βοηθάει μέχρι εκεί που δεν πάει.
Αν ήταν άλλος θα με είχε διαολοστείλει μέρες πριν...

Αν όμως δούλευε τι θα έκανα?
Δε θα έπρεπε να την προσέχω πιο πολύ?
Δε θα είχα και τις δουλειές του σπιτιού όλες?
Άρα κοινώς τα έχω φορτώσει και λίγο στον κόκορα που στην προκειμένη περίπτωση λέγεται Νίκος...
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ........ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ ΓΑΛΑ ΟΥΤΕ ΠΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!

Αχ γλυκεια μου,κριμα που δε σε βοηθα εστω και λιγο ο αντρας σου....Υπομονη σε ολες σας και σε μας που περιμενουμε τα νινια μας...Εγω ευτυχως θα εχω βοηθεια και απο μαμα κι απο Νικολα μου οσο μπορει φυσικα γιατι δουλευει τρελλες ωρες ο κουκλος μου!!!

63σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 6:52 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η αλήθεια είναι αυτή που είπε η Αθηνά.
Ότι βρίσκω και τα κάνω.
Τον έχω βρει ανεκτικό αλλά και με τρελή διάθεση να "φροντίσει" τη μικρούλα (να δείτε πώς την κρατάει αγκαλιά για να τη νανουρίσει!!) που το εκμεταλλεύομαι όσο δεν πάει!

Προσπαθώ να ασχολούμαι όσο γίνεται και με άλλα πράγματα, να πλύνω κάνα πιάτο, να κάνω κάνα μπάνιο κτλ για να μη σαλτάρω!

64σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 6:59 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:

Προσπαθώ να ασχολούμαι όσο γίνεται και με άλλα πράγματα, να πλύνω κάνα πιάτο, να κάνω κάνα μπάνιο κτλ για να μη σαλτάρω!

Πλενεις μιατα??????????
ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ????????????????????????????????????????????
Δεν κανει αμα δε σαραντησεις...

65σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 7:14 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιάνα, για πες...

Να προφασιστώ ότι δεν κάνει να πλένω πιάτα, για να τα πλένει ο Νίκος??
Καλή ιδέα!
Αλλά το μπάνιο βρε παιδί μου, αν μείνω 40 μέρες άπλυτη δε θα με πλησιάζουν ούτε τα κουνούπια!
Το πολύ πολύ καμιά μύγα...

Άσε και σας έχω υποσχεθεί και ιστορίες με την πεθερά, αλλά ως τώρα δεν έχω βρει ευκαιρία να γράψω με την ησυχία μου...

66σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 7:33 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Τατιάνα, για πες...

Να προφασιστώ ότι δεν κάνει να πλένω πιάτα, για να τα πλένει ο Νίκος??
Καλή ιδέα!
Αλλά το μπάνιο βρε παιδί μου, αν μείνω 40 μέρες άπλυτη δε θα με πλησιάζουν ούτε τα κουνούπια!
Το πολύ πολύ καμιά μύγα...

Άσε και σας έχω υποσχεθεί και ιστορίες με την πεθερά, αλλά ως τώρα δεν έχω βρει ευκαιρία να γράψω με την ησυχία μου...

Ααααααα...Αμα σου πω θα εχω για 14 χρονια γρουσουΖα οποτε βρες το μονη σου...Μπες σε καποιο φορουμ,Κοιτα σε παλια βιβλια της γιαγιας σου,κατω απο το χαλακι....Δε μπορω να σε βοηθησω.....
Λυπαμαι...
ΕΙΣΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ!!!!!

67σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 7:39 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ααααααα...Αμα σου πω θα εχω για 14 χρονια γρουσουΖα οποτε βρες το μονη σου...Μπες σε καποιο φορουμ,Κοιτα σε παλια βιβλια της γιαγιας σου,κατω απο το χαλακι....Δε μπορω να σε βοηθησω.....
Λυπαμαι...
ΕΙΣΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ!!!!!

tongue Laughing

Άλλα πάλι κι αυτά!
Το παιδί έχει καταγρατζουνιστεί αλλά τα νυχάκια του μέχρι να σαραντίσει δεν του τα κόβουμε!!!

68σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 7:43 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
tatijana έγραψε:Ααααααα...Αμα σου πω θα εχω για 14 χρονια γρουσουΖα οποτε βρες το μονη σου...Μπες σε καποιο φορουμ,Κοιτα σε παλια βιβλια της γιαγιας σου,κατω απο το χαλακι....Δε μπορω να σε βοηθησω.....
Λυπαμαι...
ΕΙΣΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ!!!!!

tongue Laughing

Άλλα πάλι κι αυτά!
Το παιδί έχει καταγρατζουνιστεί αλλά τα νυχάκια του μέχρι να σαραντίσει δεν του τα κόβουμε!!!

Ευτυχως ειναι χειμωνας οποτε βαλε της γαντακια....Εγω θα του βαλω γαζες σα να ειναι μουμια...Απο πανω μεχρι κατω...Μην το ματιαζουν κι ολας...40 μερες...

69σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 8:05 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άλλα πάλι κι αυτά!
Το παιδί έχει καταγρατζουνιστεί αλλά τα νυχάκια του μέχρι να σαραντίσει δεν του τα κόβουμε!!!
[/quote]ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΛΕΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ??ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΚΟΨΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!

70σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 8:22 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
argyro 2 έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΛΕΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ??ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΚΟΨΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!

Α καλά! Δεν την ξέρεις την πεθερά μου!!
Και δυστυχώς ακόμα και ο άντρας μου, ενώ κοροϊδεύει και λέει ότι δεν τα πιστεύει όλα αυτά, δε με αφήνει να κουνήσω ρούπι!

71σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 8:29 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
argyro 2 έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΛΕΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ??ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΚΟΨΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!

Α καλά! Δεν την ξέρεις την πεθερά μου!!
Και δυστυχώς ακόμα και ο άντρας μου, ενώ κοροϊδεύει και λέει ότι δεν τα πιστεύει όλα αυτά, δε με αφήνει να κουνήσω ρούπι!

Εγω ξεκαθαρισα στον δικο μου οτι ολα αυτα για μενα ειναι μ@@@@ και μην περιμενει να τα ακολουθησω...
Παντως Αγγελικη λεω μιας και τις τα αφηνεις αναγκαστηκα λογω πεθερας τα νυχακια της μακρια να της κανεις ενα σουπερ μανικιουρ....Βαλε της και κανα στρασακι..Τι λες???

72σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 9:39 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε θα το πιστέψεις αλλά έχει μανικιούρ από όταν γεννήθηκε!

73σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 9:39 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kala vre aggelikoula mou ti einai afta pou les????ela se parakalw para poli apla afto pou perna twra einai para poli diskolo wpos kai gia kathe mana pou geneei kai einai lexona,giati min ksexname pername 9 mines alazei to swma mas ormones pezoune panw katw alaloum,kai otan girname spiti apo mia gena kai exoume kai tin efthinei gia ena gliko plasmataki pou ferame ston kosmo na to prosexoume san ta matia mas eee kapou ligo ta pezoume eidika sto prwto kai stin arxi mexri na mpei mama kai paidi se ena programa,oso gia ton nikola sou den pirazei den pathenei kanenas antras tpt giati exoun gero anazopioitiko sistima kai esti den pirazei na asxolithoun kai ligo me to paidi tous!!!!!!!!!

74σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 9:41 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:Δε θα το πιστέψεις αλλά έχει μανικιούρ από όταν γεννήθηκε!
σαραντησατε? - Σελίδα 3 215994 σαραντησατε? - Σελίδα 3 215994 σαραντησατε? - Σελίδα 3 215994 σαραντησατε? - Σελίδα 3 215994 σαραντησατε? - Σελίδα 3 215994 σαραντησατε? - Σελίδα 3 215994

75σαραντησατε? - Σελίδα 3 Empty Απ: σαραντησατε? Τετ Ιαν 05, 2011 9:53 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρωχο η κορη σου γουσταρω!!!!!Να σου ζησει παντως βρε Αγγελικη κι ολα θα φτιαξουν περα απο την πλακα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις