Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Σημαντικό! ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:04 am

marasofi

marasofi
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια!!!
Θα ήθελα την βοήθειά σας... είμαι 21 εβδομάδων έγκυος και σε 10 μέρες έκλεισα ραντεβού στο ιασω για β' επιπέδου!!
Μία φίλη μου επίσης έγκυος πήγε σήμερα στο ιασώ για β' επιπέδου και μου είπε τα χειρότερα...
Η εξέταση κράτησε 10 λεπτά, ο γιατρός δεν έβγαλε κουβέντα προς το ζευγάρι παρα μόνο ένα "όλα καλά", με το ζόρι τους έβγαλε μία μόνο φωτο τρισδιάστατη δεν τους έδωσε DVD και δεν τους άφησε κάν να τραβήξουν με την κάμερα λόγω "πολιτικής του ιασώ"!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Mad Mad Mad

Έχω πραγματικά στεναχωρεθεί γιατί αυτήν την εξέταση την περιμένω πολύ καιρό και θα ήθελα κάτι πιο προσεγμένο (λόγω προηγούμενης παλύνδρομης κύησης..) Crying or Very sad
Εσείς πού κάνατε την β'επιπέδου? μείνατε ευχαριστημένες? dvd και φώτο σας έδωσαν? ασχολήθηκε καθόλου ο γιατρός?????
Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω αλλού!



Ευχαριστώ εκ'των προτέρων κάθε βοήθεια πολύτιμη!







2Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:16 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Shocked Shocked Shocked Shocked

10 λεπτα? ουτε ενας απλος υπερηχος που λεει ο λογος δεν κραταει τοσο!

εγω πηγα Θεσσ/νικη βεβαια- αλλα κατσαμε 25 λεπτα- και ξαναμπηκαμε γιατι δεν ανοιγε η μικρη τα χερια της . μπορω να πω οτι την ξεσκόνισε! δεν αφησε τπτ που να μην ψαξει κ διπλοτσεκαρει!

αν ισχυουν αυτα που σου ειπαν....μηπως να πας καπου αλλου?

3Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:17 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ισως δεν ειμαι καταλληλη να σου απαντησω γιατι δεν εχω γεννησει στο ιασω.Επειδη ομως ειμαι λιγες μερες πριν γεννησω την 2η κορη μου εχω περασει την διαδικασια της β επιπεδου 2 φορες σε ιδιωτικο κεντρο βεβαια το οποιο μου συστησε ο γιατρος μου.(ξεγεναει στο Αλεξανδρα)



Ειναι αληθεια οτι ειναι μια στιγμη που θελεις ακομα και οταν δεν ειναι ιδιαιτερα ομιλητικος/η η/ο γιατρος που σου κανει αυτη την εξεταση τουλαχιστον να απανταει στις ερωτησεις που του κανει προκειμενου να αισθανθεις ασφαλεια και σιγουρια.Εγω ευτυχως ειμαι πολυ ικανοποιημενη.



Οσο για το περιστατικο της φιλης σου μπορει να ηταν τυχαιο το γεγονος οποτε μην προδικαζεις την κατασταση.Αν τελικα σου τυχει γιατρος που δεν ανοιγει το στομα του ,μην μασησεις κανε εσυ ερωτησεις και ζητησε να σου δωσει απαντησεις και διευκρινησεις σε οτι θελεις,ειναι η δουλεια του!Με το καλο σου ευχομαι.

4Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:21 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καταρχήν για τους προβληματισμούς σου πρέπει να μιλήσεις με τον γιατρό σου για να δεις τι πολιτική ακολουθούν. Αν στα μασάει ή δεν είσαι ικανοποιημένη μπορείς να την κάνεις παντού. Δεν είναι ανάγκη να την κάνεις στο ΙΑΣΩ επειδή θα γεννήσεις εκεί. Εγώ και στις 2 εγκυμοσύνες γέννησα στο ΜΗΤΕΡΑ με διαφορετικούς γιατρούς. Την Β επιπέδου μου την έκανε ο Χαριτάτος και στις 2 εγκυμοσύνες είναι γνωστός γεννετηστής. Έχω dvd και έγχρωμη φώτο και από τα 2 παιδιά. Φώτο 1 σου δίνουν μην περιμένεις να πάρεις κανά αλμπουμ.χαχαχα Κατά τη διάρκεια που μετράει διάφορα λέει κάποια πραγματάκια αλλά μη φανταστείς και ολόκληρη ανάλυση. Βέβαια ο Χαριτάτος είναι λίγο πως να το πω αυστηρός? απρόσιτος? μαλ...ας? αλλά τον εμπιστεύομαι είναι καλός στη δουλειά του. Έχει ιατρείο στο κολωνάκι. Αν θες μπορώ να βρω τα στοιχεία, να ψάξω τις εξετάσεις κάπου θα έχει δ/νση κλπ.

5Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:24 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο συγκεκριμενος που λεει η κοπελα ειναι ενας απαραδεκτος επιστημονας και δεν τον προτεινω σε καμια εγκυμονουσα κοπελα.εκτος απο το να ειναι καποιος καλος στη δουλεια του οφειλει να ειναι και ανθρωπος και οχι να ειναι τοσο ψυχρος και να σε στελενει αδιαβαστο οταν βλεπει κατι στον υπερηχο.μακρυα απο αυτον λοιπον κοριτσι μου.

6Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:29 am

athinar

athinar
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝΕ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΑΣΩ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΣ.
ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ, ΜΕΤΡΗΣΕ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ, ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΕΦΤΩ ΑΠ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΜΕΣΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

7Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:31 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γραμματική προσπαθούμε να βοηθήσουμε την κοπέλα, να της βρούμε λύσεις. Εγώ είπα γιατί έμεινα ευχαριστημένη. Ειδικά στο δεύτερο παιδί που δεν κουνιόταν με τίποτα μου είπε βγες έξω φάε σοκολάτα και ξαναέλα, κάτσαμε αρκετή ώρα. Είναι πολύ αφοσιωμένος στη δουλειά του. Άλλες περιπτώσεις που έχω ακούσει που δεν ήταν και πολύ ζωηρό το μωρό δεν ασχολήθηκαν τόσο. Εντάξει είναι λίγο αυστηρός και απότομος μ..ας. Αλλά εμένα μ ενδιαφέρει να είναι καλός στη δουλειά του και τα αποτελέσματα που θα μου πει να είναι σωστά. Αν θες εξήγησέ μας τι σου έκανε.

8Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:33 am

marasofi

marasofi
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koukida έγραψε:Shocked Shocked Shocked Shocked

10 λεπτα? ουτε ενας απλος υπερηχος που λεει ο λογος δεν κραταει τοσο!

εγω πηγα Θεσσ/νικη βεβαια- αλλα κατσαμε 25 λεπτα- και ξαναμπηκαμε γιατι δεν ανοιγε η μικρη τα χερια της . μπορω να πω οτι την ξεσκόνισε! δεν αφησε τπτ που να μην ψαξει κ διπλοτσεκαρει!

αν ισχυουν αυτα που σου ειπαν....μηπως να πας καπου αλλου?

με την κοπέλα που σας λέω μιλάμε συνέχεια γιατί έχουμε μόνο 10 μέρες διαφορά και μάλιστα τηλεφωνηθήκαμε πρίν το ραντεβού και έμεινα όταν με πήρε μετά απο 15 λεπτά να μου πεί τι έγινε...........
αυτό σκέφτομαι κ εγώ αλλά δεν ξέρω πού να πάω.
(και μάλιστα έχουμε και με τον ίδιο γιατρό ραντεβού..... )

9Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:39 am

marasofi

marasofi
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δεν ξέρω με ποιόν γιατρό κάνατε την εξέταση στο ιασώ εμένα μου έκλεισε ραντεβού ο γυναικολόγος μου (που δουλεύει στο ιασώ) με έναν γεννετιστή (επίσης στο ιασώ) του οποίου το όνομα είναι Τάσσης.
τί να πώ δεν ξέρω πάντως την κοπέλα την εμπιστεύομαι απόλυτα και αποκλείεται να μου έχει πεί κάτι λάθος.
εγώ το μόνο που ζητάω είναι να ασχοληθεί με το μωρό μου ο γιατρός και να έχω και ένα dvd... πολλά ζητάω????

10Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:45 am

athinar

athinar
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΛΕΓΕΤΑΙ Μ.ΛΑΖΑΝΑΚΗΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ.

11Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 1:04 pm

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγω ιασω γεννησα αλλα δ εκανα εκει β επιπεδου μ εστελνε αλλου ο γιατρος μου στο εμβρυο στο κολωνακι.και στα 3παιδια εμεινε ευχαριστημενη κ dvd πηρα κ 6μ7φωτογραφιες.

12Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 1:08 pm

vivianna

vivianna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
η γνώμη μου, μακρυά από εξετάσεις στα μαιευτήρια, εγώ έχω κάνει και σε Ιασώ και σε Μητέρα και σε ειδικό γυναικολόγο που κάνει μόνο υπερήχους και καμία μα καμία σχέση. Αν θέλεις μπορώ να σου στείλω το όνομα του δικού μου εξειδικευμένου γιατρού( για να κάνεις την β επιπέδου. Δεν φαντάζομαι ότι ο γιατρός στο μαιευτήριο θα κρατήσει ραντεβού 2.30 ώρες όσο κράτησε εμένα στο ιατρείο του ώστε να τα δει όλα χωρίς να κάνει υποθέσεις.
Λυπάμαι που για τον τελευταίο απλό υπέρηχο εμπιστεύτηκα το Μητέρα, ίσως είχα γλυτώσει την καισαρική. Μήπως όμως είναι όλοι στο κόλπο;

13Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 1:14 pm

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivianna συμφωνω μαζι σου ολοι στο κολπο ειναι για ν τ περνουν

14Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 1:16 pm

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivianna συμφωνω μαζι σου ολοι στο κολπο ειναι για ν τ περνουν

15Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 2:11 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω την εκανα στο embryocare και κρατησε αρκετα η εξεταση! ημουν τυχερη που η μπεμπα μου ητανε σε σωστη θεση και τα ειδε ολα με τη μια ο Κος Ελευθεριαδης..υπηρχανε κοπελες που πηγαινανε για γλυκο και βολτες για να γυρισει το μωρο να δουνε τα "παντα" και οντως τα βλεπουν ολα με λεπτομερεια! αυτο που μου εκανε εντυπωση οταν ρωτησα για dvd μου ειπανε πως επειδη αυτοι οι υπερηχοι οι μεγαλοι ειναι καθαρα "ιατρικες εξετασεις" και υπαρχει περιπτωση να φανει το οτιδηποτε δεν δινουν dvd γιατι το ρεζιλευουν μετα το θεμα!

16Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 3:51 pm

thinkpink!

thinkpink!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εκανα 3 Β επιπέδου!!!Ναι 3!Μια στο "Μητερας-Εμβρύου",μία στο "Έμβρυο" και μία στον Πλούταρχο Κούρτη ο οποίος ήταν και ο πιο "ψειρας" από όλους κ φυγαμε απο το ιατρείο του στις 1 το βράδυ.

http://vrefikoispasmoi.blogspot.com/

17Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:28 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο ακριβως giouli73 οπως το ειπες ειναι.επειδη προσπαθω να βοηθησω την κοπελα της ειπα μακρυα απο αυτον τον ανθρωπο.

18Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:39 pm

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΤΕ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.....
ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ Κ ΜΕΤΡΟΥΣΕ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ ΤΗΣ, ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΗΣ, ΤΟΥΣ ΣΠΟΝΔΥΛΟΥΣ ΤΗΣ Κ.Τ.Λ
ΗΤΑΝ Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΚΑΘΑΡΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΓΕΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ....
ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ DVD ΤΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟΥ Κ 10 ΦΩΤΟ. ΤΑ ΦΥΛΑΩ ΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ Very Happy

ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ, ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΣ ΜΗ ΠΑΡΩ ΔΕΙΓΜΑ ΑΠΟ ΦΩΤΟ Η DVD!!!!!!

19Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Δευ Φεβ 28, 2011 11:52 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ στο ΙΑΣΩ τα έκανα όλα και dvd δεν μου έδιναν. Μόνο τις φωτογραφίες του υπέρηχου μικρές όμως. Μόνο στον τελευταίο μου έδωσαν τετραδιάστατη και μεγάλη. Η μόνη διαφορά είναι ότι σε ότι γιατρό έτυχα ήταν πολύ ομιλητικός και ευχάριστος. Εγώ θα σε συμβούλευα να πας αλλού αν θες να έχεις dvd.

20Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Τρι Μαρ 01, 2011 12:22 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marasofi έγραψε:δεν ξέρω με ποιόν γιατρό κάνατε την εξέταση στο ιασώ εμένα μου έκλεισε ραντεβού ο γυναικολόγος μου (που δουλεύει στο ιασώ) με έναν γεννετιστή (επίσης στο ιασώ) του οποίου το όνομα είναι Τάσσης.
τί να πώ δεν ξέρω πάντως την κοπέλα την εμπιστεύομαι απόλυτα και αποκλείεται να μου έχει πεί κάτι λάθος.
εγώ το μόνο που ζητάω είναι να ασχοληθεί με το μωρό μου ο γιατρός και να έχω και ένα dvd... πολλά ζητάω????


Με τον συγκεκριμενο γιατρο εκανα την αυχενικη διαφανεια και θα κανω και το Β επιπεδου. Το ραντεβου μου το εκλεισε και εμενα ο γυναικολογος μου γιατι εμπιστευεται τον Τασση. Εγω παντως εμεινα ευχαριστημενη. Απαντησε σε ολες τις ερωτησεις μου και μπορω να πω οτι με κρατησε αρκετη ωρα. Τωρα οσον αφορα στο dvd απ΄οσο ξερω το Ιασω δε δινει. Αν το θελεις οπωσδηποτε τοτε θα πρεπει μαλλον να απευθυνθεις σε καποιο κεντρο που να στο παρεχει.

21Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Τρι Μαρ 01, 2011 3:02 am

marasofi

marasofi
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ κορίτσια είστε όλες υπέροχες και ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!!


Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το έμβρυο στο κολωνάκι και λέω να κλείσω εκεί ραντεβού άν συμφωνεί και ο γυναικολόγος μου. Εσείς τι λέτε? ξέρετε κανέναν καλό εκεί??

22Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Τρι Μαρ 01, 2011 4:00 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:αυτο ακριβως giouli73 οπως το ειπες ειναι.επειδη προσπαθω να βοηθησω την κοπελα της ειπα μακρυα απο αυτον τον ανθρωπο.
Καλό μου κορίτσι προφανώς δεν με κατάλαβες. Εμένα όταν μου λένε πήγαινε είναι καλός ή μην πας είναι χάλια χωρίς επιχειρήματα δεν μου αρκεί. Αν πάω για τρίτο παιδάκι κάποια στιγμή επειδή έμεινα ευχαριστημένη μάλλον εκεί θα ξαναπήγαινα. Μια απλή ερώτηση έκανα. Τι σου έκανε και τον θεωρείς κακό. Προφανώς δεν θέλεις να απαντήσεις δεκτό. Εγώ τον θεωρώ καλό γιατί με κράτησε πολύ ώρα μέσα και μου εξηγούσε τα πάντα. Δεν είχα όμως κάποιο πρόβλημα και στα δύο παιδιά. Ούτε αδερφός μου είναι ο Χαριτάτος, ούτε άντρας, ούτε γκόμενος, ούτε παίρνω ποσοστά άμα στέλνω πελάτισσες. Γνώμη μου είναι να λέμε και τα καλά, αλλά κυρίως τα κακά που έχουμε ανακαλύψει σε διάφορους γιατρούς, για να ενημερωνόμαστε όλες.

23Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Τρι Μαρ 01, 2011 7:26 am

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marasofi έγραψε:Αχ κορίτσια είστε όλες υπέροχες και ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!!


Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το έμβρυο στο κολωνάκι και λέω να κλείσω εκεί ραντεβού άν συμφωνεί και ο γυναικολόγος μου. Εσείς τι λέτε? ξέρετε κανέναν καλό εκεί??

marasofi μου εμεις καναμε την Β επιπεδου στο εμβρυο στο κολωνακι-συγκεκριμενα μας την εκανε ο Παπαπαναγιωτου...κοιταξε ικανοποιημενοι μειναμε,καθησαμε 20 λεπτα (βασικα ηταν ολα καλα δε βρηκε καποιο προβλημα,αλλιως μπορει να διαρκουσε και παραπανω...),εκανε αναλυτικα τις μετρησεις του και ταυτοχρονα μας εξηγουσε,μας εδωσε αρκετες φωτο(οχι μονο μια)αποτι θυμαμαι δυο μεγαλες σιγουρα και τρεις τεσσερις πιο μικρες,εννοειται και dvd και γενικα ευγενικος και καλος ανθρωπος φανηκε!εγω θα στον προτεινα απο την δικια μου εμπειρια!(ασχετο)μαλιστα αργοτερα μαθαμε οτι αυτος ειναι κι ο γιατρος της Μενεγακη!!δε πιστευω η Ελενιτσα να πηγαινε σε οποιον κι οποιον!!!

24Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Τρι Μαρ 01, 2011 7:52 am

marasofi

marasofi
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ALEXANDRA STR. έγραψε:
marasofi έγραψε:Αχ κορίτσια είστε όλες υπέροχες και ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!!


Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το έμβρυο στο κολωνάκι και λέω να κλείσω εκεί ραντεβού άν συμφωνεί και ο γυναικολόγος μου. Εσείς τι λέτε? ξέρετε κανέναν καλό εκεί??

marasofi μου εμεις καναμε την Β επιπεδου στο εμβρυο στο κολωνακι-συγκεκριμενα μας την εκανε ο Παπαπαναγιωτου...κοιταξε ικανοποιημενοι μειναμε,καθησαμε 20 λεπτα (βασικα ηταν ολα καλα δε βρηκε καποιο προβλημα,αλλιως μπορει να διαρκουσε και παραπανω...),εκανε αναλυτικα τις μετρησεις του και ταυτοχρονα μας εξηγουσε,μας εδωσε αρκετες φωτο(οχι μονο μια)αποτι θυμαμαι δυο μεγαλες σιγουρα και τρεις τεσσερις πιο μικρες,εννοειται και dvd και γενικα ευγενικος και καλος ανθρωπος φανηκε!εγω θα στον προτεινα απο την δικια μου εμπειρια!(ασχετο)μαλιστα αργοτερα μαθαμε οτι αυτος ειναι κι ο γιατρος της Μενεγακη!!δε πιστευω η Ελενιτσα να πηγαινε σε οποιον κι οποιον!!!


χαχα σίγουρα δεν θα άφηνε την τύχη του μωρού της σε κανέναν τυχαίο!!! και οχι μόνο η μενεγάκη αλλά καμία μανούλα!!
alexandra μου σε ευχαριστω πάρα πολύ και η αλήθεια είναι οτι απο χθές που έφτιαξα το post έψαξα αρκετά sto google και βρήκα πολλές μανούλες ευχαριστημένες απο τον κύριο Παπαπαναγιώτου!! οπότε το μόνο που μένει τώρα είναι να βρώ το θάρρος να το πώ στο γυναικολόγο μου και να ακυρώσω το ραντεβού που μου έχει κλείσει με το ιασώ...... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed confused

25Σημαντικό! Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ..... Τρι Μαρ 01, 2011 7:55 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:
grammatiki έγραψε:αυτο ακριβως giouli73 οπως το ειπες ειναι.επειδη προσπαθω να βοηθησω την κοπελα της ειπα μακρυα απο αυτον τον ανθρωπο.
Καλό μου κορίτσι προφανώς δεν με κατάλαβες. Εμένα όταν μου λένε πήγαινε είναι καλός ή μην πας είναι χάλια χωρίς επιχειρήματα δεν μου αρκεί. Αν πάω για τρίτο παιδάκι κάποια στιγμή επειδή έμεινα ευχαριστημένη μάλλον εκεί θα ξαναπήγαινα. Μια απλή ερώτηση έκανα. Τι σου έκανε και τον θεωρείς κακό.
Προφανώς δεν θέλεις να απαντήσεις δεκτό. Εγώ τον θεωρώ καλό γιατί με κράτησε πολύ ώρα μέσα και μου εξηγούσε τα πάντα. Δεν είχα όμως κάποιο πρόβλημα και στα δύο παιδιά. Ούτε αδερφός μου είναι ο Χαριτάτος, ούτε άντρας, ούτε γκόμενος, ούτε παίρνω ποσοστά άμα στέλνω πελάτισσες. Γνώμη μου είναι να λέμε και τα καλά, αλλά κυρίως τα κακά που έχουμε ανακαλύψει σε διάφορους γιατρούς, για να ενημερωνόμαστε όλες.


καποια στιγμη που θα εχω χρονο θα γραψω την ιστορια-εμπειρια απο τον συγκεκριμενο κυριο.δεν ειπα οτι παιρνεις ποσοστα εσυ εμεινες ικανοποιημενη απο αυτον εγω ομως οχι.αν σου εβρισκε καποιο προβλημα οπως βρηκε σε εμενα τοτε ισως να αλλαζες γνωμη για το πως θα σου πασαριζε το προβλημα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις