Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
163 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 163 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 5:01 am

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
gogo έγραψε:
protoula έγραψε:
pana έγραψε:εμενα που ειναι 16 μηνων λετε να ξεκινησω?
ναι!!!!!!!!!!!!!!!!
αντε καλη αρχη! περιμενουμε νεα σου!

16 μηνών είναι πολύ νωρίς ακόμα...
και εγω αυτο λεω
αλλα εχει λυσσαξει η μαμα μου οτι μας εκοψε τις πανες 15 μηνων Shocked Shocked

52ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 5:03 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pana έγραψε:
gogo έγραψε:
protoula έγραψε:
pana έγραψε:εμενα που ειναι 16 μηνων λετε να ξεκινησω?
ναι!!!!!!!!!!!!!!!!
αντε καλη αρχη! περιμενουμε νεα σου!

16 μηνών είναι πολύ νωρίς ακόμα...
και εγω αυτο λεω
αλλα εχει λυσσαξει η μαμα μου οτι μας εκοψε τις πανες 15 μηνων Shocked Shocked
μην ακους καλη μου κανενα και κανε αυτο που εσυ θεωρεις σωστο . Αν νομιζεις οτι μπορεις να της μαθεις το γιογιο δοκιμασετο . Αν ακουγα εγω την πεθερα μου που μου ελεγε οτι καθαρισε τα παιδια της απο 40 ημερων τωρα θα ειμουν σε ψυχιατρικη κλινικη . Το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο .

53ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 5:06 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ρε faye είσαι φοβερή! δίκιο έχεις και μένα με έχουν τρελάνει με το θέμα πάνας, βέβαια πάμε για 4 χρονών και τίποτα ακόμα, αλλά αφού το παιδί κλαίει και σπαράζει άμα του την βγάλω και τα κρατάει μέσα του όλα τι να κάνω! άμα το πάρει απόφαση θα την βαρεθεί και μόνος του! ε μα πια! Mad

54ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 6:02 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:α ρε faye είσαι φοβερή! δίκιο έχεις και μένα με έχουν τρελάνει με το θέμα πάνας, βέβαια πάμε για 4 χρονών και τίποτα ακόμα, αλλά αφού το παιδί κλαίει και σπαράζει άμα του την βγάλω και τα κρατάει μέσα του όλα τι να κάνω! άμα το πάρει απόφαση θα την βαρεθεί και μόνος του! ε μα πια! Mad
ε ναι ρε μαρακι δεν νομιζω να φτασει 18 και να θελει να φοραει ακομα πανες. χιχιχι φανταζεσαι; Σημασια εχει τα παιδια να νιωθουν ετοιμα και να μην τα πιεζουμε γιατι το μονο που θα καταφερουμε τοτε ειναι να μη θελουν να τα βγαλουν ποτε.

55ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 6:07 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:
Μαρία έγραψε:α ρε faye είσαι φοβερή! δίκιο έχεις και μένα με έχουν τρελάνει με το θέμα πάνας, βέβαια πάμε για 4 χρονών και τίποτα ακόμα, αλλά αφού το παιδί κλαίει και σπαράζει άμα του την βγάλω και τα κρατάει μέσα του όλα τι να κάνω! άμα το πάρει απόφαση θα την βαρεθεί και μόνος του! ε μα πια! Mad
ε ναι ρε μαρακι δεν νομιζω να φτασει 18 και να θελει να φοραει ακομα πανες. χιχιχι φανταζεσαι; Σημασια εχει τα παιδια να νιωθουν ετοιμα και να μην τα πιεζουμε γιατι το μονο που θα καταφερουμε τοτε ειναι να μη θελουν να τα βγαλουν ποτε.


χαχαχαχα! ε ναι κι εγώ δεν νομίζω στο στρατό να επιτρέπονται οι πάνες!
σωστά τα λες, όσο τον πιέζω τόσο δεν θέλει, μια μέρα είχε γυρίσει και μας το είχε πει καθαρά σε μένα και την πεθερά μου: μη μου γετε(λέτε) θινέχεια για την πάνα μου!

56ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 7:23 am

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια...!!!

Εμενα ο γιος μου ειναι 2 ετων... ειχα πει να κανω μια προσπαθεια οταν ηταν 18 μηνων... επειδη ελεγε "μαμα κακα" πριν τα κανει τον εβαλα στο γιογιο μια φορα και εβαλε τα κλαματα και μετα δεν το ηθελε καθολου...!

Ξαναπροσπαθησα μετα απο λιγους μηνες αλλα παλι εκλαιγε...!

Τωρα καθε φορα που τα κανει λεει "κανω κακα" αλλα οταν του λεω παμε να τα κανουμε στο γιογιο μου λεει "οχι οχι" και δεν τον πιεζω...!!!

Παντως το Σαββατο που πηγαμε στην παραλια και κατσαμε καμια ωρα με το μαγιο χωρις πανα, δεν εκανε τσισακια... αυτο μαλλον ειναι καλο σημαδι...!!! Wink

57ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 7:27 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Michelangelo έγραψε:Γεια σας κοριτσια...!!!

Εμενα ο γιος μου ειναι 2 ετων... ειχα πει να κανω μια προσπαθεια οταν ηταν 18 μηνων... επειδη ελεγε "μαμα κακα" πριν τα κανει τον εβαλα στο γιογιο μια φορα και εβαλε τα κλαματα και μετα δεν το ηθελε καθολου...!

Ξαναπροσπαθησα μετα απο λιγους μηνες αλλα παλι εκλαιγε...!

Τωρα καθε φορα που τα κανει λεει "κανω κακα" αλλα οταν του λεω παμε να τα κανουμε στο γιογιο μου λεει "οχι οχι" και δεν τον πιεζω...!!!

Παντως το Σαββατο που πηγαμε στην παραλια και κατσαμε καμια ωρα με το μαγιο χωρις πανα, δεν εκανε τσισακια... αυτο μαλλον ειναι καλο σημαδι...!!! Wink


και μένα προχθές που είχαμε πάει για μπάνιο σε πισίνες φοβόμουν μην τα κάνει και γίνουμε ρεζίλι, αρχίζει να χρωματίζεται το νερό στην πισίνα και τέτοια, γιατί είχε να κάνει από το πρωί, αλλά κρατήθηκε και τα έκανε το απόγευμα στα σκαλιά της γιαγιάς του μόλις φτάσαμε σπίτι της!

Razz Razz Razz

58ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 7:29 am

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια να πω και κατι αλλο... μην ακουτε τι λενε οι γιαγιαδες και πιεζετε τα μωρακια σας... πολλες φορες ξεχνανε και μπερδευουν τις ημερομηνιες... το καθε παιδακι θελει το δικο του χρονο για να μαθει κατι... αλλα μπορει να το κανουν νωριτερα και αλλα αργοτερα απο τις μαμαδες τους... εγω λεω υπομονη και ολα θα γινουν στην ωρα τους...!!! tongue

59ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 7:30 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι έτσι υπομονή, που θα πάει ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός! κάποια στιγμή θα την πετάξουν και μόνα τους!

60ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 7:48 am

mpoympoykaki

mpoympoykaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Crying or Very sad ΕΔΩ Κ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΤΗΣ Κ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6-7 ΩΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ <ΚΗΝΗΓΑΓΕ> Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΜΕΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕ ΜΙΣΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΣΣΑ ΜΕΣΑ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ????? ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 534787

61ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 9:13 am

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pana έγραψε:και εγω αυτο λεω
αλλα εχει λυσσαξει η μαμα μου οτι μας εκοψε τις πανες 15 μηνων Shocked Shocked
την αληθεια σου λεει.

http://nov08mommies.forumotion.net

62ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 9:17 am

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpoympoykaki έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Crying or Very sad ΕΔΩ Κ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΤΗΣ Κ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6-7 ΩΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ <ΚΗΝΗΓΑΓΕ> Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΜΕΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕ ΜΙΣΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΣΣΑ ΜΕΣΑ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ????? ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 534787
αν καταλαβα καλα τα κρατουσε 6-7 ωρες? αν ναι τοτε οντως δεν ειναι καλο αυτο.

την βαζετε και καθεται στο γιογιο και δεν τα κανει?
κοιτα αν βλεπεις οτι αρνειται ισως να την αφησεις λιγακι και ξαναπροσπαθεις μετα απο καποιες μερες παλι.
το παν ειναι να μην πιεζεται το παιδακι.

http://nov08mommies.forumotion.net

63ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 10:06 am

mpoympoykaki

mpoympoykaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
THΝ ΒΑΖΟΥΜΕ Κ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΑΕΙ Κ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Κ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ... ΤΗΝ ΡΩΤΑΜΕ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΣΙΣΑ Κ ΚΑΚΑ Κ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΘΕΛΕ ΤΣΙΣΑ ΠΑΛΙ ΚΡΑΤΙΟΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΑΠΑΝΩ ΤΗΣ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΣΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ...

64ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 1:05 pm

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioannaki έγραψε:Κορίτσια μου καλησπέρα...Ανοίξατε ένα θέμα που η αλήθεια είναι ότι με ενδιαφέρει....Δεν ξέρω τι να κάνω..Θέλω τα φώτα σας...Έχω ένα κοριτσάκι, την Ιωάννα, η οποία είναι 14 μηνών...Λέμε αρκετές λεξούλες, μεταξύ των οποίων και κακά...Απλώς τα κακά τα λέμε αφού τα κάνουμε...Σκέφτομαι να της σταματησω την πάνα...Αν το επιχειρείσω του χρόνου θα είναι αρκετά μεγάλη νομίζω...Αλλά και τώρα μου φαίνεται μικρή..Λέτε να επιχειρήσω να τη βάλω στο γιο γιο;;;Θα έχει αποτέλεσμα;;;;;


O,τι απορια εχεις εχω ακριβως! ΜΕ την μονη διαφορα οτι η Αλεξ ειναι 15 μηνων και στο γιογιο δεν καθεται ποτε.
Το εχει παρει αρνητικα και μονο παιζει μαζι του...Τι να κανουμε ρε γαμωτο? Φετος ή του χρονου? Ουφ!
Τι λετε?

65ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 1:17 pm

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tou xronou vre koritsakia ...min ta agxonetai einai polu mikra....afiste ta xoris pambers tora to kalokairi gia na min zestainontai alla min perimenete trlla apotelesmata...einai mikroulia more...emeis to kopsame sta 2 kai kati...

66ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Δευ Ιουν 21, 2010 1:38 pm

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
areti1 έγραψε:tou xronou vre koritsakia ...min ta agxonetai einai polu mikra....afiste ta xoris pambers tora to kalokairi gia na min zestainontai alla min perimenete trlla apotelesmata...einai mikroulia more...emeis to kopsame sta 2 kai kati...


Κι εγω προς τα εκει τεινω...Εχω τοσα πολλα στο κεφαλι μου με την αφαγια της και την γκρινια της...Δεν μπορω να αγχωθω και για αυτο...

67ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Τρι Ιουν 22, 2010 12:07 am

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mpoympoykaki έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Crying or Very sad ΕΔΩ Κ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΤΗΣ Κ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6-7 ΩΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ <ΚΗΝΗΓΑΓΕ> Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΜΕΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕ ΜΙΣΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΣΣΑ ΜΕΣΑ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ????? ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 534787

Δεν ειμαι σιγουρη αλλα νομιζω πως αν τα κραταει πολλες ωρες καθε μερα μπορει να δημιουργησει κυστιτιδα... μην την αφηνετε... ρωτα τον γιατρο σου...!!!

68ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Τρι Ιουν 22, 2010 12:25 am

STAUROSZOO

STAUROSZOO
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ο μικρος μου το εκοψε 2 1/2 χρονών.μας βοηθησε πολύ ο παιδικος σταθμός.μην σας πω οτι ολη την δουλεια εκει την κάναν και εγω απλά το συνέχιζα στο σπίτι.βεβαια εκανε ενα πισογυρισμα γιατι μια μερα σφυξαν τα κακά του και πονεσε ο καυμένος και μετα τα κρατούσε.θυμάμαι τον κυνηγουσαμε μαζι με τον αντρα μου μεσα στο σπιτι.ουτε στο γιογιο καθοταν ουτε πανα ήθελε ο καυμένος και εκλεγε συνέχεια και έλεγε οτι πονάει ο κώλος του.αφηστε δεν θα την ξεχάσω εκείνη την μέρα.αναγκάστηκα να του βάλω υπόθετο το οποιο τον τρόμαξε πιο πολύ και μετα δεν ήθελε καθολου το γιογιο.συμφωνήσαμε με τον παιδικο να περάσουν κανα δυο βδομάδες και να συνεχίσουμε μετα.ευτυχώς ηρθαν εντωμεταξύ οι διακοπές μας-εχουμε τροχοσπιτο-και εκει φυσικα το καταφέραμε τελείως.ολη μερα ήταν γυμνούλης και του ελεγα και διαφορες ιστορίες οτι με τα κακακια θα ταισουμε τους καρχαριες και το πετυχαμε.βεβαια ειναι τωρα 3 1/2 και δεν εχω καταφερει να κοψουμε το βραδυνο.υπήρχαν πολλες νύχτες που συκωνόταν και έλεγα ωραία θα το καταφερουμε αλλα παλι του φεύγαν.έχετε καμια πρόταση?μη μου πειτε να συκώνομαι την νύχτα δεν θα καταφερω να τον ξαναβάλω στο κρεβάτι του θα θελει να ερθει στο δικο μου.....

69ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Τρι Ιουν 22, 2010 11:49 pm

connie08


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια και από εμένα!

Η μικρή μου είναι 19 μηνών...ο άντρας μου λέει να ξεκινήσουμε τη διαδικασία γιογιο αλλά μου φαίνεται μικρή ακόμα για να μάθει...

Εσείς τι λέτε;

70ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Τετ Ιουν 23, 2010 12:38 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
connie08 έγραψε:Γεια σας κορίτσια και από εμένα!

Η μικρή μου είναι 19 μηνών...ο άντρας μου λέει να ξεκινήσουμε τη διαδικασία γιογιο αλλά μου φαίνεται μικρή ακόμα για να μάθει...

Εσείς τι λέτε;
μπορεις να προσπαθησεις αλλα μην την πιεσεις γιατι ειναι ακομα μικρη. Οσο πιο πολυ την πιεσεις τοσο πιο πολυ θα αντιδραει και μπορει να καθυστερηση περισσοτερο μετα και να εχετε αντιθετα αποτελεσματα.

71ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Τετ Ιουν 23, 2010 12:41 am

gogo


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είμαι πολύ χαρούμενη...Ο γιος μου εάν και έχει κόψει την πάνα εδώ και 2-3 μήνες, στον ύπνο του όμως τη φορούσε. Έχουμε 4 βράδια που δεν τη φοράμε και τα 2 τελευταία βράδια που δεν έχουμε κατουρηθεί!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΕΣ...BYE BYE

72ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Τετ Ιουν 23, 2010 12:46 am

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
connie08 έγραψε:Γεια σας κορίτσια και από εμένα!

Η μικρή μου είναι 19 μηνών...ο άντρας μου λέει να ξεκινήσουμε τη διαδικασία γιογιο αλλά μου φαίνεται μικρή ακόμα για να μάθει...

Εσείς τι λέτε;
κονι εμεις την κοψαμε 18 μηνων.
προσωπικα δεν πιστευω οτι ειναι μικρη.

http://nov08mommies.forumotion.net

73ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Τετ Ιουν 23, 2010 12:47 am

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γογο συγχαρητηρια!

http://nov08mommies.forumotion.net

74ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Τετ Ιουν 23, 2010 12:48 am

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpoympoykaki έγραψε:THΝ ΒΑΖΟΥΜΕ Κ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΑΕΙ Κ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Κ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ... ΤΗΝ ΡΩΤΑΜΕ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΣΙΣΑ Κ ΚΑΚΑ Κ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΘΕΛΕ ΤΣΙΣΑ ΠΑΛΙ ΚΡΑΤΙΟΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΑΠΑΝΩ ΤΗΣ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΣΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ...
μου κανει εντυπωση που τα κραταει!
μηπως να δοκιμασεις πρωτα τα εκπαιδευτικα βρακακια? ισως να μην ειναι ετοιμη ακομη για το γιογιο.

http://nov08mommies.forumotion.net

75ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΟΓΙΟ Τετ Ιουν 23, 2010 12:54 am

gogo


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
protoula έγραψε:γογο συγχαρητηρια!

Ευχαριστώ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις