Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 17]

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dim έγραψε:
siren έγραψε:Εγω γεννησα με τον Κωμωδρομο Χαραλαμπο στο ιασω τον εμπιστευομαι αλλα θα τον αλλαξω και γιατι ειναι στο ιασω και γιατι δεν αναλαμβανει μετα απο καισαρικη να κανουμε φυσιολικο τοκετο Sad
αν δεν βρεις γιατρό να αναλαμβάνει Φ.Τ μετα απο καισαρική έχω να σου προτείνω δύο, αλλά ο ένας είναι μόνο ΙΑΣΩ και ο άλλος (ο δικός μου) είναι ΙΑΣΩ και ΓΑΙΑ

Και ο δικός μου αναλαμβάνει φτ μετά από καισαρική! αν θες να στον προτείνω..ειναι στο ιασω

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μενα αναλαμβανει! ειναι αρεταιειο και ρεα

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Dim σε ευχαριστω πολυ και εννοειται οτι θα ηθελα να μου προτεινεις γιατι ψαχνω απεγνωσμενα ειναι πολλοι λογοι που αναλαμβανουν. Οποτε μπορεις πες μου ποιοι αν και δεν ηθελα παλι σε ιδιωτικο νοσοκομειο λογω χρηματων αλλα... θα δουμε Rolling Eyes

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τον ενδιαφερον περιμενω να μου δωσετε πληροφοριες γιατι δεν θελω να ξανα ακουσω για καισαρικη!!!! Twisted Evil

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:και μενα αναλαμβανει! ειναι αρεταιειο και ρεα

Εγώ θέλω να μάθω πληροφορίες! Γέννησα με καισαρική, αλλά επειδή δεν θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να ξανακάνω επισκληρίδιο, μάλλον πρέπει να το κοιτάξω για άλλον γιατρό.... Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
mama katerina έγραψε:και μενα αναλαμβανει! ειναι αρεταιειο και ρεα

Εγώ θέλω να μάθω πληροφορίες! Γέννησα με καισαρική, αλλά επειδή δεν θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να ξανακάνω επισκληρίδιο, μάλλον πρέπει να το κοιτάξω για άλλον γιατρό.... Very Happy

σου υπογραφω χαρτι για τον γιατρο μου! δεν υπαρχει ο ανθρωπος ταγμενος στο επαγγελμα του ξακουστος και οικονομικος μα πανω απο ολα ανθρωπος !! δεν ειναι ομως απο αυτους τους μπλαμπλαδες να ξερεις λεει λιγα και αυτο ειναι οτι σου πει και εχει και πολυ κοσμο αλλα αν χρειαστεις κατι σε παιρνει ο ιδιος τηλ!!!! το ιατρειο ειναι λεωφ Αλεφανδρας και ξεγενναει αρεταιειο και ρεα αμα θες σου στελω πμ με στοιχεια!

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama katerina έγραψε:
chicken έγραψε:
mama katerina έγραψε:και μενα αναλαμβανει! ειναι αρεταιειο και ρεα

Εγώ θέλω να μάθω πληροφορίες! Γέννησα με καισαρική, αλλά επειδή δεν θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να ξανακάνω επισκληρίδιο, μάλλον πρέπει να το κοιτάξω για άλλον γιατρό.... Very Happy

σου υπογραφω χαρτι για τον γιατρο μου! δεν υπαρχει ο ανθρωπος ταγμενος στο επαγγελμα του ξακουστος και οικονομικος μα πανω απο ολα ανθρωπος !! δεν ειναι ομως απο αυτους τους μπλαμπλαδες να ξερεις λεει λιγα και αυτο ειναι οτι σου πει και εχει και πολυ κοσμο αλλα αν χρειαστεις κατι σε παιρνει ο ιδιος τηλ!!!! το ιατρειο ειναι λεωφ Αλεφανδρας και ξεγενναει αρεταιειο και ρεα αμα θες σου στελω πμ με στοιχεια!


μπορεις να μου στειλεις κ μενα τα στοιχεια του?αυτον που αλλαξα τωρα ειναι ιασω αλλα εχω ακουσει οτι εκει εναι πανακριβα!δεν ειμαι ακομα εγκυος αλλα το προσπαθω κ θα ηθελα να ψαξω ωστε να εχω χρονο...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:
mama katerina έγραψε:
chicken έγραψε:
mama katerina έγραψε:και μενα αναλαμβανει! ειναι αρεταιειο και ρεα

Εγώ θέλω να μάθω πληροφορίες! Γέννησα με καισαρική, αλλά επειδή δεν θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να ξανακάνω επισκληρίδιο, μάλλον πρέπει να το κοιτάξω για άλλον γιατρό.... Very Happy

σου υπογραφω χαρτι για τον γιατρο μου! δεν υπαρχει ο ανθρωπος ταγμενος στο επαγγελμα του ξακουστος και οικονομικος μα πανω απο ολα ανθρωπος !! δεν ειναι ομως απο αυτους τους μπλαμπλαδες να ξερεις λεει λιγα και αυτο ειναι οτι σου πει και εχει και πολυ κοσμο αλλα αν χρειαστεις κατι σε παιρνει ο ιδιος τηλ!!!! το ιατρειο ειναι λεωφ Αλεφανδρας και ξεγενναει αρεταιειο και ρεα αμα θες σου στελω πμ με στοιχεια!


μπορεις να μου στειλεις κ μενα τα στοιχεια του?αυτον που αλλαξα τωρα ειναι ιασω αλλα εχω ακουσει οτι εκει εναι πανακριβα!δεν ειμαι ακομα εγκυος αλλα το προσπαθω κ θα ηθελα να ψαξω ωστε να εχω χρονο...

σου στελνω πμ

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και μένα και μένα!!!
Ευχαριστώωωω μαμα Κατερίνα Με ποιον γιατρο γεννησατε; - Σελίδα 9 40746

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:και μένα και μένα!!!
Ευχαριστώωωω μαμα Κατερίνα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


εεερχεται!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina στειλε μου και μενα σε παρακαλω τα στοιχεια του γιατρου γιατι με ενδιαφερει και αν επιτρεπεται εσυ σε ποιο απο τα δυο γεννησες στο ρεα η στο αρεταιο? δεν εχω ακουσει και πολυ καλα λογια για το δευτερο Shocked

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:mama katerina στειλε μου και μενα σε παρακαλω τα στοιχεια του γιατρου γιατι με ενδιαφερει και αν επιτρεπεται εσυ σε ποιο απο τα δυο γεννησες στο ρεα η στο αρεταιο? δεν εχω ακουσει και πολυ καλα λογια για το δευτερο Shocked

απο θεμα νοσοκομειου ειναι ενα απο τα καλυτερα πανεπιστημιακα δεν χτυπιεται τωρα για ομορφια μην περιμενεις γυαλιστερα πατωματα ειναι παλιες εγκαταστασεις αλλα με πολυ καλους γιατρους και προσωπικο ειναι καθαρο και ζεστο και μην ξεχνας 3 μερες θα μεινεις εκει οχι για παντα! σου στελνω πμ Smile

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
απο θεμα νοσοκομειου ειναι ενα απο τα καλυτερα πανεπιστημιακα δεν χτυπιεται τωρα για ομορφια μην περιμενεις γυαλιστερα πατωματα ειναι παλιες εγκαταστασεις αλλα με πολυ καλους γιατρους και προσωπικο ειναι καθαρο και ζεστο και μην ξεχνας 3 μερες θα μεινεις εκει οχι για παντα! σου στελνω πμ Smile[/quote

Ευχαριστω.... Δικιο εχεις 3 ημερες ειναι μονο απλα ειχα ακουσει οτι επειδη δεν εχει προσωπικο τα μωρακια τα εχουν σε αλλο οροφο και η μαμα ειτε ειναι απο καισαρικη ειτε απο φυσιολογικο πρεπει εκεινη να πηγαινε να βλεπει το μωρακι της, δεν ξερω ετσι ακουσα....

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:απο θεμα νοσοκομειου ειναι ενα απο τα καλυτερα πανεπιστημιακα δεν χτυπιεται τωρα για ομορφια μην περιμενεις γυαλιστερα πατωματα ειναι παλιες εγκαταστασεις αλλα με πολυ καλους γιατρους και προσωπικο ειναι καθαρο και ζεστο και μην ξεχνας 3 μερες θα μεινεις εκει οχι για παντα! σου στελνω πμ Smile[/quote

Ευχαριστω.... Δικιο εχεις 3 ημερες ειναι μονο απλα ειχα ακουσει οτι επειδη δεν εχει προσωπικο τα μωρακια τα εχουν σε αλλο οροφο και η μαμα ειτε ειναι απο καισαρικη ειτε απο φυσιολογικο πρεπει εκεινη να πηγαινε να βλεπει το μωρακι της, δεν ξερω ετσι ακουσα....

οχι το μωρο το εχεις μαζι σου εκτος κι αν χρειαστει να κανει καποιες εξετασεις! καθε πρωι τα κανουν μπανιο οι μαιες και στο φερνουν! πανες σαμπουαν κ τα σχετικα ειναι δικα τους και αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι πως οι μαιες τα λατρευουν τα μωρα και σε βοηθανε παρα μα παρα πολυ με το θηλασμο! εγω με το που γεννησα η μαια κατευθειαν μου τα εβαλε στο στηθος!!!! μην εχεις αμφιβολια! τα "ξενοδοχεια" ωραια δεν λεω αλλα αλλη ειναι η ουσια και την εχεις και οικονομικοτερα Wink

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ουτε εγω το θελω το ξενοδοχειο το εζησα και δεν μου αρεσε και εδωσα και πολλα λεφτα!!!! αν το εχεις μαζι σου ειναι οτι καλυτερο!!!! Για να δουμε Laughing Υ.Γ τα κοριτσια σου ειναι κουκλια, να τα χαιρεσαι!!!!!!

216Με ποιον γιατρο γεννησατε; - Σελίδα 9 Empty Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; Παρ Σεπ 30, 2011 12:21 am

????????


Επισκέπτης
boulitsa έγραψε:
mama katerina έγραψε:
chicken έγραψε:
mama katerina έγραψε:και μενα αναλαμβανει! ειναι αρεταιειο και ρεα

Εγώ θέλω να μάθω πληροφορίες! Γέννησα με καισαρική, αλλά επειδή δεν θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να ξανακάνω επισκληρίδιο, μάλλον πρέπει να το κοιτάξω για άλλον γιατρό.... Very Happy

σου υπογραφω χαρτι για τον γιατρο μου! δεν υπαρχει ο ανθρωπος ταγμενος στο επαγγελμα του ξακουστος και οικονομικος μα πανω απο ολα ανθρωπος !! δεν ειναι ομως απο αυτους τους μπλαμπλαδες να ξερεις λεει λιγα και αυτο ειναι οτι σου πει και εχει και πολυ κοσμο αλλα αν χρειαστεις κατι σε παιρνει ο ιδιος τηλ!!!! το ιατρειο ειναι λεωφ Αλεφανδρας και ξεγενναει αρεταιειο και ρεα αμα θες σου στελω πμ με στοιχεια!


μπορεις να μου στειλεις κ μενα τα στοιχεια του?αυτον που αλλαξα τωρα ειναι ιασω αλλα εχω ακουσει οτι εκει εναι πανακριβα!δεν ειμαι ακομα εγκυος αλλα το προσπαθω κ θα ηθελα να ψαξω ωστε να εχω χρονο...

Καλα και στο δημοσιο δε θα σου παει λιγοτερο , μη νομιζεις..
Εμενα στο Ιασω θα παει 4000 και στο δημοσιο κανα 3000 με φακελακια κτλ
Στο λεω για να μη σου ερθει ταμπλας, γιατι οταν μου ειπε ο γιατρος οτι θα παρει τα ιδια λεφτα και στα 2, μου ηρθε κεραμυδα!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

217Με ποιον γιατρο γεννησατε; - Σελίδα 9 Empty Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; Παρ Σεπ 30, 2011 12:47 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ουτε εγω το θελω το ξενοδοχειο το εζησα και δεν μου αρεσε και εδωσα και πολλα λεφτα!!!! αν το εχεις μαζι σου ειναι οτι καλυτερο!!!! Για να δουμε Laughing Υ.Γ τα κοριτσια σου ειναι κουκλια, να τα χαιρεσαι!!!!!!

σε ευχαριστω κι εσυ οτι επιθυμεις!!

*δεν εχεις κι αδικο etoile ειναι καθαρα σε ποιον γιατρο θα πεσεις

218Με ποιον γιατρο γεννησατε; - Σελίδα 9 Empty Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; Παρ Σεπ 30, 2011 12:49 am

γκαρης

γκαρης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
chrisg έγραψε:
Ε+Χ+Μ έγραψε:εγώ γέννησα στο Μητέρα,με την Σύρου Ανατολή, η οποία δεν είναι απλά η γυναικολόγος σου για εννέα μήνες αλλά και η καλυτερή σου φίλη... το μόνο που δεν μου άρεσε ηταν το προσωπικό του νοσοκομείου, δεν ηταν και η καλύτερη εξυπηρέτηση...
αλλά πέρα απο αυτό και τώρα στο δεύτερο την Σύρου έχω γυναικολόγο... δεν την αλλάζω με τίποτα I love you

Και εγώ με την Σύρου Ανατολή και τα δύο παιδάκια μου.
Η Σύρου είναι πάνω από όλα άνθρωπος και πολύ καλή φίλη. Με πρόσεξε πολύ και στα δύο παιδιά μου. Δίπλα μου σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης αλλά και μετά. Να με στηρίζει και να μου εξηγεί τα πάντα.

Το προσωπικό του Μητέρα δεν μου άρεσε όταν γέννησα την κόρη μου πριν 4 χρόνια. Στο μπέμπη μου όμως ( πριν από 3 μήνες περίπου γέννησα) ήταν όλοι τους άψογοι.
δεν εχω λογια για αυτη τη γιατρο απλα η καλυτερη...σε ολα...για μενα απο τα πιο καλα σημεια ειναι οτι ειναι παρων σε ολη τη διαρκεια του τοκετου και οχι για 10 λεπτα οπως κανουν οι πιο πολλοι...τωρα για το μητερα δεν ξερω...σε 2 μηνες θα εχω εντυπωσεις...γιατι ειχα γεννησει στο ιασω λογω οτι δουλευα εκει...

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ, ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ, ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ.
ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ, ΔΕ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ!!!!

Zoi M.

Zoi M.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ο κύριος Μπουρνάς στο Αττικό.
Δύσκολος στην επικοινωνία αλλά άριστος σε αυτό που κάνει! Respect

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΤΣΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΣΤΙ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στέφανος Παπάς στο Έλενα Βενιζέλου

223Με ποιον γιατρο γεννησατε; - Σελίδα 9 Empty Απ: Με ποιον γιατρο γεννησατε; Τρι Οκτ 25, 2011 12:32 pm

basilikaki

basilikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΤΟΝ ΧΟΥΧΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ.
ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΒΓΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ. Very Happy
Με ποιον γιατρο γεννησατε; - Σελίδα 9 328109 Με ποιον γιατρο γεννησατε; - Σελίδα 9 328109 Με ποιον γιατρο γεννησατε; - Σελίδα 9 328109

nicky25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αποστολίδης Λάζαρος στο Μητέρα

melitaki

melitaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
με τον κο Κουτσοδημα στο ΡΕΑ! καταπληκτικος γιατρος και υπεροχος ανθρωπος!!!! δεν εχω λογια,τον αγαπαω πολυ!!!! Με ποιον γιατρο γεννησατε; - Σελίδα 9 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις