Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
319 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 319 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? Τετ Ιαν 26, 2011 5:56 am

zoi24

zoi24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ego exo tis peg perego athanato karotsi k apo ta kalytera.gnomi moy einai na pareis tis peg an einai gia neogennito einai k pio psilo k pio zesto apo to maclaren,ego stooys 11 mines pira mpastoyni pigaina gia to maclaren alla telika epeidi einai filos moy aytos poy eixe to magazi moy eipe oxi gia ayto to karotsi mono moyri einai ase poy aposyrane polla apo ayta giati ginan polla peristatika me traymatismoys paidion.telika gia kalokairino pira pali tis peg poy evgale to kalokairi gia 1 fora mpastoyni tis britax k se poli kali timi gyro sta 130E se sxesi me to maclaren poy ithele gia to mpastoyni 230 k xoris na ksaplonei

27Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? Τετ Ιαν 26, 2011 6:40 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραία ... νομίζω οτι κατέληξα στο συμπερασμα μου.. Για τώρα που θα είναι πολύ νινι το νινάκι μου θα πάρω ενα στιβαρό καρότσι σαν της Peg που μου αρέσει και μένα πολυ και αργότερα θα πάρω κι ενα ελαφρύ - φθηνό για εύκολη χρήση , για όταν θα είμαι μόνη μου ... για το καλοκαίρι... να χωράει και στο αυτοκινητάκι μου...!!

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!!!!

Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 417472 Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 417472 Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 417472 Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 35468 Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 35468 Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 35468

28Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? Τετ Ιαν 26, 2011 9:18 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμείς στη αρχή είχαμε διαλέξει ένα της peg perego. πολύ ωραίο καρότσι. βαρύ, άνετο, μεγάλο, αλλά όταν έκλεινε έπιανε τόσο χώρο όσο ένα μπαούλο και έκλεινε όλο το πορτ μπαγκαζ. τότε σκεφτήκαμε το maclaren xlr. μόνο 7 κιλά, με ποδόσακο, σε στυλ μπατσούνι και χωράει και στο μικρότερο αυτοκίνητο. το έχω χρησιμοποιήσει πολύ και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου και έτσι δεν χρειάστηκε να αγοράσουμε δεύτερο καρότσι.

29Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? Τετ Ιαν 26, 2011 9:21 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:εμείς στη αρχή είχαμε διαλέξει ένα της peg perego. πολύ ωραίο καρότσι. βαρύ, άνετο, μεγάλο, αλλά όταν έκλεινε έπιανε τόσο χώρο όσο ένα μπαούλο και έκλεινε όλο το πορτ μπαγκαζ. τότε σκεφτήκαμε το maclaren xlr. μόνο 7 κιλά, με ποδόσακο, σε στυλ μπατσούνι και χωράει και στο μικρότερο αυτοκίνητο. το έχω χρησιμοποιήσει πολύ και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου και έτσι δεν χρειάστηκε να αγοράσουμε δεύτερο καρότσι.
afto leo kai ego more oti me afto to karotsi den xreiazete na pareis allo meta volevei gia oles tis katastaseis kalokairi xeimona.alla i kathe mia volevete me kati diaforetiko.

30Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? Τετ Ιαν 26, 2011 12:53 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Κι εγω προς το ελαφρύ κλίνω ... Εχει καμία από σας της Maclaren? Είναι μόνο 6 1/2 κιλά. Άραγε είναι ανθεκτικό? Το άλλο που μου αρέσει αλλα είναι διπλάσιο σε βάρος 12 κιλα είναι της Peg - perego... Εχουμε άποψη γι αυτά τα 2 καρότσια?


το Mclaren xlr ειναι σκυλος! ελαφρυ,ειναι eευκολο στο κλεισιμο/ανοιγμα κ πια εχει πορτ μπεμπε που εφαρμοζει στο καροτσι κ ετσι βλεπεις το μωρο. Χωρις το πορτ μπεμπε εγω θα σου λεγα να μην το παρεις, καλυτερα να βλεπεις κ να σε βλεπει το μωρο. Εμεις το χαμε παρει πριν 2,5 χρονια πριν κ μου την ειχε δωσει στα νευρα που δεν εβλεπα το παιδι,οποτε το φοραγα στο μαρσιπο κυριως κ οταν μεγαλωσε λιγο τον εβαζα πιο συχνα στο καροτσι. Κατα τ αλλα ειναι πολυ καλο.

31Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? Τετ Ιαν 26, 2011 12:57 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!!!!Κ να χωραει στο ασανσερ! πρωτα μετρα κ μετα αγορασε οποιο αποφασισεις! μην την πατησεις ετσι,δε λεει Razz

32Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? Τετ Ιαν 26, 2011 1:03 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:
mama katerina έγραψε:στην πρωτη μου κορη οταν γεννησα ητανε νοεμβριος και δεν πολυ εψαξα για καροτσι γιατι δεν πολυ βγηκα εξω οσο η μικρη ητανε βρεφακι! ετσι πηρα ενα απο τα τζαμπο το οποιο με καταβολεψε μεχρι που εσπασε!τωρα ομως επειδη γενναω μαιο ειπα να παρω ενα καλο καροτσι που να εχει αποσπομενο πορτ μπεμπε και για το αμαξι! πειτε με παραξενη πειτε με οτι θελετε αλλα μετα απο ερευνα αγορας ειδα πως τα πολυκαροτσα ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ και αυτο επειδη πληρωνεις τη "μαρκα" γιαυτο και εγω λοιπον κατεληξα στο εξης καροτσι το οποιο το εχει παρει και η νυφη μου που γενναει τωρα και ειναι ΤΕΛΕΙΟ! ειναι ελαφρυ και ξεκιναει για βρεφη και γινεται μεχρι καροτσι περιπατου!!!!!!! ριχτε μια ματια εγω το πηρα και σε αυτο το χρωμα και δινουν δωρο και ενα μαρσιπο!!!! γενικα εχει οικονομικα πραγματα μονο μπειτε να δειτε κουνια που γινεται κρεβατακι το εχει και σε βιντεο και αυτη την πηρε η νυφη μου σε πολυ καλη τιμη και ειναι απλα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ


http://www.4uthesite.com/products.php?pid=17476&tit=%CE%95%CE%AF%CE%B4%CE%B7+Bebe+%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%81%CE%B9+%CE%9A%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%84%CF%83%CE%AC%CE%BA%CE%B9+%CE%BC%CF%80%CE%B5%CE%BC%CF%80%CE%AD+Smart+Oil+%28Mother+Baby%29

Μια χαρά είναι αλλά δεν είναι ελαφρύ, είνα 10 κιλά!!! Τα ελαφριά που λέμε είναι 6-7.
Επίσης, για το καθισματάκι αυτοκινήτου, μήπως είναι καλύτερη μια δοκιμασμένη μαρκα που συμμετέχει σε crash tests? Φιλικά σου το λέω... και με καλή διάθεση!

ειναι τελειο σου λεω για ολες τις δουλειες το ειδα απο κοντα!!! εγω δεν θελω καροτσι να το παιρνει και ο αερας!!!! επισης κοιταω και την τιμη γιατι στις εποχες που ζουμε δεν ειμαστε για 600 και 700 ευρω καροτσι οποτε αυτο ειναι μια χαρα και εχει και 10 χρονια εγγυηση! οσο για το καθισματακια αυτοκινητου ειναι παρα πολυ ασφαλες μου το δειξανε εκει!!! μη σας φαινεται παραξενο που ειναι φτηνα δεν παει να πει πως δεν ειναι και καλα ειναι πρατηριο και οπως ειπε και το ζουζουνι γλυτωνεις παρα πολλα λεφτα και αντι να πληρωνεις τη morher care πληρωνεις τη mother baby ειμαι πολυ ευχαριστημενη γιατι εχει απο ολα εκει φορμακια και φανελακια σε πολυ καλη ποιοτητα και πολυ καλες τιμες!!!

33Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? Παρ Ιαν 28, 2011 6:48 am

ntalia!!

ntalia!!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ..ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ QUINNY BUZZ ΤΟ ΕΧΩ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΡΥ ΚΑΡΟΤΣΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ!Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΣΟΥΧΤΕΡΟ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ! Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 429657

34Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? Παρ Ιαν 28, 2011 6:50 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ntalia!! έγραψε:ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ..ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ QUINNY BUZZ ΤΟ ΕΧΩ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΡΥ ΚΑΡΟΤΣΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ!Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΣΟΥΧΤΕΡΟ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αχ το έχω δει το δικό σου !!! Πολύ μ αρέσει αλλά... πανάκριβο!

35Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βαρύ ή ελαφρύ καρότσι??? Παρ Ιαν 28, 2011 6:55 am

ntalia!!

ntalia!!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΞΕΡΩ...ΒΕΒΑΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΑΝ ΘΕΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ...ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις