Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 6:27 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα μια χρα σε βρισκω,ξεχασα να πω οτι εγω εκανα ξεχωριστες μπομπονιερες για τα παιδια,εκανα για τους μεγαλους καροτσακι -κρυσταλλακι ξερετε,και για τα παιδια,εκανα κουμπαραδες κ επειδη δν ειχα πολλα παιδια εκανα μονο 20κ ηταν φθηνα.κουκιδα καμια δν εχει προθεση να δημιουργει θεμα,μην ανησυχεις ο καθενας το βλεπει απο την δικη του γωνια.κ εμεις princess καναμε την βαφτιση στο μερος του αντρα μου,ηρθαν φυσικα η οικογενεια μου κ 2 θειες,αλλα ο αντρας μου δν ηθελε να καλεσουμε τπτ απο σογια μονο κ μονο για να καλεσουμε,καλεσαμε μονο μερικες θειες που τα εχουνε καλα,μερικους στενους φιλους,κ κατι κολλητους του αντρα μου απο μικρος,αυτους,κανεναν περιττο,απλα οι γονεις θελουνε να καλεσουνε κ τον περιπτρα πχ,ουτε στον γαμο αφησα να καλεσουμε κανεναν που δν θελαμε,μονο απο υποχρεωση,ειχα 120ατομα,και ηταν οσοι ηθελα,απο το χωριο εδωσα προσκλητηριο μονο για εκκλησια,κ στο κεντρο 120ατομα μονο.δεν μπορω με τιποτα να καλεσω ατομα απο ευγενεια και μονο.οχι καλαω οσους θελω εκεινη την ημερα να ειναι διπλα μου.Δν θα ξοδευω λεφτα για να ταισω καποιον που βλεπω μια στην δεκαετια.

27Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 6:36 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια να και νωρις ακομα για μενα αλλα ας περνω ιδεες,μπορειτε να μου στειλετε τον τροπο που κανατε μονες σας τα προσκλητηρια?Ειχατε καποια φορμα ετοιμη απο το ιντερνετ ή ηταν χειροποιητα γραμμενα με το χερι δηλαδη?

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

28Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 6:37 am

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kala vre kai ta 120 ta les liga gia vaftisi...emena tosoi tha einai oi perissoteroi kai oute nomizw ..
vasika den einai apo evgeneia o antras mou an kai megalo einai demeno soi kai ta exoume me olous polu kala opote tous kaloume ..apla einai megalo soi...egw diladi anexartita apo afto tha ekana mia vaftisi me 40 atoma sto kentro alla den peirazei makari na eixa kai egw lefta na ta plirwna..mas agapane oloi

29Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 6:39 am

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:
princess 05/05/10 έγραψε:ennoeite!!!!!!!!!oso afora tis petheres malista paraennoeite...koita ektow tou oti to exoun san ethimo(an exoun fusika oi anthrwpoi) i vaftisi tha ginei ekei apo opou katagete o antras mou diladi tha pame 700km makria kai fusiko einai apo dw na erthoun mono i mama kai oi aderfes mou einai kai 2mera tou pasxa...opote pes 7-8 atoma emeis apo dw tha pame kai ekei tha einai oooolllaaa ta aderfia tis patheras mou me ta paidia tous kai ta eggonia tous ante kai kati filoi pou tha erthoun apo makria nustikous tha tous afisoume??e sugnwmi toso soi egw pou tha vrw lefta na to taiswwwwww??oeo??????


ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!Δύο φορές σωστή!!! cheers
(άσχετο αλλά το κοριτσάκι σου έχει την ίδια μέρα γενέθλια με τον άντρα μου)

nai???ti leei pws einai na exeis tavraki stin oikogeneia?den eixa pote kamia epafi me kanenan tavro prin tin kori mou...oxi oti poludinw kai simasia alla na kouventa na ginete

30Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 6:45 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
princess 05/05/10 έγραψε:nai???ti leei pws einai na exeis tavraki stin oikogeneia?den eixa pote kamia epafi me kanenan tavro prin tin kori mou...oxi oti poludinw kai simasia alla na kouventa na ginete

Να σου πω,είναι πολύυυυυυ ντροπαλός,υπερβολικά χαμηλών τόνων,τρυφερός και ευαίσθητος αλλά ξεροκέφαλος μέχρι αηδίας.Δεν ξέρω αν φταίει το ζώδιο,όπως λες κι εσύ κι εγώ πρώτη φορά συναναστρέφομαι με ταύρο. Very Happy

31Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 6:46 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι καλε 120 ειχα στν γαμο αλλα μου βγηκε ακριβα η αιθουσα αν κ λιγα ατομα γτ ο πατριος μου ηθελε να το κανουμε σε σικατο εστιατοριο κ δωσαμε 50το ατομο εκει.,ελεγα οτι κ καλα οτι κ στο γαμο δν καλεσα το σοι,στην βαφτιση ειχα 60ατομα,ηρθαν σχεδον ολοι.αλλο να εχεις καλες σχεσεις και αλλο να το να καλεις επειδη πχ η μανα η η πεθερα θελουνε να καλεσουνε οποιον θυμουνται,το θεωρω απαραδεκτο.
εμεις αν καναμε στην βραζιλια το γαμο θα θελαμε ειδικη κατασκευη αιθουσας,αφου η μανα μου εχει 9 αδερφια συν γαμπροι κ νυφες και παιδια αστα,συν οτι ο παππους μου εχει αλλα τοσα αδερφια κ η γιαγια μου κ ολοι εχουνε κανει πανω απο 7-8 παιδια,δλδ το σοι φτανει σε πολλα μηδενικα στο τελος,θα ηθελα πολλα μηδενικα ευρω να τους ταισω ολους χαχαχχαχαχ

32Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 6:54 am

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula_24xr έγραψε:οχι καλε 120 ειχα στν γαμο αλλα μου βγηκε ακριβα η αιθουσα αν κ λιγα ατομα γτ ο πατριος μου ηθελε να το κανουμε σε σικατο εστιατοριο κ δωσαμε 50το ατομο εκει.,ελεγα οτι κ καλα οτι κ στο γαμο δν καλεσα το σοι,στην βαφτιση ειχα 60ατομα,ηρθαν σχεδον ολοι.αλλο να εχεις καλες σχεσεις και αλλο να το να καλεις επειδη πχ η μανα η η πεθερα θελουνε να καλεσουνε οποιον θυμουνται,το θεωρω απαραδεκτο.
εμεις αν καναμε στην βραζιλια το γαμο θα θελαμε ειδικη κατασκευη αιθουσας,αφου η μανα μου εχει 9 αδερφια συν γαμπροι κ νυφες και παιδια αστα,συν οτι ο παππους μου εχει αλλα τοσα αδερφια κ η γιαγια μου κ ολοι εχουνε κανει πανω απο 7-8 παιδια,δλδ το σοι φτανει σε πολλα μηδενικα στο τελος,θα ηθελα πολλα μηδενικα ευρω να τους ταισω ολους χαχαχχαχαχ


ante vre me to kalo na gineis kai su polutekni opws to vlepw Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 654316

xaxaxa megalo soi ,,emena i mana mou monaxopaidi kai o mpampas mou mia aderfi ...eoso ligoi eimaste kai pali skotwmenoi eimaste eftuxws o antras mou exei kalo soi...mono i pethera mou, mou ksinizei ligo..xaxaxa an den tin eixa pathera kai afti mia xara anthrwpos einai...kakia nufi bom

33Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 8:11 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ για τις ιδέες!Μου φτιάχνετε τη διάθεση! Αλήθεια τα προσκλητήρια εμείς πως μπορούμε να τα φτιάξουμε;

34Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 8:25 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toutounaki και εγω αυτο ρωτησα πριν αλλα δεν ειδα απαντηση..

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

35Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 8:32 am

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mporeite na ftiaxete me xartonaki kai gliterakia i aftokollita ena omorfo plaisio kai na grapsete me stulo to keimeno i na to tuposetre kai na to kollisete panw ...episis tha mporousate na tupwsete sto upologisti etoimo pou tha vreite me diko sas keimeno kai na to tulixete kai na to kremasete sti mpomponiera

36Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 8:34 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ,ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΚΤΥΠΩΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΕ ΕΚΤΥΠΩΤΗ LASER ΣΕ ΧΑΡΤΟΝΑΚΙ ΕΓΧΡΩΜΟ.ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ,ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΜΕ ΛΙΓΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!
ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ makeawish.gr...

37Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 8:43 am

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalliopi έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ,ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΚΤΥΠΩΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΕ ΕΚΤΥΠΩΤΗ LASER ΣΕ ΧΑΡΤΟΝΑΚΙ ΕΓΧΡΩΜΟ.ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ,ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΜΕ ΛΙΓΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!
ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ makeawish.gr...

i alitheia pantws einai oti ta prosklitiria pleon exoun toso xamilo kostos pou den xerw an simferei to melani sto spiti an thes na ta kaneis moni sou gia pio oikonomika...ektos kai an tupwseis opws eipa mono to keimeno se aplo xarti kai to kolliseis se xartoni alla kai pali xanalew oti uparxoun polu ftina prosklitiria sto intrnet.ena site pou exw kanei diafora pragmata einai to www.photomemories.gr

38Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 9:05 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
princess 05/05/10 έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ,ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΚΤΥΠΩΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΕ ΕΚΤΥΠΩΤΗ LASER ΣΕ ΧΑΡΤΟΝΑΚΙ ΕΓΧΡΩΜΟ.ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ,ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΜΕ ΛΙΓΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!
ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ makeawish.gr...

i alitheia pantws einai oti ta prosklitiria pleon exoun toso xamilo kostos pou den xerw an simferei to melani sto spiti an thes na ta kaneis moni sou gia pio oikonomika...ektos kai an tupwseis opws eipa mono to keimeno se aplo xarti kai to kolliseis se xartoni alla kai pali xanalew oti uparxoun polu ftina prosklitiria sto intrnet.ena site pou exw kanei diafora pragmata einai to www.photomemories.gr

Ευχαριστούμε!Μάλλον μέσω ίντερνετ θα είναι και πιο άρτιο το αποτέλεσμα αν μάλιστα δεν έχουμε και καλλιτεχνικές τάσεις...

39Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 9:08 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
princess 05/05/10 έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ,ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΚΤΥΠΩΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΕ ΕΚΤΥΠΩΤΗ LASER ΣΕ ΧΑΡΤΟΝΑΚΙ ΕΓΧΡΩΜΟ.ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ,ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΜΕ ΛΙΓΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!
ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ makeawish.gr...
i alitheia pantws einai oti ta prosklitiria pleon exoun toso xamilo kostos pou den xerw an simferei to melani sto spiti an thes na ta kaneis moni sou gia pio oikonomika...ektos kai an tupwseis opws eipa mono to keimeno se aplo xarti kai to kolliseis se xartoni alla kai pali xanalew oti uparxoun polu ftina prosklitiria sto intrnet.ena site pou exw kanei diafora pragmata einai to www.photomemories.gr

και γω αυτο πηγα να πω,ειναι πολυ χαμηλο το κοστος πλεον,που βρισκεις ομορφοτατα προσκλητηρια κατω του ενος ευρω.απλα θελει ψαξιμο ειδικα οσες βρισκεστε κοντα στην πρωτευουσα η συμπρωτευουσα ουυυυ ενα σωρο,εμενα μου βγηκαν φθηνα δν θυμαμαι ποσα,αλλα ηταν λιγα γτ εκτυπωσα καμμια 30ρια μονο,νομιζω πρεπει να ηταν καπουστα 40ευρω,αλλα ηταν ενα χαρτονι με το ποιημα και διαφορα σχεδιακια,κ ηταν μεσα σε ενα σαν φακελος που κλεινε περιεργα,εκτος απο τν κεντρικο φακελο.αλλα ηταν πανεμορφο γτ απεξω ειχε ενα καροτσακι ιδιο εμ την μπομπονιερα.
συμφερει καλυτερα να βρεις ετοιμο.

40Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 9:26 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mias k exo freskotates tis times pou tis ematha autes tis meres einai sto peripou :
180 i ekklisia tin opoia tin plironoun oi nonoi
500 olo to paketo me ta baftistika rouxa.
1 euro to prosklitirio
1 euro me 1,5 i kathe mpoumpouniera.
To anthopolio gia stolismo pou rotisa na mou ntisei 6 kolones me prasinada k louloudakia + to stefani tis kolimpithras mou eipe peripou sta 280 euro.
Epidi tha kano k mpoufe ego o saboidakis pou pisteuo oti exete k eseis tetoio magazi mou eipe gia gluka 13 euro to kilo sto opoio einai 25 kommatia. Rotisa gia na feroun ekeini to trapezi k serbitorous k perimeno na mou poun timi eos aurio.
To biblio ton euxon kostizei se tupografio me skliro eksofilo, 20 euro + 0,25 i kathe kola pou tha mpei mesa i opoia tha einai enxromi me sxediakia, i leuki fusika kai tha einai pio ftini.
To glukaki pou dinoun mazi me tis mpomponieres kanei 1,70.
Tora o ipolipos stolismos .... den pisteuo na kostisei polu.

41Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 10:06 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
180για τν εκκλησια????????????απαραδεκτο,να το κανεις θεμα μν το αφησεις ετσι,εγω οταν μπηκα κουμπαρα σε γαμο,ημασταν 4ρις,και μολις τελειωνει ο γαμος μας λεει,η καθε κουμπαρα απο 70ευρω,κ του λεω οκ,αλλα θα κοψεις αποδειξη,ε κοβει αποδειξη 70ευρω,κ τ λεω ε κοψε κ για τις αλλες 3 κ λεει ααα οχι μονο μια,κ λεω ναι?ε τοτε τοσα θα παρεις κ του αφησαμε ενα κατοσταρικο μονο,κ επειδη επεμεναν οι αλλες κουμπαρες,αλλιως εγω δν θα εδινα ουτε κ τα 70,το θεωρω απαραδεκτο να πρεπει να πληρωσεις εφοσον τοσα παιρνουν κ ειναι δουλεια τους να το κανουνε.

42Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 10:56 am

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
na rwtisw kati gluko dinoume molis vgoun apo tin ekklisia kai meta sto trapezi dinoume pali?

43Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 11:02 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:180για τν εκκλησια????????????απαραδεκτο,να το κανεις θεμα μν το αφησεις ετσι,εγω οταν μπηκα κουμπαρα σε γαμο,ημασταν 4ρις,και μολις τελειωνει ο γαμος μας λεει,η καθε κουμπαρα απο 70ευρω,κ του λεω οκ,αλλα θα κοψεις αποδειξη,ε κοβει αποδειξη 70ευρω,κ τ λεω ε κοψε κ για τις αλλες 3 κ λεει ααα οχι μονο μια,κ λεω ναι?ε τοτε τοσα θα παρεις κ του αφησαμε ενα κατοσταρικο μονο,κ επειδη επεμεναν οι αλλες κουμπαρες,αλλιως εγω δν θα εδινα ουτε κ τα 70,το θεωρω απαραδεκτο να πρεπει να πληρωσεις εφοσον τοσα παιρνουν κ ειναι δουλεια τους να το κανουνε.
diladi 240 ?????????

44Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 11:03 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emena ton maio pou vaptisa stin ekklisia mou piran 150 kai epeidi eixa vali ton patera tou vatistiriou mou na rwtisi giati itan kai gnwstos leei mou eipe dineis oti thes!

45Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 11:04 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
princess 05/05/10 έγραψε:na rwtisw kati gluko dinoume molis vgoun apo tin ekklisia kai meta sto trapezi dinoume pali?
συνηθως κοβουν τουρτα στο τραπεσζι

http://www.gatospito.com

46Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 11:34 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ego epidi den tha kano trapezi gia olous , alla mono gia to soi, elega na edina glikaki ekso apo tin eklisia. Alla tora pou eida oti einai polla ta atoma me simferi o mpoufes. Tha exei glika pano opote den tha doso ki allo . Apla rotisa simera ta zaxaroplastis times k gia ta duo gia na do ti me simferi.

47Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 12:09 pm

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
princess 05/05/10 έγραψε:na rwtisw kati gluko dinoume molis vgoun apo tin ekklisia kai meta sto trapezi dinoume pali?
\


εμεις ειχαμε ταρτακια για την εκκλησια και ατομικα παστακια με το ονομα του στο τραπεζι..δεν ηθελα τουρτα

48Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 12:16 pm

vasso

vasso
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
princess 05/05/10 έγραψε:na rwtisw kati gluko dinoume molis vgoun apo tin ekklisia kai meta sto trapezi dinoume pali?

δινουν παστακια μαζι με την μπομπονιερα εγω ειχα γλυκο του κουταλιου σε βαζακια που ειχα φτιαξει μονη μ

49Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Πεμ Ιαν 20, 2011 12:19 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:180για τν εκκλησια????????????απαραδεκτο,να το κανεις θεμα μν το αφησεις ετσι,εγω οταν μπηκα κουμπαρα σε γαμο,ημασταν 4ρις,και μολις τελειωνει ο γαμος μας λεει,η καθε κουμπαρα απο 70ευρω,κ του λεω οκ,αλλα θα κοψεις αποδειξη,ε κοβει αποδειξη 70ευρω,κ τ λεω ε κοψε κ για τις αλλες 3 κ λεει ααα οχι μονο μια,κ λεω ναι?ε τοτε τοσα θα παρεις κ του αφησαμε ενα κατοσταρικο μονο,κ επειδη επεμεναν οι αλλες κουμπαρες,αλλιως εγω δν θα εδινα ουτε κ τα 70,το θεωρω απαραδεκτο να πρεπει να πληρωσεις εφοσον τοσα παιρνουν κ ειναι δουλεια τους να το κανουνε.

Καλα εκανες!!! Μπραβο σου! Απορω γιατι οι αλλες 3 επεμεναν να πληρωσουν...

50Κόστος βάφτισης; - Σελίδα 2 Empty Απ: Κόστος βάφτισης; Κυρ Ιαν 23, 2011 8:34 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τα δικά μου σκορ είναι
βαφτιστικά λαμπάδα κουτί και τα λοιπά των νονών περίπου 500 ευρώ
σταυρός δεν μου είπαν τον κόβω γύρω στα 350???
κάνανε και τα δώρα τους κτλ
δεν πήραμε στολισμό κολυμπήθρας γτ δεν ήθελε ο παπάς, ούτε εκκλησίας γτ δν ήθελα εγώ Laughing φουσκώσαμε μπαλόνια με κορδέλες για έξω¨
μπομπονίερες τις έφτιαξα μόνη μου περίπου 1.85 το κομμάτι τρελά σούπερ και φαίνονταν πανάκριβες(160 κομμάτια)
μαρτυρικά μόνοι μας 25 ευρώ τα 140
προσκλητήρια μόνη μου 30 ευρώ τα 90
γλυκάκια αγοραστά 240 ευρώ τα 150
καλάθια νοικιάσαμε 4 ευρώ λοιπόν
φωτογραφίες από έναν καλό μου φίλο
βίντεο δικό μας
τραπέζι σπίτι με τους πολύ δικούς μας αυτα... Very Happy

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις