Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
geia sas!yparxh kapoia kopela poy emeine syntoma egkyos apo kaisarikh h otan emathe oti einai egkyos meta apo kamia bdomada eixe ponoys periodoy kai aima kokkino?

VASOG1

VASOG1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΕΣ. Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΚΑΙ 20 ΙΟΥΛΙΟΥ(ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΜΕ) ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΑΩ 27-30 ΜΑΡΤΙΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΤΟΜΗ....ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΟ. ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ????

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nai!meta apo mia bdomada poy to ematha kai afoy eixa kanei b xoriakh kai edeikse 355,9 o giatros moy eipe na kanw allh mia xoriakh meta apo mia bdomada kai ta apotelesmata 340,3alla eixa gia mia oloklhrh mera ponoys periodoy treloys kai aima les kai adiathetisa phra to giatro moy eipe pws den pame kala alla moy eipe ksapla na parw kai ta utrotzestan kai ayrio tha kanw allh mia xoriakh kai 17.00exw ranteboy me ton giatro fobamai polly omos!!!!!

zoi24

zoi24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ έγραψε:nai!meta apo mia bdomada poy to ematha kai afoy eixa kanei b xoriakh kai edeikse 355,9 o giatros moy eipe na kanw allh mia xoriakh meta apo mia bdomada kai ta apotelesmata 340,3alla eixa gia mia oloklhrh mera ponoys periodoy treloys kai aima les kai adiathetisa phra to giatro moy eipe pws den pame kala alla moy eipe ksapla na parw kai ta utrotzestan kai ayrio tha kanw allh mia xoriakh kai 17.00exw ranteboy me ton giatro fobamai polly omos!!!!!
pigaine ston giatro soy k tha deis.i alitheia einai pos an i xoriaki peftei den einai kalo k prokeitai gia palindromi kyisi to exo perasei koritsaki moy gi ayto sto leo.pantos oti k na einai eisai poly tyxeri poy to pernas tora poy exeis idi 1 paidaki ego to perasa k imoyn moni moy k itan para poli dyskolo.eyxomai ola na einai kala.

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nai to exw ksanaperash prin thn mpoympoy moy kai eixa kleish ton 3mhna!eixa palindromhsh!opote gnwrizw poly kala!alla pali?kala den to syzhtaw eythxos poy exw thn koykla moyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω γεννησα με καισαρικη στις 30 Σεπτεμβριου του 2009 και τον Ιουνιο εμαθα οτι ειμαι παλι εγκυος!!Εμενα ο γιατρος μου ηταν καθετος και μου ειχε πει να προσεξω πολυ να μην μεινω εγκυος για τουλαχιστον 9 μηνες αλλα κυριως για την τομη μου απο οτι καταλαβα!!παντως δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα στην εγκυμοσυνη μου παρολο που δεν ειχε περασει καιρος!!Σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να μην συμβαινει τιποτα!!

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
sas efxaristw!!!!

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω στις 28 μαιου γεννησα το δευτερο παιδακι μου με καισαρικη κ τον νοεμβριο εμαθα οτι ειμαι εγκυος στο 3ο!!!δοξα το θεο ολα πηγαν καλα!!
ευχομαι κ σε σενα να πανε ολα κατ'ευχην!!

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsia ti na sas pw den to exw akoysh pote kai to epatha egw!!!!!!phga sto giatro kai moy eipe den eiparxh egkymosinh dioth to endomhtrio einai poly lepto oyte to exases dioth den blepw tipota!!!!!!!!moy eipe pws anti na kanw polla abga ekana ena alla megalo kai dynato kai den asage gia afto kai edeixnan thetika ta test kai h xoriakh giati htan poly psila h ormones!!!!!!!!!!!xarika bebaia!opote synexizw prospathies gia to deytero!alla afto den to exw ksana akoysei pote!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν και απο οτι διαβασα δεν εισαι εγκυος προς το παρον....εμεινα εγκυος μετα απο 4 μηνες!δεν ειχα κανενα προβλημα παρα μονο καποια πονακια χαμηλα!ολη η εγκυμοσυνη ηταν μια χαρα!

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπέρα μανούλες!έχω ακούσει οτι πρέπει να έχει περάσει 1 χρ'ονος μετα τη καισαρικη για να ξαναμείνεις εγκυος,ισχύει?υπάρχει κάποιος κινδυνος για τη τομή?ο μπεμπούκος είναι 7 μηνών και μου αρέσει η ιδέα να κάνω άλλο 1 μωράκι έτσι κοντα.εσείς τι ξέρετε γι αυτό????

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια καντε εφοβα μωρακια. μετα απο καισαρικη μπορεις ανετα να μεινεις εγκυος και αμεσως. απλα θελει πιο εντατικη παρακολουθηση ειδικα στους τελευταιους μηνες για την αντοχη της μητρας στο τεντομα και της τομης Wink γιαυτο και λενε να περασει λιγο διαστημα χωρις να σημαινει πτι δεν μπορουμε ομως. τα εχω μαθει απο γιατρο και σιγκεκριμενα οταν ρωτησα για φτ μετα απο καισαρικη και αναλυσαμε γενικα τοποσο αντεχει η μητρα. Wink

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σ'ευχαριστώ πολυ super mama να'σαι καλα και να χαίρεσαι τα ζουζούνια σου!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τιποτα! αντε μετο καλο!!! Wink εγω εκανα 3 καισαρικες! μια χαρουλα!!! Very Happy

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iwanna έγραψε:καλησπέρα μανούλες!έχω ακούσει οτι πρέπει να έχει περάσει 1 χρ'ονος μετα τη καισαρικη για να ξαναμείνεις εγκυος,ισχύει?υπάρχει κάποιος κινδυνος για τη τομή?ο μπεμπούκος είναι 7 μηνών και μου αρέσει η ιδέα να κάνω άλλο 1 μωράκι έτσι κοντα.εσείς τι ξέρετε γι αυτό????
καλημέρα, ο γιατρός μου ειχε πει πως εξι μηνες ειναι αρκετοί όχι μονο για την καισαρικη αλλα για να επανελθει καπως το σωμα.
Η αδερφη μου ειχε ανάλογη εμπειρία (πριν 16 χρονια βέβαια) , ειχε γεννήσει με και καισαρική και εμεινε εγκυος στους 5 μηνες ,και δεν προέκυψε κατι ,και παλι καισαρικη εκανε.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iwanna έγραψε:καλησπέρα μανούλες!έχω ακούσει οτι πρέπει να έχει περάσει 1 χρ'ονος μετα τη καισαρικη για να ξαναμείνεις εγκυος,ισχύει?υπάρχει κάποιος κινδυνος για τη τομή?ο μπεμπούκος είναι 7 μηνών και μου αρέσει η ιδέα να κάνω άλλο 1 μωράκι έτσι κοντα.εσείς τι ξέρετε γι αυτό????

Δεν υπαρχει θεμα!!!!οι μικρες μου εχουν 13 μηνες διαφορα!!!γεννημενες και οι δυο με καισαρικη!!!

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να'στε καλά βρε κορίτσια γιατι το ειχα ένα αγχος μιας και έχω κόψει το θηλασμό εδώ και κανένα μήνα και ακόμα δεν έχω αδιαθετήσει,αν και μάλλον δεν ειμαι εγκυος αλλά δε ξέρεις ποτέ Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις