Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

ftsagari


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμένα μου έδωσε ένα κουτί ο παιδίατρος για να το δοκιμάσω ( 6 μηνών ο μικρός), αλλά 3 βράδια που το έδωσα δεν άλλαξε τίποτα. Ξυπνάει κανονικά΄, πίνει το γαλατάκι του και κοιμάται!!

http://mikrosaggelos.blogspot.com/

EIRHNH75

EIRHNH75
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σούλα έγραψε:ο μικρουλης μου πινει γαλατακι στις 22,00 με 22,30...αυτο τον κραταει αλλες φορες μεχρι τις 4 αλλες μεχρι τις 5 και πολυ σπανια μεχρι τις 6...ειδα την διαφημιση για το νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει παρει καμια?
Το παίρνω εδώ και καιρό, μήνες. Ο μικρός μου ειναι 14μ. και του άρεσε από την αρχή τρελά. Βεντουζάρισε το στόμα στο μπιμπερό και δεν το άφηνε! Το περασμένο καλοκαίρι έπινε το βραδινό γάλα -σκέτο- στις 11:30 και ξυπνουσε στις 9:30.Το φθινόπωρο, .ομως μου τα χάλασε λιγάκι και πήρα το "κοιμάμαι-μεγαλώνω". Είδα διαφορά, όχι βέβαια καμιά τραγική. Η μαμά μου μου πρότεινε το ριζάλευρο, αλλά δε νομίζω να'χει τόσο ωραία γεύση. Πάντως, μια φορά που του το έδωσα και πρωί, γιατί ήταν ανόρεκτος και νόμισα ότι δεν ήθελε το γάλα του σκέτο, κι έκανε έναν εμετό tongue , μάλλον του έπεσε βαρύ.

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καλημερα! Θα ηθελα την βοηθεια σας! Τα μικρα μου ειναι 4,5 μηνων. Ο ενας κοιμαται καλα το βραδυ, ο αλλος ομως ξυπανει 5-6 φορες την νυχτα, γιατι του φευγει η πιπιλα. Προφανως πειναει και κανει ανυσηχο υπνο.Δεν ξερω τι αλλο να υποθεσω! Θα ηθελα να του δωσω αυτο το νουνου, αλλα οταν ρωτησα την παιδιατρο μου ειπε οτι κατω απο 7 μηνων δεν μπορω να δωσω δημητριακα και μου ειπε να δωσω αλλο γαλα, αλλα παλι δεν εκανε δουλεια. Ξερετε τι μπορει να προκαλεσουν τα δημητριακα σε βρεφοσ κατω απο 7 μηνων??? Και αυτο το ριζαλευρο που λετε σε ποια ηλικια μπορω να το δωσω???
Βοηθηστε με σας παρακαλωωωωω!!!

maria agapaki

maria agapaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kai odikos mou 10 mhnwn pia ksupnaei arketes fores mesa sto vrady gia gala!!dokimasa ta panta alla tipota den egine!!kai afto to dokimasame alla kamia diafora!!dokimase to vevaia de xaneis tipota!!

xkaterin


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
διάβασε και αυτό αν θες....
http://natofao.blogspot.com/2011/02/oyoy.html

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna έγραψε:Κοριτσια καλημερα! Θα ηθελα την βοηθεια σας! Τα μικρα μου ειναι 4,5 μηνων. Ο ενας κοιμαται καλα το βραδυ, ο αλλος ομως ξυπανει 5-6 φορες την νυχτα, γιατι του φευγει η πιπιλα. Προφανως πειναει και κανει ανυσηχο υπνο.Δεν ξερω τι αλλο να υποθεσω! Θα ηθελα να του δωσω αυτο το νουνου, αλλα οταν ρωτησα την παιδιατρο μου ειπε οτι κατω απο 7 μηνων δεν μπορω να δωσω δημητριακα και μου ειπε να δωσω αλλο γαλα, αλλα παλι δεν εκανε δουλεια. Ξερετε τι μπορει να προκαλεσουν τα δημητριακα σε βρεφοσ κατω απο 7 μηνων??? Και αυτο το ριζαλευρο που λετε σε ποια ηλικια μπορω να το δωσω???
Βοηθηστε με σας παρακαλωωωωω!!!

Είναι ολοφάνερο πως τα παιδάκια σου είναι διαφορετικοί χαρακτήρες. Νομίζω ότι δεν πρέπει να αρχίσεις να ταίζεις αυτό που ξυπνάει το βράδυ επειδή του φεύγει η πιπίλα. Βάλε την πιπίλα όσες φορές χρειαστεί.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΩ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ....ΠΟΣΟ ΛΟΓΙΚΟ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝ ΠΟΥ ΣΤΟΥΜΠΩΝΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΑΝΕ;;;;;ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ "ΣΩΣΤΗ",ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΥΛΑ!ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΝΩΜΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΤΥΠΟΥ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΚΛΠ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ "ΧΟΡΤΑΣΕΙ" ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΜΠΕΤΟΝ ΑΡΜΕ...
ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΝΕ!ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΝΑ ΤΟΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ...ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ,ΘΑ ΑΡΕΣΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΝΑ ΣΚΑΣΜΟ ΦΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΣΑΝ "ΠΟΥΛΑΚΙΑ";;;;; Wink

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria agapaki έγραψε:kai odikos mou 10 mhnwn pia ksupnaei arketes fores mesa sto vrady gia gala!!dokimasa ta panta alla tipota den egine!!kai afto to dokimasame alla kamia diafora!!dokimase to vevaia de xaneis tipota!!

Χθες καποια στιγμη μεσα στην νυχτα του εδωσα γαλα, αλλα παλι δεν εκανε δουλεια.Συνεχισε να ειναι ανυσηχος και να του φευγει η πιπιλα. Δεν ξερω τι να κανω. Και στο κρεβατι μου τον παιρνω , αλλα παλι δεν ηρεμει. Ας ελπισουμε οτι μεγαλωνοντας θα στρωσει. Ο αλλος παλι κοιμοταν απο τις 11 το βραδυ και ξυπνησε το πρωι στις 10!!! Το χει το παιδι φαινεται!!! Καλη υπομονη σε ολους μας!!!

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xkaterin έγραψε:διάβασε και αυτό αν θες....
http://natofao.blogspot.com/2011/02/oyoy.html

Ευχαριστω πολύ για την ενημέρωση!

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:
marianna έγραψε:Κοριτσια καλημερα! Θα ηθελα την βοηθεια σας! Τα μικρα μου ειναι 4,5 μηνων. Ο ενας κοιμαται καλα το βραδυ, ο αλλος ομως ξυπανει 5-6 φορες την νυχτα, γιατι του φευγει η πιπιλα. Προφανως πειναει και κανει ανυσηχο υπνο.Δεν ξερω τι αλλο να υποθεσω! Θα ηθελα να του δωσω αυτο το νουνου, αλλα οταν ρωτησα την παιδιατρο μου ειπε οτι κατω απο 7 μηνων δεν μπορω να δωσω δημητριακα και μου ειπε να δωσω αλλο γαλα, αλλα παλι δεν εκανε δουλεια. Ξερετε τι μπορει να προκαλεσουν τα δημητριακα σε βρεφοσ κατω απο 7 μηνων??? Και αυτο το ριζαλευρο που λετε σε ποια ηλικια μπορω να το δωσω???
Βοηθηστε με σας παρακαλωωωωω!!!

Είναι ολοφάνερο πως τα παιδάκια σου είναι διαφορετικοί χαρακτήρες. Νομίζω ότι δεν πρέπει να αρχίσεις να ταίζεις αυτό που ξυπνάει το βράδυ επειδή του φεύγει η πιπίλα. Βάλε την πιπίλα όσες φορές χρειαστεί.

Μαρία μου οντως πολυ διαφορετικα παιδακια, οχι μονο την νυχτα, αλλα και κατα την διάρκεια της μερας. Δεν μοιαζουν σε τιποτα! Μονο δίδυμα που δεν τα κάνεις.
Ελπίζω να βρω λύση μπας και κοιμηθώ κάποιο βράδυ.Δεν ηρεμούν που δεν ηρεμούν την μέρα, τουλάχιστον ας κοιμάμαι λίγο την νύχτα, γιατί έχω και την κόρη μου που όλη μέρα θέλει αγκαλιές και παιχνίδια! Στο τέλος θα κουτουλάω τους τοίχους από την νύστα! νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna έγραψε:
MariaM έγραψε:
marianna έγραψε:Κοριτσια καλημερα! Θα ηθελα την βοηθεια σας! Τα μικρα μου ειναι 4,5 μηνων. Ο ενας κοιμαται καλα το βραδυ, ο αλλος ομως ξυπανει 5-6 φορες την νυχτα, γιατι του φευγει η πιπιλα. Προφανως πειναει και κανει ανυσηχο υπνο.Δεν ξερω τι αλλο να υποθεσω! Θα ηθελα να του δωσω αυτο το νουνου, αλλα οταν ρωτησα την παιδιατρο μου ειπε οτι κατω απο 7 μηνων δεν μπορω να δωσω δημητριακα και μου ειπε να δωσω αλλο γαλα, αλλα παλι δεν εκανε δουλεια. Ξερετε τι μπορει να προκαλεσουν τα δημητριακα σε βρεφοσ κατω απο 7 μηνων??? Και αυτο το ριζαλευρο που λετε σε ποια ηλικια μπορω να το δωσω???
Βοηθηστε με σας παρακαλωωωωω!!!

Είναι ολοφάνερο πως τα παιδάκια σου είναι διαφορετικοί χαρακτήρες. Νομίζω ότι δεν πρέπει να αρχίσεις να ταίζεις αυτό που ξυπνάει το βράδυ επειδή του φεύγει η πιπίλα. Βάλε την πιπίλα όσες φορές χρειαστεί.

Μαρία μου οντως πολυ διαφορετικα παιδακια, οχι μονο την νυχτα, αλλα και κατα την διάρκεια της μερας. Δεν μοιαζουν σε τιποτα! Μονο δίδυμα που δεν τα κάνεις.
Ελπίζω να βρω λύση μπας και κοιμηθώ κάποιο βράδυ.Δεν ηρεμούν που δεν ηρεμούν την μέρα, τουλάχιστον ας κοιμάμαι λίγο την νύχτα, γιατί έχω και την κόρη μου που όλη μέρα θέλει αγκαλιές και παιχνίδια! Στο τέλος θα κουτουλάω τους τοίχους από την νύστα! νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259 νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω,το εχει δοκιμασει καμια? - Σελίδα 2 679259

Χαχαχα, υπομονή κοπέλα μου είναι παροδικό. Η κόρη σου όταν ήταν μωρό κοιμόταν όλο το βράδυ; Εμένα πχ ο μικρός ξυπνούσε για να φάει μέχρι 4,5 μηνών 1 φορά αλλά μετά του το έκοψα σιγά σιγά με πιπίλα. Τη δέχθηκε μια χαρά ευτυχώς. Τώρα είναι 14 μηνών σχεδόν κοιμάται 11 με 11μισι και ξυπνάει 9 με 9μιση το πρωί. Αλλά σε γενικές γραμμές είναι παιδί που μπαίνει σε πρόγραμμα. Για τα δίδυμα έχω ξανακούσει πάντως ότι δεν μοιάζουν καθόλου σε χαρακτήρα! Να τα χαίρεσαι και τα 3! Θέμα χρόνου είναι νομίζω. Όπως είπα και πιο πάνω καλό είναι να μην αρχίσεις να τον ταίζεις το βράδυ.

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:
Χαχαχα, υπομονή κοπέλα μου είναι παροδικό. Η κόρη σου όταν ήταν μωρό κοιμόταν όλο το βράδυ; Εμένα πχ ο μικρός ξυπνούσε για να φάει μέχρι 4,5 μηνών 1 φορά αλλά μετά του το έκοψα σιγά σιγά με πιπίλα. Τη δέχθηκε μια χαρά ευτυχώς. Τώρα είναι 14 μηνών σχεδόν κοιμάται 11 με 11μισι και ξυπνάει 9 με 9μιση το πρωί. Αλλά σε γενικές γραμμές είναι παιδί που μπαίνει σε πρόγραμμα. Για τα δίδυμα έχω ξανακούσει πάντως ότι δεν μοιάζουν καθόλου σε χαρακτήρα! Να τα χαίρεσαι και τα 3! Θέμα χρόνου είναι νομίζω. Όπως είπα και πιο πάνω καλό είναι να μην αρχίσεις να τον ταίζεις το βράδυ.

Αχχχχχχχχχ η κόρη μου ήταν και ειναι το πιο βολικό παιδί του κόσμου στον ύπνο και όχι μόνο! Από 40 μερών κοιμόταν οχτάωρο.Εγω όταν ήταν 3 μηνών η μικρή πήγα στην δουλεία. Την κοίμιζα γύρω στις 10:30 στις 7:00 το πρωί τις έδινα μέσα στον ύπνο της ενα μπουκάλι γάλα και μετα ξυπνούσε στις 10 με 11 περίπου. Πολυ βολικό παιδί σου λέω σε όλα του όμως. Δεν με δυσκόλεψε καθόλου, ούτε όταν έβγαλε δόντια!!! Αλλά δεν είναι όλα τα παιδιά ίδια. Που θα πάει θα στρώσουν και τα δίδυμα!!!! Ουφφφφφφφφφφφφ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις