Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

βιβη

βιβη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ?

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΞΙΖΕ!!! ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ!!!! ΟΥΤΕ Κ Ο Μ@@@@@Σ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΤΕ!!!!

ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ???

βιβη

βιβη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω γενναω στο γενεσις γιατι ο γιατρος μου ειναι εκει.Ειμαι ευχαριστημενη μεχρι στιγμης.γιατι δεν σου αρεσε η κλινικη?

selini-giorgos

selini-giorgos
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Την αποψη μου για το Γεννεσις την εχω ξαναπει αλλα θα την λεω συνεχεια οταν μου δινεται η ευκαιρια.Γεννησα εκει την κορη μου πριν 2μιση χρονια.Η βιομηχανια που δουλευει εκει ειναι καθαρα και μονο για να τ'αρπαξουν,πατανε στην χαρα του αλλου και σου χρεωνουν μεχρι και τον αερα που αναπνεεις.Μου βαλανε το παιδι στην θερμοκοιτιδα για 10 μερες ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ μονο και μονο για να μου χρεωνουν την θερμοκοιτιδα.Δεν το εχουν κανει μονο σε μενα αλλα ειναι η τακτικη τους.Περνουν το παιδι για 3 ωρες,σ΄αφηνουν στην αγωνια,δεν σου εξηγουν.Περνανε ετσι οι μερες λεγοντας σου οτι πρεπει να παραμεινει,σου στερουν το παιδι και στερουν την μανα απο το παιδι.Ειναι απαραδεκτοι με Α κεφαλαιο.Φυσικα αυτο δεν συμβαινει σε ολους οσους πανε εκει,ομως ειναι τακτικη τους κοριτσια,το εχουν κανει επανελειμενα.Τα παντα στον βωμο του χρηματος.Στην δευτερη γεννα μου φυσικα αλλαξα γιατρο,για την ακριβεια δεν ειχα κανεναν γιατρο και γεννησα σε δημοσιο νοσοκομειο.

μαρακι77

μαρακι77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγω γεννησα και τα δυο μου παιδια εκει.ειναι αληθεια οτι σου χρεωνουν τα παντα εκει μεσα.στον μεγαλο πριν 4 χρονια ημουν απολυτα ικανοποιημενη και ο γιατρος μου ανθρωπος πρωτα.εξαιτιας του γεννησα εκει φυσικα.οταν πηγενα στο ιατρειο του μεχρι που γεννουσα δεν μου επερνε επισκεψη.στον μικρο μου ομως,εγιναν 2 περιστατικα που ειπα οτι αν αποφασισουμε να κανουμε 3 παιδακι,εκει δεν θα πηγενα με τιποτα.1) οταν γεννηθηκε ο μικρουλης μου(γεννησα με καισαρικη και τους δυο)με καποιο τροπο δεν ξερω πως μου τον χτυπησαν στο κεφαλακι του και εγραψαν στο βιβλιαριο του οτι ετσι γεννηθηκε.αυτο μου το ειπε η παιδιατρος μας που παρακολουθουσε τον μεγαλο μου.2)σου δινουν ενα χαρτι να υπογραψεις αν θελεις να κανουν ενα κατεβατο εξετασεις στο μωρο που θα τις πληρωνες εξτρα 90e ολεςγραμενες στα ξενα.πηρα την παιδιατρο μας να την ρωτησω αν πρεπει να τις κανουμε και μου ειπε οτι ειναι περιτες.3)την επομενη που γεννησα ηρθε ο γιατρος μου να δωσει οδηγιες στις μαιες τι να μου κανουν.ειπε στη μαια να μου βγαλει τον ορο και εγω τον ρωτησα αν θα βγαλουμε και τον καθετηρα γιατι με ενοχλουσε.εκεινος μου ειπε οτι θα τον βγαλουν.οταν εφυγε ο γιατρος μου αυτες μου εβγαλαν μονο τον ορο.τους ειπα οτι ο γιατρος μου ειπε και τον καθετηρα και μου απαντησε¨αυτο μου ειπε να κανω¨παιρνει τηλεφωνο ο αντρας μου τον γιατρο και του ειπε τι ειχε γινει και μετα ο γιατρος την πηρε τηλεφωνο και δεν ξερω τι της ειπε και ηρθε και μου τον εβγαλε και μου την ειπε κιολας οτι αυτες κανουν οτι τους λενε οι γιατροι και δεν επρεπε να τον παρω τηλεφωνο.μην σε κουραζω αλλο.σου τα ειπα γιατι απο οτι καταλαβα θελεις να ξερεις.ολα αυτα εγιναν πριν 2 χρονια.συγγνωμη για το μεγαλο ποστ.με το καλο το μωρακι σου να ειναι γερο και δυνατο.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βιβη έγραψε:εγω γενναω στο γενεσις γιατι ο γιατρος μου ειναι εκει.Ειμαι ευχαριστημενη μεχρι στιγμης.γιατι δεν σου αρεσε η κλινικη?


ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΟΠΩΣ Η ΣΕΛΙΝΗ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ77!!!
ΕΛΠΙΖΩ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ Κ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.. flower

mamamagda


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια, εγω γεννησα πριν 3 χρονια εκει, τετοια θεματα δεν ειχα, παρα μονο παραπονα απο τις μαιες επειδη δεν με στηριξαν στο θηλασμο καθολου.. μια κιολας παραλιγο θα την εδερνα..
επειδη σε 2 βδομαδες θα γεννησω εκει και το 2ο παιδακι μου, θα ηθελα να σας ρωτησω:
1.επειδη θα ειναι 38 εβδομαδων λογω καισαρικης, λετε να μου το παρουν για θερμοκητιδα χωρις λογο?
2.ποια ειναι τα δικαωματα των γονιων οταν γινει κατι τετοιο? δηλαδη αντε παιρνουν το μωρο και δεν σε αφηνουν να το δεις? δεν ειναι παρανομο αυτο?
[b]

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamagda έγραψε:κοριτσια, εγω γεννησα πριν 3 χρονια εκει, τετοια θεματα δεν ειχα, παρα μονο παραπονα απο τις μαιες επειδη δεν με στηριξαν στο θηλασμο καθολου.. μια κιολας παραλιγο θα την εδερνα..
επειδη σε 2 βδομαδες θα γεννησω εκει και το 2ο παιδακι μου, θα ηθελα να σας ρωτησω:
1.επειδη θα ειναι 38 εβδομαδων λογω καισαρικης, λετε να μου το παρουν για θερμοκητιδα χωρις λογο?
2.ποια ειναι τα δικαωματα των γονιων οταν γινει κατι τετοιο? δηλαδη αντε παιρνουν το μωρο και δεν σε αφηνουν να το δεις? δεν ειναι παρανομο αυτο?
[b]
απο τη 36 εβδομαδα και μετα τα μωρακια ειναι πανετοιμα να βγουν...εγω τον γεννησα στη 38 οπως κι εσυ,με προκληση!!δεν υπαρχει λογος να μπει στην θερμοκητιδα(εκτος αν δουν καπιο παθολογικο αιτιο)αλλα με αυτα που εχω ακουσει για το γενεσις μπορει κατι να βρουν μονο και μονο για τα χρηματα!!κανε μια καλη συζητηση με τον γιατρο σου πανω σ αυτο το θεμα..και ρωτα αν μπορεις σε τετοια περιπτωση να φερεις παιδιατρο απο εξω για να δει το μωρακι σου...
σου ευχομαι καλη λευτερια,με ενα γερο μωρακι..

mamamagda


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σ'ευχαριστω για την απαντηση και τις ευχες.. επειδη εχω εμπιστοσυνη στο γιατρο μου, φανταζομαι δεν θα συμβει κατι χωρις λογο, απλα ειναι γνωστη η τακτικη της κλινικης αυτης και γι'αυτο ρωταω, επισης μου κανει φοβερη εντυπωση οτι δεν αφηνουν τους γονεις να δουν το μωρο..[b]

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamagda έγραψε:σ'ευχαριστω για την απαντηση και τις ευχες.. επειδη εχω εμπιστοσυνη στο γιατρο μου, φανταζομαι δεν θα συμβει κατι χωρις λογο, απλα ειναι γνωστη η τακτικη της κλινικης αυτης και γι'αυτο ρωταω, επισης μου κανει φοβερη εντυπωση οτι δεν αφηνουν τους γονεις να δουν το μωρο..[b]
τι εννοεις δεν αφηνουν τους γονεις να δουν το μωρο?

μαρακι77

μαρακι77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
επειδη ειχαν βαλει τον μικρο μου στη θερμοκιτιδα στο γεννεσις θα σου πω οτι ξερω για το θεμα αυτο.πριν 2,5 χρονια που γεννησα τον μικρο μου.....αυτο που σκεφτεσε δεν ισχυει.οτι δεν σε αφηνουν να δεις το μωρο σου.εσυ και ο μπαμπας του θα μπορειτε να πηγενετε οποτε θελετε να το βλεπετε με τον απαρετητο εξοπλισμο(ρομπα ασπρη,μασκες,σκουφακια και παπουτσακια χειρουργιου,πιασμενα μαλλια και πλενεις τα χερια σου με ατισιπτικο και οταν μπεις και οταν βγεις στις θερμοκιτιδες).δεν αφηνουν κανεναν αλλο ομως να το δει.ουτε καν τις γιαγιαδες και τους παππουδες του.αυστηρα και μονο οι γονεις.ακομα και αν θυλασεις στην αρχη βγαζεις το γαλα σου με το θυλαστρο και του το δινουν οι μαιες με μπιμπερο μεχρι να μπορεσει να μεινει εκτος θερμοκιτιδας που θα πηγενεις και θα σου το δινουν να το θυλασεις.η αληθεια ειναι οτι οι κοπελες εκει ειναι πιο εξυπηρετικες απο το παιδιατρικο που εχουν ολα τα μωρα μαζι.ευχομαι ολα να πανε καλα,να γεννησεις ενα υγειεστατο μωρακι και οι πληροφοριες μου να μεινουν μονο πληροφοριες και οχι εμπειρια.

zafirenia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια ακουστε τι εγινε πριν γεννησω κ γω(δεκεμβρη 2010)...ενω ηθελα να γεννησω στο γεννεσις θεωρωντας οτι ειναι το καλυτερο την τελευταια μερα με συμβουλεψε ο γιατρος μου (του εχω τεραστια εμπιστοσυνη)να μην το κανω για τους εξης λογους...για να μειωσουν το κοστος τους αρχισαν να χρησιμοποιουν καθετηρες μεταλλικους απο κ οχι μιας χρησης οπως θα επρεπε...επισης χορηγουν υλικα που καλυπτουν τα ταμεια,κατωτερης ποιοτητας δηλαδη...κ το χειροτερο...εκοψαν καποιες αιματολογικες εξετασεις οπως αυτη της πηξης του αιματος...ο γιατρος μου θεωρησε απαραδεκτο το γεγονος να βαλει εγκυμονουσα σε χειρουργειο χωρις αυτη...κ ετσι για να μην τεθει θεμα ασφαλειας για μενα κ το μωρο αλλαξαμε μαιευτηριο...μου εξηγησε βεβαια πως ειναι αποφασεις της διοικησης που σιγουρα θα αλλαξουν οταν δουν οτι οι γιατροι αντιδρουν κ ο αριθμος των γεννησεων πεφτουν....ας ελπισουμε να το εχουν καταλαβει ηδη....

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα μιλαμε ειναι απαραδεκτοι οι ανθρωποι,αλλα στις μερες μας ολα να τα περιμενουμε...εγω παντος γεννησα στο ιπποκρατειο(με δικο μου γιατρο)εμεινα πολυ ευχαριστημενη μου εκλεισε και δωματιο θεσης οπου ημουν με μια κοπελα ακομη...εκανα και την εβλογημενη την επισκληριδιο..να ειναι καλα αυτος που την ανακαλυψε

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα σας γραψω κατα λεξη οσα μου ειπε ο δικος μου "το διαβαλκανικο ειναι το πιο ακριβο αλλα εφημερευει με ειδικευομενους αλλων ειδικοτητων(πχ αν χρειστει ενας αγγειοχειρουργος)πραγμα το οποιο δε σε νοιαζει γιατι εχουμε δικο μας team(ειμαι του χωρου και αν χρειαζοταν κατι θα καλουσαμε δικους μας συναδελφους που θα διαλεγαμε εμεις και οχι την εκαστοτε εφημερια).το γεννεσις ειναι πολυ απροσωπο,ολα εκει γινονται μηχανικα.και ο γαληνος ναι μεν ειναι οικονομικοτερος αλλα δεν εχει παιδιατρο εφημερευοντα τη νυχτα"(που τελικα ειχε αλλα ετσι κι αλλιως εγω ειχα τη δικη μας παιδιατρο stand by.......)

lelitsa

lelitsa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΙΑ. ΤΙ ΕΝΟΩ, ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΟΥΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Π.Χ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΟΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ!
ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ 3 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΣΥΝΟΛΟ 5 ΓΕΝΕΣ!ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΙΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΘΕΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΕΞΩ(ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ) ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ!
ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΡΑΤΑΩ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΓΕΝΙΚΩΣ ΘΕΛΩ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ...ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!!!!

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lelitsa έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΙΑ. ΤΙ ΕΝΟΩ, ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΟΥΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Π.Χ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΟΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ!
ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ 3 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΣΥΝΟΛΟ 5 ΓΕΝΕΣ!ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΙΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΘΕΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΕΞΩ(ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ) ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ!
ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΡΑΤΑΩ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΓΕΝΙΚΩΣ ΘΕΛΩ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ...ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!!!!



lelitsa τι εννοεις μπορει να σου το παρουν; Εγω στο νοσοκομειο που γεννησα το ειχα δυπλα μου και ειχα και συνοδο. Στο Ιπποκρατειο τα μωρακια δεν ειναι με τη μαμα τους,τα εχουν οπως στις κλινικες χωρια;

annou

annou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέρα κορίτσια.όλα είναι σχετικά.Εγώ έμεινα στο Γέννεσις 2 εβδομάδες μέσα πριν γεννήσω -λόγω προωρων συσπάσεων-και άλλη μια εβδομάδα όταν γέννησα και δεν έχω τίποτα αρνητικό να προσάψω.όλα ήταν τέλεια.Απο τις καθαρίστριες,τις μαίες,τις κοπέλες που ερχόταν στο δωμάτιο ,οι γιατρόι όλες οι παροχές γενικά.Πίστευω όμως οτι σε οποιαδήποτε ιδιωτική κλινική και να πήγαινα οι παροχές θα ήταν παρόμοιες.Ο γιατρός μου ξεγεννάει σέ όλες τις ιδιωτικές κλινικές δεν είχα τέτοιο πρόβλημα και πήγα στο γέννεσις με έναν και μόνο γνώμονα το οποίο ήταν το περιβάλλον!Στο διαβαλκανικό δεν μου άρεσε καθόλου,τα δωμάτια ήταν πολύ σκούρα με βαριές κουρτίνες και δεν μου αρέσει που υπάρχουν όλες οι ειδικότητες.Έχουν γεννήσει οι κολλητές μου εκεί και έχω πάει αρκετές φορές.Βγαίναμε για βόλτα στο ισόγειο και είχε παππούδες με τον ορό που βγήκαν και αυτοί για βόλτα.Ενώ στο γέννεσις βλέπεις μόνο μανούλες και τα δωμάτια και ο χώρος είναι πιο ζεστά.Και αυτό που λέτε για την θερμοκοιτίδα πρώτη φορά το ακούω.Κάποιος λόγος θα υπήρχε έτσι χωρίς λόγο ?πρόχειρα μου έρχονται στον νου 20 γέννες στο γέννεσις και κανένα δεν μπήκε θερμοκοιτίδα.Αμα ήταν τακτική όλο και κάτι θα άκουγα νομίζω.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και αυτό που λέτε για την θερμοκοιτίδα πρώτη φορά το ακούω.Κάποιος λόγος θα υπήρχε έτσι χωρίς λόγο ?πρόχειρα μου έρχονται στον νου 20 γέννες στο γέννεσις και κανένα δεν μπήκε θερμοκοιτίδα.Αμα ήταν τακτική όλο και κάτι θα άκουγα νομίζω.[/quote]




ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ 3 ΓΕΝΝΕΣ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΣΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamagda έγραψε:κοριτσια, εγω γεννησα πριν 3 χρονια εκει, τετοια θεματα δεν ειχα, παρα μονο παραπονα απο τις μαιες επειδη δεν με στηριξαν στο θηλασμο καθολου.. μια κιολας παραλιγο θα την εδερνα..
επειδη σε 2 βδομαδες θα γεννησω εκει και το 2ο παιδακι μου, θα ηθελα να σας ρωτησω:
1.επειδη θα ειναι 38 εβδομαδων λογω καισαρικης, λετε να μου το παρουν για θερμοκητιδα χωρις λογο?
2.ποια ειναι τα δικαωματα των γονιων οταν γινει κατι τετοιο? δηλαδη αντε παιρνουν το μωρο και δεν σε αφηνουν να το δεις? δεν ειναι παρανομο αυτο?
[b]

καιγω εκει εκανα και τα2 μου! και τωρα πουθελω τριτο. παλι εκει θελω! την πρωτη φορα πριν 6 χρονια σχεδον ηταν σε ολα αψογοι. ηταν και καινουργια η κλινικη καποιους μηνες λειτουργιας.. τη 2η παρατηρησα στις μαιες οτι δεν εδιναν τοση σημασια παντα.. (οχι σε μενα σε αλλες κοπλες) το 2ο παιδι μου μπηκε θερμοκοιτηδα. εμεινε εκει ως το βραδυ πριν βγω. φυσικα και μπορεις να το δεις. πηγαινεις εσυ εκει. εγω ομως 1-2 φορες πηγαινα την μερα. δε ξερω.. δεν ηθελα να το βλεπωεκει. Rolling Eyes ευτυχως ειχα εναν παιδιατρο τελειο για μενα που τον ειχα απο την πρωτη μου γεννα. εκει τον γνωρισα και εμεινα γενικα σε αυτον. ανελαβε κεινος και ετσι καταλαβ οτι επρεπε να μπει το μωρο αληθεια μεσα.. μη σε ανησυχει παντως και μη τρομοκρατησε. δε σημαινει οτι οποιο μωρακι γεννιετε εκει θα μπει θερμοκοιτηδα.38 εβδομαδες ειναι πολυ καλα. εμενα ηταν αρχες απο τις 37. καλη γεννα κοριτσι μου! καιμησε ανησυχει τιποτα!

lelitsa

lelitsa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
annou έγραψε:καλημέρα κορίτσια.όλα είναι σχετικά.Εγώ έμεινα στο Γέννεσις 2 εβδομάδες μέσα πριν γεννήσω -λόγω προωρων συσπάσεων-και άλλη μια εβδομάδα όταν γέννησα και δεν έχω τίποτα αρνητικό να προσάψω.όλα ήταν τέλεια.Απο τις καθαρίστριες,τις μαίες,τις κοπέλες που ερχόταν στο δωμάτιο ,οι γιατρόι όλες οι παροχές γενικά.Πίστευω όμως οτι σε οποιαδήποτε ιδιωτική κλινική και να πήγαινα οι παροχές θα ήταν παρόμοιες.Ο γιατρός μου ξεγεννάει σέ όλες τις ιδιωτικές κλινικές δεν είχα τέτοιο πρόβλημα και πήγα στο γέννεσις με έναν και μόνο γνώμονα το οποίο ήταν το περιβάλλον!Στο διαβαλκανικό δεν μου άρεσε καθόλου,τα δωμάτια ήταν πολύ σκούρα με βαριές κουρτίνες και δεν μου αρέσει που υπάρχουν όλες οι ειδικότητες.Έχουν γεννήσει οι κολλητές μου εκεί και έχω πάει αρκετές φορές.Βγαίναμε για βόλτα στο ισόγειο και είχε παππούδες με τον ορό που βγήκαν και αυτοί για βόλτα.Ενώ στο γέννεσις βλέπεις μόνο μανούλες και τα δωμάτια και ο χώρος είναι πιο ζεστά.Και αυτό που λέτε για την θερμοκοιτίδα πρώτη φορά το ακούω.Κάποιος λόγος θα υπήρχε έτσι χωρίς λόγο ?πρόχειρα μου έρχονται στον νου 20 γέννες στο γέννεσις και κανένα δεν μπήκε θερμοκοιτίδα.Αμα ήταν τακτική όλο και κάτι θα άκουγα νομίζω.

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΗΣΕ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΟΤΙ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗ ΔΥΟ ΘΑΛΑΜΟΥΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!ΚΟΥΦΟ!

μαρακι77

μαρακι77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σε αυτο συμφωνω.οταν μπηκα να γεννησω μπηκα με αιμοραγια με αποτελεσμα να του δημιουργηθει ενα προβληματακι στο αναπνευστικο του και λεω προβληματακι γιατι το παιδι μου σημερα ειναι ενα υγειεστατο αγορακι 2,5 χρονων και τον κρατησαν στη θερμοκιτιδα μονο 3 ημερες.αν ισχυε αυτο που λετε θα τον κρατουσαν οσο ημουν στην κλινικη τουλαχιστον.αλλα το οτι του χτυπισαν το κεφαλακι του και ακομα εχει σιμαδι ...........και ξερω καλα οτι ο γιατρος μου δεν εφτεγε γιατι μολις γεννηθηκε μου τον εδειξαν και ηταν μια χαρα.μετα τον πηραν να τον πλενουν και ακουσα το μωρο μου να τσιριζει.

lelitsa

lelitsa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nopi30 έγραψε:
lelitsa έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΙΑ. ΤΙ ΕΝΟΩ, ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΟΥΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Π.Χ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΟΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ!
ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ 3 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΣΥΝΟΛΟ 5 ΓΕΝΕΣ!ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΙΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΘΕΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΕΞΩ(ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ) ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ!
ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΡΑΤΑΩ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΓΕΝΙΚΩΣ ΘΕΛΩ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ...ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!!!!



lelitsa τι εννοεις μπορει να σου το παρουν; Εγω στο νοσοκομειο που γεννησα το ειχα δυπλα μου και ειχα και συνοδο. Στο Ιπποκρατειο τα μωρακια δεν ειναι με τη μαμα τους,τα εχουν οπως στις κλινικες χωρια;

ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΧΩΡΙΑ ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ, ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΩ ΠΙΟ ΠΑΝΩ, ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ! ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΗΜΟΥΝΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ.

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lelitsa έγραψε:
nopi30 έγραψε:
lelitsa έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΙΑ. ΤΙ ΕΝΟΩ, ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΟΥΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Π.Χ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΟΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ!
ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ 3 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΣΥΝΟΛΟ 5 ΓΕΝΕΣ!ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΙΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΘΕΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΕΞΩ(ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ) ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ!
ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΡΑΤΑΩ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΓΕΝΙΚΩΣ ΘΕΛΩ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ...ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!!!!



lelitsa τι εννοεις μπορει να σου το παρουν; Εγω στο νοσοκομειο που γεννησα το ειχα δυπλα μου και ειχα και συνοδο. Στο Ιπποκρατειο τα μωρακια δεν ειναι με τη μαμα τους,τα εχουν οπως στις κλινικες χωρια;

ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΧΩΡΙΑ ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ, ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΩ ΠΙΟ ΠΑΝΩ, ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ! ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΗΜΟΥΝΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ.
καλημερα...νομιζω οτι δεν μπορει καποιος ξενος να εχει την δικη σου ταυτοτητα,εκτος των δικο σου!!εγω επειδη δεν μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι και επειδη δεν ειχα ενημερωθει για την ολη διαδικασια εστειλα την μανουλα μου την πρωτη μερα να μου τον φερει και εκεινη ηρθε με αδεια χερια επειδη δεν ειχε παρει την ταυτοτητα μου!!!κανουν πολυ καλα την δουλεια τους!!και πιστεψε με εχω αδελφο στην αστυνομια,κλοπη μωρων εγινε σε κλινικη περισσοτερες φορες απο οτι σε δημοσιο νοσοκομειο...ολα ειναι θεμα τυχης και ατυχιας!!!και στο χιλτον να γεννησεις και του κοσμου τα λεφτα να δωσεις αν καποιος θελει να κλεψει μωρο θα το καταφερει..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις