Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

marialef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα.. τελικα το τεστ χτες βγηκε αρνητικο και το αιμα παει ποταμι.. δεν υπαρχει αμφιβολλια οτι δεν ειμαι.. ελπιζω τον επομενο μηνα να μην μου ερθει.. αλλα τεστ δεν ξανακανω πριν την καθυστερηση..κριμα..

μωρουλι

μωρουλι
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑΑΑ. θα τρελαθω!!!!!!! ας μου απαντησει καποιος!!!!!!!! - Σελίδα 2 417472 θα τρελαθω!!!!!!! ας μου απαντησει καποιος!!!!!!!! - Σελίδα 2 417472 θα τρελαθω!!!!!!! ας μου απαντησει καποιος!!!!!!!! - Σελίδα 2 417472

eirini1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγώ πάντως πιστεύω οτι πολύ σύντομα θα μείνεις...!!!
η ιστορία σου μου θύμισε πολύ τη δική μου, δυο μήνες πριν μεινω 2η φορά έγγυος είχα όλα τα συμπτώματα (καθυστέρηση, αναγούλες, πονάκια κλπ κλπ) ήμουν σίγουρη ότι ήμουν έγγυος και μάλιστα καθόμουν και σηκωνόμουν κια με προσοχή..)...όταν μου ήρθε περίοδος έπεσα να πεθάνω...αυτό ήταν όμως μετά το ξεπέρασα και είπα ας έρθει όποτε θέλει...σε 2 μήνες είχα μείνει έγγυος... Very Happy

n@n@

n@n@
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σήγουρα μη κάνεις τεστ πριν τη καθηστέρηση και κυρίως μη ψάχνεις για συμπτώματα.Είναι ίδια με της περιόδου, μας μπερδεύουν και μας ανχώνουν.Απόλαυσε όμορφες στηγμές με τον αντρούλη σου και εύχομαι σύντομα να μας πεις τα καλά νέα! Wink

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
υπομονη και ποιος ξερει?μπορει να εισαι τον επομενο μηνα!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marialef κρίμα που δεν είσαι...

Θα σε συμβούλευα όμως να μην ξανακάνεις το ιδιο ειδικά με τεστ φαρμακείου- 2 μερες υπομονη μετα την ημερα που περιμενεις περιοδο για να εισαι σιγουρη για το αποτελεσμα.
Ασε που μονο μια χοριακη εξεταση με το αιμα σου θα σου πει με βεβαιοτητα-
η επομενη φορα ευχομαι να ειναι η καλη

tresor


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Marialef λυπάμαι που τελικά δεν είσαι.Εύχομαι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός!

http://www.jlamprou.blogspot.com

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini1 έγραψε:εγώ πάντως πιστεύω οτι πολύ σύντομα θα μείνεις...!!!
η ιστορία σου μου θύμισε πολύ τη δική μου, δυο μήνες πριν μεινω 2η φορά έγγυος είχα όλα τα συμπτώματα (καθυστέρηση, αναγούλες, πονάκια κλπ κλπ) ήμουν σίγουρη ότι ήμουν έγγυος και μάλιστα καθόμουν και σηκωνόμουν κια με προσοχή..)...όταν μου ήρθε περίοδος έπεσα να πεθάνω...αυτό ήταν όμως μετά το ξεπέρασα και είπα ας έρθει όποτε θέλει...σε 2 μήνες είχα μείνει έγγυος... Very Happy


ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑ Κ ΔΕΝ ΕΒΑΖΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ Mad ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ.....

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα μανουλες κ μη...θελω να σας πω κατι που ειναι ψιλοσχετικο με το θεμα...το εμαθα σημερα στην δουλεια μου.μια συναδελφος μου εμαθε οτι ειναι εγκυος(εχθες το εμαθε)4 μηνων ενω ειχε κανονικα περιοδο κ οχι ροζ υγρα οπως την ρωτουσα συνεχεια...πως γινεται αυτο???

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asoula@live.com έγραψε:καλησπερα μανουλες κ μη...θελω να σας πω κατι που ειναι ψιλοσχετικο με το θεμα...το εμαθα σημερα στην δουλεια μου.μια συναδελφος μου εμαθε οτι ειναι εγκυος(εχθες το εμαθε)4 μηνων ενω ειχε κανονικα περιοδο κ οχι ροζ υγρα οπως την ρωτουσα συνεχεια...πως γινεται αυτο???
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ!!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ, ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ Shocked Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ cyclops
ΘΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asoula@live.com έγραψε:καλησπερα μανουλες κ μη...θελω να σας πω κατι που ειναι ψιλοσχετικο με το θεμα...το εμαθα σημερα στην δουλεια μου.μια συναδελφος μου εμαθε οτι ειναι εγκυος(εχθες το εμαθε)4 μηνων ενω ειχε κανονικα περιοδο κ οχι ροζ υγρα οπως την ρωτουσα συνεχεια...πως γινεται αυτο???

Μια θεία της μαμάς μου έμαθε οτι ήταν έγκυος όταν....την έπιασαν οι πόνοι... Rolling Eyes Ερωτήσεις δεν δέχομαι επι του θέματος που ανέφερα γιατί ΝΑΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!!

Όσο για την αρχή της εγκυμοσύνης παίζει κάτι με το ωάριο που είχε κατέβει πιο νωρίς και το ωάριο που τελικά γονιμοποιήθηκε.Αυτό που είχε κατέβει έσπασε και έγινε περίοδος και το άλλο έγινε μωράκι!!!!
Μα τι επιστημονικά που τα λέω!!!!ΦΤΟΥ ΜΟΥ!(Να μην αβασκαθώ έτσιWink Wink Very Happy

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χεχεχε...οντως!!!πως τα λες-πως τα λες!!!με καλυψες!!! Very Happy

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχομαι την επομενη φορα να εισαι. Ειχα χασει κι εγω το πρωτο μου και ξερω πως αισθανεσαι...λοιπον υπομονη και το μωρο θα έρθει συντομα Very Happy

μαρια 27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ja sas,ime kenuria ke sas efxome se oles kali epitixia.ego persi to kalokeri imun egios ston gamo mu,ke to mathame sto mina tu melitos.imastan paneftixis,ke pu dhen to ipame.stin 9 evdhomadha to xasame.palindhromisi.tora ime pali egios 11 evdhomadhon,mexri tin 10 evdhomadha imun sto krevati ja proiliptikus logus,ke epidhi ixame mja mikri apokolisi.11 evdhomadhon to ksanaidhame,ke to moro ekane kolotubes,dhen iremise ute ena lepto.o jatros mu ipe oti ola pane mja xara.ke boro na sikotho apo to krevati.se mja vdhomadha pao ja xoriaki 8-3-11 ke exo poli anxos

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρια 27 έγραψε:ja sas,ime kenuria ke sas efxome se oles kali epitixia...
...se mja vdhomadha pao ja xoriaki 8-3-11 ke exo poli anxos

Καλώς ήρθες στη παρέα μας και με το καλό το μωράκι σου!
Νομίζω ότι εννοείς την αυχενική (κι όχι χοριακή).
Σου εύχομαι -αν και δεν υπάρχει αμφιβολία- όλα να είναι τέλεια!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria 27 kalws ir8es stin parea mas...eyxomai ola na pane kala me tin egkymosini sou kai na kratiseis stin agkalia sou to mwraki sou gero...!!! Very Happy

μαρια 27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsja efxaristo para poli.berdheftika afxeniki tha kano ne.tha sas po tin triti pos ine ola,anipomono.

zacharoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κι από εμένα! Κι εγώ καινούργια είμαι...Εύχομαι σε όλες όσες εγκυμονούν να πάνε όλα μα όλα καλά και καλή λευτεριά να έχουν!
Όσο για μένα, έχω βαρεθεί να βλέπω αρνητικά τεστ εγκυμοσύνης. Εχω ήδη ένα αγοράκι 4 ετών. Η περίοδός μου είναι σε χάλι μαύρο. Πήρα SERPAFAR, τίποτα, πήρα αντισυλληπτικά αλλά τα σταμάτησα την πρώτη εβδομάδα γιατί είχα δυσφορίες.Είχα περίδο μια εβδομάδα μετά τη λήξη της πρώτης περιόδου. Έχω καθυστέρηση πάνω από εβδομάδα. Μου έδωσε ο φαρμακοποιός κάτι καινούργια τεστ, αμερικάνικα είπε, που δείχνουν αν είσαι εγγυος από την 7 ημέρα της πιθανής σύλληψης!!! Εννοείται ότι βγήκαν και τα 2 αρνητικα... Sad
Θα ήθελα να κάνω άλλο ένα παιδάκι, παρόλο που είναι δύσκολα τα πράγματα, αλλά ο άντρας μου δεν είναι ιδιαίτερα σύμφωνος...Άμα κάτσει μου λέει έχει καλώς αλλιώς καλό είναι και το 1.
Ελπίζω να μη σας έπριξα πολύ απλά είχα ανάγκη να τα πω κάπου...
Να είστε όλες καλά!
Μαρία

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zacharoula έγραψε:Καλησπέρα κι από εμένα! Κι εγώ καινούργια είμαι...Εύχομαι σε όλες όσες εγκυμονούν να πάνε όλα μα όλα καλά και καλή λευτεριά να έχουν!
Όσο για μένα, έχω βαρεθεί να βλέπω αρνητικά τεστ εγκυμοσύνης. Εχω ήδη ένα αγοράκι 4 ετών. Η περίοδός μου είναι σε χάλι μαύρο. Πήρα SERPAFAR, τίποτα, πήρα αντισυλληπτικά αλλά τα σταμάτησα την πρώτη εβδομάδα γιατί είχα δυσφορίες.Είχα περίδο μια εβδομάδα μετά τη λήξη της πρώτης περιόδου. Έχω καθυστέρηση πάνω από εβδομάδα. Μου έδωσε ο φαρμακοποιός κάτι καινούργια τεστ, αμερικάνικα είπε, που δείχνουν αν είσαι εγγυος από την 7 ημέρα της πιθανής σύλληψης!!! Εννοείται ότι βγήκαν και τα 2 αρνητικα... Sad
Θα ήθελα να κάνω άλλο ένα παιδάκι, παρόλο που είναι δύσκολα τα πράγματα, αλλά ο άντρας μου δεν είναι ιδιαίτερα σύμφωνος...Άμα κάτσει μου λέει έχει καλώς αλλιώς καλό είναι και το 1.
Ελπίζω να μη σας έπριξα πολύ απλά είχα ανάγκη να τα πω κάπου...
Να είστε όλες καλά!
Μαρία

τα σεπραφαρ μονη σου τα πηρες ?? τα αντισυλληπτικα??? εχεις κανει εξετασεις για να δεις γιατι εχεις τετοια περιοδο??? κι εμενα ητανε ψιλοχαλια η περιοδος και ειχα θυρεοειδη και δεν το ηξερα! μολις πηρα χαπια ενα μηνα μετα εμεινα εγκυος στο δευτερο!!! να σου ζησει το παιδακι σου κι ευχομαι τα καλυτερα συντομα!

vivliolatreia

vivliolatreia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

Μια θεία της μαμάς μου έμαθε οτι ήταν έγκυος όταν....την έπιασαν οι πόνοι... Rolling Eyes Ερωτήσεις δεν δέχομαι επι του θέματος που ανέφερα γιατί ΝΑΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!!

Όσο για την αρχή της εγκυμοσύνης παίζει κάτι με το ωάριο που είχε κατέβει πιο νωρίς και το ωάριο που τελικά γονιμοποιήθηκε.Αυτό που είχε κατέβει έσπασε και έγινε περίοδος και το άλλο έγινε μωράκι!!!!
Μα τι επιστημονικά που τα λέω!!!!ΦΤΟΥ ΜΟΥ!(Να μην αβασκαθώ έτσιWink Wink Very Happy [/quote]

πολλές γυναίκες έχουν διπλή ωορρηξία στον ίδιο μήνα ... ημουν μία από αυτές .... 2 εβδομάδες περίοδο και την εικοστή τέταρτη μέρα έμεινα έγκυος ......

περιπέτεια μεγάλη ... διαβάστε εδώ
http://ksanthompoumpouras.blogspot.com/2010/08/1.html

http://www.ksanthompoumpouras.blogspot.com

μαρια 27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
to kalitero telika ine na min anxonese,oti ine na gini tha gini.apla prepi ke esi na pas ston ginekologo ke na dhis ti ginete me tin periodho su san arxi.ego pragmatika su efxome oti kalitero ke makari o theos na su dhosi alo ena moraki.

Ηλιαχτίδα

Ηλιαχτίδα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχομαι πραγματικα να εισαι εγκυος! Αν ειχες κανει εξωσωματικη θα σου ελεγα ειναι απο τη τελευταια ενεση ανεβασμενη η χοριακη σου. Ομως με φυσιολογικη συλληψη ειναι θετικο, μικρο αλλα θετικο. Αφου πηγες πριν τη κανονικη ημερομηνια μην προκαταβαλεις τιποτα περιμενε λιγες μερες και κανε επαναληψη. Ολοψυχα καλη επιτυχια!

μαρια 27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τελικα ego ekana αfxeniki ολα καλα με το μορο.to filo dhen boresame na to dhume,jati dhen girnage me tipota.tora tin ali dheftera tha to dhume.ja na dhume tha mas kani ti xari na katsi.i tha xoropidhai pali. flower

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις