Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

marialef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα σας. κανονικα περιμενα να αδιαθετησω γυρω 9 με του μηνα. εδω και μια εβδομαδα εχω ρεψιματα ολη την ημερα και μολις φαω μου ανεβαινει το φαγητο στο στομα. εχω και πολλα αερια. αμεσως σκεφτηκα οτι θα ειμαι εγκυος γιατι τα ιδια ειχα και στην πρωτη εγκυμοσυνη αλλα δυστυχως εχασα το μωρο. πηρα λοιπον τεστ το οποιο βγηκε θετικο η γραμμη ομως ηταν αχνη οχι τοσο εντονη,αλλα παρολα αυτα φαινεται ξεκαθαρα οτι ειναι θετικο.πηγα για χοριακη και το αποτελεσμα ηταν 3.6. τι ειναι αυτο? μηπως 360? η γιατρος μου ειπε να την ξανακανω σε λιγες μερες γιατι μαλλον ειναι νωρις ακομα να φανει αφου την εκανα πριν την καθυστερηση. σημερα το πρωι ειχα κοκινο αιμα και οχι σταγονες, και ανησυχω μηπωσ ειναι περιοδου!!!!!!! βεβαια κανενα εσωτερικο σπυρακι δεν εχω βγαλει. παντα πριν αδιαθετησω ειχα εσωτερικα. τι γινεται?????????????? ειμαι η οχι???

eirini1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να υποθέσω ότι θέλεις να είσαι σωστά???
κοίτα, εξαρτάται πολύ απο την ψυχολογία σου...εάν το θες πάρα πολύ κι έχεις αγχωθεί καμιά φορά εμφανίζονται συμπτώματα που παραπλανούν...αφού έκανες και τη χοριακή και σου είπε η γιατρός ότι είναι νωρίς νομίζω ότι μόνο να περιμένεις λίγο μπορείς..πάντως προσοχή αυτές τις μέρες μην παρεις φάρμακα κλπ...

marialef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
φυσικα θελω. στο πρωτο μωρο εκανα διακοπη κυησης στον τριτο μηνα γιατι η αυχενικη δεν ηταν καλη. και αυτο εγινε πριν δυο μηνες. Sad να ρωτησω και κατι αλλο? πως γινεται το τεστ να βγηκε θετικο? η γιατρος που εκανα την χοριακη ειπε πως πανω απο 2 μοναδες εισαι εγκυος. ισχυει κατι τετοιο????

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marialef καταρχην ευχομαι να εισαι εγκυος!
μονο ψυχραιμία να εχεις κ να κανεις υπομονη- γιατ θα πρεπει να επαναλαβεις τη χοριακη για να δεις αν αυξηθει σε καμια 2 μερες. Εφοσον την εκανες πριν την καθυστερηση σου δεν μπορεις να ξερεις τι γινεται.
αντε μακαρι!

VASOG1

VASOG1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα, σου εύχομαι να είσαι έγκυος και να είναι καλή εγκυμοσύνη. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή , όχι άγχος και προσοχή....θα πάνε όλα καλα..

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σπυ ευχομαι κι εγω να εισαι εγκυος!!
Τωρα θετικο τεστ και χωριακη οχι μηδενικη υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να εισαι!!
Φυσικα οπως προανεφεραν οι κοπελες πιο πανω υπομονη μεχρι την επόμενη χωριακη!!

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν θελω να σου δωσω ψευτικες ελπιδες θα σου πω συμφωνα με τις δικες μου εμπειριες.στο πρωτο παιδι εκανα το τεστ 5μερες πριν τη καθυστερηση.και η γραμμη δεν ηταν ξεκαθαρη αλλα σιγουρα υπηρχαν 2.οποτε αμεσως το πιστεψα πως ημουν εγκυος.λοιπον για να σιγουρευτω πηγα στο νοσοκομειο να κανω την εξεταση και βγηκε αρνητικο.της ειπα το τεστ βγηκε θετικο και μου λεει το τεστ δεν ειναι αξιοπιστο.βλακειες ελεγε διοτι θεωρω πως τα τεστ πλεον ειναι πιο αξιοπιστα απο τους γιατρους.τελικα μετα απο λιγες μερες κανω παλι το τεστ και ηταν θετικο.ημουν εγκυος.το ενοιωθα κιολας.τωρα προχθες υστερα απο ενα χρονο που γεννησα ειμαι παλι εγκυος.εκανα το τεστ και παλι θετικο.αυριο θα παω στο γιατρο μου αλλα ειμαι σιγουρη πως ειμαι εγκυος.να φανταστεις στην αρχη εκλαιψα πολυ με τη 2η εγκυμοσυνη.πολυ ηλιθιο εκ μερους μου καθως πολλες γυναικες ονειρευονται να γινουν μανουλες.σου ευχομαι να εισαι εγκυος και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και γεννα.

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κανε υπομονη, λεξη ευκολη να την λεμε δυσκολη να την εφαρμοσουμε σε καταλαβαινω.. ευχομαι να εισαι εγκυουλα και περιμενουμε νεα σου..

Maraki_D

Maraki_D
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα, σου εύχομαι το καλύτερο αποτέλεσμα!!!!!! Με το καλό να κάνεις ξανά την εξέταση, όσο για τις σταγόνες αίματος που είδες, η μαία μου είχε πει ότι συχνά συμβαίνει όταν προσκολλάται το έμβρυο στη μήτρα, δεν είναι ανησυχητικό, μου συνέβη κι εμένα.

marialef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια σας ευχαριστω!κι ευχομαι να ειμαι εγκυος. απλα εχω μπερδευτει πολυ με το τεστ και την χοριακη. το τεστ ηταν θετικο και η χοριακη εδειξε τιμη 3,6. αληθευει οτι αν ειναι πανω απο 2 εισαι εγκυος? και ανησυχω και με το αιμα. σαν να εχω κανονικα περιοδο. ελπιζω να κρατησει μονο σημερα και το πρωι να μην εχω. εντωμεταξυ δεν εχω πονουσ περιοδου αλλα μια εβδομαδα νωριτερα ενιωθα τσιμπηματακια χαμηλα που δεν τα ειχα αλλες φορεσ οταν αδιαθετουσα. δεν ξερω και αν υπαρχει περιπτωση να εγινε η συλληψη προσφατα οποτε να μου ερθει κανονικα η περιοδος αλλα να ειμαι τελικα.. θα σκασωωωω...

marialef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Maraki_D έγραψε:Καλημέρα, σου εύχομαι το καλύτερο αποτέλεσμα!!!!!! Με το καλό να κάνεις ξανά την εξέταση, όσο για τις σταγόνες αίματος που είδες, η μαία μου είχε πει ότι συχνά συμβαίνει όταν προσκολλάται το έμβρυο στη μήτρα, δεν είναι ανησυχητικό, μου συνέβη κι εμένα.
εγω δεν εχω σταγονες,εχω κανονικα αιμα...λες να συμβαινει και αυτο??

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marialef έγραψε:κοριτσια σας ευχαριστω!κι ευχομαι να ειμαι εγκυος. απλα εχω μπερδευτει πολυ με το τεστ και την χοριακη. το τεστ ηταν θετικο και η χοριακη εδειξε τιμη 3,6. αληθευει οτι αν ειναι πανω απο 2 εισαι εγκυος? και ανησυχω και με το αιμα. σαν να εχω κανονικα περιοδο. ελπιζω να κρατησει μονο σημερα και το πρωι να μην εχω. εντωμεταξυ δεν εχω πονουσ περιοδου αλλα μια εβδομαδα νωριτερα ενιωθα τσιμπηματακια χαμηλα που δεν τα ειχα αλλες φορεσ οταν αδιαθετουσα. δεν ξερω και αν υπαρχει περιπτωση να εγινε η συλληψη προσφατα οποτε να μου ερθει κανονικα η περιοδος αλλα να ειμαι τελικα.. θα σκασωωωω...


αφου δεν εχεις υπομονη και σε καταλαβαινω αφου οπως σου ειπα εγω εκανα 5μερες πριν τη καθυστερηση το τεστ στο πρωτο και ειχα παει και πολλες φορες νοσοκομειο.3μηνες πηγαινα χαχααχα μεχρι να μεινω τελικα.ημουν η ιδια η ανυπομονησια,γιατι δεν κανεις εξαιτασεις αιματος?θα δειξει αμεσως.αλλα αφου εδειξε το τεστ οτι εισαι ειναι πολυ πιθανο να εισαι.μπορεις να κνεις και 2ο τεστ.εγω εκανα 2 και τα 2 θετικα.

marialef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαχα κι εγω τοσο ανυπομονη ειμαι.. μα εκανα χοριακη χτες και ηταν 3,6. και η γιατρος ειπε οτι πανω απο 2 μοναδες εισαι αλλα να το επαναλαβω και αργοτερα. μα γινεται να εισαι αφου δεν ειναι ουτε καν 5 μοναδες? και ενταξει να ξανακανω τεστ αλλα με το αιμα ακομα και αν ειμαι εγκυος θα δειξει? η αν υπαρχει αιμα θα βγει αρνητικο?

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειναι γιατι το θες πολυ.ναι θα δειξει.να σου πω.εχεις κανονικο αιμα?οπως οταν εχεις περιοδο.?εγω νομιζω πως εισαι εγκυος αλλα καλυτερα να περιμενουμε.πρεπει να ηρεμησεις.ξερω καλα τι περνας.αστα.νομιζα πως θα πεθανω απο το αγχος.και αν δεν εισαι θα προσπαθησεις παλι.μην αγχωνεσαι.ετσι κ αλλιως οταν θες κατι πολυ το συμπαν συνομωτει να το αποκτησεις

marialef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
προς το παρον ναι κανονικο ειναι.αλλα δεν ποναω καθολου. ελπιζω αυριο μεθαυριο να σταματησει αλλα θα ξανακανω τεστ γιατι εχω πεθανει απο αγωνια.. τι πραγμα και αυτο?? σε ευχαριστω πολυ παντως Smile !!

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τιποτα μην ευχαριστεις.η θεια μου ειχε κανονικα περιοδο σχεδον σ'ολη την εγκυμοσυνη αν θυμαμαι καλα.λιγο περιπλοκο αυτο.απ΄τη μια τεστ θετικο και απο την αλλη αιμα πριοδου?τωρα ανυπομονω και εγω.ποτε θα ξερεις?σε ποσο καιρο?εχεις αναγουλες?κοπωση μηπως?σε χαλανε διαφορες γευσεις και φαγητα?αυτα τα συμπτωματα εχω εγω

marialef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το θεμα ειναι οτι εδω και μια εβδομαδα με το που θα φαω ολα μου ανεβαινουν στο στομα. ακομα και το νερο η ο καφες που πινω το πρωι. και εχω και ρεψιματα ακομα και αν δεν φαω τιποτα. τρωω ολη μερα..χτες εφαγα φακες μετα σοκολατα και μανταρινι.. ανακατευω γλυκα με αλμυρα και τετοια.. και τωρα που σου μιλαω εχω τρομερο πονοκεφαλο αλλα αυτο ισωσ και να μην εχει σχεση.

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νοιωθεις καπως διαφορετικα σε σχεση με αλλες φορες εε?στην κοιλια σου νοιωθεις τιποτα?αχ καλυτερα να μην αγχωνομαστε.να περιμενουμε.εσυ πως νοιωθεις?νοιωθεις πως εισαι?

vivianna

vivianna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τα συμπτώματα ποτέ δεν είναι καλή ένδειξη και μας μπερδεύουν, πάντως και σε έμενα και στα δύο τεστ που είχα κάνει η γραμμή ήταν πολύ αχνή και μισή. Από ότι ξέρω το θετικό τεστ σχεδόν πάντα αληθινό ενώ το αρνητικό έχει πολύ περισσότερες πιθανότητες να είναι λάθος. Άλλο τεστ έκανες? διαφορετικά χωριακή και υπέρηχος στον γιατρό σου που μπορεί να δει τον σάκο(δεν ξέρω αν είναι πολύ νωρίς).Όλα καλά σου εύχομαι!!!

marialef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εχω ακριβως μα ακριβως οτι ειχα την πρωτη φορα που ειχα μεινει εγκυος. με το που αρχισα να εχω αναγουλες ημουν σιγουρη οτι ειμαι. και το τεστ μου το επιβεβαιωσε. τωρα ενας θεος ξερει με το αιμα τι συμβαινει. πριν λιγο ειχα τσιμπηματακια στην κοιλια κοντα στον αφαλο. αλλα κραμπες η πονουσ περιοδου οχι. αισθανομαι οτι ειμαι,αλλα εχω και μια αμβιβολλια.. μαλλον οχι μια πολλες γιατι το αιμα μου φαινεται υποπτο.. αα.. εχω και αερια που τα ειχα και την πρωτη φορα.. μα δεν ειναι η ιδεα μουυυυ. και τωρα που σου γραφω νιωθω ανακατοσουρα.. αχχ σε λιγο ερχεται ο αντρας μου μαζι με το τεστ. αυτη τη φορα το ψηφιακο που σου λεει και ποσων εβδομαδων εισαι.. αν εισαι.. χαχα. τρελη αγωνιααα...

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ωραια θα μας πεις αν εισαι τελικα.οντως μπερδευουν τα συμπτωματα ομως εχει δικιο η κοπελα που ειπε πως σπανια κανουν λαθος τα τεστ αλλα ειναι και στον οργανισμο.

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ 3.Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 0. ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΙΣΑΙ θα τρελαθω!!!!!!! ας μου απαντησει καποιος!!!!!!!! 50580 ( ΚΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ!) ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΤΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΚΟΜΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Αν όντως περίμενες να αδιαθετήσεις σήμερα, η χοριακή είναι πολύ μικρή. Θετική μεν, αλλά μικρή. Το θέμα είναι, ποιο τεστ έκανες και βγήκε θετικό με τόσο μικρές μονάδες;

10-20% των κυήσεων είναι βιοχημικές και λήγουν γρήγορα και οι γυναίκες συνήθως δεν τις καταλαβαίνουν γιατί τους έρχεται κανονικά περίοδος. Αν η τιμή της χοριακής σου ήταν όντως αυτή, ίσως παίζει το ενδεχόμενο βιοχημικής κύησης.

Όπως και να ΄χει, αν δεις ότι το αίμα σταματάει, επαναλαμβάνεις την χοριακή.

http://www.eimaimama.gr

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:Αν όντως περίμενες να αδιαθετήσεις σήμερα, η χοριακή είναι πολύ μικρή. Θετική μεν, αλλά μικρή. Το θέμα είναι, ποιο τεστ έκανες και βγήκε θετικό με τόσο μικρές μονάδες;

10-20% των κυήσεων είναι βιοχημικές και λήγουν γρήγορα και οι γυναίκες συνήθως δεν τις καταλαβαίνουν γιατί τους έρχεται κανονικά περίοδος. Αν η τιμή της χοριακής σου ήταν όντως αυτή, ίσως παίζει το ενδεχόμενο βιοχημικής κύησης.

Όπως και να ΄χει, αν δεις ότι το αίμα σταματάει, επαναλαμβάνεις την χοριακή.

Συμφωνω εντελως ομως! αυτος ειναι και ο λογος που λενε μην κανετε πολυ νωρις τεστ

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σου ευχομαι να εισαι εγγυος αλλα ακομη κι αν δεν εισαι συντομα θα συμβει μην ανησυχεις Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις