Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γίνεται να λείψω εγώ από την παρέα????
Η μπουμπούκα μου είναι τριών μηνών κι έχω και μια ανιψούλα που σήμερα είναι ενός μήνα!!!

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ@!!!
Η μια 3 η δέυτερη σε λίγες μέρες γίνεται 2

και αν κάνουμε και τρίτο πάλι
κορίτσι θα θέλαμε Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 215994

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ηρθα κ γω στη παρεα σας!!!το κοριτσακι μου ειναι 9 μηνων!! Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316 Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316 flower

newagemama

newagemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παρούσα κι εγώ με δύο γοργόνες!

http://newagemama.wordpress.com

titoula

titoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εμείς εδώ!
Είμαστε 8 μηνών! queen

Ιφιγένεια


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγώ ανήκω στο club Και είμαι πολύ περήφανη γι΄αυτό! Όχι ότι έχω κάτι με τα αγοράκια , αλλά να σας πω την αλήθεια μου από τότε που γέννησα την πρώτη μου κόρη μέχρι και σήμερα που είναι ενός χρονού έχω στραβώσει με τις άσχετες που με σταματάνε στο δρόμο και μου λένε "Αγοράκι είναι?" (μες στα ροζ ντυμενο εντωμεταξύ) απαντάω "Κοριτσάκι είναι" και η απίστευτη απάντηση που πέρνω είναι "Δεν πειράζει το δεύτερο θα είναι αγοράκι"!! και ποιος σου είπε κυρά μου ότι πειράζει??? Το έχετε ζήσει αυτό εσείς? Και να το ακούς από ΜΑΝΕΣ!!!!Ο Θεός να τις κάνει......

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγω !!!!!!! εχω μια κουκλιτσα, οχι να το παινευτω, αλλα ειναι πανεμορφη !! ειναι 6 μηνων και δεν την χορταινω !!!!

annou

annou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
i stefania mou 16 minwn

foulab

foulab
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσι και εδώ!!Η Νεφέλη 4 μηνών και 8 ημερών !!!!!! Embarassed

foulab

foulab
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ιφιγένεια έγραψε:και εγώ ανήκω στο club Και είμαι πολύ περήφανη γι΄αυτό! Όχι ότι έχω κάτι με τα αγοράκια , αλλά να σας πω την αλήθεια μου από τότε που γέννησα την πρώτη μου κόρη μέχρι και σήμερα που είναι ενός χρονού έχω στραβώσει με τις άσχετες που με σταματάνε στο δρόμο και μου λένε "Αγοράκι είναι?" (μες στα ροζ ντυμενο εντωμεταξύ) απαντάω "Κοριτσάκι είναι" και η απίστευτη απάντηση που πέρνω είναι "Δεν πειράζει το δεύτερο θα είναι αγοράκι"!! και ποιος σου είπε κυρά μου ότι πειράζει??? Το έχετε ζήσει αυτό εσείς? Και να το ακούς από ΜΑΝΕΣ!!!!Ο Θεός να τις κάνει......

Άστα! Έχω πάει σε βάπτιση έγγυος και με ρωτάνε τί είναι ? Κοριτσάκι λέω μες την τρελή χαρά! Παρούσα στο διάλογο εντωμεταξύ και η πεθερά μου.Και λέει αυτή που με ρώτησε στην πεθερά μου χωρίς να με κοιτάξει κάν.¨Ε δεν πειράζει Γιάννα μου ευτυχώς έχεις τον μικρό από την κόρη σου!!!!!!!!!¨

Ιφιγένεια


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
foulab έγραψε:
Ιφιγένεια έγραψε:και εγώ ανήκω στο club Και είμαι πολύ περήφανη γι΄αυτό! Όχι ότι έχω κάτι με τα αγοράκια , αλλά να σας πω την αλήθεια μου από τότε που γέννησα την πρώτη μου κόρη μέχρι και σήμερα που είναι ενός χρονού έχω στραβώσει με τις άσχετες που με σταματάνε στο δρόμο και μου λένε "Αγοράκι είναι?" (μες στα ροζ ντυμενο εντωμεταξύ) απαντάω "Κοριτσάκι είναι" και η απίστευτη απάντηση που πέρνω είναι "Δεν πειράζει το δεύτερο θα είναι αγοράκι"!! και ποιος σου είπε κυρά μου ότι πειράζει??? Το έχετε ζήσει αυτό εσείς? Και να το ακούς από ΜΑΝΕΣ!!!!Ο Θεός να τις κάνει......

Άστα! Έχω πάει σε βάπτιση έγγυος και με ρωτάνε τί είναι ? Κοριτσάκι λέω μες την τρελή χαρά! Παρούσα στο διάλογο εντωμεταξύ και η πεθερά μου.Και λέει αυτή που με ρώτησε στην πεθερά μου χωρίς να με κοιτάξει κάν.¨Ε δεν πειράζει Γιάννα μου ευτυχώς έχεις τον μικρό από την κόρη σου!!!!!!!!!¨

αν είναι δυνατόν!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια να μπώ κ γω στην ομάδα σας??γέννησα την Πέμπτη ενα κουφετάκι και μισό!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιφιγένεια έγραψε:
foulab έγραψε:
Ιφιγένεια έγραψε:και εγώ ανήκω στο club Και είμαι πολύ περήφανη γι΄αυτό! Όχι ότι έχω κάτι με τα αγοράκια , αλλά να σας πω την αλήθεια μου από τότε που γέννησα την πρώτη μου κόρη μέχρι και σήμερα που είναι ενός χρονού έχω στραβώσει με τις άσχετες που με σταματάνε στο δρόμο και μου λένε "Αγοράκι είναι?" (μες στα ροζ ντυμενο εντωμεταξύ) απαντάω "Κοριτσάκι είναι" και η απίστευτη απάντηση που πέρνω είναι "Δεν πειράζει το δεύτερο θα είναι αγοράκι"!! και ποιος σου είπε κυρά μου ότι πειράζει??? Το έχετε ζήσει αυτό εσείς? Και να το ακούς από ΜΑΝΕΣ!!!!Ο Θεός να τις κάνει......

Άστα! Έχω πάει σε βάπτιση έγγυος και με ρωτάνε τί είναι ? Κοριτσάκι λέω μες την τρελή χαρά! Παρούσα στο διάλογο εντωμεταξύ και η πεθερά μου.Και λέει αυτή που με ρώτησε στην πεθερά μου χωρίς να με κοιτάξει κάν.¨Ε δεν πειράζει Γιάννα μου ευτυχώς έχεις τον μικρό από την κόρη σου!!!!!!!!!¨

αν είναι δυνατόν!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ...ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ Κ ΑΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΕ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΩΡΑ...ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΕΣ ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑΚΙ...
ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΨΟΦΗΣΕΙ ΑΓΟΡΑΚΙ-ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!
ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΧΙ ΤΙ ΦΥΛΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ!!! Mad Mad Mad
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.....

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:κοριτσια να μπώ κ γω στην ομάδα σας??γέννησα την Πέμπτη ενα κουφετάκι και μισό!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΚΟΥΚΙΔΑ ΓΕΝΝΗΣΕΣ????????
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316 Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316 Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ Η ΟΜΟΡΦΗ!!!
ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ!!!
ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Very Happy

Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 567772 Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 446177

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ γω κ γω ηρθα στην παρεουλα σας...
εχω ενα αστερακι πανεμορφο που μας εχει τρελανει... το κοριτσακι μας ...
κ ειμαστε 3 εβδομαδων κ 3 ημερων Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 215994

Dim


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εγώ και εγώ στο κλαμπ!!!!!!!!!!!!!! Έχω μια κοριτσάρα 6,5 μηνών και δηλώνω ερωτευμένη με τη κόρη μου μέχρι το κόκκαλο!!!!!!! Άλλο πράγμα τα κοριτσάκια με τα κοκκαλάκια, τις κορδέλες, τα φουστανάκια τους, λεφτά να έχεις να τις ντύνεις σαν μοντέλα, cheers Και όταν αρχίσει και τα νάζια εκεί είναι που θα τρελαθώ τελείως. Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 911307

roulitsa25

roulitsa25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
parouses kai emeis....eimaste 8 mhnwn...!na mas zhsoun!! Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316

My Stick Family from WiddlyTinks.com

Birthday Tickers from WiddlyTinks.com

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΜΑΔΕΣ !!!!! ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜ..Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑΖΩ ΡΟΥΧΑ Κ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΦΩΤΟΟΟΟΟΟΟΟ flower Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 604962

mihantroula

mihantroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα και από μένα!!!Και μένα η μπουμπού μου γίνεται 5 μηνών την άλλη εβδομάδα.Είναι μια φρατζολίτσα!!!Να μας ζήσουν οι κουκλίτσες μας...

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Geia sas!Na sas zisoun oi priggipeses sas.Exo mia kori 9 eton kai se ligo kairo tha fero sto kosmo kai tin deuteri koroula mou.!!!!!

maria82

maria82
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γειά σας κι από εμένα, κοριτσομάνα είμαι με μία κόρη 3 ετών και άλλη μία 2 μηνών, γερά να είναι όλα τα παιδάκια!

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
egw exw dyo prigipisoyles thn xrysan8h 4.5 xronwn kai thn paylina 2.5 xronwn.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και γω κοριτσάκι!!!
7 μηνών ήδη το λουλουδάκι μου Ποσες κοριτσομανες ειμαστε.......???Για ελετε!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316

Ηλιαχτίδα

Ηλιαχτίδα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα η ζουζουνα μου ειναι 4 1/2 μηνων!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν θυμαμαι αν εχω γραψει ηδη....Παντως ηρθαμε κ μεις...εχω μια κοριτσαρα 4κ κατι χρονων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις