Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
338 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 338 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Έχεις δίκιο γλυκιά μου,αλλά δεν μπορώ ψέματα να πω είμαι πολύ αγχώδης!Το μόνο που με σώζει τώρα είναι ότι επειδή χτίζουμε με τον άντρα μου δεν είμαι όλη την ώρα υστερική!αχχααχχαχα!
Αδιαθέτησα 21 Φεβρουαρίου...κανονικά έπρεπε μέχρι σήμερα το πολύ να είχε έρθει αλλά ευτυχώς δεν ήρθε!!! Wink
Η προηγούμενη περίοδος μου ήταν 26 Ιανουαρίου και η πρό προηγούμενη 29 Δεκεμβρίου..Για να δούμε... Smile

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευχαριστω και εσεις οτι ποθητε.
ειχα 7 μηνες που προσπαθουσαμε,και αυτο απο το ανχως,και οταν ειπα οτι δεν θελει να ρθει και απογοητευτηκα ηρθε. δεν θελει ανχως να ειστε χαλαρες και οτι γινει,μην το σκεφτεσαι ολη την ωρα,απολαυστε το κορμακι του αντρουλη και ολα θα ερθουν απο μονα τους

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Annie-Nefeli έγραψε:Έχεις δίκιο γλυκιά μου,αλλά δεν μπορώ ψέματα να πω είμαι πολύ αγχώδης!Το μόνο που με σώζει τώρα είναι ότι επειδή χτίζουμε με τον άντρα μου δεν είμαι όλη την ώρα υστερική!αχχααχχαχα!
Αδιαθέτησα 21 Φεβρουαρίου...κανονικά έπρεπε μέχρι σήμερα το πολύ να είχε έρθει αλλά ευτυχώς δεν ήρθε!!! Wink
Η προηγούμενη περίοδος μου ήταν 26 Ιανουαρίου και η πρό προηγούμενη 29 Δεκεμβρίου..Για να δούμε... Smile

εχει δικιο το ελενακι! τουλαχιστον προσπαθησε να απολαυσεις αλλα πραγματα μεχρι να ερθει! χιχιχι
21 εσυ 22 εγω! αντε μας ευχομε να μην ερθει η εξαποδω! χιχιχ

εγω ειχα πιασει πατο κυριολεκτικα με τον εαυτο μου κοριτσια με χρονια καταθληψη αγχος και 147 κιλα! εχω ενα χρονο που εχω κανει επεμβαση παχυσαρκειας και εχω χασει 58 κιλα!
εχω κοψει τα παντα απο χαπια εδω και ενα χρονο, και πιστεψτε με ξερω πολυ καλα απο αγχος!
αλλα ειμαι εδω καλητερα απο ποτε και αυτο με δικη μου προσπαθεια!
οποτε και συ μπορεις σιγα σιγα να το αποβαλεις΅! ειμαι σιγουρη!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είσαι ζωντανό παράδειγμα!Μπράβο σου!Όλα θα πάνε καλά γλυκιά μου! Very Happy

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Annie-Nefeli έγραψε:Είσαι ζωντανό παράδειγμα!Μπράβο σου!Όλα θα πάνε καλά γλυκιά μου! Very Happy


στο χερι μας ειναι Νεφελακι!
να θυμασαι! ποση δυναμη κρυβεις μεσα σου! και συ και εγω και ολες μας! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ συχνοουρια ρε παιδια! εχω διανησει τα χιλιομετρα αυτες τις 2-3 μερες!
παιζει να ειναι και μικροβιο?
αλλα δεν εχω πονο ουτε τσουξιμο... Shocked

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Χωρίς να ξέρω,νομίζω πως αφού δεν έχεις τσούξιμο δεν θα είναι λοίμωξη.Μακάρι να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης! bom

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Annie-Nefeli έγραψε:Χωρίς να ξέρω,νομίζω πως αφού δεν έχεις τσούξιμο δεν θα είναι λοίμωξη.Μακάρι να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης! bom

χμμμ! μακαρι Νεφελακι!
αν και σκευτομαι οτι ειναι λιγο νωρις για συχνοουρια? η οχι? confused

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Όχι καλή μου δεν είναι νωρίς!Όταν ήμουν έγκυος είχα συχνουρία πάρα πολύ νωρίτερα από τις ημέρες που περίμενα να αδιαθετήσω.Οπότε...why not? Very Happy

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Annie-Nefeli"]Όχι καλή μου δεν είναι νωρίς!Όταν ήμουν έγκυος είχα συχνουρία πάρα πολύ νωρίτερα από τις ημέρες που περίμενα να αδιαθετήσω.Οπότε...why not? Very Happy [/quote


αααα! ενδιαφερον αυτο! χιχιχιχ
εχεις μωρακι? να σου ζησει!!!!!

αντε που θα παει σε μερικες μερες θα μαθουμε!

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Όχι καλή μου δεν έχω ακόμα μωράκι!Όταν είχα μείνει έγκυος είχα αποβάλει (παλίνδρομη κύηση),αλλά είχα πολύ νωρίς συμπτώματα όπως συχνοουρία.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Annie-Nefeli έγραψε:Όχι καλή μου δεν έχω ακόμα μωράκι!Όταν είχα μείνει έγκυος είχα αποβάλει (παλίνδρομη κύηση),αλλά είχα πολύ νωρίς συμπτώματα όπως συχνοουρία.

αχ ναι βρε Νεφελη μου χιλια συγνωμη! αλλα αυτο το μυαλο αρμενιζει!!!

δεν πειραζει αυτη τη φορα παμε γερα μαζιιιιιιιιιιι !!!!! Very Happy

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν πειράζει γλυκιά μου!!!Εύχομαι να τα καταφέρουμε παρέα αυτή τη φορά!!! I love you

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω ειμαο σχεδον σιγουρη οτι εισαι!!!Κι εγω ειχα ακριβως τα ιδια συμπτωματα και ροζ υγρα για 3-4 μερες και τελικα η περιοδος δεν ηρθε ποτε!!!Τα ροζ υγρα μου ειπε ο γιατρος προερχονται απο την εμφυτευση του εμβρυου στη μητρα και πρεπει η γυναικα να ειναι πολυ προσεκτικη σε αυτη τη φαση.Αντε καλα αποτελεσματα,κανε τεστ και πες μας!!

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εlenitsa μου από το στόμα σου και στου Θεού τ΄αυτί!!!Μέχρι στιγμής τίποτα δεν έχει γίνει όλα καλά!Αύριο είναι η κρισιμότερη μέρα νομίζω,δεν έχω αδιαθετήσει ποτέ μετά την 29η μέρα.Δεν πονάω καθόλου.Θα πάρω τεστ αύριο και ΑΝ αντέξω θα το κάνω την Τρίτη...Αλλά δεν με βλέπω να αντέχω...αχαχαχαχα έχω τρελαθεί όπως καταλαβαίνεις!!! Αυτά τα ροζ υγρά φταίνε για όλα!!!Θα σας ενημερώσω όταν μάθω γλυκούλες μου,ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!! Smile

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Annie-Nefeli έγραψε:Εlenitsa μου από το στόμα σου και στου Θεού τ΄αυτί!!!Μέχρι στιγμής τίποτα δεν έχει γίνει όλα καλά!Αύριο είναι η κρισιμότερη μέρα νομίζω,δεν έχω αδιαθετήσει ποτέ μετά την 29η μέρα.Δεν πονάω καθόλου.Θα πάρω τεστ αύριο και ΑΝ αντέξω θα το κάνω την Τρίτη...Αλλά δεν με βλέπω να αντέχω...αχαχαχαχα έχω τρελαθεί όπως καταλαβαίνεις!!! Αυτά τα ροζ υγρά φταίνε για όλα!!!Θα σας ενημερώσω όταν μάθω γλυκούλες μου,ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!! Smile



αμην! σου στενω ολη μου τη θετικη ενεργεια! εγω εχω ενα predictor σπιτι και με φλερταρει αλλα δε θα ενδωσω ακομα!

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Annie-Nefeli έγραψε:Εlenitsa μου από το στόμα σου και στου Θεού τ΄αυτί!!!Μέχρι στιγμής τίποτα δεν έχει γίνει όλα καλά!Αύριο είναι η κρισιμότερη μέρα νομίζω,δεν έχω αδιαθετήσει ποτέ μετά την 29η μέρα.Δεν πονάω καθόλου.Θα πάρω τεστ αύριο και ΑΝ αντέξω θα το κάνω την Τρίτη...Αλλά δεν με βλέπω να αντέχω...αχαχαχαχα έχω τρελαθεί όπως καταλαβαίνεις!!! Αυτά τα ροζ υγρά φταίνε για όλα!!!Θα σας ενημερώσω όταν μάθω γλυκούλες μου,ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!! Smile
Ουτε κι εγω πονουσα καθολου.Απλα το στηθος μου ειχε πρηστει πολυ,σε σημειο να μη μπορω να κοιμηθω μπρουμητα,και μετα ειχα αυτα τα ροζ υγρα.Παντως για καλο και για κακο να εισαι πολυ προσεκτικη με δουλειες,βαρη ,αποτομες κινησεις κ.τ.λ..Να σου πω το τεστ μπορει να βγει κι αρνητικο νομιζω ειναι λιγο νωρις και καμια φορα ενω εισαι εγκυος βγαζουν αρνητικο αποτελεσμα.Παντως εμενα μου θυμησες ακριβως τα δικα μου.

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nαι δεν έχεις άδικο...μπορεί να είναι όντως νωρίς.Η πρώτη μέρα καθυστέρησης ουσιαστικά θεωρείται η Τρίτη.Μήπως ξέρεις να μου πεις πόσες μερες καθυστέρησης πρέπει να έχω για να το κάνω;

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Annie-Nefeli έγραψε:Nαι δεν έχεις άδικο...μπορεί να είναι όντως νωρίς.Η πρώτη μέρα καθυστέρησης ουσιαστικά θεωρείται η Τρίτη.Μήπως ξέρεις να μου πεις πόσες μερες καθυστέρησης πρέπει να έχω για να το κάνω;
Λογικα απο τη πρωτη ανιχνευεται η ορμονη αυτη στα ουρα,το πιο πιθανο ειναι να σου δειξει το αποτελεσμα(εμενα την 2η μερα καθυστερησης μου βγηκε θετικο!) απλα εχω διαβασει απο πολλα κοριτσια εδω στο φορουμ οτι τους βγηκε λαθος.Εγω λεω να το κανεις.Κανενα αλλο συμπτωμα δεν εχεις??Εγω τωρα θυμηθηκα οτι ενω καπνιζα εκεινο το διαστημα μου εφερνε αναγουλα το τσιγαρο ,ουτε να το μυρισω δε μπορουσα!

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Elenitsa μου εκτός από τα ροζ υγρά είχα μια μέρα ναυτία,πονάει η μέση μου,αισθάνομαι πολύ κουρασμένη,είμαι πρισμένη κοιλιά και στήθος και είμαι παραπάνω ''εκρηκτική'' από ότι συνήθως!Αλλά μπορεί να είναι και από την αγωνία μου δεν ξέρω!
Θα πάρω αύριο τεστ για να το κάνω την τρίτη αν δεν αδιαθετήσω.Σ΄ευχαριστώ πολύ για όλα! Smile

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Annie-Nefeli έγραψε:Elenitsa μου εκτός από τα ροζ υγρά είχα μια μέρα ναυτία,πονάει η μέση μου,αισθάνομαι πολύ κουρασμένη,είμαι πρισμένη κοιλιά και στήθος και είμαι παραπάνω ''εκρηκτική'' από ότι συνήθως!Αλλά μπορεί να είναι και από την αγωνία μου δεν ξέρω!
Θα πάρω αύριο τεστ για να το κάνω την τρίτη αν δεν αδιαθετήσω.Σ΄ευχαριστώ πολύ για όλα! Smile

Nefelaki!!!!! ειχαμε κανενα νεακι?
εγω σημερα αγορασα 2 τεστ και ενω ειχα 4 μερες συχνοουρια τωρα δεν εχω ουτε μια σταγονα για να κανω το τεστ! χαχαχαχαχ

πολυ θα μου αρεσε να εβγενε σημερα θετικο γιατι εχει η μαμα μου γεννεθλια, θα ηταν πολυ γλυκο δωρο!
αλλα και να μην ειναι δεν πειραζει νεξτ ταιμμμμμμ φιλακιααα

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πλάκα έχουμε!!!Πήρα και γω τεστ το πρωί και βγήκε μια πολύ αχνή ροζ γραμμή.Δεν έβγαλα συμπέρασμα.Ακόμα δεν αδιαθέτησα απλά τα ροζ υγρά έγιναν ροζ-καφέ...Δεν ξέρω τι να υποθέσω,έχω μπερδευτεί...ανακατευόμουν και τώρα...μπορεί να είναι από το άγχος...Εσύ το έκανες;Μακάρι να έκανες ένα τέτοιο δώρο στην μανούλα σου!!! Smile

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ μακαρι βρε Νεφελακι!!!!! μακαρι μακαρι μακαρι να εισαι!!!!!!

εγω τελικα το εκανα αλλα βγηκε καραμπινατο αρνητικο! ομως ουτε καν καθηστερηση δεν ειχα , αυριο μεθαυριο ειναι κανονικα η περιοδος μου, βλακεια μου που βιαστηκα, αλλα σκευτομουνα αυτο με τη μανουλα που ειπα πριν και λεω ας το κανω χιχιχ.

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annie-Nefeli
Αχνή γραμμή σημαίνει θετικό τεστ!

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχ βρε αγάπες μου...το είδα αχνό και το πέταξα νόμιζα έπρεπε να είναι κατακόκκινο...θα κάνω το πρωί το δεύτερο να δω.Μακάρι Παναγίτσα μου να είμαι έγκυος!Όσο για σένα snowhite είσαι ανυπόμονη σαν εμένα ε?αχχααχαχα...γυναίκες σου λέει μετά!!!αχαχχααχαχ
Περίμενε και συ λίγο ακόμα και ξανακάντο γλυκιά μου.Έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια...Δεν ξέρω τι μου γίνεται,έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι αν όντως ήταν αχνή γραμμή ή αν το φαντάστηκα!!!αχχααχαχαχ ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 2 534787

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις