Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 33]

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΑΝΤΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.......
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΝΟΙΓΩ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ...........

http://FRAOU8@YAHOO.GR

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΛΟΥΠΑΚΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒςΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΕΓς ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΙΝΕΙ ΕΝΑ ΔΙΠΛΟ ΕΣΠΡΕΣΣΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ.....ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ

http://FRAOU8@YAHOO.GR

ΛΕΝΑΚΙ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια, τι μου κάνετε;;;;εμείς ξυπνήσαμε πριν από λίγο...
miloupaki μου μας δίνεις κουράγιο;;;;εμένα τι πιο λίγο να κοιμάται την ημέρα όσο μεγαλώνει;;;λιγότερο από τα μισάωρα ου κοιμάται;χάθηκα,χαχαχαχα

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Προσπαθησα να τον κοιμησω αλλα δεν!!
Τον εβαλα στη στρατα!
Ψες ξυπνησε 4 φορες. Απο τις 9 μεχρι τη 1 καθε μια ωρα! Και ξερετε πιο ηταν τον προβλημα του τελικα? οτι τον σκεπαζα με το σεντονακι!
Λενακι καλως ηρθες!!
Μαριτσακι σε ευχαριστουμε πολυ για το θαρρος και τα ευχαριστα περι υπνου!!
Ελενακι μου περαστηκα στο λουλουνι! Να μου τον φιλησεις!!
Αναστασια καλως ηρθες! flower

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφροδιτουλα μου τι να κανω οφειλω να σας προετοιμασω για να εισαστε σε ετοιμοτητα, αν δεν θελετε πες τε το να σας λεω αλλα νταλα και να ζητε στον ονειροκοσμο χαχαχαχαχα

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afro81 έγραψε:Προσπαθησα να τον κοιμησω αλλα δεν!!
Τον εβαλα στη στρατα!
Ψες ξυπνησε 4 φορες. Απο τις 9 μεχρι τη 1 καθε μια ωρα! Και ξερετε πιο ηταν τον προβλημα του τελικα? οτι τον σκεπαζα με το σεντονακι!
Λενακι καλως ηρθες!!
Μαριτσακι σε ευχαριστουμε πολυ για το θαρρος και τα ευχαριστα περι υπνου!!
Ελενακι μου περαστηκα στο λουλουνι! Να μου τον φιλησεις!!
Αναστασια καλως ηρθες! flower
καλωσ σασ βρηκα!!!!!!!!!! και η κορη μου χαιρεται για τουσ νεουσ συνομιλικουσ φιλουσ τησ!!!!!!!!!111111

http://FRAOU8@YAHOO.GR

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια σημερα τρελαθηκα χαχαχα της εδειχνα καιρο πως εναι τα παλαμακια αλλα δεν εκανε, καθομασταν λοιπον στο κρεβατι και την βλεπω να κανει και συνηδητοποιω τι κανει και επρεπε να δειτε την φατσα μου χαχαχα μολις της ειπα κανε παλαμακια αρχισε να χτυπα τα χερακια της παλι, δεν το κανει συνεχεια ε τρια χτυπηματα τα κανει ομως και ειδικα αφου της το ειπα και το κατανοουσε εκει να δειτε φατσα τρελαθηκα χαχαχα και ειναι και το δευτερο τι να πω

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α επισης δινει φιλια στο αερα πολυ γελιο μας χαιρετα με το χερι οταν φευγουμε και κλασικα λεει μαμα μπαμπα παπα και παππου αλλα απο το παπουτσια, κακα και οταν κανει υπαρχουν φορες που το λεει και κακο ειδικα το κακο της εχει κολησει πολυ, σημερα μου εκανε και αλλο καινουριο οταν ετρωγε μου ειπε μαμ, εχει παρει φορα καλε και εγω εχω κατουρηθει πανω μου, αυτα για να μαθετε την μικρουλα μου οσες δεν την ξερετε

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:α επισης δινει φιλια στο αερα πολυ γελιο μας χαιρετα με το χερι οταν φευγουμε και κλασικα λεει μαμα μπαμπα παπα και παππου αλλα απο το παπουτσια, κακα και οταν κανει υπαρχουν φορες που το λεει και κακο ειδικα το κακο της εχει κολησει πολυ, σημερα μου εκανε και αλλο καινουριο οταν ετρωγε μου ειπε μαμ, εχει παρει φορα καλε και εγω εχω κατουρηθει πανω μου, αυτα για να μαθετε την μικρουλα μου οσες δεν την ξερετε
συγχαρητηρια! παλαμακια και γεια σου και χρουσ κανουμε και μεισ αλλα η δικια σου οντωσ εχει παρει φορα.......

http://FRAOU8@YAHOO.GR

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια γεια σας και απο εμενα. Ο μικρούλης μου ειναι γεννημενος τον Ιούλιο. Και για αγορακι που λενε ότι αργουν να μιλήσουν κτλ ο μικρούλης μου τα κανει ολα.
Από 9 μηνών λεει μαμα, μπαμπα, παππου, γιαγια, κανει 'νταν' οταν του λες πώς κανει η καμπάνα, λεει 'μαμ' οταν τον βαζω στο καρεκλακι του, φωναζει την ξαδερφούλα του την Λια, την λεει 'Ια" βεβαια αλλα και την μπέμπα μας την λεει κανονικα. Παιζει με τα παιχνιδια του και ολη την ώρα λεει διαφορα δικα του. Και το καλυτερο....΄΄αρχισε να περπαταει μονος του απο 9 1/2 μηνών. Τώρα γυρναει ολο το σπιτι.
Ειναι απιθανα τα μωρα μας....καθε μερα έχουν να σε εκπληξουν με κατι καινουριο...!!!

natassa

natassa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοπέλες γειά σας.
Το δικό μου το αγοράκι γεννήθηκε στις 28/09/2009 με 8 μέρες καθυστέρηση!Φυσιολογικά με επισκληρίδιο (μεγάλη ανακάλυψη)και τελικά όλα πήγαν καλά
.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως ηρθες Νατασσα
popibar περπαταει; δεν το πιστευω :o ελαααα τραλαθηκα μπραβο σας!!!!! τελειος

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πολύ χαίρομαι που μεγαλώνει η παρεούλα μας!!! Είναι τέλεια όλα τα μπεμπάκια!!

Popibar μπράβο στον μικρούλη σου!!

Νατάσα μου καλώς μας ήρθες!!

Και να σας πω... σήμερα τρελάθηκα που άκουσα την γλυκοπαραμυθένια βαφτιστήρα μου... την κόρη της μιλουπάκι, να λέει και να κάνει όσα ανέφερε η μαμά της!! Είναι απίθανη!! Είναι τρέλα !!! Την λατρεύω!! Very Happy

Όσο για το δικό μου θηριάκι... μπουσουλάει, βάζει ότι βρει στο στόμα κλασσικά, πάει εκεί που του λέω όχι, κάνει φασαρία...

Από λεξούλες έχει κολλήσει στο άντε, άτα, νταντά, νανά.. Πιο παλιά έλεγε μπαμπά, μαμά... αλλά τώρα μας έχει χ..σμένους μάλλον!! Very Happy

Μόλις δει το καρότσι του χοροπηδάει σαν τρελός γιατί καταλαβαίνει βόλτα, όταν πάμε στο ασανσέρ αρχίζει και φωνάζει ααα δυνατά κι ακούει τον αντίλαλο του γουστάρει...

Κι άλλο ένα που θυμάμαι τώρα, μόλις δει το μπιμπερό του με το γάλα ή το φαγητό του αρχίζει και γλύφεται, λες και έχει να φάει από τον μεσαίωνα!! Very Happy Μαμαδες με μωρακια Ιουνιου-Σεπτεμβριου 2009! - Σελίδα 2 893968

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χιχιχχιχι ελενα εμενα το μαμα ξεχασε! το μπαμπα το λεει ακομα.... και οσο για το θεμα τησ βολτασ μολισ δει καποιον να φοραει τσαντακι ομου τον λατρευει! θελει να παει αγκαλια του! καταλαβαινει οτι το επομενοι σταδιο ειναι οτι θα χαιρετησει και θα φθγει. και την κανουμε χαζι και γυμνοσ να ειναι απο τη μεση και πανω ο μπαμπασ τησ βαζει το τσαντακι του εκαινη σαν τρελη χτυπιεται και γερνει ολοκληρη οροσ το μεροσ του και οταν την παρει αγκαλια μασ κανει γεια σου! η πονηρο! εμεισ δεν μπουσουλαμε κρατιομαστε απο παντου ομωσ και περπαταμε.....

http://FRAOU8@YAHOO.GR

maria2

maria2
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ .ΓΙΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ .ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΒΟΛΤΑ "Η ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ.
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....!!!!!!ΣΥΧΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ¨Η ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ!!!!!ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ?




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Konstantina-olinomanoula

Konstantina-olinomanoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημέρα κ απο εμέναααα!!!!
Πάνω που σκεφτόμουν να κάνω μια ομάδα,τσουπ σας ανακάλυψα!!!!
Εμείς είμαστε απο τις μεγάλες της παρέας...
Είμαι η Κωνσταντίναι κ η μπουμπουκένια μου,η Ολίνα,γεννήθηκε στις 8/07 του 2009!
Λοιπόν..
Μπουσουλάει σαν τρελλή απο 8 μηνών,σηκώνεται κ περπαταει σαν καβουράκι όπου βρει,είναι πολύ χαδιάρα κ τσαχπίνα,όλη τη μέρα μονολογεί...αντεντανα...μπαμπαμπαμπα...κακακακοο...κχχχχχχ...ντετατατατα..,χαιρετάει εδώ κ πολλούς μήνες,κάνει παλαμάκια,πλάθει κουλουράκια Laughing ,χορεύει,δείχνει πόσο την αγαπάει η μανούλα(μέέέχρι τον ουρανό),κ ψάχνει οτιδήποτε κ αν τη ρωτήσω..Πχ,πού είναι το ρολόι,το βρίσκει κ το κοιτάζει στο δευτερόλεπτο,πού είναι η μπάλα σου,το πιαστράκι σου,η πιπίλα σου...κτλκτλ...Μου δίνει ότι της ζητάω κ γελάει πονηρά...
Έχει 1μιση δόντι!!!!!! cheers
Κ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαρια δεν εχω σχετικη εμπειρια αλλα καπου διαβασα οτι τα μωρα σε αυτην την ηλικια πειραματιζονται για ολα .... γιαυτο τα κανουν ανω κατω οταν τρωνε, κουνανε δεξια ασριστερα το κεφαλι τουσ , χτυπανε το κεφαλι τουσ ολα του φαινονται περιεργα! προσπαθουν να ανακαλυψουν τον κοσμο....
αλλα και ολοι ξερουμε οτι ενα παιδι επαναλαμβανει οτι εμεισ του δινουμε σημασια. για προσπαθησε να εισαι αδιαφορη οταν το κανει και νου μην του δινεισ καθολου προσοχη ... θα το ξανακανει?

http://FRAOU8@YAHOO.GR

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εμεις το Σαβ/κο πηγαμε στης μαμας μου και σημερα το πρωί..του έβαλα τα λαστιχενια σανταλάκια του και ειπα να του βάλω λιγο τα ποδαρακια στη θάλασσα...απλα για να συνηθιζει.
Ε δεν το περιμενα αυτο που έκανε...αρχισε να πηγαινει ολο και πιο μεσα...Μπηκαν τα ποδια του και μετα του εβγαλα την πανα και λυγιζε τα ποδαρακια εβρεχε τον πωπούλι και σηκωνοταν παλι! Πρατσούριζε τα χερακια και εσκαγε στα γελια...και στο τελος που συνηθισε το νερο μπήκε μεχρι το στήθος...
Τρελαθηκα....ανυπομονώ να ζεστανει καλα καλα ο καιρος να τον βουτηξω για τα καλα...
Ο Θανασακης μου εινα μολις 2 μερες μικρότερος απο της Κωσταντίνας...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popibar φαινεται του αρεσει πολυ το νερακι!! θα γινει ενας κολυμβητης αυτος αλλο πραγμα, εμενα μου φεραν στη βαπτιση δυο μαγιουδακια σκετη τρελλα ανυπομονω να παμε για μπανιο!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria έγραψε:ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ .ΓΙΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ .ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΒΟΛΤΑ "Η ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ.
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....!!!!!!ΣΥΧΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ¨Η ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ!!!!!ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ?




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
φαση ειναι το εκανε και ο δικος μου γιος στην αρχη που ηταν μικρος στην κουνια που ηταν ορθιος το βαραγε στον τοιχο, οταν δωσαμε σημασια το εκανε και μας κοιταζε, μολις δεν του δωσαμε το εκανε δυο φορες και ας πονουσα που το χτυπαγε δεν πηγαινα και το εκοψε, μετα το ξανααρχισε στα δυο οταν ηθελε κατι και δεν το καναμε στις πορτες δυνατα ωσπου παλι δεν του εδωσα σημασια και τελικα το σταματησε

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:
maria έγραψε:ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ .ΓΙΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ .ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΒΟΛΤΑ "Η ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ.
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....!!!!!!ΣΥΧΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ¨Η ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ!!!!!ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ?




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
φαση ειναι το εκανε και ο δικος μου γιος στην αρχη που ηταν μικρος στην κουνια που ηταν ορθιος το βαραγε στον τοιχο, οταν δωσαμε σημασια το εκανε και μας κοιταζε, μολις δεν του δωσαμε το εκανε δυο φορες και ας πονουσα που το χτυπαγε δεν πηγαινα και το εκοψε, μετα το ξανααρχισε στα δυο οταν ηθελε κατι και δεν το καναμε στις πορτες δυνατα ωσπου παλι δεν του εδωσα σημασια και τελικα το σταματησε
Εμενα το εκανε η Βιβιαννα ωσπου μια μερα ανοιξε το μετωπο της ετσι οπως το χτυπησε και μετα το σταματησε ( ειχε βρει στην γωνια του καναπε του ξυλινου του πατερα μου )Ακομα εχει ενα μικρο βαθουλωμα οταν σηκωνει τα φρυδια της

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:popibar φαινεται του αρεσει πολυ το νερακι!! θα γινει ενας κολυμβητης αυτος αλλο πραγμα, εμενα μου φεραν στη βαπτιση δυο μαγιουδακια σκετη τρελλα ανυπομονω να παμε για μπανιο!!!

Ναι το ζουζούνι μου ανυπομονω να ερθει αυτο το Σαβ/κο να ξαναπαμε.
Αχ εμενα στην βαφτιση στις 9 Μαιου δεν μου εφεραν μαγιο...αλλα εχω εντοπίσει στα Ζαρα κατι κοντα βερμουδίτσες σκετη τρέλα.
Παντως πιστευω ότι το παιδακι μου δεν θα ξαναυπάρξει με τόοοοσα πολλά ρούχα...!!Βαζω πλυντήριο ανά 2η εβδομαδα πλέον και οχι καθε εβδομαδα...Συμφερει!!!χιχιχι

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια πιασαν οι ζεστες η μικρουλα ολο ιδρωμενη ειναι πισω στο κεφαλακι της η κακομοιρα σημερα την λυπηθηκα την αφησα μονο με την πανα οσο ειχε ζεστη, ποπη στη βαπτιση φερνουν πολλα ρουχαλακια το κακο ειναι οτι ειναι καλοκαιρι και μεσα εγω την εχω με το μπιμπιλινο οποτε τα περισσοτερα μενουν αφορετα η πολυ λιγο φορεμενα δυστιχως

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κάναμε το πρώτο μας μπανάκι σήμερα στην θάλασσα!! Τον βούτηξε ο μπαμπάς του κι έκανε σαν τρελό!! Μόνο σε μένα φάνηκε κρύο?? scratch confused pale

Το ευχαριστήθηκε πάρα πολύ!! Άντε να δούμε τι καλοκαίρι μας περιμένει... που όλο έπιανε τα βοτσαλάκια κι ήθελε να τα φάει!! affraid

Κοριτσάκια μου σας διάβασα, αλλά δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω ... Θα επανέλθω το συντομότερο δυνατό για να το κάνω!! Smile Πολλά φιλάκια...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι μου κανετε; σημερα πηγα με τον γιο μου με το λεωφορειο στο δημαρχειο να παρω ενα πιστοποιητικο γεννησης για τα νηπια, οπου εβλεπε κοπελα στη σταση πηγαινε και καθοτανε ο ατιμος και επιανε κουβεντα, πολυ ερωτυλος μιλαμε Very Happy
αυριο μαλλον θα παω να τον γραψω,
με την μικρη δεν ξερω τι να κανω δεν καθεται πουθενα να παιξει εκτος απο την στρατα και ελαχιστα στο κρεββατι μας στην κουνια με τιποτα, και ενω στην καρεκλα που την ειχα και την κραταγα επιασε να σηκωθει, στην κουνια που δεν θελει να κατσει πως θα εξασκηθει να σηκωνεται ε; καμια ιδεα; ειπαμε και καλοοο, αλλα τρωμε το λ πολλες φορες χαχαχα, ειχαμε και λιγη γκρινια με τα ουλακια μας αχ ποτε θα σκασει το δοντι λεμεεε και εγω επειδη πλησιαζει να αδιαθετησω ολο μασουλαω τα νευρα μου, αντε για πειτε κανα νεο και εσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις