Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχνή γραμμή σημαίνει ότι ΕΙΣΑΙ έγκυος! Απλώς όσο περνουν οι μερες και ανεβαίνει η χοριακή σου τόσο πιο έντονη θα γινεται η γραμμή!

Συγχαριτήρια!!!Μια καλή εγκυμοσύνη να έχεις!

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τoutounaki μου...μπορεί να πω βλακεία ,αλλά απαλάσσομαι λόγω άγχους...αχχαχααχαχ
Μήπως...λέω μήπως το τεστ βράχηκε παραπάνω;Έτσι νόμιζα,γιατί ήταν πολύ αχνό ροζ.Τώρα έχω ψιλοπονάκια σαν περιόδου,ελαχιστότατα ροζ καφέ υγρά για την ώρα.Το πρωί θα κάνω το 2ο τεστ να δω....
Πάντως ευχαριστώ για όλα μακάρι να έχεις δίκιο!!! Smile

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annie-Nefeli έγραψε:Τoutounaki μου...μπορεί να πω βλακεία ,αλλά απαλάσσομαι λόγω άγχους...αχχαχααχαχ
Μήπως...λέω μήπως το τεστ βράχηκε παραπάνω;Έτσι νόμιζα,γιατί ήταν πολύ αχνό ροζ.Τώρα έχω ψιλοπονάκια σαν περιόδου,ελαχιστότατα ροζ καφέ υγρά για την ώρα.Το πρωί θα κάνω το 2ο τεστ να δω....
Πάντως ευχαριστώ για όλα μακάρι να έχεις δίκιο!!! Smile

Εμένα αυτα μου κάνουν συμπτώματα εγκυμοσύνης. Στην περίοδο το αίμα είναι κατακόκκινο και έχει αυξημένη ροή. Αν δε τα υγρά σου είναι και βλεννώδη τότε είσαι έγκυος- δεν το συζητώ!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου τουτουνακι!
μακαρι! καλε εννοουσες αχνη γραμμη στην θετικη??? ααααααα!!!!!!!!
ισως εχει δικιο η τουτουνακι! το ευχομαι με χιλιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι τη γραμμή στο θετικό εννοώ!
Η αχνη γραμμή= θετικό τεστ.
Αν τωρα υπάρχει τοσο μεγάλη αγωνία κάντε μια χοριακή να βεβαιωθείτε (που δεν τη γλυτωνετε έτσι κι αλλιώς)

Όπως και να έχει ευχομαι τα καλύτερα με τη καρδιά μου!

Γειά σου και σένα Χιονάτη Very Happy

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nefeli ΤΕΛΙΚΑ ειμαστε παραλληλα ε! θα παλεψουμε μαζι! ιδιες ημερομηνιες περιοδου! χιχιχ
ευχομε ολοψυχα για θετικα αποτελεσματα!!!!!!!!
και αν οχι δεν πτοουμαστε ετσι?αυτο σημαινει αλλο ενα μηνα αχαλινοτου σεξ χαχαχαχ!

η μια θα στηριξει την αλληηηηη Smile Smile

γεια σου τουτουναι με την πιο γλυκια φωτοοοο πωπω ματακια!!!! πιστευω λιωνεις καθε μερα!!! Razz

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ Χιονάτη μου! Η αλήθεια είναι ότι όντως λιώνω γιαυτόν- βρέθηκε ο άντρας που με κάνει ό,τι θέλει και χωρίς αντίρρηση από μέρους μου!
Εγώ εύχομαι να είστε με φουσκωμένες κοιλίτσες ΤΩΡΑΑΑΑ!!!!
Αν μία τοις χιλίοις όχι,βάλτε με και μένα στη λίστα για τον άλλο μήνα (αυτόν δε μου έκατσε, μόλις πήρα 2 αρνητικα τεστς εγκυμοσυνης) Sad Sad

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι τουτουνακιιιιιιιιιιιιιι!!!! καλα ειναι κουκλος! χιχιχιχ

καλε εσυ εβαλες μπροσ και για το 2ο? με το καλο κοριτσι μου!!! ευχομε τον επομενο μηνα να κρατησεις ενα θετικο τεστακι στα χερια σου!!!!

ευχομαι και για μας ενα πρωτο μπεμπακι χιχιχιχ.

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ Χιονάτη! Πως και πως το περιμένω αυτό το +
Θετικό!! Θετικό!! ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 328109
Σου ευχομαι εσυ να το εχεις από τωρα Θετικό τεστ!! ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 990599 ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 337404

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και γω το ιδιο χιχιχιχι, αν και προσπαθουμε μονο 2 μηνες, αλλα ρκετα συστηματικα Embarassed Embarassed

αντε να μας βρεξει πολλααααα ¨+¨+¨+¨+¨+¨+¨+¨+¨+¨+¨+¨+¨+ ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 654316

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μακάρι κορίτσια μου να τα καταφέρουμε όλες πολύ πολύ σύντομα!!!!!! ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 417472

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχομαι και εγω με την σειρα μου να φυτρωσει ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 990599 το σπορακι ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 337404 ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 386913 και να ανθισει Θετικό τεστ!! μεσα σε ολες οσες το ποθειτε και το λαχταρατε!!!!!!!!!! ενα ειναι το συστατικο: μην αγχωνεσαι και θα συμβει !!!!!! ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 990599 ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 834918 ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 325318 ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 446177





tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου blackrose!!! ευχαριστουμε πολυ κοριτσι μου! εσυ εισαι εγγυουλα αποτι βλεπω! με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
πως νιωθεις???

τι ομορφα γραφικακια! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι να ερει σε οσες το επιθυμουμε το συντομοτερο....αχ κοριτσια εχω πολυ καλο προαισθημα...μακαρι ν μν βγει λαθοσ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art και συ κοριτσι μου περιμενεις????????????
εχεις καλο προαισθημα οτι θα εισαι?? μακαρι να βγει πραγματικοοοοοοοοοοοοοοοο το ευχομε!!!!!! Laughing

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν συγκρινεται με τιποτα το συναισθημα να μεγαλωνει , να ανθιζει μια ζωη μεσα σου ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 544943 !!! ειναι το πρωτο μου...και να σας πω την αληθεια δεν επιδιωξαμε με τον αντρα μου ποτε για παιδακι,λεγαμε να παρουμε λιγο τα πανω μας και μετα,και δεν το ειχαμε στο προγραμμα! και δεν καναμε και ελευθερο ερωτα παντα....απλα ο καλος θεουλης ειχε αλλα σχεδια ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 265569 για εμας το καλοκαιρι ...ενα βραδυ με 2-3 ποτακια παραπανω στις διακοπες....!!! Embarassed Laughing Embarassed


και τωρα που το ζω και φτανω στο τελος...και στην αρχη μιας νεας ζωης στη ζωη μου......σας το ευχομαι ολοψυχα και απλα μην βαζετε το αγχος να σας κυριευει!!!!!! και ειμαι απολυτα σιγουρη πως ερχεται και το μπεμπε!!!!! ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 386913 ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 337404 ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 401147

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τις ευχές!!! I love you I love you I love you
Δε μαζευόμαστε όλες κορίτσια να φτιάξουμε ένα θέμα 'εν αναμονη του πελαργού' να στέλνουμε θετική ενέργεια ή μία στην άλλη και να αλληλοενημερωνόμαστε για τις εξελίξεις?
Και μακάρι να πάρουμε τα αποτελέσματα που επιθυμουμε ΤΟ ΤΑΧΥΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό blackrose!!!
Τα καλυτερα ευχομαι για το υπόλοιπο της εγκυμοσυνης σου! Με έναν πόνο!

Επειδή το έχω ζήσει, πράγματι η εγκυμοσύνη είναι η πιο ευλογημένη περίοδος στη ζωή της γυναίκας! Και που να δεις όταν κρατησεις το μωρό στην αγκαλια σου!Ποτε δε θα ξεχάσω οταν ακουσα για πρώτη φορα το κλαμα του!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ με το καλο ΑΡΤ μου!!!!! πολυ χαιρομαι!!!!!
αντε λιγο εμεινεεεεε!!

τουτουνακι ναιιιιιι να κανουμε γιατι και γω καινουρια ειμαι και καμια φορα χανω λιγο το μπουσουλα!

αν θελεις κανε ενα και ακολουθουμε να στελνει η μια στην αλλη θετικα vibes! χιχιχιχιχ!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toutounaki έγραψε:Με το καλό blackrose!!!
Τα καλυτερα ευχομαι για το υπόλοιπο της εγκυμοσυνης σου! Με έναν πόνο!

Επειδή το έχω ζήσει, πράγματι η εγκυμοσύνη είναι η πιο ευλογημένη περίοδος στη ζωή της γυναίκας! Και που να δεις όταν κρατησεις το μωρό στην αγκαλια σου!Ποτε δε θα ξεχάσω οταν ακουσα για πρώτη φορα το κλαμα του!


ευχαριστω ολοψυχα!!!! αχ φανταζομαι τι συγκινηση θα νιωσω.....!! ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 215994 ΡΟΖ ΥΓΡΑ :ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ? - Σελίδα 3 215994

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια το άνοιξα με τίτλο 'προσκαλώντας τον πελαργό'
όσες πιστες...προσελθετε!

blackrose, αυτη τη στιγμή δε θα τη ξεχάσεις ποτέ. Ακόμα και τωρα σχεδον ένα χρονο μετα δε θα ξεχασω που ημουνα στο χειρουργικο κρεβατι με το σεντονι μπροστα στα ματια (μου ειχαν κανει επισκληριδιο) και τον άκουσα για πρωτη φορα να κλαίει! Με πιανουν τα κλάματα από τη συγκινηση! Δεν περιγραφεται η στιγμη αυτη με λόγια κι ευχαριστω το Θεο που με αξιωσε να τη ζησω!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toutounaki έγραψε:Κορίτσια το άνοιξα με τίτλο 'προσκαλώντας τον πελαργό'
όσες πιστες...προσελθετε!

blackrose, αυτη τη στιγμή δε θα τη ξεχάσεις ποτέ. Ακόμα και τωρα σχεδον ένα χρονο μετα δε θα ξεχασω που ημουνα στο χειρουργικο κρεβατι με το σεντονι μπροστα στα ματια (μου ειχαν κανει επισκληριδιο) και τον άκουσα για πρωτη φορα να κλαίει! Με πιανουν τα κλάματα από τη συγκινηση! Δεν περιγραφεται η στιγμη αυτη με λόγια κι ευχαριστω το Θεο που με αξιωσε να τη ζησω!


αν υπηρχε ''Like'' στα σχολια θα το πατουσα!!! οπως στο facebook...!!!!!!!!! Laughing Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια οι εντονεσ φλεβεσ στο στηθοσ ειναι συμπτωμα περιοδου εγκυμοσυνησ η τπτ απο τα δυο?εχω παρατηρησει οτι απο χθεσ οι φλεβεσ στο στηθος μου διαγραφονται πολυ εντονα....

Annie-Nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια βγήκε θετικό αλλά 23,16 μονάδες.Ναι μεν θετικό αλλά η γιατρός είπε να ξανακάνω χοριακή σε 2μέρες.Η τελευταία επαφή που είχα με τον άντρα μου ήταν πριν 15 μέρες.Να χαρώ ή όχι?Η γυναικολόγος μου πε ότι πάνω από 10 μονάδες είναι θετικό αλλά θα ήθελε λίγο παραπάνω



tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΕΦΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΚΑΝΕΣ ΧΩΡΙΑΚΗ!!????

ΑΧΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩς ΑΣΧΕΤΗ!!!
καποιο κοριτσακι να μας πει θα με φαει η αγωνια για τη Νεφεληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις